Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » środa, 5 czerwca 2019, 11:16

@amneziahaze no każdy jest naganiaczem, jeśli prezes widzi spadki i odradza inwestowanie, nawet na dużym dołku to też nagania na spadki mimowolnie :D Zresztą ja już nie oglądam prezesa tak namiętnie jak kiedyś, owszem co do psychologii i ostrzegania, że łatwo można stracić, to nic wartościowego nie wnosi i wręcz momentami źle doradza jeśli chodzi o trading :D Zaczyna pisać jak typowy forex'owiec, który szuka perfekcyjnych wejść, a traci z oczu czym jest crypto i czym jest bagholding :D Zresztą sam chyba nie robi tego tak jak pisze, bo na FCT wszedł na pompie +200% od dołka i kisi straty :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » środa, 5 czerwca 2019, 11:25

Wrzucałem wcześniej, patrzcie jak idealnie jeszcze przewidział timing :lol:

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... -the-past/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » środa, 5 czerwca 2019, 11:30

Co by nie powiedzieć o @prezes , @anagamidev naganiaczem jest.
Brave New World

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: mistique » środa, 5 czerwca 2019, 11:31

anagamidev pisze: środa, 5 czerwca 2019, 11:16Zresztą ja już nie oglądam prezesa tak namiętnie jak kiedyś


Jak BTC szło tak parabolicznie w górę to w jego filmikach aż czuć było rozdrażnienie tym faktem. Wtedy starał się być śmieszny na siłę w tych "komentarzach do komentarzy" itp. Ogólnie gościa szanuję ale jak każdy hazardzista po jakimś czasie zafixował się na jednej ścieżce :-(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » środa, 5 czerwca 2019, 12:24

amneziahaze pisze: wtorek, 4 czerwca 2019, 22:47Między 8100 a 8350 po odbiciu zadecyduje rynek w którą stronę.
Kradno scam. Obrazek Myślałem że dzisiaj dojedzie przynajmniej do tego X.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » środa, 5 czerwca 2019, 12:35

new06 pisze: środa, 5 czerwca 2019, 11:30Co by nie powiedzieć o @prezes , @anagamidev naganiaczem jest.
Gadaj zdrów :D Po prostu motywuję ludzi i przedstawiam im swój punkt widzenia w dobrej wierze, uwierz, że taki Janusz jak ja ma zerowy wpływ na to co się dzieje na giełdzie :D Ale jako zdecentralizowany pieniądz i store of value z moich eksperymentów myślowych i logiki jasno wynika, że w dłuższym terminie BTC jest skazany na osiągniecie wartości kilku milionów dolarów :D Oczywiście może to zając kilka lat, ale lepiej ryzykować na dużych spadkach niż jak już będzie naprawdę wysoko i wszyscy będą mieli pewność :D Ja osobiście grubo "naganiałem" na cenach 6666$ i niżej, dzisiaj jest 7777$, więc jeśli ktoś jest zwykłym HODL'erem i uśredniał jak zalecałem, to na pewno nie może narzekać, że przeze mnie stracił :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » środa, 5 czerwca 2019, 12:43

anagamidev pisze: środa, 5 czerwca 2019, 12:35więc jeśli ktoś jest zwykłym HODL'erem i uśredniał jak zalecałem, to na pewno nie może narzekać, że przeze mnie stracił :D
No ale jesteś naganiaczem.

Słyszał ktoś o tej plotce, że Craig Wright w 2020 upłynni 1mln BTC?

Coś mi się nie chce wierzyć tak jak piszą i mówią najwięksi trejderzy w polszy, że BTC spadnie nagle o 2k w ciągu kilku minut do 5k usd albo że BTC jest do dupy i spadnie do 1kusd. Śmiejecie się co poniektórzy w wątku gdy ktoś tutaj tak napisze, zaś oni naprawdę medialne osoby tak twierdzą od dłuższego czasu. Jakoś mi się to nie składa. W sumie to nie wiadomo czy oni naganiają czy nie, na pewno są tak niezłe konflikty i batalie sądowe. Ideał rynku po prostu.
Spoiler:
Tzw. Spekulant(google) często prowadzi wywody odnośnie tego jak rynek regulowany w Polsce jest do niczego. W zasadzie jak poczytałem kilkukrotnie komentarze w jego sekcji to też odchodzą tam niezłe przepychanki, także patologia na całego. Po 2018 już zupełnie się pogubiłem kto jest jakim naganiaczem generalnie. Ogólnie dramat jak tak podsumować całokształt.
Pleasek89 pisze: środa, 5 czerwca 2019, 12:48Strasznie mnie ten prowokator irytuje a jeszcze część rynku daje się na to regularnie nabierać.
Wiesz, generalnie może to wyglądać tak jako skwaszony frustrat wszędzie widzi problemy i generalnie szuka guza, no tylko że nie zacząłem jeszcze wymieniać oszustów od szkoleń z niepewnymi wynikami. Była taka grupa na FB, gdzie gosc naśmiewał się z tej całej hipokryzji, ostatecznie podejrzewam nie wytrzymał pod naporem ilości kontentu. Straszny brain washing jak tak sie bardziej nad tym zastanowic. W sumie to nie dziwi mnie wcale, że później trejding kojarzy się z krętactwem czy złodziejstwem, niby brokerzy oszukujo, jednak z tego co widać tam trwa odwieczna wojna również pomiędzy trejderami, po czym taki prezio wspomina że on wlasciwie to nie wie o co mi chodzi, bo rzekomo ja nie wiem o czym pisze i o co mi chodzi. Generalnie lipa, albo może to jakas nieformalna strategia zniechecenia wszystkich do tych rynkow, zakladając ze promowane jest cos gdzie wiekszosc z reguly przegrywa.
Ostatnio zmieniony środa, 5 czerwca 2019, 12:58 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » środa, 5 czerwca 2019, 12:47

@amneziahaze dla mnie naganiacz to osoba, które nie ryzykuje swoim kapitałem albo nawet nie gra na giełdzie, a swoje zyski czerpie głównie z kasy jaką dostanie od swoich klientów czy zleceniodawców lub z wypuszczania swoich tokenów/coinów, które są jednobańkowe i nie buduje wartości w dłuższym terminie :D
Ostatnio zmieniony środa, 5 czerwca 2019, 12:48 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » środa, 5 czerwca 2019, 12:48

@@amneziahaze
Trzeba mieć chyba 13 lat żeby w jego paplaninę wierzyć. Strasznie mnie ten prowokator irytuje a jeszcze część rynku daje się na to regularnie nabierać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » środa, 5 czerwca 2019, 13:28

anagamidev pisze: środa, 5 czerwca 2019, 12:35Gadaj zdrów Po prostu motywuję ludzi i przedstawiam im swój punkt widzenia w dobrej wierze
Twoja dobra wiara może być szkodliwa dla innych.

Dodano po 4 minutach 13 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 5 czerwca 2019, 12:47dla mnie naganiacz to osoba, które nie ryzykuje swoim kapitałem albo nawet nie gra na giełdzie, a swoje zyski czerpie głównie z kasy jaką dostanie od swoich klientów czy zleceniodawców lub z wypuszczania swoich tokenów/coinów, które są jednobańkowe i nie buduje wartości w dłuższym terminie
Nie. To jest naganiacz na kursy. Ty jesteś naganiaczem giełdowym. Masz założoną daną pozycję i spamujesz nienaturalnie dużą ilością nieobiektywnych postów w bardzo luźny sposób uzasadniających rzekome pójście kursu w obranym przez ciebie kierunku. Naganiacze zwykle grają na emocjach niedoświadczonych graczy, produkują nadmierną ilość postów / tweetów. Są bezrefleksyjni na punkcie kierunku kursu - liczy się tylko ten zgodny z obraną przez nich pozycją. Naciągają argumenty w sowich analizach, pomijają te zasady AT, które im nie pasują.

Dodano po 17 minutach 8 sekundach:
ikswodnal pisze:Zgadzam się. Może to marzenia ale pomagają holderom - którzy są bardziej potrzebni niż spekulanci.
Genialne. Naganiacze produkują hodlerów. Hodlerzy produkują wzrosty na BTC. A ze wzrostów korzystamy wszyscy, to lepsze niż rewolucja proletariatu. Każdy na tym schemacie może kupić własne Lambo. A myślałem, że ilość hodlerów drastycznie się zmniejszyła po 2017 roku, wzrosty są powiązane z dodrukiem tethera. O wartości fundamentalnej nie wspominam, skoro nikt o niej nie wspomina - to już chyba jakiś mit.
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » środa, 5 czerwca 2019, 13:33

new06 pisze: środa, 5 czerwca 2019, 13:10bezrefleksyjni na punkcie kierunku kursu
A czy ja jestem bezrefleksyjny? :D Na stary odleciałeś :D Stosuję klasyczną AT, proste wskaźniki, opieram się na analizie wykresów setki różnych rynków i aktywów :D A moja pozycja to HODL i uśrednianie jeśli chodzi o BTC(zakładając, że to faktycznie zdecentralizowany pieniądz i ma co najmniej jeszcze dwie dekady przed sobą) :D Dla mnie nie ma różnicy czy pójdzie w górę czy w dół, ja raczej lawiruję między lokalnym przewartościowaniem, a niedowartościowaniem :D Trochę sprzedaję, trochę odkupuję :D Jeśli spadnie do 1k$ to się ucieszę, podskoczę z radości i dokupię BTC, jak skoczy do 100k$ to sprzedam trochę BTC, ucieszę się, będę skakał z radości i poczekam na spadek, żeby odkupić taniej, bo mój główny target to 288$, a później się zobaczy, ale podobna strategia :D Poza tym większość moich wykresów jednak wbija targety, poza tym AT opiera się na danych, które ciągle trzeba aktualizować na bieżąco i kalibrować do danego rynku :D Ty myślisz, że istnieją jakieś ścisłe schematy i należy się ich kurczowo trzymać, a jak ktoś coś naciąga to jest naciągaczem :D Ja nie naciągam ja estymuję, aproksymuję i prognozuję, a także ryzykuję oraz uśredniam :D
new06 pisze: środa, 5 czerwca 2019, 13:28Genialne. Naganiacze produkują hodlerów. Hodlerzy produkują wzrosty na BTC. A ze wzrostów korzystamy wszyscy, to lepsze niż rewolucja proletariatu. Każdy na tym schemacie może kupić własne Lambo. A myślałem, że ilość hodlerów drastycznie się zmniejszyła po 2017 roku, wzrosty są powiązane z dodrukiem tethera. O wartości fundamentalnej nie wspominam, skoro nikt o niej nie wspomina - to już chyba jakiś mit.
Hehe, ale negujesz fakty, bo dzisiaj bez problemu mogę sprzedać kilka BTC kupione na 12kPLN na BitBay za 30kPLN :D Przecież nikomu nie każę inwestować całego majątku, każdy powinien sobie dozować swój kapitał, ale nie ulega wątpliwości, że jak zaryzykujesz na samym dołku dużym kapitałem, to później przez lata możesz być na zysku i realizować zyski wg. własnego widzimisię wybrzydzając co do szczytów :D Jasne, że każdy wtedy trzęsie dupą jak spada i końca nie widać, ale to właśnie wtedy grubasy skupują na potęgę, żeby później Was golić na lokalny trendach jak już dostaniecie potwierdzenie odwrócenia trendu :D A granie na potwierdzonym silnym byczym trendzie to iluzoryczny pewność, bo długoterminowo łatwiej jest wtopić takiemu Januszowi :D Każdy może mieć Lambo, tylko wtedy ono nie będzie tyle warte, straci na swojej wyjątkowości i pewnie też cenie :D Kompletnie nie rozumiesz rynku wg. mnie :D
Ostatnio zmieniony środa, 5 czerwca 2019, 13:59 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » środa, 5 czerwca 2019, 13:34

anagamidev pisze: środa, 5 czerwca 2019, 13:33bo mój główny target to 288$
@socjolog2008 byłby w niebiosach. :mrgreen:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 5 czerwca 2019, 13:48

ergorg pisze: środa, 5 czerwca 2019, 13:34anagamidev pisze: ↑ środa, 5 czerwca 2019, 13:33
bo mój główny target to 288$
@socjolog2008 byłby w niebiosach.

Skrycie wie że to wlasnie tam skończyła się zdrowa konkurencja - podaż/popyt a zaczyna dodruk,stablecoin ,,T’’ i jedna wielka mistyfikacja :mrgreen: upalne lato 2015 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » środa, 5 czerwca 2019, 14:32

@ergorg

Tiaa socjo kupilby po 288$ czy nawet po 10$ a wtedy btc do zera... takie to byloby jego czajenie sie na zakupy kiedy w koncu by sie na nie zdecydowal :mrgreen:

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: japu » środa, 5 czerwca 2019, 14:36

anagamidev pisze: środa, 5 czerwca 2019, 13:33 ucieszę się, będę skakał z radości i poczekam na spadek, żeby odkupić taniej
No wlasnie dokladnie tak zrobilem...Buy $4.8k, Sell $6.8k no.... i prawie skacze ze szczescia tylko cos nie moge odkupic taniej ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 5 czerwca 2019, 14:39

@Dovakiin wypluj te słowa. Na 2$ jest betonowa podłoga ,wtedy użyli slowa Bitcoin w pierwszym filmie i była pierwsza pompa ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » środa, 5 czerwca 2019, 14:46

@japu no i masz zarobek.. zalezy jak upodobanie.. czy na wzrost czy na spadek. Jesli na to pierwsze to mozesz wejsc i teraz.. jesli to drugie to czekasz. Co nie wybierzesz to bedac konsekwentnym i cierpliwym to wygrasz... tylko tez musisz ustalic sobie prawdopodobienstwo swojego wyboru, no i troche szczescia tez sie przyda :mrgreen:

Rownie dobrze mozesz teraz kupic i znow poczekac na 2-3k w gore.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » środa, 5 czerwca 2019, 14:53

Obrazek

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szlagaag » środa, 5 czerwca 2019, 16:43

SV zapoczątkował ruch na południe na BTC. :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 5 czerwca 2019, 16:48

szlagaag pisze: środa, 5 czerwca 2019, 16:43SV zapoczątkował ruch na południe na BTC

To jest tradycja, potrafił szarpnąć BTC z 6000 na 3000 w listopadzie, to na kanwie tego magika i wojny hash się wydarzyło wtedy. A dziś opłacalność x/10TH osiągnęła dno. Trochę zelżała temperatura odpaliłem zdalnie sprzęt dalej - sam jestem ciekaw jak to się będzie teraz kształtować. Sygnalizator z niego taki jest teraz ;)
mają te poczucie humoru jednak chłopaki z Tethera - niech się tylko rozkręcą :mrgreen:
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 3 czerwca 2019, 18:101. A do 8, na pewno odbije i faktycznie 8200, a 7500 ,e to teraz już korekta i 7800 i 6500 najlepiej o 3 rano, nie no tak się nie da żyć i znowu 7500 i i 5800, zaraz odbije bo silny opór i sru na 4900, Moooon a takiego wała i 3500
2. zupełnie jak z nami z 3.3 na 4 mozolnie, nagle dzida na 5, e spokojnie 5800 to max, a tu tu 6500, nie no musi korekcić i 7200 i 7600 i 8000 - bankowo skorekci i fru na 8700, kilka dni pomulił i 9100
Najlepsze jest to że shortem stoję, ale tego mendozę kopiąc /przesyłając /zamieniając na czyste zło USDT zashortuje jego własną bronią (o BSV mowa) a zabezpiecza to co codziennie dochodząc z kopalni/ zanim zamienie na zło. Cyrk normalnie z tym coinem. Zobaczycie że to będzie znowu coś podobnego jak w listopadzie, źdźiwko i niedowierzanie a w tle BSV...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Arcymistrz1990, Ostrowin i 20 gości