Średnia(mediana) czasu odpowiedzi handlarzy na Local.Bitcoin.com to poniżej 2 minut!

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: redbog » środa, 19 czerwca 2019, 14:57

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 14:47ciekawe jak to miałoby działać?
Też jestem ciekaw jak to miało by działać. Przecież tam jest zwykle 2of3 multisig. Jest kupujacy, sprzedający i arbiter. Wymagane jest podpinanie przez dowolne dwie strony. Wiec jak mozliwa byłaby konfiskata nie rozumiem.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 19 czerwca 2019, 15:12

redbog pisze: środa, 19 czerwca 2019, 14:57 Też jestem ciekaw jak to miało by działać. Przecież tam jest zwykle 2of3 multisig. Jest kupujacy, sprzedający i arbiter. Wymagane jest podpinanie przez dowolne dwie strony. Wiec jak mozliwa byłaby konfiskata nie rozumiem.

Sami tak piszą w swojej dokumentacji. Może przestudiuj bardziej i się dowiedz.

Dodano po 14 minutach 43 sekundach:
Dodatkowo, jest jedna duża różnica między arbitrażem 2-of-3 multisig a arbitrażem OP_CHECKDATASIG.

W przypadku arbitrażu Multisig/2of3, arbiter z pomocą klucza swojego i jednego z handlujących tworzy i podpisuje transakcję, czyli decyduje w jaki sposób środki zostaną wydane.

W przypadku arbitrażu OP_CHECKDATASIG, arbiter z pomocą posiadanej sygnatury decyduje tylko KTO może wydać zamrożone środki w sposób w jaki mu się podoba.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: stokarz » środa, 19 czerwca 2019, 15:15

Mówiąc całkiem poważnie, osoby zaangażowane z forum w BCH mogłyby pokusić się o mały market making na ofertach kupna i sprzedaży BCH za FIAT na tej stronie, aby wspierać wizję BCH jako gotówki. Sam bym korzystał z tego przy wymianie krypto i zakupie - byłoby to lepsze rozwiązanie nawet niż bitomaty. Zależy mi na anonimowości. Także jak pokusicie się o wystawianie tam ofert z niskim spreadem w stosunku do spot, to z z chęcią zacznę z tego korzystać plus będę namawiał znajomych, aby właśnie tak kupowali krypto.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 19 czerwca 2019, 16:18

stokarz pisze: środa, 19 czerwca 2019, 15:15Mówiąc całkiem poważnie, osoby zaangażowane z forum w BCH mogłyby pokusić się o mały market making na ofertach kupna i sprzedaży BCH za FIAT na tej stronie, aby wspierać wizję BCH jako gotówki. Sam bym korzystał z tego przy wymianie krypto i zakupie - byłoby to lepsze rozwiązanie nawet niż bitomaty. Zależy mi na anonimowości. Także jak pokusicie się o wystawianie tam ofert z niskim spreadem w stosunku do spot, to z z chęcią zacznę z tego korzystać plus będę namawiał znajomych, aby właśnie tak kupowali krypto.
Ja niestety nie jestem handlarzem.

Temat ma duże wzięcie, mam więc nadzieję że handlarze krypto w Polsce się zainteresują tym.

Dodano po 59 minutach 25 sekundach:
------------------------------------

Zaciekawili mnie dyskutanci, więc poczytałem trochę o tym jak działa BiSQ.

Podsumowując - różnica między Loca.Bitcoin.Com a BISQ.

BISQ:
- BISQ ma częściowo kustodialne escrow, gdyż istnieje mozliwość konfiskacji środków (patrz dokumentacja)
- Escrow 2of3 daje arbitrowi możliwość tworzenia i podpisania transakcji wraz z jedną ze stron sporu
- Większość transakcji przechodzi bez udziału arbitra
- Działa niejawnie, w oparciu o sieć TOR, przy niejako obejściu prawa
- Wymaga osobnej aplikacji oraz podłączenia do sieci TOR
- Nie podlega AML dlatego że nie jest firmą lecz technologią

Local.Bitcoin.Com:
- Ma w pełni niekustodialne escrow w oparciu o technologię OP_CHECKDATASIG dostępną tylko w Bitcoin Cash BCH ze wszystkich popularnych kryptowalut.
- Escrow nie daje arbitrowi możliwości tworzenia transakcji i decydowania gdzie środki mają pójść, zamiast tego może on tylko zdecydować która ze stron będzie miała kontrolę nad środkami
- Większość transakcji przechodzi bez udziału arbitra
- Działa jawnie (normalna domena internetowa) i w 100% zgodnie z prawem
- Nie wymaga dodatkowego oprogramowania, działa przez przeglądarkę internetową
- Nie podlega AML dlatego, że nie wymaga zarządzania środkami stron (brak kustodialnego arbitrażu)

Dlaczego to Local.Bitcoin.Com jest rewolucją a nie BISQ?
- Bo działa jawnie
- Bo nie wymaga ekstra oprogramowania
- Bo nie podlega pod AML/KYC
- Bo jest całkowicie nie-kustodialne: arbiter nie ma możliwości bezpośredniego decydowania o środkach
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: redbog » środa, 19 czerwca 2019, 17:04

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 16:18- BISQ ma częściowo kustodialne escrow, gdyż istnieje mozliwość konfiskacji środków (patrz dokumentacja)
To wymaga wyjaśnienia/doprecyzowania o co chodzi z ta rzekomą konfiskatą moze ktos rozkmini o co w tym chodzi i jak byłoby to możliwe.
ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 16:18BISQ:
- Działa niejawnie, w oparciu o sieć TOR, przy niejako obejściu prawa
- Wymaga osobnej aplikacji oraz podłączenia do sieci TOR
- Nie podlega AML dlatego że nie jest firmą lecz technologią
To jest dla mnie ogromna zaleta.
ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 16:18Local.Bitcoin.Com:
ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 16:18- Działa jawnie (normalna domena internetowa) i w 100% zgodnie z prawem
- Nie wymaga dodatkowego oprogramowania, działa przez przeglądarkę internetową
Dla mnie to jest wada. Firmę można zniszczyć/zamknąć a bisq-a nie można.


Wcześniej nie odpowiedziałeś na jedno moje pytanie a jest ważne i tyczy się tego:
ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 16:18- Escrow nie daje arbitrowi możliwości tworzenia transakcji i decydowania gdzie środki mają pójść, zamiast tego może on tylko zdecydować która ze stron będzie miała kontrolę nad środkami
Co się dzieje w https://local.bitcoin.com gdy kupujacy i sprzedający nie dochodzą sami do porozumienia?

Bo w bisq jeśli mamy spór miedzy kupującym i sprzedającym oraz zarazem arbiter odmówi współpracy to mamy problem w postaci zablokowanych pieniędzy. Oczywiście to jest skrajna sytuacja praktycznie nie występująca ale warto o tym wiedzieć. https://local.bitcoin.com jakoś to rozwiązuje czy mamy taką samą sytuacje?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 19 czerwca 2019, 17:28

redbog pisze: środa, 19 czerwca 2019, 17:04 Co się dzieje w https://local.bitcoin.com gdy kupujacy i sprzedający nie dochodzą sami do porozumienia?
Ah ok faktycznie, nie zauważyłem tego.

W Local.Bitcoin.com jeżeli strony nie dochodzą do porozumienia, arbiter wybiera "wygranego" i daje mu sygnaturę do dysponowania środkami.

Ale arbiter nie tworzy samej transakcji - nie ma w tym udziału. Taka jest różnica.

Oczywiście serwis działa dopiero 12 czy 13 dni, więc wiele rzeczy jest jeszcze niejasne.

Zapytam na odpowiednim forum o dokładne szczegóły i zdam relację, jeżeli tak Cię to interesuje.

Dodano po 5 minutach 13 sekundach:
EDIT:

Dodałem posta, miejmy nadzieję że ktoś odpowie, może nawet Roger Ver osobiście bo on ostatnio często się udziela.
old.reddit.com/r/btc/comments/c2igav/could_somebody_please_share_a_reallife_story_on/

Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: redbog » środa, 19 czerwca 2019, 17:41

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 17:28W Local.Bitcoin.com jeżeli strony nie dochodzą do porozumienia, arbiter wybiera "wygranego" i daje mu sygnaturę do dysponowania środkami.

Ale arbiter nie tworzy samej transakcji - nie ma w tym udziału. Taka jest różnica.
Czyli w praktyce nie ma różnicy jest tylko techniczna różnica nie mającą żadnego wpływu na przeciętnego użytkownika.
Wcześniej już qertoip o tym pisał.
redbog pisze: środa, 19 czerwca 2019, 11:36 Czyli w praktyce jest dość mala różnica miedzy tym a 2-of-3 multisig i qertoip ma racje?
qertoip pisze: środa, 19 czerwca 2019, 11:59Tak, gdy jest dispute arbiter przy 2-of-3 ko-podpisuje, a przy OP_CHECKDATASIG wysyła podpis.

Oba scenariusze osiągają ten sam efekt, że 2 strony z 3 muszą się zgadzać, tylko innym mechanizmem technicznym.


Co w przypadku najbardziej skrajnym czyli jest spór miedzy kupującym i sprzedającym oraz arbiter odmawia współpracy?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 19 czerwca 2019, 17:45

redbog pisze: środa, 19 czerwca 2019, 17:41 Czyli w praktyce nie ma różnicy jest tylko techniczna różnica nie mającą żadnego wpływu na przeciętnego użytkownika.
Jest różnica ogromna względem prawa.

A co do TOR/BISQ to masz już odpowiedź czemu nie jest popularne i czemu nie będzie rewolucją.

Bo przeciętny Noob nie będzie używał czegoś co wymaga TOR i zaawansowanej konfiguracji etc. W Localu wchodzisz na stronę "i działa".

BiSQ to jest dla mnie i dla ciebie najwyżej, a nie dla przeciętniaka. Dlatego właśnie Local prawdopodobnie zdobędzie w ciągu 3 miesięcy większą popularność, niż BISQ dał radę przez 3 lata.

Dodano po 48 sekundach:
redbog pisze: środa, 19 czerwca 2019, 17:41 Co w przypadku najbardziej skrajnym czyli jest spór miedzy kupującym i sprzedającym oraz arbiter odmawia współpracy?
To są szczegóły techniczne mające mały wpływ na tą dyskusję.

Ale zadałem pytanie, więc jak już się dowiem to przetłumaczę.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: benq » środa, 19 czerwca 2019, 19:38

Jakby kogoś interesowało o czym panowie tak dyskutują, to tutaj krótka historia OP_CHECKDATASIG:
https://www.yours.org/content/the-story ... 9679d52b23
(plus linki na końcu artykułu)

Dodano po 13 minutach 46 sekundach:
Próbuję się przegryźć przez oba źródła.
W jaki sposób te rozwiązania są w pełni non-custodial, skoro:

Bisq:
"Trades include security deposits from buyer and seller to prevent fraud"

Local.bitcoins
"When a trade is started the amount of Bitcoins for the trade is automatically reserved from the seller's LocalBitcoins Wallet. This means that if the seller runs away with your money and does not release your Bitcoins LocalBitcoins.com support can release the Bitcoins to you from escrow."

Hmmm?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 19 czerwca 2019, 20:38

benq pisze: środa, 19 czerwca 2019, 19:38 "When a trade is started the amount of Bitcoins for the trade is automatically reserved from the seller's LocalBitcoins Wallet. This means that if the seller runs away with your money and does not release your Bitcoins LocalBitcoins.com support can release the Bitcoins to you from escrow."
Ah, "wallet localbitcoins" to trochę mylące.

Bo widzisz, zastosowali tutaj "Jeden prosty trik, przez który pracownicy skarbówki ich nienawidzą [ZOBACZ MEMY]".

Otóż ten wallet też jest tylko w przeglądarce a Local.Bitcoin.Com nie trzyma do niego kluczy. Naturalnie musisz chyba trzymać jakiś backup seeda do tego.

Muszę chyba zrobić jakąś testową transakcję na 50 PLN żeby sprawdzić jak dokładnie to działa. Chyba tak zrobię tutaj i dam ogłoszenie. Na razie nie miałem czasu się bawić w testowe handlowanie tam, ale widzę że będzie trzeba. Obowiązki, obowiązki...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: benq » środa, 19 czerwca 2019, 20:42

@ShadowOfHarbringer Postaram się też sprawdzić transakcje w obie strony jutro/pojutrze.
Może empiryczna wiedza spowoduje moment "eureka".

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: tirey93 » środa, 19 czerwca 2019, 21:11

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 19 czerwca 2019, 20:38This means that if the seller runs away with your money and does not release your Bitcoins LocalBitcoins.com support can release the Bitcoins to you from escrow."
Nie kumam tego. Załóżmy że mam 50zł w gotówce i chcę kupić BCH. Załóżmy że znajdę kupca który wymieni mi je za 0,03BCH. Czyli tamten gość jest seller a ja buyer. Umawiamy się na konkretną godzinę w konkretnym miejscu. I teraz facet okaże się mieć broń i pod groźbą zestrzelenia mnie okradnie. Czy w tej sytuacji zostanie mi wypłacone z tego konta tymczasowego? Jaki mam dowód że mnie okradziono? Facet powie że nikogo tam nie było i nie doszło do wymiany. Rozumiem że facet też nie będzie miał tych BCH bo będą one zablokowane na tym tymczasowym koncie, ale jak support ma takie sprawy rozwiązywać? Ja, jako buyer, stracę, on, jako seller, będzie miał tyle samo.
stokarz pisze: środa, 19 czerwca 2019, 15:15 Sam bym korzystał z tego przy wymianie krypto i zakupie - byłoby to lepsze rozwiązanie nawet niż bitomaty. Zależy mi na anonimowości.
Tego też nie rozumiem. Dlaczego bitomaty są mniej anonimowe i gorsze niż local.bitcoins.com? Anonimowość masz tylko jeśli płacisz gotówką za BCH ale to jest niebezpieczne(jak pisałem wyżej). Przelewając z konta bankowego czy BLIKa bank widzi Twoje transakcje. Bitomat daje Ci pełną anonimowość bo płacisz gotówką i jest bezpieczniejszy bo nie ma możliwości kradzieży(w teorii).

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: qertoip » środa, 19 czerwca 2019, 21:36

1) Bisq ma wbudowanego klienta Tora. Użytkownik nie musi instalować ani konfigurować Tora. Użytkownik odpala tylko Bisqa.
2) Pisze się "Tor".
3) Jeśli ktoś woli model strona+firma to istnieje też analogiczny https://hodlhodl.com/ (bez KYC, 2-of-3, arbitraż tej firmy, system reputacji).
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 20 czerwca 2019, 00:50

benq pisze: środa, 19 czerwca 2019, 19:38Local.bitcoins
"When a trade is started the amount of Bitcoins for the trade is automatically reserved from the seller's LocalBitcoins Wallet. This means that if the seller runs away with your money and does not release your Bitcoins LocalBitcoins.com support can release the Bitcoins to you from escrow."
Eeeeeee....

Ty jesteś w ogóle pewien że wkleiłeś z dobrej strony to?

Wygląda, że przekleiłeś ze złej strony.

Ten cytat pochodzi z LocalBitcoins.com, a my tutaj rozmawiamy cały czas o Local.Bitcoin.Com. Nazwa trochę myląca, ale jednak.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: Kamien » sobota, 22 czerwca 2019, 08:08

Przydała by się jakaś apka na telefon

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: Kamien » czwartek, 27 czerwca 2019, 11:14

W jaki sposób zweryfikować konto skoro nie przychodzi mi SMS z kodem??

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 27 czerwca 2019, 11:30

Kamien pisze: czwartek, 27 czerwca 2019, 11:14W jaki sposób zweryfikować konto skoro nie przychodzi mi SMS z kodem??

Dodałeś do numeru telefonu +48 ?

Próbowałeś też podać 0048 zamiast +48?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: Bit-els » czwartek, 27 czerwca 2019, 11:48

@ShadowOfHarbringer co to za prywatność jeśli trzeba podać nr tel?

B.dobrym serwisem f2f jest handel w portfelu mycelium. Jest wyszukiwarka, kontakt przez wiadomości miedzy portfelami

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 27 czerwca 2019, 11:51

Bit-els pisze: czwartek, 27 czerwca 2019, 11:48@ShadowOfHarbringer co to za prywatność jeśli trzeba podać nr tel?
Nie trzeba.

Ale można.

Local nie jest od prywatności. Od prywatności masz CashShuffle.

Dodano po 56 sekundach:
Bit-els pisze: czwartek, 27 czerwca 2019, 11:48 B.dobrym serwisem f2f jest handel w portfelu mycelium. Jest wyszukiwarka, kontakt przez wiadomości miedzy portfelami
Wiem, mam.

1. Brak niekustodialnego escrow

2. Brak Bitcoin Cash

Dyskwalifikacja.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Start Local.Bitcoin.Com to prawdziwa rewolucja w kryptowalutach

Postautor: Bit-els » czwartek, 27 czerwca 2019, 11:55

@ShadowOfHarbringer czekaj, to przecież całkowicie poza cenzura funkcjonujące forum, miną lata niż regulatorzy to w ogóle obczają.

umawiasz się i spotykasz f2f.

możesz dogadać się czy gość nie operuje innymi walutami, np bch

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości