Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 25 czerwca 2019, 22:13

BioHay pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 21:19Życzę wszystkim i także sobie by cokolwiek można było na tym zarobić, bo nie oszukujmy się ale za liska się biorą zdesperowani Bitbayowcy, których nie stać by wycalować kasę na czolowę alty lub po prostu żyją nadzieją m.in Ja, że to w końcu ruszy wszystko do przodu.
Dlatego mieć taką stratgię o które już pisałem niegdyś. Wrzucić po kilka stówek w różne alty po dużych spadakach i grać na czym się da :D
anagamidev pisze: poniedziałek, 25 marca 2019, 09:03### edited: 2019-03-29 00:33 ###
BTC/USD, 1d 11oneone and one Ogólnie nie ma już znaczenia gdzie BTC spadnie im niżej tym lepiej w dłuższym terminie, a na altach codziennie wpada kilkadziesiąt procent Dla mnie to już bez różnicy, zakumulować sobie 10-100 BTC i poczekać na 100k$+ max 4 lata czekania, później będzie pięknie i grubo Takie właśnie mulenie na niskich poziomach jesst dobre dla takich Januszów ciułaczów, którzy wrzucają regularnie po tysiaku/kilka co miesiąc Wszystko tutaj kupione da co najmniej 25x zysku(100k$), albo nawet więcej(288k$) Skupować, skupować i jeszcze raz skupować I uważajcie na te wszytkie tokeny, można się pobawić owszem, ale lepiej inwestować w te bardziej legitne BTC, LTC, XMR, DASH, ETH, Lisk, XRP, ZEC, ZEN, STRAT, BCH, BCHSV, WAVES, BTG, DCR, STEEM, BTS, KMD, NANO, NXT, REP, czyli coin'y z dłuższą historią, sprawdzone Na razie tokeny są pompowane i później kasa pójdzie w te bardziej legitne kryptowaluty Tutaj chodzi o to, żeby budować wartość w dłuższym terminie, w co wierzę jako cryptomaksymalista, aczkolwiek nie wiem czy dobrze, wszystko może spaść do zera ; ) A wyemitowanie takiego tokenu praktycznie nic nie kosztuje, wystarczy wymyślić jakąś bajeczkę, a poźniej go delistują i Ci co będą go trzymać mogą zostać na lodzie Ogólnie uważam, że powinno to być jakoś regulowane, albo po prostu giełdy(jako good actors) powinny jakoś skrupulatniej weryfikować dodawane coin'y i wymagać jakiegoś zastawu kapitału czy coś, żeby emitent nie mógł się zwinąć, czy po prostu stwiedzić, że pomysł nie wypalił, a zgarnął kilka milionów, on i reszta bandy, insiderzy, pociotki i inne gady
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:14 ### edited: 2019-02-04 01:50 ###
To BTT spompowali nieźle :D 999.000.000.000 tylko tyle coin'ów :D Sprzedanie tego za 1 sat, to tylko 9990 BTC za free dle tego kto to wypuścił, a już jest po 20 sat :D Osobiście wystrzegałbym się token'ów i to w takich ilościach :D Wg. mnie warto inwestować w ZEC, DASH, LTC, XMR, ETH, DCR, LISK, GAME, STEEM, AUR, ZEN, KMD, DOGE, XRP(the standard), BCV, BCH, BTG, BOS, DRGN, EXY, VIA, STRAT, WAVES, NANO, CVC i mieć każdego z nich przynajmniej za 100-200PLN jeśli ktoś zaczyna :D Jeden z nich na pewno da x100 :D

### edited: 2019-02-04 08:13 ###
Mulenie :D
Spoiler:
Notabene zaczął się chiński rok świni :D Czyli rok bogactwa i szczęśliwości :D
...ale chyba tylko dla TRX'owców :D

### edited: 2019-02-04 19:49 ###
Ending diagonal :D
Spoiler:
Spoiler:
### edited: 2019-02-05 00:21 ###
Słabo, BTC spadnie do 0 faktycznie, po czym wzbije się do 288k$ :D Radzę przygotować 100$ i ustawić na 1$ :D Będzie mnóstwo chętnych, żeby innym sprzedać tak nisko, wszyscy będą mieli po równo BTC, a na koniec wszyscy będą bogaci :D Pytanie czy jest ktoś tutaj na forum, kto będzie sprzedawał BTC na 1k$, żeby odkupić na 500$ dwa razy więcej :D Pytanie za milion dolarów :D Zabawni są swingerski, czekają na mocny spadek o 500-1k$, a przecież na 1h-4h są takie wahania, że kupując co kilka procent czy co 100$ spadku/wzrostu można uśrednić kurs praktycznie do miejsca gdzie Ci swingersi oczekują :D Najśmieszniejsze jest to, że zwykle przeciwko uśrednianiu są intraday traderzy :D Wg. mnie zamiast grać na dużej dźwigni jakimś śmiesznym kapitałem gdzie można stracić wszystko, a nie jest się super traderem lepiej faktycznie wziąć kredyt na 100kPLN przykładowo i właśnie budować pozcję co jakiś procent spadku i uśredniać aż do dołka, jak zacznie się hossa, to praktycznie wszystko zwróci się 10-100x, plus jeszcze można skupować każdy dip na hossie co dodatkowo zwielokrotni zyski :D Wszyscy traktują BTC jak coś to zaraz miałoby wyparować, dlatego są tak dzikie ruchy i kursem miota jak szatan :D Jak rośnie to BTC będzie globalnym środkiem wymiany, a jak spada to nagle BTC traci sens, zamiast myśleć na odwrót . Najbardziej wkurza to, że Ci sami ludzie, którzy faktycznie widzą w BTC potencjał, są przeciwko systemi sami sieją FUD zamiast tłumaczyć, że mamy zwykłą korektę techniczą, zachowują się właśnie jak pierdolona banksterka i wywołują panikę bez sensu, sieją i powielają fudziarską dezinformację niczym skurwiałe media, na które sami plują, a nie są od nich lepsi :D Zero respektu dla naganiaczy jak rośnie i fudziarzy jak spada :D Pierdoleni hipokryci, nie są od nich lepsi, a niby forum Bitcoina :D

Co do Lisk też zrobił ponad 100% od dołka, są fajne ruchy może nie tak oczywiste, ale da się kosić drobne procenciki :D Ogólnie nadal poniżej 90% od szczytu czy to na parze z BTC czy FIAT :D Po prostu jest tanio, ile tutaj na tej pustyni jeszcze będziemy się szwędać nie ma zaczenie, bo i tak Lisk wbije nowe ATH :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 25 czerwca 2019, 23:14

Odnosnie zainteresowania ulicy :idea:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 25 czerwca 2019, 23:27

Hamas pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 23:14Odnosnie zainteresowania ulicy
nie ma ulicy, zainteresowanie liskiem mocno spadło jaki wniosek? projekt mocno przyciąga ulicę więc jak wrócą to będzie miodzio :D

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » środa, 26 czerwca 2019, 07:35

Długoterminowo tak czy inaczej dobra lokata. @Wymazywanie, jak czytam posty, to chyba Ty jesteś najbardziej stratny ze wszystkich tutaj piszących.
Btc 13k, a lisk nie przetestował nawet 10zł na BB.
Te rysunki pokazują potencjał zarobkowy liska. Już teraz widać, że nie ma szans, żeby wszyscy weszli przed pompą.
Przy obecnej głębokości wystarczy 0.5mln usd, by podbić kapitalizacje o 250mln usd ;)
Obrazek
Obrazek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CRXEE8 » środa, 26 czerwca 2019, 07:43

1235674 pisze: środa, 26 czerwca 2019, 07:35Wystarczy wrzucić 0.5mln usd na binance, by podbić kapitalizacje o 250mln usd
Przecież to samo masz na innych coinach i jak widzisz jakoś nikt na razie się do tego nie kwapi. Po tej pompie w 2017 na wszystkim to praktycznie na każdym coinie/tokenie masz taką sytuację, że jak spojrzysz to potencjał wzrostu jest przeogromniasty a jakoś jest pompowany btc gdzie potrzeba dużo większego kapitału. To tylko potwierdza, że obecny rajd sponsorują z dużą dozą prawdopodobieństwa instytucje finansowe.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » środa, 26 czerwca 2019, 08:30

@CRXEE8
Przecież lisk jest jednym z nielicznych projektów, które nie wyszły za tą czarną linie na rysunku...
Przykład? Choćby Ark
Obrazek
Lisk po opublikowaniu sdk nie będzie mógł poruszać się w innym tempie niż eth,eos,trx,ada itd. Tzn. będzie musiał nadgonić te projekty kapitalizacją, jeśli wywiążą się z obietnicy sidechainów w 2020
Ostatnio zmieniony środa, 26 czerwca 2019, 12:39 przez 1235674, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 26 czerwca 2019, 10:03

1235674 pisze: środa, 26 czerwca 2019, 08:30będzie musiał

Sorry, ale nic nie będzie musiał.

"Musi", "na 100%", "bez wątpienia", "z pewnością"... Jeszcze brakuje takich słów do opisywania świetlanej przyszłości LSK.

Oni w tej swojej fundacji nic nie muszą.
Zmienią biuro, puszczą jakiś marketingowy szajs i będą rosnąć w CMC.

Zgadzam się z @CRXEE8, że kasa teraz płynie z dużych graczy temu alty się kisza na swoich poziomach.

Jak zaczną się pompy na altach, to na wszystkich, niezależnie od tego czy to będzie scam, technologiczny rozwalacz mózgów, niedokończone obietnice czy coś zrobionego dla żartów.

Nie zdziwię się jak przed wydaniem SDK Lisk wróci do pierwszej dziesiątki, a po wydaniu zginie w czeluściach 50+.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 26 czerwca 2019, 10:22

Obrazek

Obrazek

tutaj same mniejsze alty

Obrazek
:D

właśnie ktoś kupił 2.14 się zrobiło
Ostatnio zmieniony środa, 26 czerwca 2019, 10:50 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 26 czerwca 2019, 10:48

Moze to sie tak rozegrac z altami :idea:


We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 26 czerwca 2019, 10:54

Binance ścianka 43k lisk na kupno się pojawiła

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » środa, 26 czerwca 2019, 11:38

Patrząc na wykres 3 godzinny LSK/USD odnoszę wrażenie, że jest potężna akumulacja od technicznego punktu widzenia. CO do LSK/BTC wiadomo że spada, ponieważ btc rośnie na potęge więc nic w tym dziwnego. Co do wzrostów na btc, są one nienaturalnie wysokie i gwałtowne. Przypomina to sytuację z końca 2017r. Fakt faktem wtedy rosło wszystko ale na tą chwilę jest to tykająca bomba. Korekta która nadejdzie na btc możliwe że będzie tak samo gwałtowna jak i jego wzrosty. Target - 14000$. Historia nas nauczyła starych graczy że taka szpila w górę nigdy nie kończy się lekką korektą :) Gdy kapitał zacznie odpływać z btc to alty zaczną notować swoje wzrosty, cierpliwości.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » środa, 26 czerwca 2019, 11:43

Niestety wydaje mi się że tym razem może być inaczej. Poza tym nie wyobrażam sobie teraz ze korekta 2-3 tys. $ na BTC spowoduje wzrost liska. Według mnie jak bitcoin zacznie korekcie to lisk poleci jeszcze bardziej i możemy zobaczyć nowy dołek.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » środa, 26 czerwca 2019, 11:48

maly_ZE pisze: środa, 26 czerwca 2019, 11:43Niestety wydaje mi się że tym razem może być inaczej. Poza tym nie wyobrażam sobie teraz ze korekta 2-3 tys. $ na BTC spowoduje wzrost liska. Według mnie jak bitcoin zacznie korekcie to lisk poleci jeszcze bardziej i możemy zobaczyć nowy dołek.


Trzeba zadać pytanie czy wieloryby odpuszczą sobie zarobek na altach?
Mogą powychodzić z btc i przesiąść się na alt/btc ,tym samym wszystko co szura po dnie w parze do btc byłoby podpompowane (o co aż się prosi) Więc pytanie czy będą na tyle pazerni ,że sam zarobek z btc i topowych altów im nie wystarczy. I pokusza się o podmpowanie innych coinów tym samym dając zarobić amatorom

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » środa, 26 czerwca 2019, 12:28

Widze po sobie ze zaczyna sie nerwowka na Lisku i na Altach ktorze jeszcze nie wyszły UP. I pewnie dlatego jeszcze troche spadniemy a nastepnie, powinna byc rura do gory i wszyscy ci co sprzedali w bez nadzieji , bedą natychmiast wracac. Po za tym ewidentnie widac akumulacje wolumen ładnie rosnie a cena nieznacznie spada.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 12:57

Szkoda, że nie można szortować Liska :D

Kur*a, o dwa dni się spóźniłem z zakupami...
;)

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » środa, 26 czerwca 2019, 13:05

@Harmony dlaczego twierdzisz że się spóźniłeś? Przecież póki co cena w $ stoi w miejscu :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 czerwca 2019, 13:09

Nie ma czegoś takiego, że ktoś się spóżnił, to nie jest tak, że trzeba idealnie kupić w dołku i sprzedać idealnie na górce żeby zarobić, jeśli Lisk ma wbić nowe ATH, to wszystko kupione od 0 do 140PLN da zarobić :D Proste :D Tak samo jak na BTC nie zarobili tylko Ci co kupili na 3k$, ale też na 4k$, na 5k$, na 6k$, na 7k$, na 8k$, na 9k$, na 10k$, na 11k$, na 12k$ jak do tej pory :D Po prostu obierzcie jakąś strategię i uśredniajcie odpowiednim kapitałem dobranym do danego interwału czy x-termu :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 13:10

@maly_ZE Bo mi cena w BTC odjechała, załadowałem się przy ~0.000187, wczoraj chciałem się wyładować spowrotem przy ~0.0001793 bo fajna ścianka była ponad 8k lisków, ale jak zwykle zagrały emocje - przecież już zaczęło rosnąć, więc chrzanić ryzyko :D No, a dzisiaj miałbym 300-600 sztuk więcej i już by było na kute wossenerki zarobione :D No nic, pozostaje mi puścić focha na giełde i nie patrzeć na kurs, żeby się jeszcze bardziej nie wku*wić :D

Swoją drogą wszyscy, dosłownie wszyscy - delegaci, społeczność - jadą po ekipie Liska, że nie ma jeszcze marketingu :D Podobno marketing ma uderzać stopniowo, w miarę dodawanych możliwości do SDK.
;)

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » środa, 26 czerwca 2019, 13:11

Delegaci też cisna że nie ma marketingu?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 13:14

@anagamidev Ja cały 2018 uśredniałem. W tym roku zrobiłem może z dwa razy zakupy. Wolę odkupić taniej, niż dorzucać w nieskończoność kapitał, który topnieje. Tak celowałem przedwczoraj w cenę 0.000165, ale, że cierpliwym człowiekiem to ja nie jestem, w dodatku z moją nadpobudliwością ciężko mi wytrzymać ze swoimi postanowieniami giełdowymi :D Podjarałem się jakimiś ochłapami, a z dobre 2000 dolarów śmigło mi koło nosa...

Dodano po 1 minucie 19 sekundach:
maly_ZE pisze: środa, 26 czerwca 2019, 13:11Delegaci też cisna że nie ma marketingu?
Tak. Dosłownie wszyscy są wkurwieni, że cena spada, mimo, że SDK już prawie jest, a wszędzie o tym cisza.
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości