Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » środa, 29 maja 2019, 13:42

Kiedyś będzie pytanie czemu ja nie brałem LISKA jak był po 8 zł :D :mrgreen:

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » środa, 29 maja 2019, 13:48

Niestety, raczej było "czemu nie sprzedałem jak było po 100zł" i będzie: "czemu nie sprzedałem jak było po 8zł".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 29 maja 2019, 13:51



W twoim przypadku @kadexor widze ze zla decyzja bedzie bolec przez cale zycie :ugeek:
Ostatnio zmieniony środa, 29 maja 2019, 14:05 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 29 maja 2019, 13:55

kadexor pisze: środa, 29 maja 2019, 13:48Niestety, raczej było "czemu nie sprzedałem jak było po 100zł" i będzie: "czemu nie sprzedałem jak było po 8zł".
Raczej będzie "dobrze, że nie sprzedałem po 8zł, a pogoniłem wszystko po 240zł" :)
;)

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » środa, 29 maja 2019, 13:58

Harmony pisze: środa, 29 maja 2019, 13:55Raczej będzie "dobrze, że nie sprzedałem po 8zł, a pogoniłem wszystko po 240zł" :)


Niech to będzie kwintesencja marzeń i powód dla którego wielu trzyma bo liczy na niemożliwe.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Daro » środa, 29 maja 2019, 14:08

kadexor pisze: środa, 29 maja 2019, 13:58niemożliwe


chyba za krótko tu jesteś na tym rynku nie istnieje słowo niemożliwe, nie takie rzeczy się tu działy ... popatrz na IOTA zapowiedzieli tylko że chcą coś zrobić (zdecentralizowanie) i kurs wzrósł znacząco ... przy takim zwątpieniu w ten projekt jeden konkretny pozytyw spowoduje lawinowe wzrosty i to jest fakt

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » środa, 29 maja 2019, 14:21

Daro pisze: środa, 29 maja 2019, 14:08chyba za krótko tu jesteś na tym rynku nie istnieje słowo niemożliwe, nie takie rzeczy się tu działy ... popatrz na IOTA zapowiedzieli tylko że chcą coś zrobić (zdecentralizowanie) i kurs wzrósł znacząco ... przy takim zwątpieniu w ten projekt jeden konkretny pozytyw spowoduje lawinowe wzrosty i to jest fakt


O TYM DOKŁADNIE MÓWIĘ! Dlatego LSK nie pójdzie w górę, chyba wyczerpali wszelkie limity zaufania i są po prostu mocno do tyłu. Na nikim nie zrobią już wrażenia kolejnymi zapowiedziami, produkt jest mocno w tyle. Konkurencja wyprzedziła ich o lata świetlne. Spadli z TOP10 do TOP40 i niebawem wylecą nawet z TOP50. Ponieśli po prostu sromotną porażkę na chyba wszystkich możliwych polach. Ich postęp prac jest mierny i nawet nie zapowiada się, żeby cokolwiek obiecywali. Robią dobrą minę do złej gry. IMO: czekają na bańkę na BTC i liczą jeszcze, że na tym HYPE cena LSK trochę wzrośnie, po czym sprzedadzą resztą bagów i pożegnają się z tym projektem, bo szkoda na niego pieniędzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 29 maja 2019, 14:45

@kadexor pisz tak dalej baranku pisz to bedziemy mieli co raz podskoki w gore :mrgreen:

Postep prac masz na biezaco na githubie.. jesli tego nie widzisz = jestes slepym ignorantem.
2. Wiekszosc twierdzi ze mamy "jeszcze" bessę.
3. To ze btc dalo zarobic to czysta manipulacja..
4. Team lisk wiele razy mowil ze dla nich cena jest nieistotna..
5. Ludzie na poczatku byli sfrustrowani dzialalnoscia aczkolwiek bessa oraz pkt 4 spowodowaly to, ze ludzie zaakceptowali dany stan rzeczy... co nie znaczy, ze tak juz na zawsze pozostanie.
6. Kordek na pewno ma jakies inside info za kurtyna powszechnego rynku krypto o ruchach i manipulacjach.. = jest opieszalosc w projekcie = strategiczna zagrywka aby teraz poczekac z ruchami btc.. co nie oznacza, ze nic nie robia bo robia - juz bez zadnch obietnic - po prostu dzialaja.
7. To ze iota czy jakis inny coin (majacy cos wiecej niz tylko spekulacja ) dostanie teraz info nie oznacza ze codziennie bedzie robil po 20-30%. Wydawanie takich nowinek podczas NIBY trwajacej bessy jest malo skuteczne. Patrz pkt 6.

Podsumowujac.
W opieszalosci (wg Ciebie) widze akurat szanse dla liska, gdzie podczas prawdziwego pierdolniecia w gore btc i ogolnego fomo- lisk tez da zarobic, bo wyjda newsy, wyjda wersje aplha i beta.. programisci rzuca sie na to jak chytra baba z radomia na zywnosc. Za nimi pojda inwestorzy. Marketing ruszy z kopyta.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 29 maja 2019, 15:51

https://www.dw.com/de/media-center/live ... ?channel=1

Thomas powrócił do czołowej niemieckiej stacji telewizyjnej Deutsche Welle rozmawiającej z blokiem łańcuchowym i kryptowalutą z Benem Fajzullinem. DW dociera do dziesiątek milionów widzów każdego tygodnia.

Oglądajcie, juz sie zaczleo ;)
;)

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bmwm3e92 » środa, 29 maja 2019, 16:05

Patrząc jak bsv wybiło to dobrze że nie mam broni w domu :evil: ale cóż taki urok krypto.
@kadexor
Chłopie weź się opanuj bo już zaczyna mnie śmieszyć wylewanie wiadra pomyj na liska. Zamieniłeś na btc i zarobiłeś? Super, cieszymy się wszyscy ale zachowaj to dla siebie a nie non stop pokazujesz jaki to życiowy sukces osiągnąłeś.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 29 maja 2019, 16:55

@1235674 Mam tu jeszcze taką świeżynkę

;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » środa, 29 maja 2019, 17:50

@kadexor
Kolego drogi, ze tak grzecznie powiem, wypierdalaj z tego wątku bo już się nie da czytać tych samych wypowiedzi z Twojej strony..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » środa, 29 maja 2019, 18:50

Picassso pisze: środa, 29 maja 2019, 17:50Kolego drogi, ze tak grzecznie powiem, wypierdalaj z tego wątku bo już się nie da czytać tych samych wypowiedzi z Twojej strony..


Daj mu spokój, on chce nas uratować.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » środa, 29 maja 2019, 19:08

@ChomiczyPlan
No to niech ratuje inna kryptowalute, a nie upieprzyl się liska jak rzep psiego ogona i wypisuje te same pierdoly, chyba wszsyscy już zrozumieli co miał do przekazania.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 29 maja 2019, 21:40

Witam! Jak przystało na Pomoc Potrzebną staram się spełniać swoją funkcję w miarę jak należy. A więc w najbliższych dniach możemy się spodziewać większego zjazdu w dół. Będzie to dobra okazja do wejścia w jakiekolwiek kryptowaluty,ponieważ BTC jak narazie dominuję i przy większym zrzucie produktu zacznie się fala spadakowa. Cel jaki wyznaczam to 9.5 tys. Tam może uaktywnić się większa podaż Dlaczego? Potężne mierzenie zewnetrzen fibo 161.8. Cena od dołka pokonała już bardzo dużo istotnych oporów,które nawet nie zostały sprawdzone,utwardzone. Brak korekty wskazuję tu lekka manipulacje rynku z początkowego jego wzrostu. Brak już chętnych na kupno Volumen widocznie maleje i momentum RSI nie jest już tak wysokie jak na początku. LSK sądząc po średnich i po wszystkich liniach fibo,volumenie to istotne wsparcie jakie może zatrzymać cenę to 6.10 zł. Lecz przy bardzo dużym zjezdzie BTC będzie to głebiej w okolice 5,70 zł. Oczywiście nic nie musi lecz jest tu więcej składowych na to że tak będzie niż tak nie będzie. Pozdrawiam i do następnego ! :idea:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 30 maja 2019, 00:42

Sell in may and go away + black friday? :D Hmm, ostatnio faza była przesunięta, bo na helloween był średni czas na zakupy, po kilku dniach mocno spadło o 50% na BTC, więc dopiero może czerwiec będzie rozsądnym czasem na wyprzedaż :D Just saying :D Ale też bym oczekiwał jakiejś korekty, na Lisku najpierw oczekuję 14PLN :D

Stara legenda głosi, że BTC 100k$ w tym roku :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 30 maja 2019, 09:33

@anagamidev
Imo ok 30 zl do konca czerwca.

Dodano po 1 godzinie 14 minutach 25 sekundach:
@kadexor wez cos jeszcze nakuwiaj na liska tylko tak konkretnie, to moze pompka jakas wieksza bedzie :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 30 maja 2019, 10:18

Dawno nie wchodziłem na subforum, powie mi ktoś skrótowo jak progres? When SDK, when lambo?
@Harmony?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 30 maja 2019, 10:59

@Pleasek89 :mrgreen: lambo jest niepraktyczne i niewygodne :roll:

Obrazek
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 marca 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Norbi87 » czwartek, 30 maja 2019, 13:54

Panowie, nie dziwi was to, że od rana nie było żadnego uaktualnienia na githubie ? ;D Zawsze od 9 zazwyczaj już się coś dzieje. Czyżby już mieli jakiś przełom, że chcą wszystko na raz wklepać ? ;)
Na lisk 4h Binance mamy ihas a biliśmy dno wiec fajnie by było jakby się zrealizowało ale teraz btc ma dużo do powiedzenia bo korekta wisi w powietrzu.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości