Aplikacja CryptoBitbay Alarm

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Aplikacja CryptoBitbay Alarm

Postautor: zemlarafal97 » wtorek, 2 lipca 2019, 10:51

Witam,

Dawna aplikacja BitbayAlarm powróciła ponownie do sklepu Play pod nową nazwą CryptoBitbay Alarm. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zachęcam do pobierania i korzystania. Zdaję sobie sprawę, że jest wiele innych apek kryptowalutowych w sklepie ale dostawałem sygnały od użytkowników, że chcieliby powrotu apki do sklepu. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Apka dostępna w sklepie Play pod linkiem:
https://play.google.com/store/apps/deta ... itbayalarm

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Aplikacja CryptoBitbay Alarm

Postautor: Bit-els » wtorek, 2 lipca 2019, 11:13

Rozsądni ludzie nie instalują żadnych aplikacji okołobitcoinowych. B.duże ryzyko szpiegowania, kradzieży srodków ze smartfona.
Tylko zaufane portfele

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Aplikacja CryptoBitbay Alarm

Postautor: zemlarafal97 » wtorek, 2 lipca 2019, 11:18

Instalując aplikację na androida użytkownik dostaje zapytanie o udzielenie odpowiednich uprawnień. Moja aplikacja nie żąda praktycznie żadnych uprawnień z wyjątkiem dostępu do internetu oraz ew. dostepu do plikow w sytuacji gdy chce się ustawić wlasny alarm dźwiękowy.
Druga sprawa to fakt, że aplikacja umożliwia tylko i wyłącznie śledzenie kursów kryptowalutowych jak i ustawianie alarmów i widgetów do śledzenia kursów. Nie ma zaimplementowanego w niej żadnego portfela i tym podobnych.

Inna sprawa, że to ja jestem autorem tej aplikacji tak jak i poprzedniej aplikacji Bitbay Alarm. Była ona pobrana przez blisko 35 tys. osób i ani jedna osoba nie narzekała jakoby czuły się szpiegowanie lub zagrożone ze względu na używanie tej aplikacji. Ręczę za nią osobiście, a w razie pytań chętnie udzielę odpowiedzi.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości