XYO i BTC

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 8 czerwca 2019
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XYO i BTC

Postautor: PLPL » niedziela, 9 czerwca 2019, 00:22

Witam wszystkich po dłuugim szukaniu kapituluje potrzebuje waszej pomocy.

Czy jest Polskie forum blog odnośnie XYO?
Czy macie jakieś zdanie na jego temat?
Gdzie można go kupować i wymieniać na btc?
Gdzie można po za bitomatami kupić btc bez kyc online ?
Czy jest jakiś kantor PL który nie ma teraz problemów?

Szukam wszystkich opcji bez kyc, sciągnąłem chyba kilkanaście portfeli i zarejestrowałem sie na innych stronach wszędzie kyc, zaczyna mnie to irytować już i w końcu się wkurze i pójde do trzeciej zmiany bo to już jakaś parodia, anonimowa waluta z kyc, przecież to się wyklucza i chyba nawet łamie naszą Konstytucje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XYO i BTC

Postautor: benq » niedziela, 9 czerwca 2019, 10:36

@PLPL
Niewiele wiem o istnieniu tego tokenu, ale zalecam ostrożność.
80% handlu na 1 giełdzie (Kucoin), wolumen <$50k - ostre jazdy możliwe w obie strony.
Takie mało popularne tokeny raczej nie posiadają swoich spersonalizowanych for.
Istnieje grupa na telegramie:
https://t.me/xyonetwork
Ale nie liczyłby na jakiekolwiek materiały w języku polskim.
Jedyne miejsce gdzie kupisz ten token to Kucoin (niby jest na Bittrexie i Yobicie), ale ilość ofert jest niższa niż 10,000 zł, także praktycznie nie ma handlu i prawie na pewno kupisz w mocno nierynkowej cenie.
Dlaczego nie chcesz kupić w bitomacie? Jest ich coraz więcej w całym kraju, naprawdę warto zrobić sobie wycieczkę do najbliższego większego miasta, spacerek po starówce, a przy okazji anonimowe zakupy w maszynie.
Kupując online i płacąc przelewem i tak podajesz swoje dane na tacy.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 8 czerwca 2019
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XYO i BTC

Postautor: PLPL » niedziela, 9 czerwca 2019, 15:17

Mam bitomata 50 km ode mnie, niby nie daleko ale nie mam czasu pojechać a to musi być roboczy dzień. Wiem karta przelew to nie szczyt marzen ale potrzebuje dwa drobne zakupy na 100zł ledwo zrobić tylko a i tak czekam na sprzetowy portfel. Zaparłem sie i chce skonczyć z bankami kartami google pejsbukiem i całą tą inwigilacją suwerena. Kiedyś nie było nic trzeba, potem dane, potem więcej danych, potem zdjęcia danych, potem jeszcze selfie, potem jakieś gesty jeszcze a za nie długo będą jeszcze odciski palców, technologia jest w telefonach. Ja wysiadam z tego pociągu! Ale nie sądziłem że w drugą stronę będą takie kłopoty z zakupem, poczytałem też ludzie nie chcą sprzedawać btc wolą trzymać i skupywać. Ale ja mam pomysł jak żyć płacąc tylko crypto, tylko najpierw musze je mieć :)

Są na swiecie giełdy bez kyc jeszcze, sciągnąłem Brava i tych dapp szukam ale wiele nie działa i strasznie dużo czasu trwa szukanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XYO i BTC

Postautor: benq » niedziela, 9 czerwca 2019, 16:39

@PLPL
Chcesz kupić krypto za 200 zł, a już zamówiłeś portfel sprzętowy za ponad 200 zł?
Szacun.
Jeśli bitcoinomat odpada - chociaż 50km to nie wymówka, to zostaje Ci https://localbitcoins.com.
Ciężko będzie żyć płacąc tylko krypto w tym kraju.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 8 czerwca 2019
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

XYO i BTC

Postautor: PLPL » niedziela, 9 czerwca 2019, 17:00

Chce kupić więcej ale tyle teraz potrzebuje, nie wiem jak to wszystko działa też, poczekam z wpłatami. Nie chce bawić się w giełdy wzrosty spadki chce nim płacić i korzystać jak walutą i to mi się uda. Jest dużo informacji że są nawet państwa co własne crypto wprowadzić chcą, boom crypto jeszcze przed nami moim nie fachowym zdaniem.

Bitomat z braku ludzi prywatnych wydaje sie najlepszą opcją ale nie mam jak wygospodarować czasu, życie niewolnika systemu ;)

Tak nano s wystarczy i przyda się, będzie to też dobry argument aby znajomych namówić do korzystania.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Karolak i 41 gości