Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 18:04

W moim wypadku nie jest to takie proste... w innym wątku widziałeś jak wyglada zjawiako fanboy-ów ... mozna powiedzieć że ja jestem fanboyem projektów oddolnych, życzę wszystkiego najlepszego osobom kreatywnym, które nie sprzedaja swoich talentów korporacjom. Używam linuxa, jesli już androida to w odmianie czystej - opensource bez GAPPS, nie znajdziesz mnie też na FB itd... Fajnie gdyby się skapitalizowała jakas moneta która byłaby tym w świecie finansów co linux w świecie OS-ów, GRIN wydawał się taki być.
XRP czasem miewam na chwile (szorcik gdy osiagał szczyty i obecnie długa gdy wydają się być dołki) ale nie wyobrazam sobie to hodlować, zwłaszcza że FBcoin w dłuzszym terminie zastapi wszystkie kojny które są tylko pozornie zdecentralizowane.
---

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tomaroc » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 22:42

RVN wydaje się na ciekawych poziomach. Vol delikatnie rośnie. Miałem ustawiony koszyczek na ~530 sato ale chyba zbyt życzeniowo bo nie doleciało. Może to znak że warto już wrócić ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 23:23

@koparki a co dokładnie używasz ze smartfonów? A na ten sie zapisujesz?
https://librem.one/#mce_1

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: jondoexxx » wtorek, 25 czerwca 2019, 10:09

A co myślicie o Tixl? To jest praktycznie NANO + prywatność.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mediabooker » wtorek, 25 czerwca 2019, 11:04

@Wymazywanie

Ja kupilem teraz algo. Algo i ftm nie mialy jeszcze wybicia odkad sa na Binance. Czekam na taka pompe jak z Atomem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 25 czerwca 2019, 12:01

Zauważyliście, jak osłabła pozycja Binance po wykopaniu US-manów z giełdy?

BNB wszedł w downtrend, Binancowe wynalazki (FET, CELR, etc.) solidne straty. Słabo to wygląda, prawie żadnych odbić. Ja się trochę boję tykać rzeczy z Binance teraz, bo o ile do wykopania US był to pewny deal, to teraz już nie za bardzo.

Mam jeszcze trochę BNB (tak na prowizje) i codziennie po 5% straty na nim.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: gofer » wtorek, 25 czerwca 2019, 12:12

@BitJanusz uruchomią binance.us to BNB pójdzie dalej w góre. Poza tym te przestoje zarówno na BNB czy ich wynalazkach jak i innych krypto spowodowane są pchaniem bitka w górę, tak mi się wydaje
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 czerwca 2019, 12:13 przez gofer, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 25 czerwca 2019, 12:13

@gofer

masz jakieś info o binance.us? bo BNB słabo wygląda i to pomimo ogłoszenia kolejnego losowania shitcoina na ICO.

na 1w jest ewidentny diament na górce i wyjście dołem... z zasięgiem prawie do 0.2 z przodu czyli ok. -30% od obecnych poziomów.

poza tym patrząc przekrojowo to wynalazki na BEP2 są w ogonie stawki i nie odbijają.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: gofer » wtorek, 25 czerwca 2019, 12:19

@BitJanusz tzn. jakich? Wiem to co ogólnie dostępne, że US to będzie platforma w pełni dostosowana do amerykańskich przepisów. Jej uruchomienie sprawi, że kapitał który na chwilę wyszedł wróci. Kto wie czy teraz nie łatwiej nawet o jakiś pump/dump.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 25 czerwca 2019, 12:37

@gofer

te co przeszły na binance chain (ARN, GTO, BCPT, PHB) oraz te natywne dla Binance chain (FET, CELR, MATIC, ONE).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Altcoiner » wtorek, 25 czerwca 2019, 13:26

Dziwna sprawa z tym algo.

Binance pokazuje, że algo jest no.9 na cmc z kapitalizacją ponad 3,7 mld$.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: shadow » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:28

@Altcoiner total supply x aktualna cena, stąd pozycja 9. Pytanie ile jest faktycznie w obiegu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:19

W obiegu koło 40mln, a pełne supply jest chyba ze 2.5mld, ale to monety nie w obiegu, nie do zrzucenia, ale dla "systemu" tego czegoś . Ale stąd wczoraj panika wyszła, bo nie zrozumieli ludzie niektórzy jaka jest ilość monet w obiegu. Są projekty na capach co mają dużo więcej monet niż monet w obiegu, stąd są 2 zapisy na stronie marketcap. Odnośnie paniki niektórzy sobie uświadomili też, że oprócz ico 25m po 2.4$ moneta były jakieś pre ico chyba z drobno centową ceną zakupu, które ma doskonały zysk z miejsca.

Ja na razie wyszedłem, bo wszedłem wczoraj za grubo jak na taką monetę, ale w końcu na zysku (+4900$) więc out. Zobaczymy czy jakaś fajna korekta się pojawi czy nie. Bo jesli nie, to raczej nie będę ryzykował ścigając impuls, nie jestem w tym dobry, lepiej mi idzie łapanie jak spadnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Altcoiner » wtorek, 25 czerwca 2019, 16:20

No i czas pokazał, że mógł to być dobry i szybki strzał. Niestety nie wszedłem ...

Nie wspominając już o moim starym ulubieńcu mth, który przez ostatnie 2 tygodnie też dał zajebiście zarobić.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mediabooker » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:50

Szybkie 20% na algo w usdt. Czekam na ostatni up btc i wskakuje w longi na eth i ltc do btc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 25 czerwca 2019, 21:04

Jeszcze apropo APPC, bo mnie nie było trochę na forum znowu. Ostatnio udostępnili fajne narzędzie się nazywa "AppCoins Explorer", gdzie można sprawdzić ilość transakcji, zakupy w aplikacjach itd.
Konsekwentnie te liczby wzrastają co świadczy o póki co dobrym rozwoju projektu.

https://appcexplorer.io/


Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kAArter » wtorek, 25 czerwca 2019, 22:22

Algo wyglada ciekawie zlapalem bo niezlej cenie,jak popatrzymy na dzienną to odbicie jest na dużym vol.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » środa, 26 czerwca 2019, 01:36

Mam Iost kupione dziś za 0.0135 (mała ilość), sprzedawalibyście za 139-140 które jest, czy trzymali na dłużej? Nie czuje tego coina za bardzo, drugi raz kupiłem go dziś. https://www.binance.com/en/trade/IOST_USDT
Iost/Btc imponujacy zjazd (jak dużo shitów oraz średniej półki a nawet i wyższa jak Ltc) https://www.binance.com/en/trade/IOST_BTC
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » środa, 26 czerwca 2019, 03:50

Wymazywanie pisze: środa, 26 czerwca 2019, 01:36Mam Iost kupione

na CMC na tym wykresie do dolara wyglada jakby był ostatnio akumulowany - nieco sie podniósł po bessie i utrzymywał "stałą" cene w $ w trakcie niniejszej hossy na bitku ale obroty wyraźnie sie ożywiły. Sam projekt jest dopiero od wiosny uruchomiony, może być popularny ze wzgledu na bajecznie łatwe robienie zdecentralizowanych aplikacji za pomocą Java Scrypt , czyli to na czym urósł mit liska. Trzymanie tokenów daje dywidendę. Najlepsza ponoć decentralizacja w porównaniu do innych platform POS. Ja kupiłem jako los loterii , czyli na dłużej , chyba że wypłynie jakis defekt w fundamentach projektu
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 26 czerwca 2019, 09:49

No jakaś masakra z tymi altcoinami. Większość zaliczyła double bottom, nawet top 20 sporo pospadało. Cykor mode: ON, naprawdę, mimo, że jestem w altach jakąś 1/4 kapitału, bo niestety przespałem trochę. :/

Chociaż raczej patrząc na mega paraboliczny kształt bitka, to teraz większą szansę, bym dawał w końcu na jakąś zasłużoną korektę i alty powinny nadrobić. Ale właśnie. Tylko NADROBIĆ. A gdzie mowa, szanse na odwrócenie, nowy trend na altach przy trwającej już ponad kwartał dynamice wzrostów na BTC?!

Oby ta bańka miała spokojniejsze tempo w późniejszym czasie, niż jej początek (kwiecień do teraz), bo inaczej możemy zostać w tych przedziałach cenowych spoooro czasu,w najgorszym razie jak będzie to szybka bańka na samym BTC, wzrosty wyklują się dopiero po ATH (odpowiednik stycznia 2018) - czyli ku zaskoczeniu wszystkich bez żadnych altseasonów po drodze, bądź nawet pogłębiać obecne dołki. Trzeba też dopuszczać taką możliwość, bo wtedy naprawdę wiele osób zostało by wyleszczonych, w tym nawet JA z częścią kapitału.
Co by nam pomogło? Potężne pierdzielnięcie, czyli korekta jak pod koniec 2018r, wypłaszcz z tendencją wzrostową i wtedy cały rynek nabrałby trochę życia. Teoretycznie z autopsji im większy strach u wszystkich tym lepszy moment na wejście, jak na początku roku na BTC, ile było fearu i jednocześnie Greedu na 1k, więc może rzeczywiście jesteśmy niedaleko i błogosławieni Ci, którzy kupili i nie sprzedali.

Czas pokaże, zobaczymy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fledermaus i 7 gości