Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: alankot » czwartek, 9 maja 2019, 11:51

Taki email od Kancelarii dostałem dziś:

Z uwagi na rosnącą liczę zgłoszeń od osób poszkodowanych w związku z upadkiem giełdy „Coinroom”, uruchomiliśmy specjalną stronę internetową w celu usprawnienia zapisów do grupy.

By wstępnie zadeklarować chęć przyłączenia się do grupowych działań prawnych, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Pragniemy zaznaczyć, że wypełnienie ankiety jest niezobowiązujące i nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Po zgromadzeniu Państwa zgłoszeń będziemy kontaktowali się z Państwem telefonicznie i mailowo w celu uzgodnienia dalszych kroków.

htttp://coinroom-pozew-zbiorowy.pl

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » czwartek, 9 maja 2019, 14:12

Na tej stronie kancelaria prawna zbiera osoby chętne do przystąpienia do pozwu zbiorowego.
http://coinroom-pozew-zbiorowy.pl/
Pozwem zajmuje się - http://www.przezdziecki.eu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: S-LN47-W4F3-6GZE-6HTXH

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: r00ts » poniedziałek, 20 maja 2019, 23:33

Chciałem poinformować o dziwnych działaniach wspomnianej powyżej kancelarii która zajmuje się wspólnym pozwem karnym przeciwko coinroom. Napisałem do nich i otrzymałem odpowiedź aby wypełnić formularz specjalnie utworzony dla klientów coinroom. Po wypełnieniu formularza po kilku dniach otrzymałem informację że następnego dnia otrzymam dokumenty do wypełnienia min. pełnomocnictwo do zastępstwa procesowego itp. Niestety nic nie doszło do dzisiaj. Zapytałem na komunikatorze discord czy coś wiadomo w tej sprawie i prawdopodobnie okazuje się że Pan mecenas wyselekcjonował tylko osoby o dużej sumie straty a tzw. szaraczków nawet nie raczył powiadomić o tym że ma ich w dupie. Następna k!@#$% nadzwyczajna kasta której się nawet nie chce napisać sorry chłopie wisisz mi niskim kalafiorem. Panie mecenasie ja Pana też mam w dupie !


Dodano po 7 minutach 48 sekundach:
Według otrzymanych wiadomości po publikacji postu, okazuje się że, Pan mecenas stosuje pewne dużo wyrafinowane praktyki jeśli chodzi o traktowanie swoich klientów pod względem potencjalnego i osobistego zysku.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » wtorek, 21 maja 2019, 19:26

Okazało się, iż koszty pozwu zbiorowego dla pana mecenasa, to suma poszczególnych kosztów wszystkich uczestników pozwu. Liczyłem, że za zbiorowy pozew koszty będą mniejsze a tu mecenas chce średnio po 5 tysięcy od każdego razy 50 osób co daje suma sumarum 250 tysięcy za samo złożenie pozwu w prokuraturze. Nie będzie nawet nas reprezentował w sądzie. Szkoda kasy.
Ja wysyłam sam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 21 maja 2019, 19:35

Stracicie dodatkowo 5k i więcej z tego nie wyciągniecie...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » czwartek, 23 maja 2019, 16:29

Dzisiejsze info od pana "mecenasa" -

Szanowna Pani/Szanowny Panie,
Ze względu na powstałe nieporozumienie dot. zakresu działań Kancelarii zmuszeni jesteśmy wycofać się z prowadzenia grupowych działań prawnych w sprawie "Coinroom", w związku z czym nie będziemy przyjmowali dalszych zgłoszeń.
Mimo to, z całą stanowczością sugerujemy podjęcie działań prawnych (samodzielnie lub poprzez innego adwokata/radcę prawnego) poczynając od zgłoszenia przestępstwa w odpowiedniej jednostce Prokuratury.
Pod poniższym linkiem znajduje się informacja jak dokonać tej czynności samodzielnie:
https://obywatel.gov.pl/bezpieczenstwo/ ... zestepstwo
Zawiadomienia o przestępstwie sugerujemy kierować do następującej jednostki:
Prokuratura Regionalna w Warszawie
Wydział I ds. Przestępczości Gospodarczej
ul. Krakowskie Przedmieście 25
00-071 Warszawa.

Ja wysłałem do:
Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota

Dane teleadresowe:

ul. Wiślicka 6

02–114 Warszawa
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 maja 2019, 16:35 przez drKox, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » czwartek, 23 maja 2019, 16:33

Jak szybka kasa mu nie wyszła, to wycofał się...Orły Temidy..:)) sępy raczej...:)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Bitcoiniak » czwartek, 23 maja 2019, 18:30

Dlaczego się wycofał? Ktoś go postraszył??
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » czwartek, 23 maja 2019, 19:42

Sądzę, że nie. Jak to ładnie nazwał - "...nieporozumienia dotyczące zakresu działań...". Czyli ludzie doczytali za co muszą zapłacić po kilka tysięcy i wyszło, że te takowe działania kancelarii, to tylko złożenie pozwu, bez reprezentacji członków pozwu w sądzie, ewentualnym odwołaniu, czy działaniach egzekucyjnych. Dodajmy, że średnio kancelaria policzyła sobie po 5 tysi od osoby...za...., no własnie za co? Pozew był zbiorowy i liczyliśmy, że policzy sobie nawet 10 tysięcy za pozew, podzielone przez liczbę członków pozwu, czyli po...200 złotych. Każdy byłby zadowolony a pan "mecenas" mógłby zrobić kolejne show w TV, jako światowej sławy ekspert od przestępstw gospodarczych i zyskać na reklamie swojej kancelarii. A tak tylko zbłaźnił się i zyskał kolejne grono niezadowolonych klientów do licznego już grona niezadowolonych, jak można wyczytać w opiniach o jego kancelarii.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 23 maja 2019, 20:08

Są pewne alternatywne działania, które można podjąć nie czekając na prokuraturę, ale to nie będzie na pewno kosztowało 200zł. od osoby. Jeśli ktoś tu wtopił dużo i jest skłonny dołożyć do interesu, to zapraszam do kontaktu. Na razie bez dalszych szczegółów, chcę w pierwszej kolejności wybadać czy dałoby się w ogóle dopiąć budżet.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » czwartek, 23 maja 2019, 20:44

Te wspomniane 200 zł, to tylko taka luźna propozycja, która miała zasugerować rozsądną cenę za usługę, a nie zarobek rzędu kilkuset tysięcy za złożenie pozwu w sprawie...

Dodano po 8 minutach 25 sekundach:
Jeżeli chodzi o "firmę windykacyjną" to jestem za, ale poczekam na wyrok. Chcę, aby gościu został skazany.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » piątek, 24 maja 2019, 00:03

Nie chodzi o windykację. Nie chodzi też o detektywa Rutkowskiego, choć to już by było bliższe prawdy. Generalnie wszystko zgodnie z prawem, bez obaw. Czasami po prostu trzeba trochę pomóc prokuraturze.

Dodano po 3 godzinach 15 minutach 43 sekundach:

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Bogi » wtorek, 28 maja 2019, 09:33

Witam

czy ktoś posiada regulamin giełdy coinroom ? Byłabym wdzieczna bardzo za pomoc

dzieki

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » wtorek, 28 maja 2019, 12:33

Jestem w posiadaniu regulaminu z 2017 roku. Później wprowadzono jeszcze 2 zmiany ale tych wersji nie wysłano, lecz tylko link do nich. Link prowadzi do nieistniejącej już strony Coinroom. Regulamin jest w wersji pdf. Gdzie wysłać? Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » wtorek, 28 maja 2019, 19:52

ktoś coś odzyskał? gdzie znajdują się teraz te wszystkie kryptowaluty które były na giełdzie? ktoś kto nie zdążył wymienić, przelać na inne giełdy lub portfele albo wymienić na PLN co ma zrobić?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » wtorek, 28 maja 2019, 20:29

Proponuję zacząć od przeczytania poprzednich postów. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne info.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: fpada » środa, 29 maja 2019, 21:37

Czy ja też mógłbym prosić o regulamin giełdy w *.pdf?

Kilka dni temu wysłałem przedsądowe wezwanie do zapłaty. Następnym krokiem będzie zgłoszenie do Prokuratury podejrzenia o popełnienie przestępstwa. Z tego co się dowiadywałem u prawnika, najlepiej zrobić to w formie zbiorowej, a przynajmniej wysłać do tej samej jednostki. Żeby ułatwić pracę Prokuraturze można posłużyć się sygnaturą akt, więc jeśli ktoś już to przeszedł i chce się nią podzielić, to chętnie to wykorzystam w swoim zawiadomieniu.

Czy poza jedną osobą ktoś jeszcze wysyłał do Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota?

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » środa, 29 maja 2019, 23:03

Bardzo dużo osób wysłało. Poczytaj forum.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: MelomanBTC » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 13:44

Przykro mi się patrzy na to ilu jest poszkodowanych, kiedy pamiętam jakby to było wczoraj jak ostrzegałem przed tymi cwaniaczkami :(

Obrazek


Do ewentualnego (bo wiadome, już za późno) poczytania tutaj:
viewtopic.php?f=55&t=20965&start=460


Widzę, że sprawa jest gruba - więc może dałoby radę dotrzeć do imion, nazwisk które screenowałem z ich Fanpage w tamtym poście (osoby które dawały 5 gwiazdek były powiązane z Coinroom!), ale które zamazałem? Gdzieś oryginał bez zamazania musi być przechowany w pamięci komputera..
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Root » środa, 5 czerwca 2019, 23:02


Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości