OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » piątek, 31 maja 2019, 07:42

klient już zbanowany.
Za dużo nowych na naszym forum, jeszcze ktoś uwierzy

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » piątek, 31 maja 2019, 09:09

@Bit-els Prawidłowo z takimi krótka piłka najlepsza i tak to był naiwniak albo prędzej uprawiał płatny marketing szeptany.

Piramidy finansowe często płacą dla takich marketingowców którzy wyłapują dyskusje na temat danej piramidy prowadzone na różnych forach i starają się tam rozbijać dyskusje albo zasiać jakieś wątpliwości rzekomo korzystne dla danej piramidy finansowej.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » piątek, 31 maja 2019, 10:29

DasCoin usunięty z btc-alpha :D :lol:
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » sobota, 1 czerwca 2019, 00:43

Wkoncu jakis normalny film Od JHP chop sie obudzil z reka w trzewiach szkoda ze ludzie nie wierzyli wczesniej byli zaslepieni przez naganiaczy ze DASShit przyniesie melony.

Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: maky » środa, 12 czerwca 2019, 15:49

Trochę oderwijmy się od krypto... ;)

https://bezprawnik.pl/aparthotel-amber-gold-uokik/

Znajomy notariusz nazywa aparthotele „nowym Amber Gold”. Przyjrzy im się również UOKiK
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 22:07

jeśli gość nie kłamie, jeśli rzeczywiście ta ekipa powierzyła swoje pieniądze temu scamowi cloud token to krach i płacz będzie epicki ;-)
szczegolnie gdy mówi o żonie od 4.37

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: maky » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 22:32

Bit-els pisze: poniedziałek, 17 czerwca 2019, 22:07jeśli rzeczywiście ta ekipa powierzyła swoje pieniądze temu scamowi
Nie wierzę. Oni są od łapania frajerów ale sami frajerami nie są. ;)

Dodano po 6 minutach 38 sekundach:
I na potwierdzenie mojej tezy mówi o tym, że zarabiają więcej niż normalni użytkownicy. Za robienie marketingu. Wszystko jasne?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 22:36

Ja się tylko zastanawiam, kto ćwoka ochrania... Ja bym się bał tak publicznie występować... Jakiś Józek B? Ktoś kiedyś zaśpiewa:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » wtorek, 18 czerwca 2019, 00:22

Zamiast marnować czas na "nawracanie" ludzi prościej by było naganiacza na scamy zgłosić do odpowiedniej komórki, rozumiem że się nie da, bo dowodów brak czy gdzie leży problem? Prawo nie reguluje? TJS wytoczył proces f..t, są jakiekolwiek efekty?

Ludzie się bronio.


Dodano po 3 minutach 14 sekundach:
„Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.„

Dodano po 3 minutach 39 sekundach:
Obrazek

Dodano po 22 minutach 44 sekundach:
https://www.facebook.com/groups/1568544840132675/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: maky » wtorek, 18 czerwca 2019, 07:47

KryptoBanita pisze: poniedziałek, 17 czerwca 2019, 22:36kto ćwoka ochrania...
Nikt.

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
amneziahaze pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 00:22prościej by było naganiacza na scamy zgłosić do odpowiedniej komórki, rozumiem że się nie da
Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: koparki » wtorek, 18 czerwca 2019, 08:07

Damian Żukiewisz to ciekawy przykład marki osobistej swoją twarzą reklamuje skrajnie ryzykowne "biznesy" z dochodem 10% w skali miesiąca nic nie robiąc - wystarczy zdeponować swoje pieniadze :D
Nie można żałować ludzi którzy ufają w treść mononologu jaki wyemitował Damian. Słuchajac tego monologu trzeba przyznać ze ma talent i lekko mu przychodzi psycho-manipulacja, prosze zwrócic uwage jak umiejętnie i spontanicznie wplata reklamowany przez siebie scam w legalną giełdę BTC i postać Sylwka Suszka.
Żukiewicz to taki nietypowy RobinHood zabiera głupim i rozdaje sobie :lol: , podziwiam odwagę , nie zdziwiłbym się gdyby miał zezwolenie na broń.
---

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 18 czerwca 2019, 08:33

koparki pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:07 Damian. Słuchajac tego monologu trzeba przyznać ze ma talent i lekko mu przychodzi psycho-manipulacja, prosze zwrócic uwage jak umiejętnie i spontanicznie wplata reklamowany przez siebie scam w legalną giełdę BTC i postać Sylwka Suszka.
Żukiewicz to taki nietypowy RobinHood zabiera głupim i rozdaje sobie :lol: , podziwiam odwagę
Coś trochę dużo pochwał tutaj dla tego pana od Ciebie widzę.

Rozumiem, że wkrótce zobaczymy następcę DasCoina - KoparkiCoin?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: koparki » wtorek, 18 czerwca 2019, 08:35

@ShadowOfHarbringer dziwnie to zinterpretowałeś , pewnie sam Żukiewicz zinterpretowałby to jako raczej antyreklama.
Tak sie dzieje jak sie wyciaga zdania z całościowego kontekstu

...Shadow Ciebie też podziwiam , że Ci się chce bawić edycją czcionek aby uwypuklić jedno a zgubic drugie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 czerwca 2019, 08:43 przez koparki, łącznie zmieniany 1 raz.
---

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 18 czerwca 2019, 08:48

koparki pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:35 Tak sie dzieje jak sie wyciaga zdania z całościowego kontekstu
No nie wiem, w innym temacie pisałeś że tak jest skonstruowany świat i trzeba strzyc owce.

Ogólnie średnio mi się podoba Twoje podejście do tematu.

Dodano po 5 minutach 20 sekundach:
koparki pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:35 ...Shadow Ciebie też podziwiam , że Ci się chce bawić edycją czcionek aby uwypuklić jedno a zgubic drugie.
Jestem informatykiem więc potrafię używać edytorów, logiki, znajdź-zamień i kopiuj-wklej.

Więcej nie trzeba.

Mam wrażenie że w eopce smartfonów ludzie totalnie zgłupieli i nie mogą ogarnąć bardziej zaawansowanej technologii, wydaje mi się że 10 lat temu przeciętny człowiek lepiej potrafił obsługiwać komputery.

Wszystko jest za łatwe, niedawno na youtubie było video jak szympans obsługuje smartfona z androidem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: koparki » wtorek, 18 czerwca 2019, 09:06

@ShadowOfHarbringer ...nie powiedziałem że "trzeba" , powiedziałem że to jest nieuniknione i niezależne od Tego co Ty byś chciał.
Jak zdasz sobie sprawę z tego czym jesteśmy jako tożsamość zwaną inaczej JA to zdasz sobie też sprawę, że strzyżenie i bycie strzyżonym jest nieuniknioną konsekwencją natury ludzkiej . Jesteś w centrum świata jako swoja tożsamość a wszystko co na zewnątrz to nie-ja , strzyżesz te odrębne obiekty i jestes przez nie strzyzony i mam na mysli szersze pojęcie niż tylko strzyzenie finansowe bo tak naprawde chodzi o Twoje zadowolenie i Twoje unikanie niezadowolenia a etykę to sobie do tego zawsze dopasujesz. To działa także w skali makro ...
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 18 czerwca 2019, 10:14

ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:48Mam wrażenie że w eopce smartfonów ludzie totalnie zgłupieli
Przy jakiejś okazji info o zarzutach prokuratorskich, rzuciło mi się w oczy ilu subskrybentów ma takie zwyrodnienie zwane patostream'erem :shock:
2-3mln ludzi to ogląda?! Nie zdawałem sobie sprawy ze zidiowacenia społeczeństwa...
koparki pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:07wplata reklamowany przez siebie scam w legalną giełdę BTC i postać Sylwka Suszka.
Suszek nigdy nie odciął się w żaden sposób - widocznie jest mu to na rękę.
Przyznaję, że w wątku BB na usilne zapytania, BB zaprzeczyło jakoby oszustkiewicz miał z nimi cokolwiek wspólnego.
koparki pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:07nie zdziwiłbym się gdyby miał zezwolenie na broń.
Był jakiś filmek - pestki mu wypadały - wyglądało naturalnie, a potem było coś o przesłuchaniu w tej sprawie, ale nie śledziłem tematu...
Jak sam stwierdziłeś, aż taki głupi to on nie jest...
koparki pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:07Nie można żałować ludzi którzy ufają w treść mononologu jaki wyemitował Damian.
Czasem żałuję, że temat otworzyłem...
ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 18 czerwca 2019, 08:48 i trzeba strzyc owce.
Starsze osoby strzyżone ciągle przez wnuczków przy sporej dawce ostrzeżeń...
Dlatego targają mną sprzeczne uczucia...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: wamak » wtorek, 18 czerwca 2019, 16:36

Jak w każdej piramidzie, póki wpłaty będą znacznie wyższe, niż wypłaty z portfela, będzie to się kręcić. 10% miesięcznie nic nie robiąc jest tak atrakcyjne, że Amber Gold obiecując bodajże koło 15% rocznie wypada blado.
Jeśli faktycznie drugie tyle się tam zarabia z polecania, to tym bardziej cały zysk musi iść z nowych wpłat.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: adamex95 » piątek, 21 czerwca 2019, 07:18

@ShadowOfHarbringer totalnie spłyciłeś wypowiedź @koparki on w żadnym momencie nie stanął po stronie Żukiewicza tylko napisał fakty.

Bo faktem jest to, że ten człowiek ma naprawdę gadane i umie manipulować faktami i rzeczywistością tak aby osiągnąć zamierzony cel - czyli naciągnięcie jak największej ilości osób aby się wzbogacić.

Gościu siedzi w temacie już bardzo długo i trzeba przyznać, że nauczył się jak zachęcać głupców alby wchodzili w projekty które on poleca, a jak wiemy głupców w Naszym pięknym kraju nie brakuje, bo jaki rząd tacy obywatele :)

Nie wiem po co się tak spiąłeś do tej wypowiedzi @koparki :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » piątek, 21 czerwca 2019, 10:33

adamex95 pisze: piątek, 21 czerwca 2019, 07:18 ten człowiek ma naprawdę gadane
Taa... Bardzo ładnie mówi - "po polskiemu" :lol:
Można równie dobrze w ten sposób pochwalić jakiegoś patostream'era, bo ma 2-3 mln subskrypcji :shock:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: koparki » piątek, 21 czerwca 2019, 10:43

@KryptoBanita patostream ... jprd, nie wiedziałem ze cos takiego istnieje :shock:
---

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości