Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » czwartek, 16 maja 2019, 10:14

JohnnyFontane pisze: czwartek, 16 maja 2019, 10:06GC chyba już nieoficjalnie umarło. Ci co mieli wyjść to już wyszli, zostali Ci co trzymają dla zasady, czyli nawet do zera, w tym ja :)


Umarło ponieważ? RoadMap się realizuję w tym do końca czerwca 2-3 rzeczy do ukończenia.
Kurs z 32gr na 46 gr co daję jakieś +40%.
W czym problem?

Do tego fajnie widać na wykresie jakby 13-14 maja był dołkiem na gamcredit (alt/btc) i teraz pnie się powolutku w górę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » czwartek, 16 maja 2019, 10:30

malo ludzi chce to kupic w tej chwili, ale jak na polo ktos sie przerzuci na gc, to kurs moze podejsc do tych 0,2$ i tu sie pogiba nim gdzies wyzej wystrzeli :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 16 maja 2019, 11:27

szlagaag pisze: czwartek, 16 maja 2019, 10:14
JohnnyFontane pisze: czwartek, 16 maja 2019, 10:06GC chyba już nieoficjalnie umarło. Ci co mieli wyjść to już wyszli, zostali Ci co trzymają dla zasady, czyli nawet do zera, w tym ja :)


Umarło ponieważ? RoadMap się realizuję w tym do końca czerwca 2-3 rzeczy do ukończenia.
Kurs z 32gr na 46 gr co daję jakieś +40%.
W czym problem?

Do tego fajnie widać na wykresie jakby 13-14 maja był dołkiem na gamcredit (alt/btc) i teraz pnie się powolutku w górę.
Umarło w kontekście giełdy. I co Ci dają liczby, że wzrosło z 32 na 46 groszy, jeśli zarobiłeś to gratuluje oczywiście :) Ale spadek z z 25 zł na 20 groszy to chyba świadczy jak nisko upadł ten projekt giełdowo i nikt w niego nie wierzy.
Super ,że roadmap się realizuje, super, że mówi się, że współpracy z IBM czy kimkolwiek, ale co Ci to daje w kontekscie tej konkretnie krypto? Nic. Możesz się co najwyżej pochwalić na forum jak bardzo jesteś na bieżąco.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Eth » czwartek, 16 maja 2019, 11:36

@JohnnyFontane przeczytaj jeszcze raz co napisałeś;)
Piszesz, że nikt w nią nie wierzy, a później przytaczasz informację o współpracy z IBM. Zainteresowanie IBM to mało?
To tylko pokazuje, że jednak wiara jest i spora szansa na odwrót.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » czwartek, 16 maja 2019, 12:54

Alty ida do gory. Ja nadal wierze, ze w koncu wystrzeli. Hossa na horyzoncie. Panowie troche wiary. Jak ktos wpapuje z 500k dolara to zobaczycie jak pojdzie do gory. Za pol roku 2$ jak nic. Cisza w mediach. Moze cisza przed burza. Oby...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » czwartek, 16 maja 2019, 14:38

JohnnyFontane pisze: czwartek, 16 maja 2019, 10:06 GC chyba już nieoficjalnie umarło. Ci co mieli wyjść to już wyszli, zostali Ci co trzymają dla zasady, czyli nawet do zera, w tym ja :)
Przepraszam za mały offtop ale przytoczę jako porównanie ;)
To samo mówili o Lisku w zeszłym roku i wcześniej, tylko że był większy lament. Po tym jak wszedł na giełdę i lata szorował po mule ludzie nawet nie pamiętali, że spadł z całkiem solidnej początkowej wartości, nie pamiętam 7$? Potem na forum wiało trupem. Pisali jedynie fani projektu czyli sam główny reprezentant LISK i raz w tygodniu jakieś nowinki pisał @blink jeśli mnie pamięć nie myli.
Sporo osób przestrzegało przed projektem czyli: Kordek przewalił kasę; projekt to trup; zmienił nazwę z ... Cryptie? (nie pamiętam nawet).
Tylko, że jak ktoś był spekulantem to go nie obchodziły fundamenty, cena była niska, adekwatna do ryzyka i tylko delisting na większej giełdzie mógł go ubić.
Wieloryby, które zaczęły pompę na altach też miały fundamenty w D****. Jak zaczął szybować w górę to nie przypominam sobie żadnych newsów na początku.
W trakcie lotu i owszem. Team podłapał fale, pojawili się naganiacze itp. itd. newsy i fake newsy... ale na początku to była sama spekuła i kilku fanów projektu. Dyskusja na temat ceny miała może z 12 stron! Na dzisiejsze standardy "Walking Dead" jak się patrzy.
Game ma tak samo historie wykresu i może go zabić tylko delisting na większej giełdzie, a dźwignąć go może z kolei byle grubas który od roku czy dwóch akumuluje i o fundamentach słyszał tylko pod swoją willą z basenem.
Dorzucam rysunek z marketcap: Niebieskie pole poleciało, czerwone pole umierało ;)
Spoiler:
Obrazek
amat victoria curam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: blink » czwartek, 16 maja 2019, 15:27

@dreimore pewnie tak, tylko ludzie chyba coraz bardziej patrzą czy coś w projekcie się faktycznie dzieje. Przez bessę z 2018 dużo fake projektów upadło i może przyjść taki czas gdzie faktycznie zaczną się liczyć jakieś fundamenty. Grubas zawsze jest w stanie spompować jakiegoś coina tylko czasem może się to skończyć szybkim dumpem a nie dłuższym upem jak to było w lisku. Na cenę liska w tamtym czasie miała wpływ hossa jak, działania marketingowe teamu liska (konferencja) i naganiacze ;D

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » czwartek, 16 maja 2019, 16:00

@blink zgadzam się z Tobą absolutnie, rynek w końcu kiedyś się nasyci i unormuje jak ceny tulipanów po bańce ;) a nawiązuje swoją wypowiedzią do 90% osób z tego forum, czyli tych którzy chcą tanio kupić i drogo sprzedać :D Większości tak naprawdę nie obchodzi czy cena pójdzie fundamentalnie czy pumb&dump dopóty są w stanie opchnąć płonący kartofel dalej. Dużo osób tutaj (zwłaszcza przypadkowych w hossie ;) ) najpierw kupiła a potem jak mieli wątpliwości to studiowali fundamenty i newsy żeby się nawzajem pocieszać, że jednak nie wtopili ;)
Na chwilę obecną zakup "monet" nie jest tak zobowiązujący jak udziały w firmie, tj. "dobrze przestudiuje zanim zainwestuje w Waszą firmę bo w wypadku bankructwa wtopie"... teraz jest tylko kup, sprzedaj lub trzymaj. Choć tak jak mówisz, bessa dobiła sporo projektów i może jest zalążkiem nowego myślenia. Z drugiej strony pisać na forum "tym razem będzie inaczej" jest niebezpieczne ;)
amat victoria curam

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 16 maja 2019, 16:21

To ja mam krótkie pytanie - inwestujecie w projekt, bo jest fajny czy dlatego bo chcecie zarobić? Oczywiście jedno nie wyklucza drugie co do zasady. Ale jeśli inwestujecie w projekt bo życzycie mu dobrze i lubicie nowe technologie to zamiast wywalać kasę proponuje zainteresować się nowymi technologiami, programowaniem w nich itd. Ja inwestuje typowo dla zarobku. Oczywiście wiem, żeby zarabiać i nie chybić trzeba interesować się danym projektem, ale w przypadku GC można wiedzieć wszystko o tym przedsięwzięciu, znać każdy szczegół i na bieżąco uśredniać cenę(jak spada) i finalnie po paru latach dalej czekać wzrosty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 16 maja 2019, 22:37

No to mamy flash crash. Tak się zastanawiałem kiedy to nastąpi. To ktoś zarobił sobie na polo. Zbyt mała płynność . Sprzedając kilka btc można było wyzerować prawie. To samo w drugą stronę kilka btc i pompa gotowa. Tylko na polo i bittrex mało kto chce robić te pompę.

Dodano po 23 minutach 18 sekundach:
BEZ KOMENTARZA...
Usuwanie aktywów dla klientów z USA
W środę 29 maja o godzinie 16:00 UTC rynki ARDR, BCN, DCR, GAME, GAS, LSK, NXT, OMNI i REP zostaną wyłączone dla klientów Poloniex w USA. Wszystkie aktywa pozostają dostępne do handlu dla klientów spoza USA. Po usunięciu będziesz mógł wycofać te zasoby z portfela tak długo, jak długo będziemy utrzymywać ten zasób na całym świecie. Nie będziesz jednak w stanie zobaczyć adresu depozytu ani wygenerować nowego adresu depozytu.

Zobowiązujemy się do przestrzegania wymogów prawnych w każdej jurysdykcji. Dzisiejsze działania są wynikiem niepewności regulacyjnej na rynku amerykańskim. W szczególności nie można być pewnym, czy organy regulacyjne w USA uznają te aktywa za papiery wartościowe. Rozumiemy, jak frustrujący jest ten wybór i nadal będziemy koncentrować czas i energię na wspieraniu pozytywnych zmian w polityce i regulacjach dotyczących aktywów kryptograficznych w USA i na całym świecie.


Wychodzi ,że tylko dla USA ban na kupno. Z tego co ja rozumiem handel zostaje dalej bez zmian. Oby.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9147
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6944
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 22:41

Nowe low, RSI na 1d ładnie schłodzone :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Pan Inwestor » czwartek, 16 maja 2019, 22:53

Pytanie ile użytkowników faktycznie jest zarejestrowanych jako obywatele USA na Poloniex. Ktoś ma może jakieś dane na ten temat?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: blink » czwartek, 16 maja 2019, 23:02

KryptoWujek pisze: czwartek, 16 maja 2019, 22:37Usuwanie aktywów dla klientów z USA
W środę 29 maja o godzinie 16:00 UTC rynki ARDR, BCN, DCR, GAME, GAS, LSK, NXT, OMNI i REP zostaną wyłączone dla klientów Poloniex w USA. Wszystkie aktywa pozostają dostępne do handlu dla klientów spoza USA. Po usunięciu będziesz mógł wycofać te zasoby z portfela tak długo, jak długo będziemy utrzymywać ten zasób na całym świecie. Nie będziesz jednak w stanie zobaczyć adresu depozytu ani wygenerować nowego adresu depozytu.


Autodestrukcja - pamiętam jak polo było jedną z większych giełd, rekordy po 60k userów online :D Niestety poszli zła drogą, nawet cofając mi weryfikacje KYC :D Mimo to czasem do sprawdzenia kursów dobrze mi się patrzy na te giełdę ;)
Ostatnio trochę tych flash crashy się zdarza. Mi jednak nigdy nic się nie udało aż w takiej promocji dostać :D

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 16 maja 2019, 23:11

Nie wiem w którą strone te Poloniex idzie. Ja dalej czekam Aż Wejdzie GC na Binance .Wtedy 100zł za GC Możliwe przy Nowym ATH BTC (oczywiście jak GC poprawi Marketing oraz wprowadzi coś ciekawego)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: 1235674 » czwartek, 16 maja 2019, 23:56

MGO do końca lipca chce wprowadzić swój sklep na podobieństwo tego z game (klucze do gier itd.). Co do samego game - totalna olewka, jakby nie zalależało im na niczym. Inwestorom tym bardziej nie będzie zależało.

Tytuły w sklepie miały być jak najszybciej uzupełniane, ceny atrakcyjne, rabaty itd. tymczasem minęło 1.5 miesiąca i nie zrobili w nim absolutnie niczego dla graczy. Podczas wielkanocnych promocji mieli ceny x razy wyższe niż normalne sklepy... W zakładkach prawie nic się nie zmieniło. Jeśli tak ma wyglądać ich ciężka praca, to gdy największe krypto wejdą na ebaya, amazona itd. ciężko będzie im znaleźć klientów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 17 maja 2019, 07:52

@blink dla mnie ta gielda od 2 lat idzie w zla strone, mam tam konto ale widzac co sie na niej odpierdzielalo, to olalem totalnie, jak tak dalej bedzie to pojda w slady goxa i cryptopi :idea:

na szczescie znowu udalo sie troche zarobic na nieszczesnym game, ale teraz przy korekcie, zastanowie sie nad zakupem, chyba ze @anagamidev mnie przekona ze ta zimna wodka bedzie nadal aktualna za rok, moze dwa :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Il69li » piątek, 17 maja 2019, 12:15

Ja zakupiłem trzymam i jak idzie staram sie coś dokleić ,patrząc na total suply naprawde jest ogromny potencjał wzrostowy chodzby czysto spekulacyjnie nawet jesli game miałby sie okazac totalnie nic nie wartym projektem. Gleboko wierze ,że cena jeszcze poszybuje na tzw. Księżyc i osobiście bede starał sie zwiekszać objetość portfela w GAME ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9147
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6944
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 18 maja 2019, 23:28

Bump and run :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » niedziela, 19 maja 2019, 22:01

Po takim spadku jeśli game dojdzie do 10-15zł to już to będzie olbrzymi sukces moim zdaniem. Aczkolwiek życzyłbym wszystkim posiadaczom game’a aby pękła ta suma 10 - 15 ale w dolarach a nie złotówkach :mrgreen:

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 20 maja 2019, 11:27

Nie wiem w co oni się bawią. :roll:
Niby wywalone jajca na projekt ,ale nie do końca.
Spoiler:

Do tego mają 40 dni na zrezliowanie 3 podpunktów z roadmapu. Także chyba dobry czas na zakup game'ów. :twisted:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości