[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Bitmar » środa, 29 maja 2019, 21:48

Trzeba jeszcze brać pod uwagę, że ludzie myślą, że Craig zarejestrował prawa autorskie do Whitepaperu Bitcoina co jest kolejną mistyfikacją Craiga tak jak jego oszustwo z kluczami PEG czy podpisaniem transakcji kluczem publicznym wyciągniętym z transakcji Satoshiego tak aby ludzie myśleli, że to Satoshi. Craig wykorzystał niewiedzę ludzi o tym czym jest i jak działa Copyright Office. Ludzie myślą, że on naprawdę otrzymał prawa autorskie a fakt jest taki, że Copyright Office nie interesuje czy ktoś jest faktycznym autorem czy nie, a jedynie rejestruje wniosek. Każdy z was mógłby zrobić to samo! (pewien Hawajczyk zrobił to już w 2016 ;)) Wystarczy tylko złożyć formularz i tyle.

Tu macie wyjaśnienie:
https://news.bitcoin.com/us-copyright-o ... strations/


Poza tym to ma niewielką moc prawną.
Craig manipuluje pustą szarą masą i osiąga efekt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: hanti » środa, 29 maja 2019, 22:22

A co jeśli on to wszystko robi tylko po to, żeby zobaczyć, czy real satoshi się uaktywni? Albo specjalnie to robi bo wie, że się uaktywni i będzie coś.... jest wiele możliwości :) Trzeba patrzeć bardzo szeroko a szum usunąć ;)
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » środa, 29 maja 2019, 23:16

Jak na scamcoin, BSV cieszy się sporym zainteresowaniem. O Bitcoin Diamond jakoś nikt nie rozmawia, a przecież 10% wzrostu było dzisiaj heh. Może tylko scamcoinowy BSV jest taki prawdziwie scamcoinowy i dlatego trzeba o nim rozmawiać, żeby szerzyć wiedzę i mądrość wśród nieświadomych. /s

@Masumasu
Co do reorgu bloków na BCH, generalnie tak działa consensus Bitcoina. Reorgi są normalne. Reorg był połączony z double spendem, a to może być uznane przez niektórych za dyskredytujące ten łańcuch. Reorgi nie mają wpływu na transakcje, double spendy natomiast są szkodliwe. W tym przypadku double spend miał cofnąć "przywłaszczenie" monet z adresów segwit... więc teoretycznie dobrze się stało, z drugiej strony jest to działanie naganne.
@Bit-els
Pompa zaczęła się już o 6 rano, wiadomość z artykułu pojawiła się sporo później.

@Bitmar
Nie Bitmar. CSW otrzymał rejestrację praw autorskich. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, może iść z CSW do sądu. Jeśli nie ma dowodów przeciwko, musi uznać prawa autorskie i zapłacić za postępowanie sądowe. To pokazuje, że CSW nie boi się iść do sądu i udowodnić, że jest twórcą Bitcoina. Gdzie są te rozprawy, gdzie Ci wszyscy co uważają, że to kłamca? Dlaczego go nie skarżą? Negatywny news o BSV ze strony bitcoin.com jest tak samo wiarygodny jak negatywny news o BCH ze strony coingeek. Sorry.

@hanti
Satoshi się uaktywni w 2020. Ludzie będą płakać.

BTW proszę wszystkich, żeby pisać tylko o cenie BSV, bo pomyślę, że legitymizujecie scamowe BSV pisząc o bieżących wydarzeniach, trzeba będzie minusować takie zachowanie. Żeby usprawnić ten proces, proponuję żebyście się minusowali nawzajem. /s :D

Teraz wiadomości. Dzisiaj odbył się pierwszy dzień konferencji Coingeek - dzień developerów.
1) Ogłoszono dzisiaj nowy sposób dokonywania płatności - Paymail. Wysłanie płatności będzie tak proste i normalne, jak wysłanie maila. Zamiast normalnego adresu, można wysłać pieniądze na np handle@centbee.com gdzie handle to twoja nazwa użytkownika.



2) Lin Zheming mówił o portfelu WeChat globalnej adopcji i rekrutacji nowych użytkowników
3) Daniel i Shadders mówili o skalowaniu bitcoina i aktualizacji softu nodów
4) Ryan mówił m.in. o zastąpieniu TCP kanałami płatności
5) Maria Eugenia Lopez z MoneyButton mówiła o płatnościach peer to peer
6) Brad mówił o sieci STN - scaling test network
7) Simon mówił o budowaniu explorera bloków
8) Josh mówił o narzędziach napisanych przez unwritera
9) James mówił o protokole Tokenized
10) Jack o Metanecie
11) CSW o skrypcie bitcoina
12) na koniec panel o przyszłości developerów BSV.

Więcej info jak udostępnią jakieś materiały, niestety dzisiaj nie było live streamu.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 29 maja 2019, 23:22

zdch pisze: środa, 29 maja 2019, 23:16@Bitmar
Nie Bitmar. CSW otrzymał rejestrację praw autorskich. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, może iść z CSW do sądu. Jeśli nie ma dowodów przeciwko, musi uznać prawa autorskie i zapłacić za postępowanie sądowe.
Oczywiste kłamstwo, ale kto by się tym przejmował.

Wystarczy że w temacie jest [SCAM], więcej już pisać nie trzeba.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » środa, 29 maja 2019, 23:33

@ShadowOfHarbringer Jak już napisałeś, to dokończ.
Co się stanie jak dwóch "właścicieli" praw autorskich będzie chciało domagać się swoich praw w sądzie?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Jazda » środa, 29 maja 2019, 23:51

W temacie ceny to wielu liczyło dziś na ucieczkę z kasą z BSV i pompowanie za tą kasę BTC :D
I tu się pewnie zdziwili bo cena BSV po wzroście blisko 50% ani myśli korygować zachowuje się bardzo stabilnie, więc można domyślać się, iż to nie koniec tego rajdu :mrgreen:
Osobiście widzę tu sporą euforię niż chęć pozbywania się waloru. Cena BSV rośnie bez nagonki, takiej jak na BTC w social mediach.
Oczywiście nie znamy dnia i godziny w której to rypnie, ale tak naprawdę jest to bez znaczenia. Bo sytuacja zjazdu może pojawić się na każdym walorze krypto.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Bitmar » czwartek, 30 maja 2019, 00:07

@zdch Jak nie potrafisz czytać po angielsku to masz wyjasnienie tu: https://comparic.pl/urzad-praw-autorski ... worce-btc/
Nikt nie uznał jego praw do bitcoina! Zgłosić rejestracje może każdy (ktoś to już zrobił nawet przed nim), ale w jego przypadku absolutnie NIC mu to nie daje. To tylko kolejna manipulacja Craiga.
Craig i tak nic z tym nie może zrobić i nic mu to nie da.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 30 maja 2019, 01:21

Bitmar pisze: czwartek, 30 maja 2019, 00:07@zdch Jak nie potrafisz czytać po angielsku to masz wyjasnienie tu: https://comparic.pl/urzad-praw-autorski ... worce-btc/
Nikt nie uznał jego praw do bitcoina! Zgłosić rejestracje może każdy (ktoś to już zrobił nawet przed nim), ale w jego przypadku absolutnie NIC mu to nie daje. To tylko kolejna manipulacja Craiga.
Craig i tak nic z tym nie może zrobić i nic mu to nie da.
Ja myślę, że @zdch rozumie doskonale.

Ale albo chce na tym forum rozgrywać frajerów żeby podbijali kurs na polskich giełdach i zarabiać na nich, albo zwyczajnie jest jednym z setek opłacanych angielskojęzycznych trollów z /r/btc i zwyczajnie Craig+Calvin mu płacą za pisanie tych postów, tak samo jak płacą innym shillom/trollom na /r/btc.

To nie są żarty ani teorie spiskowe, opłacanych trollów są tam autentycznie setki - czasami widać po statystykach subforum że ponad połowa ruchu to shille i ich boty.

Utrzymanie ataku zwanego BSV prawdopodobnie kosztuje Calvina miliony dolarów tygodniowo(kiedyś robiłem wyliczenie na brudno), więc jeden troll w tę czy w tę to żaden problem. Pytanie czy płaci mu osobno za trollowanie tutaj, czy robi to jako dodatek i dostaje premię pod koniec miesiąca?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Jazda » czwartek, 30 maja 2019, 02:04

80% do góry..., to jakaś masakra. Rozumiem pompować drugą ligę tokenów o małej kapitalizacji, ale coin z top 10 na taki % :shock:

To jest już połowa obecnej ceny BCH.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: janku66 » czwartek, 30 maja 2019, 03:20

Jazda pisze: czwartek, 30 maja 2019, 02:0480% do góry..., to jakaś masakra. Rozumiem pompować drugą ligę tokenów o małej kapitalizacji, ale coin z top 10 na taki %

A ja jestem za oceanem, bez dostępu do swojego BCH i dalej bez rozdzielonych bsv. Niech to gówno trzyma się do niedzieli, a spróbuję wtedy wyciągnąć ten scam I sprzedać nim Craig jeszcze chodzi wolny i ta moneta istnieje.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Jazda » czwartek, 30 maja 2019, 03:27

Heh będziesz dobrze zarobiony :) mnie aż ściska bo dziś wywaliłem prawie całość BSV w przedziale 122-127$

Ale zauważ, że dziś pompują wszystkie coiny/tokeny które mają w nazwie Bitcoin !!! SZOK ale tak jest :)
Bitcoin Turbo Koin (BTK), Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin Gold (BTG), Bitcoin Cash (BCH).
Więc albo ekscytacja na fali BSV albo jakiś amok haha
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: janku66 » czwartek, 30 maja 2019, 04:58

Jazda pisze: czwartek, 30 maja 2019, 03:27mnie aż ściska bo dziś wywaliłem prawie całość BSV w przedziale 122-127$

Gdzie rozdzielales?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: dymonek » czwartek, 30 maja 2019, 05:58

vjankuv pisze:
Jazda pisze: czwartek, 30 maja 2019, 03:27mnie aż ściska bo dziś wywaliłem prawie całość BSV w przedziale 122-127$

Gdzie rozdzielales?
A to przypadkiem nie wystarczy importować priv keya do electrum ?


Ps. Ja też mam ból du...
oj jak boli xD
Obrazek

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: czajaPL » czwartek, 30 maja 2019, 07:11

skąd te wzrosty?

EDYCJA
poczytałem już wiem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 maja 2019, 07:55 przez czajaPL, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: benq » czwartek, 30 maja 2019, 07:44

zdch pisze: środa, 29 maja 2019, 23:16CSW otrzymał rejestrację praw autorskich. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, może iść z CSW do sądu. Jeśli nie ma dowodów przeciwko, musi uznać prawa autorskie i zapłacić za postępowanie sądowe. To pokazuje, że CSW nie boi się iść do sądu i udowodnić, że jest twórcą Bitcoina. Gdzie są te rozprawy, gdzie Ci wszyscy co uważają, że to kłamca? Dlaczego go nie skarżą?
Prawdziwy Satoshi (jeśli nie był nim zmarły HF), miałby się ujawnić po 10 latach życia w ukryciu w odpowiedzi na tak prostacką akcję? Naprawdę tak nisko cenisz inteligencję SN? Ostatnia rzecz, na której SN zależy/zależało to fejm i wizerunkowe rozgrywki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » czwartek, 30 maja 2019, 08:43

@Bitmar To zgłoś rejestrację na te same prawa autorskie co on. Tłumaczę wam, że tym ruchem rzucił rękawicę każdemu, kto twierdzi inaczej. Taki spór będzie miał rozstrzygnięcie w sądzie. Powodzenia.

@ShadowOfHarbringer Mam gdzieś cenę BSV, dla mnie liczy się technologia, która naprawdę może zrewolucjonizować świat. Bez idiotycznych limitów i ograniczeń, czy prób obejścia prawa. BTC i inne alty, to tylko aktywo spekulacyjne, bo nie ma za sobą żadnego realnego zastosowania, poza wymianą na giełdzie.
Jak nie kłamstwa, to oszczerstwa. Schodzisz na psy Shadow, a miałem Cię za rozsądnego człowieka. Nikt mnie nie opłaca, po prostu myślę i nie boję się o tym mówić. Pozwolę sobie zacytować jeden z pierwszych komentarzy o mnie, z punktów reputacji, które dostałem: "Logika na tym forum ? Biały kruk." Sprawdź kto go napisał. W moim przypadku nic się nie zmieniło, nadal podchodzę krytycznie do wszystkiego co czytam i słyszę... analizuję to i wyciągam wnioski. Sam.

@vjankuv Rozdzielić możesz automatycznie na CoinEX albo w ElectrumSV.

@benq Tak benq, zgadza się. Gdyby mógł, wcale by się nie ujawniał. Ale próbowano go oszukać, okraść, zdyskredytować, zniweczyć kilkanaście lat pracy. Jakie ma opcje? Siedzieć cicho i patrzeć jak jego pomysł jest przeinaczany i doprowadzony na dno? Gość ma tysiąc patentów i co, ma sobie teraz odpuścić, bo jakiś troll uważa, że jest mądrzejszy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: benq » czwartek, 30 maja 2019, 09:47

@zdch
Ale co on zniweczył?
Market cap BSV $4 B, m. cap BTC $154 B
Pierdnięcie do zbiornika z metanem.
W dodatku CSW na wielu liczących się forach i społecznościach jest (słusznie) wyszudzany i wyśmiewany. SW nie uaktywnił się przy akcjach Blockstream’u, nie uaktywnił się przy pierwszym poważnym hard forku. Wiara w to, że będzie walczył o cokolwiek związanego z forkiem forma prowadzonego przez wielokrotnie skompromitowanego deva to niezła naiwność.
Co wg Ciebie wynika z papierka patentowego dla CSW poza chwilową pompką BSV?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3882
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: __kot__ » czwartek, 30 maja 2019, 09:48

@zdch
Twierdzisz, że liczy się technologia?
OK - BSV technologicznie jest daleko w tyle za Dash. Co tutaj jeszcze robisz wielbicielu technologii?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 30 maja 2019, 09:56

zdch pisze: czwartek, 30 maja 2019, 08:43Nikt mnie nie opłaca, po prostu myślę i nie boję się o tym mówić.
Aha.

Znalizujmy powyższą wypowiedź:

1. zdch twierdzi, że myśli logicznie i nikt go nie opłaca
2. zdch nie reaguje gdy podawać mu oficjalne linki w 100% podważające bzdury, które pisze i nadal upiera się przy swoim.

Wnioski:

A) zdch jest opłacany przez kogoś LUB
B) zdch jest upośledzony psychicznie

Czyli nie kłamiesz i nie jesteś opłacany, jesteś zwyczajnie upośledzony psychicznie. Rozumiem.

Późno zdiagnozowany zespół downa to poważna sprawa, lepiej udaj się do lekarza jak najszybciej.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » czwartek, 30 maja 2019, 10:10

@zdch Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia czy ktoś Ciebie opłaca, tudzież ich opinia nt. BSV, wliczając w to Bitmara włącznie. Także nie przejmuj się nimi. To tylko wampiry energetyczne. :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości