Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » poniedziałek, 8 lipca 2019, 14:38

Ktoś ładnie skupuje ltc na Binance...znikały od rana buy ordery po 4-7tys LTC (i nie był to fejk a prawdziwe skupywanie)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 21:12

@MinningClub

ktoś też skupił absurdalnie dużo DCR (już ponad 20 tysięcy dziś będzie), ale też niewiele to dało, cena nadal spada :roll: paczki po 3-4 kolejne bidy po 300 DCR od miesięcy.


edit:

jak ktoś ma odwagę/instynkt samobójcy, to warto się zainteresować tym, co dziś nie spadło jak wydmuszki typu ALGO (zawiodłem się), tzn. OMG (prawie się nie ruszyło i znów tam, gdzie było wczoraj), MDA (postanowiło zacząć rosnąć ;)), VET (ale to tylko jeśli te ostatnie parę satoshi przed pogłębieniem dołka nie puści), AST (chyba już dość spadło).

Dodano po 3 godzinach 31 minutach 26 sekundach:
Nie wiem, czy jednak nie pogonić OMG. Odrzucenie w paskudnym miejscu. Trochę to przypomina kawałek zaznaczony na niebiesko po którym poszedł konkretny piorun zeusa w dół.

Obrazek

zobaczymy jak się świeczka zamknie, obym nie sprzedawał na SL przez to :mrgreen:


edit2: e, nie wygląda źle. Target 247.

Dodano po 2 godzinach 57 minutach 3 sekundach:
Gość od DCR przechodzi sam siebie - 7000 DCR w bidach. Jak zwykle po 200-300 na krok, więc to wciąż ten sam typ.

Łącznie będzie 30000.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 8 lipca 2019, 21:45

@BitJanusz

Dobrze że ci na Vibe wszedł stop loss bo ci debile jak zrobili update apki to skasowali poprzednich 4 artystów i dali po prostu 4 nowych ...
Kto normalny będzie używał mobilnej apki, płacił 2 dolary za obejrzenie 4 piosenek i żeby zagłosować, potem czekac miesiac na kolejnych 4 ale wszystko co było wcześniej zostanie skasowane...
Apka z 4 piosenkami za którą jeszcze trzeba zapłacić (lub przesłać przez metamaske 100 vibe tokenów).
Nieźle ich poj***ło nic dziwnego jak ktoś to zobaczył co miał więcej Vibe to zrobił dump do 220sato.

Ja swoje sprzedałem po 317s kilka dni temu bo musiałem coś dokupić. Ale jeszcze mi tego troche zostało gorzej że kupowałem po 450 satoshi.

EDIT/SPROSTOWANIE: Chyba coś naprawili z tą apką bo nie tylko ja widziałem tylko 4 nowych. Teraz widać pozostałych 4 artystów z sezonu pierwszego (ale trzeba poprzesuwać palcem okno żeby "wyciągnąć" starych na widok) więc w sumie jest jednak 8 a nie jak wczoraj patrzyłem 4 czyli wynika z tego że nowi też będą dodawani. Co dziwne punkty z głosowania na tych poprzednich 4 zostały i da się nadal głosować tylko ci nowi mają ofc po 0 głosów, znaczy juz jakies pojedyńcze podostawali.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 12:50 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 22:00

No dlatego ja nie hodluje, nie nadążysz za tymi zmianami wszystkimi. Wywaliło mi właśnie SL na wszystkim (kupowane blisko dna w nadziei na DB - cóż, można to skreślić). Wiele altów zrobiło nowy low dziś, np. Cardano.

Gości od DCR skupił tylko 500 ze swoich 7000. Ależ determinacja. Ciekawe, czy on wie coś, czego my nie wiemy... :mrgreen: nie widziałem jeszcze takiego czegoś na binance - ever... by pod kolejne dumpy stawiać wielotysięczne ściany. OD MIESIĘCY!!!!
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: bazukajo » poniedziałek, 8 lipca 2019, 22:33

ALGO nie chce puścić,cena w dolarach up.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » wtorek, 9 lipca 2019, 00:22

Alty sprzedane (poza Raven i AEG) nie ryzykuje. To idzie na kolejne BTC ATH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 lipca 2019, 00:34

@BitJanusz Ty grasz widzę na alty/btc, na pomnażanie BTC. Ja gram alty/usdt. Na /btc bym się załamał co się dzieje. :)

@bazukajo No stoi w miarę. Szału nie ma, ale też nie spada mocno. Ja nadal widzę możliwą opcję, że klepie nad 1$ jakąś akumulację, która zakończy się wyjściem w górę. I nawet jak ma lecieć dalej w dół, to przy takim wykresie korekta do 1.2-1.4$ byłaby zupełnie normalna. BTC niestety nie pomaga altom za wiele idąc w górę. Sukcesem dla wielu jest stanie w miejscu w usdt hehe.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » wtorek, 9 lipca 2019, 08:07

Grobowe nastroje, że alty upadają, zmierzają do zera wynikają z porównywania ceny do btc. Oczywiście w takich dniach lepiej mieć bita niż alta, ale liczy się relacja do fiatów. Jeśli alt rośnie do $, to zarabiasz trochę mniej niż gdybyś siedział w btc, to jasne. Ale masz portfolio zróżnicowane i tyle

Podobnie sprawa mogłaby wyglądać na giełdzie gdy CDProjekt grzał jak wariat, wtedy wszystkie inne akcje leciały w stosunku do niego na łeb na szyję, ale do zł przecież mogły zyskiwać

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » wtorek, 9 lipca 2019, 08:21

moze wcześniej nie zwracałem uwagi ale na giełdzie bitnance gdzie jest bardzo dużo altów pierwszy raz widzę aby dosłownie 1 kojn był na plusie , średnio jest -13% . Kupowany jest wyłącznie bitcoin , instytucjonalni uderzyli precyzyjnie tylko w to a hodlerzy zrzucają alty wierzac w bitka po 30k ? przędzej te alty odbija 100% niz bitek pójdzie 100% w najblizszym czasie - ale kto go tam wie, mam pokorę dla kasy z dodruku.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 lipca 2019, 08:25

@Wymazywanie

nom, interesuje mnie tylko by mieć więcej BTC, na parze USD wolę grę na BTC. Wbrew pozorom bywa łatwiej :roll: bo alty jednak reagują na BTC a BTC nie reaguje na nic. Jak chce wyjść górą to wychodzi, a alt jak próbuje wyjść górą a BTC właśnie zaczyna dump no to zonk.

Niewiele zyskałem na tym martwym kocie. Może 1% więcej BTC niż miałem przy 10k$ za BTC - niestety SL zrównoważyły zyski. No, ale im niżej spada, tym większa szansa na silniejszego martwego kota o kolejny poziom niżej :mrgreen: taki XLM zbliża się do swojego historycznego dołka z Binance na ten przykład.

Nikt tu nie skomentował tego cyrku na DCR to jeszcze raz podkreślę - za każdym razem przychodzi jakiś gościu i ustawia monstrualne (w stosunku do wolumenu) walle około dołka. Nawet, jeśli te walle mu zjedzą, to facet uparcie wraca z kolejnymi. Cały czas się zastanawiam, czy to nie jakiś geniusz-insider, bo kupić (tak na oko, nie śledziłem każdego dnia) 20-30k DCR na spadkach to po obecnych cenach już ponad milion dolarów (!). Na bank ten sam gostek, bo stawia ściany w identyczny i charakterystyczny sposób. To kupa kasy i jego uparcie skądś się chyba bierze. IMO warto w ten coin wrzucić chociaż 100$ na wszelki wypadek.

@koparki instytucjonalni to przecież na ETFy czekają bo im nie wolno kupować, nie? :mrgreen:



Zaś na OMG spełnił się scenariusz z wczoraj (na niebiesko), czyli zamknięcie 4h poniżej oporu i dump poniżej strefy aku. Kupowałem po 208, 210. Sprzedałem za 224 i 213, czyli na plusie. 213 było SL, liczyłem na podejście pod 247 ale NOPE.

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » wtorek, 9 lipca 2019, 10:31

@koparki eth też dość do góry w stosunku do $ Drugie miejsce w capie daje znać o sobie

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » wtorek, 9 lipca 2019, 11:10

@Bit-els pękam z zazdrości jak patrzę na otwierajacych szampana hodlerów btc ;) jednak zbyt dużo obejrzałem różnych projektów i technologii , sporo porównywałem, sporo wiem i to mnie zgubiło. Pomimo ze BTC+LN to bubel to jednak nie o to chodziło w tym wszystkim aby system płatności był efektywny ale aby za wydrukowaną makulaturę przejąć pakiet większościowy marki która jest ikoną kryptowalut. Poza tym ze jest ikoną to jeszcze służy do sterowania całym rynkiem krypto ;) Druga sprawa która jest w cieniu to dyrektywa CRS, czyli likwidacja rajów podatkowych , kazda spółka ma beneficjenta rzeczywistego który ma dostep do konta bankowego, od niedawna banki z automatu raportują wszystko do kraju którego rezydentem jest beneficjent . Jedyną alternatywą jesli ktoś z raju chce się wycofac i przetransferować w inne miejsce jest obecnie krypto,akurat bitcoin jest najbardziej płynny i markowy - nie mówi sie o tym ale moim zdaniem to tez ma duży wpływ na popyt. Trzecia sprawa, strach przed inflacją, złoto bije rekordy a bitcoin jest jego mobilnym odpowiednikiem.

Dodano po 19 minutach 34 sekundach:
Myśle że każdy kojn który jest wymienialny w ATM-ach na świecie i który jest obsługiwany przez niemal kazda giełdę ma szanse na nadrobienie zaległosci cenowej, są to
ETH/LTC/XMR/DASH/BCH/ZEC , źródło: https://coinatmradar.com/
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lipca 2019, 11:11 przez koparki, łącznie zmieniany 1 raz.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 lipca 2019, 11:11

Spoiler:
BitJanusz pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:25Cały czas się zastanawiam, czy to nie jakiś geniusz-insider, bo kupić (tak na oko, nie śledziłem każdego dnia) 20-30k DCR na spadkach to po obecnych cenach już ponad milion dolarów (!). Na bank ten sam gostek, bo stawia ściany w identyczny i charakterystyczny sposób. To kupa kasy i jego uparcie skądś się chyba bierze. IMO warto w ten coin wrzucić chociaż 100$ na wszelki wypadek.
Widzisz tak właśnie gra gruby, korzysta z paniki i wszechobecnego pesymizmu, zbiera dołek, a później pompowanie, a jak zacznie się pompwanie, to przecież nie sprzeda tego 10% wyżej jak zwykły daytrader tylko już pod dlugiej hossie setki procent wyżej, gdzie już wszyscy będą upojeni wzrostami i będą kupować jak leci :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 lipca 2019, 11:13

@anagamidev

OK, ale taka sytuacja ma miejsce wyłącznie na tym coinie i sugeruje, że robi to jedna osoba. ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 lipca 2019, 11:15

BitJanusz pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 11:13wyłącznie na tym coinie
A obserwujesz wszystkie? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » wtorek, 9 lipca 2019, 11:22

BitJanusz pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 08:25warto w ten coin wrzucić chociaż 100$ na wszelki wypadek.

Wykres mówi że ktoś cos wie bo kurs nie jest płaski i zdołowany jak na innych altach ale się podnosi na wysokich obrotach. Skoro grasz kwotami 30$ -100$ to jest to jak kupienie losu do totolotka i moze szkoda czasu szukać w takich wątkach jak ten co jest powodem wzrostów:https://bitcointalk.org/index.php?topic=1290358.10780 albo tu: https://app.algory.io/app/cryptonews, albo pewnie Rumcajs wie 8-)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 lipca 2019, 11:29

anagamidev pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 11:15
BitJanusz pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 11:13wyłącznie na tym coinie
A obserwujesz wszystkie? :D
nie, ale nie sądzę, że różne osoby mają te same systemy a stawianie ścianek składających się z kolejnych segmentów po 200-300DCR stawianych równo co 0.000001 BTC raczej nie jest typową zagrywką na Binance :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 lipca 2019, 12:30

@koparki

ha ha , niestety ale nie wiem nic o tajemniczym DCR, mam tylko 7 coinów i nie śledze innych praktycznie bo czekam aż coś z moich urośnie żeby sprzedać i poprzesuwać proporcje posiadanych coinów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 lipca 2019, 12:49

Rumcajs pisze: wtorek, 9 lipca 2019, 12:30mam tylko 7 coinów
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 lipca 2019, 12:56

@KryptoBanita

Znaczy się tych głownych.
Nie licze dustów i małych ilościowo coinów praktycznie nic nie wartych, scamów, dead coinów, czekających na cud, takich "a może coś z tego będzie", z micromarketcapem czekających na volumen i x 5++.
Policzyłem tylko te głowne co mam ponad 5-10% mojego portfolio. Wyszło mi około 7. :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 14 gości