Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » poniedziałek, 27 maja 2019, 12:54

@blink rozumiem Cię i że bronisz swojego scenariusza, żyjesz marzeniami, ale jakbym miał LSK to bym przekonwertował na BTC. Na ostatniej "bańce" z ostatnich 4 miesięcy LSK dał najmniej zarobić z prawie wszystkich krypto. Nie ma produktu, nie ma zaufania, nie ma już w tym niczego dlaczego można by to było posiadać. Dla pompek lepsze są młode "czyste" krypto, które ludzie pompują małym kapitałem, bez ryzyka, że ktoś będzie tam robił zrzuty. Stąd nowe gówno-coiny mają często po 50-200% "z czapy" pod publikę na pump/dump.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 27 maja 2019, 13:06

kadexor pisze: poniedziałek, 27 maja 2019, 12:54 Na ostatniej "bańce" z ostatnich 4 miesięcy LSK dał najmniej zarobić z prawie wszystkich krypto.


Co? Chłopie odłóż mefedron. Przedstaw jakieś liczby do tego co piszesz bo to wszystko jest wyssane z palca. Tak samo jak te usuwanie liska z giełd, znikająca kasa z fundacji, tragiczna sytuacja :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: skorp » poniedziałek, 27 maja 2019, 13:39

kadexor pisze: poniedziałek, 27 maja 2019, 12:34Prawdę mówiąc Lisk to najsłabiej zapowiadająca się krypto z całego TOP50 marketcap


:D :D

Że lisk nie ma swojego głównego produktu to ok, ale z tym zdaniem zgodzić się nie da :D

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » poniedziałek, 27 maja 2019, 13:46

@kadexor
kadexor pisze: wtorek, 20 lutego 2018, 15:14 Jeśli spadniemy, to odrobimy. Nie ma innej możliwości, zwłaszcza przy tym, że projekt się rozwija, a większość shitcoinów nie wprowadza niczego poza ruletką. Dlatego dziś jest wielki dzień, dostaniemy info, że wszystko jest OK, nasze Liski nie mogą być mniej warte, bo to byłoby nielogiczne. Im bardziej dzisiaj spadnie, tym bardziej odbije!
Potraktuję to zatem jako dobry wskaźnik, że wszystko z projektem jest OK i niedługo czekają nas wzrosty ;) Kto miał sprzedać Liska po absurdalnie niskiej cenie, to już sprzedał i teraz sieje negatywną propagandę na różnych stronach, aby utwierdzić się w słuszności swojej decyzji. Nie zapominaj poza tym o HODLerach, którzy zmniejszają podaż Lisków na giełdzie, a ich ewentualne sell-targety są często daleko poza ATH.

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » poniedziałek, 27 maja 2019, 13:52

@Yoda Lisk i tak jest skazany na porażkę. Miał swój czas, kiedyś nawet tego trochę miałem, ale po oszustwach Kordka i kolejnych niespełnionych obietnicach przekonwertowałem na BTC i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Zarobiłem dużo więcej niż na LSK.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 27 maja 2019, 14:50



Sprzedaż teraz, to tak, jakby sprzedać miesiąc przed rebrandingiem ;)

Dodano po 7 minutach 49 sekundach:
Cena rośnie "Jaki Lisk to wspaniały projekt"

Cena nierośnie "Lisk to gówno"

Hehehe

Założe się, że jakby cena osiągnęła znowu zawrotne 100zł, to najwięksi (załadowani :D ) sceptycy naganiali by, aż miło ;)
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » poniedziałek, 27 maja 2019, 15:07

Życzę powodzenia wszystkim, którzy będą inwestować kiedy "produkt" będzie gotowy.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 27 maja 2019, 15:12

Obrazek
obstawiałbym że jesteśmy gdzieś tutaj

Obrazek
ostatnie podbicie i ostatni zjazd?

Obrazek
może tutaj będzie dołek? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 27 maja 2019, 15:20

@masonbtc jeśli to powtórzy się to powinien być wkrótce skok o 200-300% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 27 maja 2019, 17:53

kadexor pisze: poniedziałek, 27 maja 2019, 13:52 @Yoda Lisk i tak jest skazany na porażkę. Miał swój czas, kiedyś nawet tego trochę miałem, ale po oszustwach Kordka i kolejnych niespełnionych obietnicach przekonwertowałem na BTC i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Zarobiłem dużo więcej niż na LSK.
Haha normalnie spadłem z krzesła :lol:
To muszę szybko napisać do swych ziomków ,żeby sprzedali swoje 200, 300k lisków bo nie wiedzą co robią , stracą kasę swoje miliony masakra :D
Jakbym słuchał ludzi takich jak Ty to bym tylko tracił i tracił .....
Moje ziomki zaczeli inwestowac w krypto jak BTC był w okolicach 10$ i głównie na tym osiągneli majątek i o dziwo siedzą w Lisku po uszy i myślisz ,że oni od tak sobie swoje miliony utopili w shitcoina ,który ma upaść ?
To jak uważasz ,że to gówno warty projekt to sprzedaj je a ja je chętnie odkupię a wtedy ja wystawie je za 100zl i Ty je kupisz OK? 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: frc991 » poniedziałek, 27 maja 2019, 18:08

Ishias pisze: poniedziałek, 27 maja 2019, 12:48Nom Kordek kłamca, własnie o to w tym wszystkim chodzi. Na reddicie mocno o nim piszą. Wiekszosc ludzi stracila do niego zaufanie i tyle w temacie
Nie stworzy się potomka w miesiąc zapładniając dziewięć kobiet.

A, no i klasyk: Giełda to miejsce, gdzie kapitał i bogactwo przechodzi z rąk niecierpliwych do cierpliwych.

LSK/BTC w tym momencie ATL. Wolumen symbolicznie, ale rośnie. Czas na reakcję cenową.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ReksioDomator » poniedziałek, 27 maja 2019, 21:07

@kadexor do poczytania apropo "tego shitcoina"
Jak dla mnie niezły progres od ostatniego rankingu
https://news.bitcoin.com/china-releases ... -rankings/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 28 maja 2019, 07:53

spinaja sie tutaj niektorzy jak baranie jaja, wiec polecam troche dystansu przygotowanego i zredagowanego by @stokarz

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
-42
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » wtorek, 28 maja 2019, 09:11

Rozumiem, że bronicie swojego interesu i zależy Wam na wzroście ceny LSK. Jednakże mniejszym ryzykiem jest konwersja Lisków na Bitcoin, niż trzymanie niepewnych Lisków. Zwłaszcza, jeżeli inwestujecie długoterminowo na 5-10 czy więcej lat. To nie podlega żadnym dyskusjom. Lisk to kryptowaluta stworzona dla zysku fundacji i pana M.K. oraz O.B. to prywatny interes dystrybucji LSK z machiną marketingową. Wpakowaliście się w to, trudno, trzeba przyznać się do błędu. Kiedyś też to zrobiłem, ale uciekłem jeszcze z małą stratą dawno już odrobioną w BTC.

Cena LSK rosła z wiadomych względów:
- marketing
- rebranding, zwany ribimbingiem :)
- manipulacje, że niby mają kontakty z dużymi firmami, adaptacje itp. nic nie mieli
- ciągłe niespełnione obietnie i obsuwy czasowe

Produktu mimo kilku lat pracy nie ma do dziś. Zaufanie zostało całkowicie zniszczone. Nikt nie włoży w to dużych pieniędzy, bo bagholderzy tacy jak Wy czekają żeby to sprzedać i wyjść co najmniej na zero. Kordek opchnął Wam dużo LSK, sam został milionerem. Na tym polegał biznes. W czasie jak LSK tracił czas na horyzoncie pojawiły się lepsze i działające produkty, które mogą zainteresować inwestorów. Jednakże dla mnie prawdziwą wartość ma tylko BTC i może kilka wyjątków. Pozostałe krypto to oszustwa/scamy i wyciąganie kasy od nieświadomych - nietechnicznych ludzi, obietnicami i fajerwerkami. Do tego trzeba dorosnąć i zdać sobie sprawę o co chodzi.

Cena Liska nie przekroczy nigdy 5-10$, a ostatecznie po zakończeniu procesu dystrybucji przez Kordka i ekipę dobije do 0$ w ciągu paru lat, bo projekt to klapa i nie ma to wszystko żadnego sensu i celu poza nabiciem ludzi w butelkę. Nie zdajecie sobie sprawy, że uczestniczycie w zwykłym oszustwie i mimo kilku lat przeciągania prac nadal wierzycie jak dzieci, że będzie dobrze, jakoś to będzie. Nie będzie.

Do 3 lat Lisk znajdzie się tutaj https://deadcoins.com/
TAK JAK POPRZEDNI PROJEKT KORDKA CRYPTI https://deadcoins.com/?gv_search=crypti&mode=any

ATH Bitcoina = 20tys. $ obecnie kurs dobija do 9000$ jeszcze trochę i będzie odrobione 50%
ATH Lisk = 34$ OBECNIE SPADEK O 95% i nic prawie nie odrabia, kisi się na 2$
NIE ŻYJCIE MARZENIAMI.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 28 maja 2019, 09:28

@kadexor widze ze naganiasz na bitka, trzeba bylo to robic jak byl po 3500$, albo kupic znowu liska jak byl po 4-5zeta, bylbys teraz bogiem na dzielni :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » wtorek, 28 maja 2019, 09:33

@Hamas ja siedze w krypto od 2015 roku i swoje już dawno zarobiłem na BTC. Lisek był przygodą, bardzo nieudaną, która wyleczyła mnie szybko z shitcoinów. O moje pieniądze się nie martw, mają się dobrze. Ja bym się martwił mając $ w LSK. Wiem, że nikt tutaj milionów nie ma (a jak miał to już nie ma), więc nie naganiam, ale ostrzegam, bo szkoda mi rodaków oszukanych przez tego niemca K :ugeek:

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masofcer » wtorek, 28 maja 2019, 09:40

kadexor pisze: wtorek, 28 maja 2019, 09:11Do 3 lat Lisk znajdzie się tutaj https://deadcoins.com/

Czy na tej liście nie znajduje sie czasem LTC ? Jezeli cena bedzie podobna to niech sobie i tam bedzie... :)

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » wtorek, 28 maja 2019, 09:52

No to kasujemy :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 maja 2019, 10:04 przez Tomi33, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 28 maja 2019, 09:55

@Tomi33 nie chcialem mu pisac :arrow: pokaz jakis swoj portfel, bo nikomu nie zagladam do kieszeni i nigdy mnie to interesowac nie bedzie :idea: :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bmwm3e92 » wtorek, 28 maja 2019, 10:12

Jestem ciekaw ile straciłeś na lisku że tak nim gardzisz ;)
Podobna sytuacja jak kiedyś z bch była, hurr durr scam martwy coin etc a jak wbił ~10k pln o ile dobrze pamiętam to już super świetny coin następca BTC..

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości