Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 24 maja 2019, 23:31

zdch pisze: piątek, 24 maja 2019, 18:36Niech mi ktoś przypomni do czego służy forum? Do wymiany opinii czy do wzajemnego klepania się po plecach?
Jak chcecie mieć realne dyskusje, jak nie jesteście w stanie zaakceptować innych opinii? Ciekawe ilu ludzi siedzi cicho nic nie mówiąc, bo boi się że podpadnie mainstreamowi?

Chcesz żebyśmy popierali jednoznacznie etycznie ujemne scamcoiny? I co jeszcze? Może coiny przestępców z wyrokami też mamy tutaj promować bo Ty tak sobie życzysz?

Do momentu gdy BSV było Open Source, jego zwolennicy mogli ukrywać się za zasłoną dymną "przecież to tylko kolejny coin, jak BTC czy BCH", ale w momencie jak przeszliście na zamknięte źródła, jasne stało się że to wałek.

Nie ma żadnych wątpliwości że "Bitcoin Satoshi Vision" to oszustwo i gównomoneta stworzona do oszukiwania ludzi na pieniądze.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
-41
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: zdch » sobota, 25 maja 2019, 08:37

@ShadowOfHarbringer Nie kłam Shadow, bo BSV nie ma zamkniętego źródła. Jedyne co zrobili, to ograniczyli możliwość wykorzystania ich kodu do łańcucha BSV nową licencją https://github.com/bitcoin-sv/bitcoin-s ... er/LICENSE

Nie mam zamiaru rozmawiać o cenie BSV, jak to proponuje Bitmar. Cena Bitcoina to powinien być tylko efekt uboczny użyteczności, którą oferuje. Większość monet to scamy, bo ich jedyna funkcja to instrument do manipulacji na giełdzie i wyciągania kasy od ludzi przez ICO.

BSV jak na gównomonetę, rozwija się najszybciej oferując największe bloki.
Jak na gównomonetę są niespodziewanie konsekwentni w swoich działaniach i realizacji roadmapy.
Jak na gównomonetę mają niespodziewanie dużo różnych zastosowań, które działają już TERAZ.

Dalej będę "spamował" tym "scamem" i "gównomonetą" na tym przyjaznym forum, w dziale SCAMY, gdzie został wrzucony wątek o jedynej monecie, która zasługuje na miano Bitcoina.

Możecie mnie gnoić do woli, wiem że to jedyny sposób, w jaki jesteście w stanie udowodnić sobie że macie rację.

Jak ktoś chce podyskutować merytorycznie, to zapraszam do scam tematu :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 25 maja 2019, 08:48

zdch pisze: sobota, 25 maja 2019, 08:37@ShadowOfHarbringer bo BSV nie ma zamkniętego źródła. Jedyne co zrobili, to ograniczyli możliwość wykorzystania ich kodu do łańcucha BSV nową licencją https://github.com/bitcoin-sv/bitcoin-s ... er/LICENSE
To nie jest standardowa licencja open source. Nie jest zatwierdzona ani przez FSF ani przez OSI, ani przez Stallmana/GNU ani przez żadną inną poważaną organizację. Z całą pewnością zawiera kruczki prawne mające na celu udupić każdego, kto się nie spodoba Twojemu lordowi Craigowi.

I to kończy dyskusję.
zdch pisze: sobota, 25 maja 2019, 08:37Nie kłam Shadow,
Obrazek

Nie zarzucaj mi kłamstwa, bezczelny kłamliwy manipulatywny człowieku.

Za bezczelne zarzucanie mi kłamstwa niniejszym eksterminuję Cię.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: Bitmar » sobota, 25 maja 2019, 10:10

@zdch Craig Wright to oszust i kłamca bez cienia honoru. Zapewne też socjopata i psychopata. W Australii znany jako oszust podatkowy.
W 2015 roku podawał się za Satoshiego, ale został zdemaskowany. Próbował oszukać społeczność fałszywymi kluczami PGP. Potem idiota próbował przekonać społeczność, że jest Satoshim podpisując wiadomość kluczem (publicznym) :lol: wyciągniętym z TX transakcji Satoshiego.
https://bitcoin.pl/analiza-kluczy-pgp-s ... je-mediow/
https://bitcoin.pl/craig-wright-nie-jes ... maskowany/
Analiza firmy Wizec (tej która zrobiła świetną analizę wykradzionych BTC z goxa i bota "willy") - https://blog.wizsec.jp/2018/02/kleiman- ... coins.html

Przeciętny oszust po takim czymś zakopałby się pod ziemię, ale ten psychol brnie w bagno dalej. BSV należy uznać jako projekt spalony i potencjalnie niebezpieczny.
Jak ktoś chce się bawić w spekulacje na BSV na zasadzie podrzucania gorącego kartofla jego sprawa (powinien jednak zdawać sobie sprawę z podwójnego ryzyka), ale jak ktoś promuje ten projekt od oszusta jako potencjalną lokatę kapitału to tak jakby społeczności kryptowalutowej pluł w twarz i narażał innych na niebezpieczeństwo.

Dodano po 35 minutach 5 sekundach:
Jak ktoś nie bardzo kuma spraw technicznych to opowiem co Craig zrobił obrazowo :)
Wyobraźmy sobie, że ktoś publicznie podaje się za Elvisa Presleya. Aby to udowodnić przedstawia sfałszowany akt urodzenia i sfałszowane wyniki badań DNA. Następnie wychodzi na jaw, że to oszustwo i dokumenty są podrobione. Nasz bohater nie poddaje się i za pomocą technologii deep fake, kręci teledysk w celu uwiarygodnienia się. To również szybko zostaje zdemaskowane, ale nasz bohater idzie do sądu i próbuje opatentować cały dorobek Presleya. Za pomocą deep fake zaczyna kręcić teledyski i nagrywać płytę zyskując fanów, którzy wierzą, że to prawdziwy Elvis Presley. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: mecenas » sobota, 25 maja 2019, 10:13

Bitmar pisze: sobota, 25 maja 2019, 10:10zyskując fanów, którzy wierzą, że to prawdziwy Elvis Presley.
Z tych fanów robią się fanatycy, którzy generują "czysty rdzeń wiary"...
Potem głoszą na forach w co mamy wierzyć, czego używać i jak żyć.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: janku66 » sobota, 25 maja 2019, 12:54

Panowie, gdzieś w jakimś wątku dyskutowałem z zdch. Nie ma sensu. Jest jak ćma, a światło jest tak intensywne, że nic go nie jest w stanie otrzeźwić.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 25 maja 2019, 14:22

vjankuv pisze: sobota, 25 maja 2019, 12:54 Jest jak ćma,


Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin SV rezygnuje z Open Source i przechodzi na zamkniętą licencję komercyjną

Postautor: mnemonick » środa, 19 czerwca 2019, 23:58

Czy to jest sarkazm?


Według Craiga weyback machine jest zmanipulowane i zhakowane i każdy się na niego uwziął



Dodano po 6 minutach 49 sekundach:
btw. chińczyk obok niego jest naćpany :)

Wróć do „SHA256”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość