Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 7 lipca 2019, 21:05

@koparki sam nie wiem, inwestorzy ewidentnie nie kupują większości altów oprócz PND na mega pustym orderbooku Binance na niektórych (40 BTC wystarczy, żeby sprowadzić takie NPXS do jednego satoshi !!!! Lol)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 7 lipca 2019, 21:49

Taka mała podpowiedź, choć nie wiem jak to wygląda z innymi coinami, Richard Ells, czyli po prostu Rysiek, a wszystkie Ryśki to fajne chłopy, główny ceo waluty Electroneum zapowiedział w piątek, że wszystkie wallety giełdowe przechodzą w tryb off, z uwagi na jakieś tam zmiany, mniejsza o jakie, ale... Kolejny raz się sprawdziło, że jak w/d są zablokowane, to gdzieś zawsze idzie jakaś pompka, no i dziś ponownie,
Obrazek Już na plusie, część sprzedana, reszta czeka jeszcze na "everest". Dlaczego o tym piszę? Warto zapisywać się mailowo na subskrypcje od "głównodowodzących" aby takie akcje przemyśleć (przewidzieć).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 7 lipca 2019, 22:33

Poniżej top piętnastki pod względem vol na Binance mamy na reszcie mniej niż 500 btc per 24h. Wolumen na większości praktycznie jest poniżej 100 BTC. Chyba mamy teraz najgorszy okres dla altów praktycznie od początku platformy. O ile na przełomie 2017/2018, sporo "żywych" graczy handlowało altami, a dało się odczuć to choćby po aktywności ilości ludzi np. na grupkach fb ( po paręnaście tysięcy na niektórych projektach - tak teraz praktycznie pusto), twitterze, reddicie ( po paręset komentarzy na threadach praktycznie na każdym alcie dotyczących ceny), na YT( gdzie praktycznie o każdym alcie było po pare filmików, i one miały co najmniej paręnaście tysięcy wyświetleń - gdy teraz pojawiają się raz na ruski rok jakieś reviewsy to mają one przeważnie po kilkadziesiąt wyświetleń zaledwie).

Czyli ogólnie nie ma praktycznie ludzi na rynku, 90 procent na oko odeszło permamemtnie, bądź w stan uśpienia.
Pytanie czy nadejdą czasy gdzie będzie jeszcze więcej ludzi nakręconych niż w 2017-2018, czy z kolei znowu będzie ciężko ściągnąć następne stada jeleni) No cóż. Ciężko przewidzieć, gdyż może w perspektywie następnych parunastu lat liczba zainteresowanych krypto w 2017/2018 będzie śmiesznie mała do obecnych czasów. Na razie w każdym razie jest kilkunastokrotnie gorzej.
Dużo osób upatruje, przewiduje ewentualny altseason na podstawie samego AT, teori cyklów na rynku.
Ale co jeżeli nie będzie w najbliższym czasie dla kogo zrobić tego altseasonu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 lipca 2019, 23:36

DjVegas98 pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 22:33Ale co jeżeli nie będzie w najbliższym czasie dla kogo zrobić tego altseasonu?
NIC się nie stanie takiego. Graj to co grasz. O altseason marzą głównie goście, co zaczęli grę w 2017 i łatwo zarabiali tylko na bani jak wszystko szybko i mocno rosło. Bagholderzy wielu coinów tylko wtedy mogą coś odrobić/zarobić, bo ich shity prawie nikogo już nie interesują a nie rosną jak ważniejsze rzeczy od wiosny. Normalny ogarnięty gracz poradzi sobie bez bańki by zarabiać na bieżąco. Mnóstwo graczy w tym roku dowiedziało się lub dowie, że lepiej trzymać BTC lub duże alty niż większość reszty altów.

Odnośnie cykli. Cykle hossa/bessa/boczniak/hossa itd. mają to do siebie też, że wiele shitów przeżywa np. 1 czy 2 cykle, a potem selekcja naturalna na rynku sprawia, że dany coin nie jest już popularny, chciany, ceniony i spada cenowo, często z giełd, czasem też umiera (sieci nikt nie wspiera). Niestety tokeny na ETH będą żyły i żyły choćby cenowo spadło -99.99% a gieły pousuwały, bo wystarczy, że sieć ETH działa, one nie mają swojego blockchaina.

Trader, który ma otwarty umysł łatwo to zauważy, że część shitów spada do super niskiego zainteresowania i nie jest warta zakupu. Niestety bagholderzy tego często nie widzą i trzymają do oporu. Dziś już mało kto pamięta jak wiele coinów w 2014-2015 poumierało, a w swoim czasie były popularne, cenione, kupowane itd. Ja mam zapiski na czym zarabiałem i traciłem odkąd gram, to dosłownie nieraz i 90% skrótów nazw monet z 2014-15 byście nie skojarzyli bo ich nie ma lub są na zerowym poziomie zaintersowania. :) To samo dzieje się teraz, ale odnośnie wielu coinów ostatniej fali. Niestety z racji, że często były to ICO, dalej funkcjonują i coś tam powoli robią lub udają, a gdyby były stworzone w 2013-2015, już dawno by zdechł zapomniane.

Dodano po 8 minutach 50 sekundach:
BitJanusz pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 19:37mam pozycję na ALGO, OMG (ciasny SL), VIBE i nawet trochę tego ZIL kupiłem bo może podbije do 250 sato w końcu w ramach dead cata.
Sporo. Ja z Algo czekam nadal jednak. Nic nie mam, jakoś boję się kupić. Miałem na noc mało Trona (za 2000$), ale sprzedałem dziś i straciłem 8$. Trochę chyba za bardzo zasugerowałem się spadkami na BTC jakie w wątku forsuje wiele osób teraz. A kurs ma to w dupie i idzie odwrotnie. Tylko zobaczę EW mocno spadkowe narysowane, to dosłownie max kilka godzin i cena na BTC rośnie w górę! Więc czekam jak frajer na korektę na BTC. Niepotrzebnie czytałem w ostatnich kilku dniach wątek.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 00:00

@Wymazywanie ja mam identyko. Czytam temat z kursem, biorę pod uwagę spadki, kupuję alta za to co trzymam żeby przytulić te 10% na spadku bo to dobre miejsce na ulokowanie BTC gdy przewidujesz spadek a nie chcsz shorta. Kurs ma to w dupie. BTC robi dzidę up błyskawicznie po moim zakupie, kończy się to SL na alcie. I 5-8% w plecy na (części) pozycji. Mizeria. Muszę autentycznie przestać czytać ten cholerny temat o BTC. Albo chociaż więcej rygoru sobie wprowadzić. Mialem kiedyś złotą zasadę, że nie patrzę na żadne EW, bo to jest do dupy i tyle w temacie, i trzeba było się tego trzymać, bo jak jeszcze latem zeszłego roku wzorowałem się trochę na EW innych to mi to tylko mąciło w głowie i traciłem.

Na algo cośtam brałem po 925 sato chyba i mam na 905 SL (czy coś koło), imo zaraz go wywali bo BTC wali up jak poyebany. I zamiast składać drobne procenty to kuźwa tracę na takich bzdetach :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 lipca 2019, 00:12

@BitJanusz Ja na Algo w Usdt operuję. Może będę powoli partiami wchodził tak by mieć nie drożej niż 1.055 całość (potrzebuję z 50-90k coinów:). BTC wygląda jak na tuż przed strzałą w górę. Pow. 12k = raczej na nowy high idzie, poniżej 11k - pogłębia korektę. Tak na prosty rozum wymyśliłem tak. Strefa 11-12k to pierdolnik do mielenia pod jedno z tych obu. Z tym, że dla pogłębienia korekty coś ciut za wysoko mi to zaszło.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 00:16

Ja też raczej widzę wzrosty na BTC i spokojnie trzymam (powiększoną już) pozycję, ale to niestety oznacza że alty znów zostaną przekopane względem BTC i lepiej ich nie brać bo BTC da większy profit.

Kuźwa no, szkoda że nie jest jak w maju 2018.. kiedy wszystko szło zgodnie up. Wtedy się tylko wybierało który alt dzisiaj zrobi muna, a teraz to ugranie 10% jest trudne bo trzeba wchodzić w już rosnące alty na dużym VOL a to zawsze jest ból. Wszystkie inne tylko młoty zbierają.

Np wczoraj chciałem wejść w PPT przy 700 sato, mówię a może jednak nie, bo shitcoin. No i w nocy poszło na 1000. Trzeba respektować te mega wolumeny na 1d/4h bo to zwykle po takich spadkach początek czegoś, nawet jak zdechłego kota to i tak kupę kasy idzie zarobić.


EDIT: OMG na binance to jeden z moich ulubionych setupów pod alty: bardzo wąska akumulacja (oby) na 4h i tylko doji na 1d. Można dać SL parę sato niżej bo jest buywall który broni wyjścia dołem z aku. Prosta sprawa, zjadają buywall = wychodzimy z bardzo małą stratą, nie zjadają - szansa na +10-20% IMO.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » poniedziałek, 8 lipca 2019, 00:50

Liczę na to ze LTC wyjdzie z formacji trójkąta górą i poszybuje jak zawsze to robi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 08:34

OMG dalej się po nocy kisi bez VOL. Za to ZIL i NANO pokazało, że jednak popyt jest. Jestem w obu.

Na VIBE poleciał SL, na szczęście był tak ciasny że strata całkowicie pomijalna. Pewnie odbije później, tak z 10 sato niżej :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » poniedziałek, 8 lipca 2019, 10:43

Raven +50% od mojego wpisu. Jeśli ktoś chce zrealizować zyski to dobry okres - ja zostaje. Jak na razie to tylko reakcja na pierwszy POS na Binance Chain który wdraża Raven.
Ale są szanse że Raven wejdzie na Binance CEX w ramach PEM2. Sam Raven MArketCap niewielki więc jest szansa na dobry profit.

Co sądzicie o LTC. Wybicie górą trójkąta i kierunek 200$?

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: gofer » poniedziałek, 8 lipca 2019, 11:13

@MinningClub Też wtedy wszedłem. Po twoim poście trochę zaznajomiłem się z tematem i zainwestowałem 15 BNB.
Ciekawe co będzie z ceną do 20 lipca bo do tego dnia trzeba zamrozić swoje Raveny. Możliwe, że do tego 20-go poleci w górę.
Dla zainteresowanych POS odsyłam tu: https://medium.com/ravenprotocol/proof- ... f30a483b9a

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » poniedziałek, 8 lipca 2019, 11:26

Kolejny raz Bitcoin pokazał fakju altom, a niektóre już tak ładnie powolutku wychodziły z konsol :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 11:54

Jak poprzebijają dołki, to będzie tylko martwy kot i nowe low, tak jak się obawiałem. Dlatego grałem za drobne.

Ale jest jeszcze szansa na akumulację, zobaczymy, czy nowe dołki zostaną zatrzymane. Nie bardzo wierzę w to, że BTC obejmie kolejny ruch wykładniczy z miejsca, chociaż kto wie.

EDIT: OMG wytrzymało dumpik i ruszyło trochę, jak zjedzą ten sellwall na 217 to imo okolice 250 realne dziś. 1 satoshi od SL byłem :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » poniedziałek, 8 lipca 2019, 12:59

Jeśli BTC przebije 12500 i utrzyma to powedrujemy na 16tys - to będzie dopiero pogrom altów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 13:04

Dlatego dobrze radzę, by ustawić SL i zapomnieć o altach jeśli BTC przebije 12,1k. Dopiero gdześ koło 16-17k będzie można sprawdzić jak mocno spadły i czy nie zagrać pod martwego kota.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » poniedziałek, 8 lipca 2019, 13:15

@BitJanusz No mega groźnie to wygląda, niewiele brakuje do przełamania poprzednich dołków. Co za czasów my dożyli paskudnych... Skoro teoretycznie miałby rozpocząć się nowy trend, to chyba rzeczywiście jak niektórzy koledzy mówili, po ATH. A w ten czas z płaczem do mamusi polecą nawet najbardziej zatwardziali hodlerzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 13:24

W takim tempie to raczej dostaniemy delisting shitcoinów niż ATH. Wystarczy dziś 27 BTC, żeby oczyścić orderbook takiego NPXS "do zera" na Binance. No bez jaj! A to i tak nie jest najgorsza opcja, dump Funfair za jednego bitcoina spowoduje zjazd z 33 satoshi do jednego satoshi :mrgreen: :mrgreen:

tzn.wątpię, by ktokolwiek chciał zrobić to w ten sposób czyli market sell 1 BTC funfaira za 1 satoshi, ale gdyby się uparł, to można.

W sumie poustawiam trochę bidów pod spadki -80% od obecnych cen na płytszych orderbookach, może komuś puszczą zwieracze.


Na ten moment kolejne V mogą skończyć się tylko martwymi kotami, potrzeba AKUMULACJI i wypłaszczenia żeby odwrócić trend chociaż na jakiś czas.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 lipca 2019, 14:19

DjVegas98 pisze: poniedziałek, 8 lipca 2019, 13:15Co za czasów my dożyli paskudnych...
Czemu paskudnych? Po prostu shity handluje się jak shity, jak jest na nie czas. Normalne, że spadają w stosunku do BTC znacznie, bo BTC jest bardziej chciany od nich. Jak ktoś notorycznie kupuje altcoiny i potem ich cena spada a BTC rośnie, musi po prostu stosować zasadę "Za każdym razem jak chce kupić altcoina, kupuje BTC!" (ew. dużego alta). :)

Dodano po 8 minutach 38 sekundach:
BitJanusz pisze: poniedziałek, 8 lipca 2019, 13:24Wystarczy dziś 27 BTC, żeby oczyścić orderbook takiego NPXS "do zera" na Binance. No bez jaj! A to i tak nie jest najgorsza opcja, dump Funfair za jednego bitcoina spowoduje zjazd z 33 satoshi do jednego satoshi
Ale to nie znaczy, że po dumpie by spadły do samych asków. Automatycznie boty zaczynają bidować jak są crashe. Uwierz, że mając tyle tego NPXS (nie wiem co to) by zrzucić za 27 BTC, chwilę po zrzuceniu mocno byś żałował, bo nie odkupiłbyś pewnie łatwo w niższej cenie niż średnia cena sprzedaży. Małe orderbooki niekoniecznie prowadzą do spadku ceny do samych asków i delistingu. Zobacz na Bittrex i Poloniex jak wiele monet ma małe orderbooki i ma je od długich miesięcy i nie przechodzi to w crashe.

Ta sytuacja braku bidów i samych asków to była domena coinów fali Dogecoina w 2013/14 (grube miliardy monet supply). One faktycznie tak spadały. Po wymianie za BTC do 1 sat na asku i braku bidów jednak często nie umierały, bo miały "drugie życie" w wymianach za LTC a nawet Doge. Ale to już było takie życie z aparaturą podtrzymującą.

Teraz chyba rzadko zdarzają się na dużych i średnich giełdach pary spadające do 1 sat na asku. Tylko na drobnych giełdach (cryptopia, yobit, ccex itp.) to normalne. Te giełdy (i wiele innych których nie znam bo nie gram na takich już) to takie cmentarzyska crypto. :)

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
@koparki, Chyba pierwszy tekst po polsku o Algorand:
Tokeny.pl pisze: poniedziałek, 8 lipca 2019, 12:15Algorand (ALGO) – opis i recenzja kryptowaluty – nowy EOS już na Binance
https://tokeny.pl/algorand/
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 lipca 2019, 14:20

@Wymazywanie oczywiście że byś żałował i się zgadzam, natomiast kilka shitcoinów nawet ostatnio miało potężne flash crashe a na dodatek często zaraz po flashu boty potrafią zacząć skupować i zrobić nowy high :mrgreen: na przykład tak zaczęła się mega pompa na EVX zakończona chyba wzrostem o 200% względem BTC w 1 dzień - od flasha na binance.

Nie wiem, czy ktoś zwątpił, czy się pomylił, ale jak sie toto złapie, to okazja jest niezmiemska na EZ MONEY.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 lipca 2019, 14:22

@BitJanusz Na Binance jest sporo coinów, dla mnie za dużo (na Bittrex też) i wolę ilość jak na Poloniex. Jakby trochę je przeczyściło i odsiało kilka nic by się złego nie stało, a nawet babgholderom by pomogło szybciej dojść do smutnej prawdy. :|
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości