Magazyn PUMP MY SHITCOIN - Edycja LATO - humorystycznie

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
27
Napiwki za post: 0 BTC

Magazyn PUMP MY SHITCOIN - Edycja LATO - humorystycznie

Postautor: stokarz » wtorek, 28 maja 2019, 00:22

Obrazek
Dziś nieco na wesoło. Przygotowałem ranking kryptowalut na następny bull run. Czysto subiektywny, nie powinien w żadnym wypadku być wyznacznikiem czyichś decyzji inwestycyjnych. Magazyn ma charakter edukacyjno-satyryczny.

A teraz do rzecz:
Czy twoje „bagi” są zbyt ciężkie? Każdego dnia, idziesz z nimi przez życie, a ludzie wytykają cię palcami na ulicy krzycząc BAGHOLDER! Śmieją ci się w oczy? Lider Twojej prywatnej grupy VIP, za którą zapłaciłeś emeryturą babci, napluł Ci w twarz i teraz siedzi na prywatnej wyspie w Panamie?

Nie martw się. Przedstawiam ci wyjątkowy i niepowtarzalny ranking kryptowalut (głównie shitcoinów, poza paroma wyjątkami) na następny bull run. W formie memicznej, dla lepszego zapamiętania. Całkowicie poważnie, PUMP MY SHITCOIN czytałaby nawet twoja teściowa. Za darmo. Lepsze, od twojej płatnej scam grupki.




Link do pełnego pdf: https://docdro.id/KxrcCJu

Tak, jeżeli ktoś jest ciekaw, sam robiłem grafiki :D W ramach ArcyTrade dołączyłem do inicjatywy Akademii - wraz z grupą osób buduję obszerną bazę darmowych publikacji edukacyjnych na temat kryptowalut. Pierwsze efekty ukażą się już niebawem. Dlaczego to robię? Bo cholera lubię edukować, choć sam wiem niewiele. Uważam, że w polskim internecie jest obecnie zbyt mała liczba dobrych publikacji edukacyjnych o kryptowalutach, gdyż większość skupia się tylko i wyłącznie na cenie, rankingach shitcoinów, giełdach i scamach. Dobra edukacja w tym temacie na pewno przyśpieszy adopcje. A jeśli nie, to przynajmniej uświadomi kilka osób ;) Sam chciałbym, kiedy zaczynałem, natrafić na taką bibliotekę. Zatem uważam, że po tym, jak nauczyłem się mnóstwa rzeczy od wielu wspaniałych członków naszej skromnej kryptowalutowej społeczności, dobrze byłoby dalej dawać coś w zamian i pomagać nowym osobom. Także - Akademia, już niebawem.

Ps. ArcyTrade jest całkowicie darmową społecznością. Nie, nie ma żadnej grupy VIP!

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Magazyn PUMP MY SHITCOIN - Edycja LATO - humorystycznie

Postautor: wojteks102 » wtorek, 28 maja 2019, 16:37

stokarz pisze: wtorek, 28 maja 2019, 00:22Uważam, że w polskim internecie jest obecnie zbyt mała liczba dobrych publikacji edukacyjnych o kryptowalutach, gdyż większość skupia się tylko i wyłącznie na cenie, rankingach shitcoinów, giełdach i scamach.
dodałbym jeszcze ciągłe stosowanie AT i pseudo przeglądy rynku stosując AT na mało płynnym i technicznym rynku jakim są kryptowaluty

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości