Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 5 czerwca 2019, 00:52

Pogromca pisze: wtorek, 4 czerwca 2019, 17:54Przeciętny zjadacz chleba niestety nie dorasta ludziom z lightcurve do pięt. Ludzie z trudem rozumieją wzory skróconego mnożenia, a co dopiero matematykę na poziomie bynajmniej uniwersyteckim. Nie oszukujmy się, ani ja ani Ty nie potrafimy stworzyć Sidechainów, chociaż założę się, że wiedzę programistyczną możesz mieć większa ode mnie

Nie mam wiedzy programistycznej.
Coś tam tylko ze studiów.

Jednak nie uważamy aby light curve miał nadzwyczajnie ponadprzeciętnych ludzi.
To nie NASA, tylko fundacja Lisk, która ma w nosie każda szanująca się firma.

W naszym przemyśle bez trudu myślę, że znajdziemy ludzi z IQ wyższym niż w Lisk foundation. Nie oznacza to jednak, że to są gamonie, tego nie mówie :D
Gość od reklamy chociażby jest moim zdaniem odpowiedni typ na odpowiednim miejscu, ten blondyn.
No i uważam, że to są zwykli inżynierowie jakich wielu. Mogę się mylić, bo tego nie sprawdzałem i nie widziałem by ktoś to zrobił, ale nie mam podstaw myśleć inaczej. Tam jakiś ziutek był z PWr, zwykłe studenciaki.
Ja sam na studiach miałem znajomych, którzy tworzyli różne cuda a jakoś Lisk HQ nie był nimi zainteresowany. Znam obecnie wielu diabelnie inteligentnych ludzi i też jakoś nie uważam by chłopaczki z Lisk ich przewyższali inteligencją. Przynajmniej niczym jeszcze tego nie udowodnili, a moi znajomi wielokrotnie przy różnych sytuacjach biznesowych czy problemach inżynierskich.

A co do sidechainow... Oni też jeszcze ich nie potrafią stworzyć :D

Uuuaaa, chyba włożyłem kij w mrowisko :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 5 czerwca 2019, 01:35

vjankuv pisze: środa, 5 czerwca 2019, 00:52Nie mam wiedzy programistycznej.
Wybacz, myślałem, że jak znaczna większość osób zarejestrowanych na forum przed bańką, jesteś programistą ;)
vjankuv pisze: środa, 5 czerwca 2019, 00:52Jednak nie uważamy aby light curve miał nadzwyczajnie ponadprzeciętnych ludzi.
To nie NASA, tylko fundacja Lisk, która ma w nosie każda szanująca się firma.
Średnie IQ w Polsce wynosi około 99. Raczej mocno wątpie, że ludzie tam pracujący ledwo przekraczają tę wartość ;) Przeciętnemu zjadaczowi chleba, to czym oni się zajmują, zajęłoby dziesięciolecia.
vjankuv pisze: środa, 5 czerwca 2019, 00:52 W naszym przemyśle bez trudu myślę, że znajdziemy ludzi z IQ wyższym niż w Lisk foundation. Nie oznacza to jednak, że to są gamonie, tego nie mówie
Na pewno znajdziemy sporo ludzi o podobnym czy wyższym IQ, nawet nie ma co tego kwestionować ;) Jednak nie oszukujmy się, takich osób jest zdecydowanie mniej. Przeciętny szarak, czy nawet nieprzeciętny szarak o ponad średniej inteligencji, jak ja czy Ty, może co najwyżej Alustizie czy Buterinowi buty wiązać :P To oni mogą nas uczyć wielu rzeczy, a nie my ich ;)
vjankuv pisze: środa, 5 czerwca 2019, 00:52A co do sidechainow... Oni też jeszcze ich nie potrafią stworzyć
Koncepcji jest więcej niż kilka ;)
vjankuv pisze: środa, 5 czerwca 2019, 00:52Uuuaaa, chyba włożyłem kij w mrowisko
Nie cykaj, to tylko kopiec kreta ;)

Dodano po 11 minutach 14 sekundach:
masofcer pisze: wtorek, 4 czerwca 2019, 22:16Kordek cos tam próbuje tłumaczyc na Telegramie (tłum.google)
No i teraz jest wszystko jasne, klarowne, czytelne i zrozumiałe. Podczas ostatniej aktualizacji było wiadomo, że Core 2.0.0 będzie pierwszym produktem SDK, jednak późniejszy wpis Maxa z reddita odnośnie 2.1 trochę wyprowadził z tropu jak to w końcu będzie z tą Alphą :) Właśnie w takich przypadkach wychodzi jak rozumiemy treści płynące prosto z HQ, wyszły nadinterptretacje, jakieś dema demów demo alphy i inne cuda nie widy. Fakt, mieliśmy przedtem ograniczone informacje, jednak są osoby, które na podstawie nich zrozumiały to, co Max w cytowanym tekście przez @masofcer wytłumaczył. Nawet ja potrafię być czasem za cienki w uszach, żeby dobrze pojąć treści tworzone przez kilkudziesięcioosobową burzę mózgow :)

@1235674 Ciekawe spostrzeżenie, jutro będą plusiki jak mi bana zdejmą na drugim koncie :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 5 czerwca 2019, 10:04

Hamas pisze: wtorek, 4 czerwca 2019, 08:45
myslalem ze zejdziemy ponizej 7.5k$ za bitka, ale walcza jak wsciekli, wiec jezeli ta korekta sie zatrzyma tutaj (7.8k$) i czarny odpusci presje, to powinno byc znowu UP :!: tym razem nad 10k$/btc i wtedy lisek bedzie mial te 12-14zeta w/g @anagamidev :twisted:
normalnie wszystko sie udalo po tym newsie z cnbc, a zaczynalem pomalu w nich watpic :D

na razie cala para poszla w bch, pozniej powinni ltc podniesc, a teraz jak nie przebija zdecydowanie 7950$ za bitka, to na te 12-14zl/lsk od @anagamidev troche poczekamy :idea: bo to nie my sterujemy rynkiem tylko rynek nami :roll:

obstawiam ze beda chcieli wrocic najpierw do 6k$ zanim pojda pod 10 :(

@Harmony powiedz Kordkowi niech czeka z tym alfa az przebija moj target :twisted:

a pozniej bedziemy mogli

Obrazek
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » czwartek, 6 czerwca 2019, 15:10

Podobno w ciągu 5 lat lisk ma osiągnąć do 400 zł. Trudno jest w to uwierzyć ale z tego co słyszałem to w tych latach co bitcoin stał po parę złotych też mało ludzi w niego wierzyło no i wyszło jak wyszło poszedł do góry. Nie koniecznie musi być ten rok... 3 lata już minęły. Był spadek i jest wzrost jak pamiętam bicoin kosztował 15k a teraz 30k wiec coś się ruszyło inne krypto też się ruszyły wiec zostało poczekać... A dla tych co hej tu ją liska to powinni się swoimi krypto zająć...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Ghent/Belgia

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MTomczak » czwartek, 6 czerwca 2019, 15:14

Czyli jutro mamy prezentację Alpha SDK.
Jak na razie nie widać jakichś większych ruchów - chyba nie jest to najlepszy moment na prezentacje.
Nie mniej to póki co to jest dopiero wersja Alpha.

https://twitter.com/LiskHQ/status/11362 ... oin%2Flisk

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 6 czerwca 2019, 15:22

@MTomczak Prezentacja to nie jest gotowy produkt :P Nie ma jeszcze nawet testnetu, więc o wydaniu nie ma co w tym tygodniu mówić ;) Dzisiaj dev update, czekamy z niecierpliwością, pewnie i tak ktoś mnie wyprzedzi, bo nie będę miał dziś czasu czaić się na nowy wpis z bloga.

No i witam wszystkich po krótkiej przerwie :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 6 czerwca 2019, 15:28

MTomczak pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 15:14Czyli jutro mamy prezentację Alpha SDK.
Jak na razie nie widać jakichś większych ruchów - chyba nie jest to najlepszy moment na prezentacje.
Bo Lisk prawie nikogo już nie interesuje, oprócz ludzi, którzy w większości przywiązali się do projektu dawno temu. Crypto to "dział" branży IT ale na sterydach, tu absolutnie nikogo nie interesują projekty rozwijające się z taką "prędkością" jak Lisk, a zwłaszcza z syndromem ICO, czyli dużo kasy + bardzo fajne plany i obiecanki a w efekcie wieloletnie lawiranctwo i niby mogą, niby zaraz już, a w rzeczywistości stanie w miejscu i delikatne przesuwanie się do przodu niczym ślimak. Nie ma mowy o sukcesie w tej branży działając tak opieszale. Niezrealizowane pomysły są gówno warte.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 6 czerwca 2019, 15:56

@Wymazywanie Lepsze projekty jak np. Komodo, który szybciej się rozwija i prawdopodobnie za miesiąc będą mieli inteligentne multi-chainy (taka odmiana sidechainów) też średnio interesują spekulantów. A takich projektów znalazł bym więcej niż kilka, Syscoin, Nano, Waves etc... Więc ta teoria odpada ;) W zamian za to rosną shitcoiny, które nic nie oferują, bądź są scamami samymi w sobie jak LTC czy BSV ;)

Ten rynek nie jest racjonalny, o czym sam dobrze wiesz.

Chociaż zgodzę się, że opieszałość zmniejsza kawałek torta ;)
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:11

Rynek jest na tyle młody, że cały czas ewoluuje. Myślę, że jeśli lisk zrobi swoją robotę dobrze i okaże się rewolucją - skłoni programistów do tworzenia sidechainów - to może się okazać sukcesem.

Na razie zrobili to co 99% twórców kryptowalut. Sprzedali obietnice.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:15

Harmony pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 15:56W zamian za to rosną shitcoiny, które nic nie oferują, bądź są scamami samymi w sobie jak LTC czy BSV
Jeśli LTC to scam, to mocno współczuję.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:20

@Wymazywanie Scam to BSV, nic nie oferujący oprócz halvingu shitcoin to LTC. Czytaj ze zrozumieniem, jesteś inteligentny.
;)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:21

Harmony pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 16:20Scam to BSV


Ponieważ? Argumentujcie a nie. Scam bo tak... :roll: :roll: :roll:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:26

szlagaag pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 16:21Ponieważ?
Ponieważ Craig Fake Satoshi "rzut na kase" Wright. Więcej argumentów nie trzeba.
;)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:28

Harmony pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 16:26Ponieważ Craig Fake Satoshi "rzut na kase" Wright.


Wpisanie się do white'a nie będąc SN kończy się więzieniem.
CW to niegłupi człowiek. Jeżeli nie jest SN to może się nim stać.
Jeżeli prawdziwy SN zaginął w tajemniczych okolicznościach. :)

Tysiąc razy powtórzone kłamstwo staję się prawdą.
Żeby przypadkiem SV nie zrobił psikusa a w zasadzie rynek.
Pamiętamy chyba 2017? Jak to parę tysięcy brakowało by BCH przegonił kursem BTC?
Alty są w parze do BTC ,także w końcu można by było oczyścić rynek z gówna.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:43

@szlagaag W pełni się z Tobą zgadzam, wszystko jest możliwe. Jednak według mnie delisting takiego BSV z Binance i kłamstwa CW zapalają taką czerwoną lampkę w mojej głowie z napisem "scam alert" :D Chyba prędzej w GAME bym zainwestował niż w BSV, chociaż pięknie dał zarobić tym co się nie lękali - więc tym bardziej po takim sztucznie wywołanym i utrzymywanym wzroście bałbym się dotknąć to "coś". Chyba, żeby ustawić koszyczek na flash crash ;)
;)

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » czwartek, 6 czerwca 2019, 16:49

Eee tam ile tych scamów było , byle dają zarobić :) ale BSV daje do myślenia samo to #że Binance go wyrzuciło z giełdy no i .....https://comparic.pl/bitcoin-sv-to-oszus ... -ethereum/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 6 czerwca 2019, 17:03

Harmony pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 16:20 @Wymazywanie Scam to BSV, nic nie oferujący oprócz halvingu shitcoin to LTC. Czytaj ze zrozumieniem, jesteś inteligentny.
Napisałeś o LTC i BSV jako o przykładach scamu:
Harmony pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 15:56W zamian za to rosną shitcoiny, które nic nie oferują, bądź są scamami samymi w sobie jak LTC czy BSV ;)
W zdaniu nie podajesz przykładów shitcoinów "które nic nie oferują". Jeśli LTC miało być ich przykładem, to zdanie powinno brzmieć "W zamian za to rosną shitcoiny, które nic nie oferują jak LTC, bądź są scamami samymi w sobie jak BSV".
Ale spoko, od fanów Liska nigdy nie wymagano przesadnego myślenia. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 6 czerwca 2019, 17:13

@Wymazywanie Ok fakt, niejasno napiałem, ale każdy siedzący w temacie dobrze wie co jest czym ;) Dlatego pierwszego użyłem w zdaniu LTC, a potem BSV. Jeden shitcoin, drugi scam ;)

Dodano po 1 minucie 23 sekundach:
Wymazywanie pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 17:03 Ale spoko, od fanów Liska nigdy nie wymagano przesadnego myślenia. ;)
Tęskniłem za Tobą ;*
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 6 czerwca 2019, 19:15

@Harmony wrocil ksieciunio na salony, readme zrobione :?: :D to jutro wiekopomna chwila, prezentacja dema dot alpha sdk :idea: przypominam godzine zebys nie przegapil i usiadl w pierwszym rzedzie :mrgreen:



bylem kulturalny na twitterze, bo jakbym napisal po swojemu, to by sie kordek jutro bal wyjsc na scene :twisted:
Spoiler:
Hamas pisze: środa, 5 czerwca 2019, 10:04 .................
na razie cala para poszla w bch, pozniej powinni ltc podniesc, a teraz jak nie przebija zdecydowanie 7950$ za bitka.............
moja kula sie sprawdza :idea: ida jak po sznurku bch/ltc/ teraz xrp nie moge narzekac, bitek niemrawy przed zejsciem do 6k$ 8-)
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 6 czerwca 2019, 19:49

na binance to chyba zaraz rakieta wystrzeli tak to wygląda :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości