BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 9 lipca 2019, 01:01

Wymazywanie pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 00:36@FlyingAtom A wiesz może jak się to ma do https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... wanie.html ?

Dodano po 48 sekundach:
Ps. Ktoś, kto ma tam środki może dzwonił do nich lub pisał?


Nie mam pojęcia, dziwnie wyglądała sprzedaż bitmarket za 2500 euro, my od 2-3 miesięcy nie trzymaliśmy tam btc, a na bicurex firma straciła 10,4btc - około 33-35tyś.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 16 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: marcio5a » wtorek, 9 lipca 2019, 01:02

no pięknie. A jeszcze pare dni temu tam wypłacałem stamtąd PLN i problemów żadnych nie było :/ no szkoda..
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 01:07 przez marcio5a, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 lipca 2019, 01:06

Cóż, i nagle dla tych co stracili okazuje się jak ważne są regulacje :D Teraz szukaj wiatru w polu :D Miejmy nadzieję, że sprawa się wyjaśni i ludziska odzyskają swoją własność :D Ja tam już dawno nie tradowałem, ale nigdy nie było problemu, od kiedy zmienili tą szatę graficzną, to strona mi się strasznie długo ładowała i logowanie trwało chyba z 5 min i bywało, że musiałem odświeżać stronę aż załapie, więc zrezygnowałem z tradingu tam :D Pamiętam, że ktoś tutaj na forum ręczył za bitmarket, że zna ludzi i legitna giełda :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: angelinvestor » wtorek, 9 lipca 2019, 01:11

Ale jazda. Trochę kasy mi wcięło. :-(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 01:11

@anagamidev Więcej wesołych buziek dodaj zamiast kropek.

Kurcze szkoda mi nieco ludzi co na lending trzymali tam BTC. Nieraz juz męczyłem tu na forum, że nie warto ryzykować na lending trzymając na giełdzie coiny. Wallet i tylko wallet jak nie daytradujesz.

Ale może oddadzą ludziom crypto i kasę. Nic nie wiemy jeszcze. Stawiam na kradzież lub exit scam, chyba nie ma innej opcji.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 lipca 2019, 01:16

@Wymazywanie no sorry za buźki, ale one nic nie znaczą :D Hmm, może po prostu duża dźwnignia, mało trader'ów i dlatego niska płynność, ktoś mocno zalewarował, albo oni grali na swojej giełdzie i ich sczyściło teraz chcąc to odkręcić pozorują pad giełdy :D Albo nie wiem może wypłacicili BTC z giełdy postawili shorty na Bitmex sczyściło ich dzisiaj i teraz nie mają jak oddać :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 01:20

@anagamidev Hack zewnętrzny albo exit scam. Żadne słodkie historyjki typu właściciel grał na Bitmexie i nie wyszło. To już w polskiej historii giełd BTC było wiele lat temu... ...i tak powstał Gox (lol) odkupując od Polaka giełdę, której kasę Polak przewalił (nazwisko wyleciało z głowy).

Pamiętajcie, ZAWSZE trzymajcie crypto na portfelach jak nie daytradujecie, NIGDY na giełdzie na dłużej niż jak gracie. To banały, ale najważniejsze na tym rynku, a ludzie wraz jak barany giełda=portfel. :|
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: grabollo69 » wtorek, 9 lipca 2019, 01:26

Moim zdaniem exit scam,
aczkolwiek da sie uzyskac informacje kto za tym stoi, bo dane osob ktore staja za spolkami mozna uzyskac... tylko ostatnia kwestia... czy to sa prawdziwi wlasciciele :(

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 grudnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: OdoBanks » wtorek, 9 lipca 2019, 01:26

Może mafia dobrze płaci.. nie widzę innego powodu, żeby zbierać takie dane na tygodnie przed oficjalnym ogłoszeniem bankructwa.

  • zdjęcie mordy z dowodem,
  • pisemna deklaracja, że kupiłeś Bitcoin,
  • informacja od giełdy ile kupiłeś,
  • adres zamieszkania.
@edit i jeszcze taki śmieszny obrazek do zachowania dla potomnych:
Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 01:30 przez OdoBanks, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: kajetan » wtorek, 9 lipca 2019, 01:28

Niektórzy mieli wcześniej informację. http://biznes.pap.pl/pl/news/espi/info/ ... informacja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 01:30

@OdoBanks Weryfikacje na koniec robią, by odsiać gości co mają konta na lewe dane, zmyślone dane, nieswoje dane itd. Oni jeśli nie wyślą dobrej fałszywki mają z głowy środki. I taki gość nie pójdzie na psy potem, bo często ma konto na nieswoje dane z określonych powodów (lewa kasa, wałki, diler, złodziej itp. - nie tylko ale część na pewno coś za uszami ma).

Nie weryfikują się też ci na końcu, co mają na prawdziwe dane, ale:
-nie zdążą,
-nie chcą, bo śmierdzi im sprawa, a mają tam nic lub malutko.

Ja np. nie weryfikowałem się teraz na BM, bo sprawa mi śmierdziała a nie chcę skanów dowodu i fotek dawać. Miałem tam jakieś grosze, poniżej 0.5% moich środków w kryptowalutach. Kwota na tyle niska, by nie wypłacać jej i dawać po to wrażliwe dane gdy śmierdzi hackiem lub exit scamem.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 01:35 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Olsp » wtorek, 9 lipca 2019, 01:31

@Wymazywanie
A co w sytuacji, jeżeli zaraz przed komunikatem o upadłości, użytkownik wymienił btc na fiaty? Fiaty są wtedy bezpieczne w jakiś sposób (np. prawny)?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: l3sny » wtorek, 9 lipca 2019, 01:35

już widzę jak Ziobro ściga bitmarket... śmiechu warte
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 01:37

@Olsp W "sposób prawny" przepraszam ale jak wiemy, to jak giełda w Polsce pada, to władza chuja delikatnie mówiąc pomaga ludziom w czymkolwiek i umarza sprawy.

Jeśli to exit scam raczej nikt nic nie odzyska. Jeśli hack może ktoś coś odzyska lub wszyscy jakąś część kasy. Ale szczerze nie liczyłbym na to. Nie chcę nikogo straszyć, ale też nie ma sensu mieć wielkich nadziei patrząc jak wyglądała sprawa bidextreme i bitcurex.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 01:39

l3sny pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 01:35 już widzę jak Ziobro ściga bitmarket... śmiechu warte
Ty stary! - i uzupełnia Ziobro ludziom salda kasą zajumaną pośrednikowi Bitfinexa z banku ze Skierniewic. :mrgreen: Hehe fantazja to dobra sprawa.

Sorki za humor jak ktoś na BM coś ma, to niezłośliwy humor.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: liliontransfer » wtorek, 9 lipca 2019, 01:43

Wymazywanie pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 01:20@anagamidev Hack zewnętrzny albo exit scam. Żadne słodkie historyjki typu właściciel grał na Bitmexie i nie wyszło. To już w polskiej historii giełd BTC było wiele lat temu... ...i tak powstał Gox (lol) odkupując od Polaka giełdę, której kasę Polak przewalił (nazwisko wyleciało z głowy).


Bartłomiej Sz. Mimo, że nazwisko było na stronie, to już po tylu latach nie będę pisał całości. Pamiętam jak negocjowałem z nim cenę za Bitomat, ale MtGox dał więcej :).

Jest jeszcze jeden scenariusz, który nie został póki co poruszony.

Komunikat IQ Partners pojawił się na 2 godziny przed zamknięciem, co dla mnie oznacza, że może być przyczyną, a niekoniecznie skutkiem zamknięcia. Może być tak, że w związku z tym, że IQ Partners wycofało się z transakcji to BitMarket stracił płynność i zamknął działalność. Dobra wiadomość jest wtedy taka, że teoretycznie nasze środki są bezpieczne, ale zła, że pewnie nie w pełnej wysokości. Na to, że nie mam racji wskazuje fakt, że można było wstrzymać trading i support, ale zostawić logowanie i wypłaty. Wtedy by była pewność, że moja wersja jest prawidłowa. Nawet samo logowanie dużo by dało, by każdy mógł sobie porobić screenshoty sald itd. a tego nie ma. Z tego powodu bardziej prawdopodobny Exit Scam lub Włam (np. w czerwcu) i jego przemilczenie, ale pewności nie ma.

pozdrawiam,

K.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 lipca 2019, 01:51

O k!@#$%, właśnie się przebudziłem i widzę komunikat :((( Ja akurat tam miałem 80%, ja pi#$5ole. Takiego CHAMSTWA akurat po nich to się niespodziewałem.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 9 lipca 2019, 01:54

https://bithub.pl/wiadomosci/bitmarket- ... ialalnosc/

Temat aktualizowany będzie na bieżąco, więc można zaglądać co jakiś czas, juto będą komentarze prawników.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Pietaszek » wtorek, 9 lipca 2019, 02:00

27 czerwca na bitmarkecie pojawiła się dziwna sytuacja. Kurs spadł o kilka procent w stosunku do kursu na BitBay. Może tam jest odpowiedź na dzisiejsza niespodziankę.

Ale bardziej skłaniałbym się ku opinii, że to ustawka od transakcji sprzedaży giełdy do dzisiejszego finału. Scenariusz prosty. Giełda sprzedana za 2,5 tys. EUR nie była nic warta. Wystawienie warrantów na 7,5 mln dla sprzedającego giełdę (pod warunkiem, że giełda zarobi 15 mln) miało pobudzić wyobraźnię i napompować wizerunek giełdy. Ściągnęli tyle pieniędzy ile się dało i zrobili grubszy skok na środki użytkowników. Teraz zostaje pytanie, czy pójdą siedzieć, czy będą bezkarnie balować.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: becometa » wtorek, 9 lipca 2019, 02:00

liliontransfer pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 01:43Jest jeszcze jeden scenariusz, który nie został póki co poruszony.


Nie miałbyś nic przeciwko jeżeli dodałbym ten potencjalny scenariusz do artykułu opisującego zamknięcie BitMarket? Bardzo trafna teoria!
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 02:01 przez becometa, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości