Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Wymazywanie » sobota, 8 czerwca 2019, 17:42

@Krzysiek311311 Odnośnie XRP (bo na jego temat wiele osób ma tylko do powiedzenia, że jest zły, nawet gdy jest temat spekulacji a nie własnej oceny), on faktycznie wzrósł bardzo mało od dołków z przełomu 2018/2019 w porównaniu z innymi topowymi altami jak Eth, Ltc, Dash, Bch i większością reszty z top 20*. Dołek XRP był niewiele poniżej 0.29 czy 0.28$. Stellar idący często podobnie jak Xrp, wzrósł więcej. Z innych topowych Zec wzrósł też dość mało (ale tu wchodzi inflacja, który w nim nadal nie jest mała i chyba stąd on taki ociężały, mało dynamiczny).

*robiłem sobie niedawno dokładne przeliczenie tych % ruchów

To, że XRP mało wzrósł podczas tych odbić wiosennych na rynku, oznacza, że ma małą siłę. Z tego faktu można zarówno spodziewać się jakiegoś skumulowania siły w większym ruchu (zakładając, że "oscyluje" wokół ogólnej tendencji rynku i na razie jest w niedoszacowaniu tej siły i nadrobi) albo też kontynuowania tej słabej siły względem rynku. W historii jednak XRP pokazywał, że potrafi mieć bardzo dynamiczne ruchy w górę, właśnie po takich długich nudnych osuwaniach, zastojach. Gra dla cierpliwych, podobna duża, ale mocno "uśpiona" dynamika jak LTC często (zwłaszcza kilka lat temu). Ja XRP stale obserwuję, miałem ostatnio z 0.37 do 0.42, a potem z 0.4 do 0.43. Na razie nie mam, ale na dłuższe trzymanie niż kilka-kilkanaście dni może być dobrym typem w obecnych cenach. Zakładając, że dołki z 2018/2019 laty zachowają dłuższy czas i nie jest to koniec impulsu już, to ratio Risk/Reward jest na XRP wybitne w por. z tymi altami, które urosły dużo. Tylko nie można się mocno nastawiać, bo to oznacza przyjęcie za pewne to założenie o którym pisałem, że XRP pokazał słabą siłę, ale nadrobi do ogólnej siły topowych altów. A to jednak spekulacja, nie pewnik.

Odnośnie wykresu, jest tam duży symetryczny trójkąt chyba na parze z usdt.

Dodano po 34 minutach 42 sekundach:
ChomiczyPlan pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 22:25 Właśnie kończy nam się ogromny trójkąt na parze XRP/BTC, może fajna szansa na super wejście?
https://imgur.com/i1LCiAb

Edit:
Do zakończenia trójkąta tego mniejszego 3-4 dni, więc jeszcze jest czas na decyzję, ale jeśli wyjdzie górą, to zasięg jest chyba ogromny. Ten większy trójkąt (prostokątny) kończy się w połowie lipca.
To niekoniecznie trójkąt. Jak możesz brać jedno ramię trójkąta dłuższe o 10-15 razy od krótszego? :) Jeśli trójkąt, to ten duży, spadkowy, z poziomym ograniczeniem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Krzysiek311311 » sobota, 8 czerwca 2019, 17:57

@Wymazywanie Miło słyszeć, że nie każdy trzyma się od XRP z daleka i jednak ktoś bardziej doświadczony to śledzi. Nie liczę też na 3$ jak to ludzie wypisują na telegramie, ale takie 0,50$-0,55$ mi w zupełności wystarcza, biorę wtedy 25-35% zysku i każdy jest zadowolony ;)

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Daro » niedziela, 9 czerwca 2019, 11:44

https://u.today/xrp-price-under-bulls-c ... optimistic

jest to wysoce prawdopodobne że na XRP szykuję się w najbliższym czasie większy ruch

Na bb ktoś ładnie w piątek skupił sporą ilość

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: benq » niedziela, 9 czerwca 2019, 11:49

@Daro Ruch w górę całkiem prawdopodobny. Ale zakupami na BB bym się sugerował w takim samym stopniu, jaki procent wolumenu XRP jest w obiegu na BB --> 0.005 % :mrgreen:

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » niedziela, 9 czerwca 2019, 22:30

Krzysiek, to jest krypto, tu działy się znacznie większe cuda niż up 25-35%. Czemu nie mierzyć wyżej :)
Mój optymizm mimo dump'a nie spada, znalazłem fajne porównanie wykresu z 2017 roku a tego co dzieje się aktualnie:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Hamas » środa, 12 czerwca 2019, 08:13

bedzie cos z tego, bo chwala sie non stop :idea:

https://dailyhodl.com/2019/06/11/ripple ... ripplenet/
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: stasiu » piątek, 14 czerwca 2019, 08:21


Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwietnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Blabla12 » piątek, 14 czerwca 2019, 20:47

Skąd się wziął dzisiejszy flash crash na BB?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Hamas » sobota, 15 czerwca 2019, 08:19

@Blabla12 tydzien temu byla dzida up przez przypadek, wiec moze ktos nerwowy znowu zle popatrzyl na wykresy binance lub innego rexa i wywalil co mial myslac ze leci do piekla, ewentualnie komus sie bot zawiesil na sprzedazy :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: SavAge » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:23

Dlaczego XRP odnotowuję bardzo słaby i powolny wzrost, gdy BTC mocno pnie się do góry. Przy poprzednich wzrostach XRP przekroczyło 1.8 zł a w tym momencie waha się pomiędzy 1.51-1.59 gdy inne alty zyskują na wartości.

Ripple staję się niezależny od BTC?

Czy na dłuższą metę nie uważacie, że XRP w przyszłości stanie się stablecoin-em o wartości 1$.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: janku66 » niedziela, 16 czerwca 2019, 15:16

Ja uważam, że XRP utrzyma swoją pozycję w market cap niezależnie od ceny bitcoina.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Krzysiek311311 » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 22:58

Panowie maszyna ruszyła 15 minut temu :twisted: :!:


Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 23:20

Właśnie wszedłem to zamieścić ale mnie wyprzedziłeś :) dawaj newsa na główną stronę, to wielki news!!!

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Krzysiek311311 » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 23:27

cordell pisze: poniedziałek, 17 czerwca 2019, 23:20Właśnie wszedłem to zamieścić ale mnie wyprzedziłeś dawaj newsa na główną stronę, to wielki news!!!

Akcje MoneyGram skoczyły o 100%. Mam nadzieję, że XRP też się ładnie postara, aby dać Nam zarobić. Zobaczymy co się stanie jak Azja wstanie :)

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: jarekjl » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 23:48

Rozumiem, że to już oficjalnie. Czyli każdy przelew przez MoneyGram - można powiedzieć, że kupuje i od razu sprzedaje XRP (paląc przy tym malutką część XRP). Volume powinien jutro być kilkukrotnie większy jeżeli to prawda. Niedługo giełda azjatycka ruszy, wpompują pewnie kolejną kasę.

Dodam, że 1-3 lipca w Londynie będzie konferencja gdzie Visa (która zakupiła Earthport - firmę współpracującą z Ripple od 2014r) jak i Ripple będą przemawiać. Może kolejny piękny news taki wręcz sam tylko zamiast MoneyGram będzie słowo Visa? :D

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Krzysiek311311 » wtorek, 18 czerwca 2019, 00:15

jarekjl pisze: poniedziałek, 17 czerwca 2019, 23:48Czyli każdy przelew przez MoneyGram - można powiedzieć, że kupuje i od razu sprzedaje XRP (paląc przy tym malutką część XRP). Volume powinien jutro być kilkukrotnie większy jeżeli to prawda. Niedługo giełda azjatycka ruszy, wpompują pewnie kolejną kasę.
Z tego co wyczytałem chodzi tutaj o xRapid, na którym ma zacząć opierać się MoneyGram, ale nie wydaje mi się, żeby to miało zacząć działać z dnia na dzień. To chyba nie jest takie proste, chociaż mogę się mylić.

Zobaczymy jak to faktycznie przełoży się na volumen XRP i to co najważniejsze dla nas jaki to będzie miało wpływ na jego cenę bo przecież o to tutaj nam wszystkim chodzi :)

Póki co wydaje mi się, że jest to raczej lepszy news dla MoneyGram bo Ripple zainwestowało w nich 50mln$.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » wtorek, 18 czerwca 2019, 00:39

Dać 50mln $ to nic. Sam news dał póki co wzrost o 0.03$ na xrp co daje 2400 mln $ zysku z samych tokenów, a to dopiero początek :)
Ceny przelewów teraz znacznie zmaleją z około 20$ do kilku centów. Dla osób korzystających z tego to spoko sprawa

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Hamas » wtorek, 18 czerwca 2019, 07:13

Liczylem na mocniejszy ruch w gore, zle nie jest, 1$ bylby baardzo duzym kopniakiem 8-) ale na takie cuda trzeba bedzie poczekac kilkadziesiat dni lub set swiec, na szczescie nigdzie mi sie nie spieszy, ale bacznie spogladam :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: CRXEE8 » wtorek, 18 czerwca 2019, 07:39


Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 stycznia 2019
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: lewandowsky » wtorek, 18 czerwca 2019, 12:25

@CRXEE8 dobrze wiesz ze istnieje duza roznica pomiedzy: planami na przyszłe lata (jak w linku ktory wstawiles) a już faktem dokonanym o ktorym pisali. Ale jak chcesz robic z siebie idiote to nic nie stoi na przeszkodzie - udalo ci sie. Brawo


To jak pol swiata czy nawet caly zacznie nagle korzystac z xrp i ktos doda news, to tez juz bedzie stary "bo w 2017 powiedzieli ze planuja globalna adopcje?"

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości