[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 czerwca 2019, 08:24

@ShadowOfHarbringer Przecież nikt Ciebie do niczego nie przekonuje. Masz wybór, jesteś wolny!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 09:15

amneziahaze pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 08:24@ShadowOfHarbringer Przecież nikt Ciebie do niczego nie przekonuje. Masz wybór, jesteś wolny!
Płatne trolle, z którymi mam do czynienia na codzień na /r/btc codziennie próbują mnie i wszystkich innych przekonać, że CSW jest jakimś buntownikiem, Satoshim, że BTC miało od początku być "zgodne z prawem" lol i do innych totalnych bzdur.

Więc nie mów, że nikt nie próbuje mnie przekonać. Oczywiście że próbuje. Kłamiąc i manipulując w żywy pień.

Nawet mam skopiowane repozytorium z listą archiwalnych danych, które dokumentują dokładnie większość kłamstw Craiga S. Wrighta:

https://github.com/ShadowOfHarbringer/cult-of-craig
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 czerwca 2019, 09:39

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 09:15próbują mnie i wszystkich innych przekonać,
ale zrozum, że żyjesz we wspaniałym miejscu, w pięknym kraju szanującym prawo i wartości moralne.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 09:47

amneziahaze pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 09:39 ale zrozum, że żyjesz we wspaniałym miejscu, w pięknym kraju szanującym prawo i wartości moralne.
Kryptowaluty od samiutkiego początku nigdy nie były środkiem do przestrzegania prawa.

Raczej środkiem do wywoływania rewolucji, obchodzenia debilnych ograniczeń i wymuszenia na rządach zmian w prawie.

Skąd to wiem? Byłem tam. Pamiętam wszystko, od samego prawie początku ruchu kryptowalutowego.

Cała wasza śpiewka o przestrzeganiu prawa to bzdury, kłamstwa, płatna narracja trollingowa i manipulacja.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 czerwca 2019, 10:58

Dzięki, przejrzę dokładniej.
ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 09:47Cała wasza śpiewka o przestrzeganiu prawa to bzdury, kłamstwa, płatna narracja trollingowa i manipulacja.
Nie prowadzę otwartej wojny, po prostu interesuje mnie kilka kryptowalut drugiej fali. Fork BCH ciekawi mnie, np. samo zamierzenie przesyłu treści w oparciu o łańcuch. I rewolucyjny ton sugerujący rozwalenie BTC do końca roku. Zresztą już gdzieś to kiedyś czytałem, serio. Dałbym sobie rękę i nogę uciąć, że było przerabiane wcześniej.
ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 09:47wasza śpiewka o przestrzeganiu prawa to bzdury
Zależy w jakim celu naprawdę stworzono BTC, jeżeli do przesyłu broni, dragów czy prania brudnych pieniędzy to pierdziele scam - stoi w sprzeczności z moimi własnymi zasadami. I można wybrać drogę. Świat się zmienia, system też się zmienia. To już nawet nie jest rynek sprzed poprzedniej bańki, więc można inaczej. Rozumiem że poprzez rewolucję rozumiemy wyparcie pieniądza fiat. No tak się nie stało i na to się nie zanosi. Drukują ile chcą, inflacja nie rozwala systemu, krach i przepowiednie sprawdzają się tak często jak przepowiednie o końcu świata. Nie wiadomo nawet czy wypali mini-recesja, a może już po. W sumie bym się nie zdziwił.

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: The Real McCoin » niedziela, 9 czerwca 2019, 13:17

zdch pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 07:38Gdyby CSW tylko podpisał, co by się stało?
Udowodniłby, że posiada klucze. Na tym polega kryptowaluta. Składa się podpisy i w ten sposób dowodzi czegoś. Nie ma innej możliwości. W czym problem przedstawić podpis?
zdch pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 07:38 Trolle od razu mówiłyby, że pewnie ukradł klucze Satoshiemu, albo wszedł w posiadanie tych danych w niejasny sposób ale dopiero teraz udało mu się je odczytać/uzyskać dostęp.
Dlaczego ludzie mieliby tak mówić?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: WitoldC » niedziela, 9 czerwca 2019, 13:26

The Real McCoin pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 13:17Dlaczego ludzie mieliby tak mówić?
https://www.fxmag.pl/artykul/satoshi-na ... i-morderca
Pojawiła się również hipoteza, że Wright jest w posiadaniu dysków zawierających ok. 1 mln BTC należących do Solotshiego, które jednak zaszyfrowane są za pomocą oprogramowania TrueCrypt. Wyjaśniałoby to z jakiego powodu konsekwentnie podający się za „twórcę bitcoina” Wright jak dotąd nie przedstawił na to rzetelnych dowodów. W momencie, w którym uda mu się złamać zabezpieczenia zaszyfrowanych dysków, będzie mógł ogłosić się „prawdziwym Satoshim Nakamoto”.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 15:21

WitoldC pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 13:26Pojawiła się również hipoteza, że Wright jest w posiadaniu dysków zawierających ok. 1 mln BTC należących do Solotshiego, które jednak zaszyfrowane są za pomocą oprogramowania TrueCrypt. Wyjaśniałoby to z jakiego powodu konsekwentnie podający się za „twórcę bitcoina” Wright jak dotąd nie przedstawił na to rzetelnych dowodów. W momencie, w którym uda mu się złamać zabezpieczenia zaszyfrowanych dysków, będzie mógł ogłosić się „prawdziwym Satoshim Nakamoto”.
Ale to wszystko tylko i wyłącznie domysły...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 czerwca 2019, 17:18

The Real McCoin pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 13:17Udowodniłby, że posiada klucze. Na tym polega kryptowaluta. Składa się podpisy i w ten sposób dowodzi czegoś. Nie ma innej możliwości. W czym problem przedstawić podpis?
Jest w ogóle chory skoro zaczął o tym mówić. Raz że podatki, dwa że zagrożenie ze strony hackerów, rządu i ogółem złodziei, trzy osoba mająca realny wpływ na kurs, cztery wycena BTC, nieskończona ilość wywiadów i mainstream, automatyczny wjazd na listę najbogatszych ludzi świata.

Wartość tych zakładając nieruszonych BTC, po kolejnych hardforkach działa jak fiducjarny rak.
Mansa Musa 21wieku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » niedziela, 9 czerwca 2019, 22:05

@ShadowOfHarbringer Opłaca mnie rząd Wenezueli hahaha. Miałem jeszcze oferty z Rosji, ale oni płacili w wódce w proszku, więc odmówiłem.
Zweryfikuj to sam, zamiast ślepo kopiować od kogoś.
ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 09:47Kryptowaluty od samiutkiego początku nigdy nie były środkiem do przestrzegania prawa.
To dlaczego bitcoin nie był całkiem anonimowy od początku? Satoshi się pomylił? :P

@The Real McCoin Udowodni w swoim czasie. I poczytaj co Shadow pisze to zrozumiesz dlaczego mieliby tak mówić :D

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 22:32

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 22:32 To dlaczego bitcoin nie był całkiem anonimowy od początku? Satoshi się pomylił? :P
Z dwóch powodów:

1. Satoshi tego wtedy jeszcze nie wynalazł

2. Bo Bitcoin od początku był PSEUDONIMOWY(co jest dość blisko anonimowości) i Satoshi uważał, że to może wystarczyć. Samo to, że widzisz transakcje nic ci nie daje, musisz jeszcze wiedzieć kto ją zrobił żeby powiązać prawdziwą osobę powiązać z monetami.

zdch pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 22:05Zweryfikuj to sam, zamiast ślepo kopiować od kogoś.
Wyjątkowo Ekstremalnie Bezczelny, Kłamiący i Manipulujący człowieku.

Otóż ZWEWRYFIKOWAŁEM TO LATA TEMU. Ja jestem starym wyjadaczem i brałem udział w tych wszystkich wydarzeniach jako obserwator i nie tylko.

Nawet dyskutowałem osobiście z Craigiem na reddicie. Ten osobnik to cwaniak i oszust - takie są moje OSOBISTE wrażenia - a nie CZYJEŚ.

Schowaj się ze swoimi gównianymi, podłymi argumentami do szafy, ok?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 czerwca 2019, 22:52

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 22:32ZWEWRYFIKOWAŁEM TO LATA TEMU.
I super, takich ludzi zawsze za mało.
zdch pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 22:05Satoshi się pomylił? :P
Jeżeli oddał swój własny projekt można by zakładać, że do końca w niego aż tak nie wierzył, tudzież możliwe że nie traktował go tak serio jak cała rzesza ówczesnych wyznawców, więc tutaj też może lepiej zachować dystans. Nie wiadomo jak było, można tylko snuć teorie. Pierwszy raz usłyszałem o projekcie w 2011 i podchodziłem sceptycznie. Zresztą dużo ludzi tak podchodziło, nazywając to oszustwem albo żetonami do zabawy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » niedziela, 9 czerwca 2019, 23:10

@ShadowOfHarbringer Po co krypto miałyby zmieniać prawo, jeśli nie było środkiem do przestrzegania go? Żeby po zmianie prawa, przestrzegać prawa? :D Sam sobie zaprzeczasz, ale tego nie widzisz, wow.
Myślisz, że nie słyszał o innych, wcześniejszych (w tym anonimowych) monetach? Gość połączył tyle idei ale nie skapnął się, że może trzeba by pomyśleć o pełnej anonimowości, bo "może wystarczy pseudo"? No proszę Cię :D
ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 22:32Otóż ZWEWRYFIKOWAŁEM TO LATA TEMU.
Wytłumacz np dlaczego Ira Kleiman do tej pory nie wygrał tego procesu? Dlaczego dokumenty na twoim githbie są różne od tego, co CSW ostatnio udostępnił? Np exhibit 11? Czy wiesz kto doprowadził do wycieku tych dokumentów? W jaki sposób to zweryfikowałeś? Przeczytałeś i powiedziałeś - tak potwierdzam? :D

Shadow, jesteś tylko człowiekiem, możesz się mylić. W tym przypadku NIE masz racji.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 23:16

zdch pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 23:10 Myślisz, że nie słyszał o innych, wcześniejszych (w tym anonimowych) monetach? Gość połączył tyle idei ale nie skapnął się, że może trzeba by pomyśleć o pełnej anonimowości, bo "może wystarczy pseudo"? No proszę Cię :D

zdch pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 23:10 Wytłumacz np dlaczego Ira Kleiman do tej pory nie wygrał tego procesu? Dlaczego dokumenty na twoim githbie są różne od tego, co CSW ostatnio udostępnił? Np exhibit 11? Czy wiesz kto doprowadził do wycieku tych dokumentów? W jaki sposób to zweryfikowałeś? Przeczytałeś i powiedziałeś - tak potwierdzam? :D


Wybacz, ale twoje argumenty są na zupełnie dziecięcym poziomie. Nie mogę na tak niskim poziomie dyskutować (nawet pod wpływem alkoholu), jest to zbyt infantylne.

Muszę cie dodać do ignore.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » niedziela, 9 czerwca 2019, 23:17

@amneziahaze Zakładając że CSW to Satoshi, popatrz na to czym się wtedy zajmował. Budował rozwiązania na BTC, na oryginalnym protokole. Ktoś zajmujący się tyloma tematami, musiał spriorytetyzować akcje. Myślał, że jak Satoshi powiedział, że protokół jest "set in stone", to nie będą w nim robić demolki. Oczywiście kod trzeba było poprawić, zoptymalizować, ale protokół nie powinien był być ruszany. Dopiero SegWit doprowadziłby do nienaprawialnych zmian i stąd był fork BCH i powrót do gry.

Dodano po 58 sekundach:
@ShadowOfHarbringer Do widzenia Shadow, ale odstaw alko, bo w dużych ilościach to szkodzi.
PS. Argumenty są infantylne :) Dzięki za feedback, następnym razem z innymi będę wyzywał tak jak Ty to robisz :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:27

MatterCloud ogłasza start MatterCloud.net - platformy metanetowej dla deweloperów. Umożliwia budowę aplikacji metanetowych za pomocą REST API i javascriptowego SDK. Dla przypomnienia Metanet to Internet na Bitcoinie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » wtorek, 11 czerwca 2019, 18:12

Obrazek
Teraz podaje się za Craiga Wrighta. I nie jest naganiaczem. A, i dowiemy się od niego na dniach kto jest prawdziwym Satoshim.

Z kolei Craig
Simultaneously, the team has managed to obtain a sustained transaction rate of around 1,000 transactions per second. By the end of the year, we will be able to handle a transaction volume the level of Visa.

Niezła patologia się tu odpierdziela.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » wtorek, 11 czerwca 2019, 19:53

@amneziahaze
Już w lipcu domyślnie zaczną od 512MB a potem miedzy lipcem i lutym 2020 górnicy będą mogli zwiększać max blok do 2GB bez zmian w protokole, w lutym już ma nie być limitów.


ViaBTC dodaje mining pool BSV


Calvin Ayre inwestuje we FRNT - pierwsze rozliczane we FIATach instrumenty pochodne BSV

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Jazda » wtorek, 11 czerwca 2019, 20:40

Jak tak patrzę okiem amatora na to co zamieszcza @zdch to projekt BSV idzie do przodu jak torpeda. O ile to nie chwyty marketingowe to rozjadą niebawem wszystkich, dziadka BTC oraz wszystkie te forki BCH i BTG. Niestety ale konkurencja z całym szacunkiem osiadła na laurach i spija śmietankę z tego co już posiada, lecz technologia idzie na przód, świat pędzi za postępem.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » czwartek, 13 czerwca 2019, 11:52

@Jazda w BSV mamy prawdziwe proof of work ;)

DrawBridge Lending udostępnia pożyczki zabezpieczone przez BSV.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości