Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 14 maja 2019, 15:05

szulc pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 20:51 od kilku dni próbuję wypłacić na portfel TRX i wyskakuje mi kod autoryzacji do wpisania ale nic na maila nie przychodzi ( spawdzałem spam i inne foldery).
Napisałem na support ale cisza
Czy inni też mają problem z wypłatą?
Polecam zmienić Ci autoryzację na 2fa-GA, włamią się na pocztę i będzie potem płacz że komputerowe pieniążki ukradli.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 14 maja 2019, 15:50

liseklsk pisze: wtorek, 14 maja 2019, 15:05Polecam zmienić Ci autoryzację na 2fa-GA
Również zalecamy wszystkim skonfigurowanie zabezpieczenia Google Authenticator. Pod poniższym linkiem znajdziecie instrukcję jak korzystać z tego zabezpieczenia:

https://bitbay.net/pl/pomoc/moje-konto/ ... henticator

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Aelok » poniedziałek, 20 maja 2019, 00:22

Czekam na weryfikacje od paru dni , na maile nie odpowiadacie , długo jeszcze będę czekał ?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 20 maja 2019, 10:13

Aelok pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 00:22Czekam na weryfikacje od paru dni , na maile nie odpowiadacie , długo jeszcze będę czekał ?
A wysłałeś numer buta? bo bez tego nie przejdzie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 20 maja 2019, 11:03

Aelok pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 00:22 Czekam na weryfikacje od paru dni , na maile nie odpowiadacie , długo jeszcze będę czekał ?
Musisz poczekać aż się skończy drop na stellary i zaksięgują wszystkie transakcje wysłane bez ID. Chwilę jeszcze zejdzie

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » poniedziałek, 20 maja 2019, 20:09

Nie wiem jak wy chcecie zarobić na obrocie jak nie chcecie wprowadzać takie same tokeny co Binance. Wtopiliście z paroma tokenami co stoja w miejscu i nie ma na nich handlu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 22 maja 2019, 12:30

Aelok pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 00:22Czekam na weryfikacje od paru dni , na maile nie odpowiadacie , długo jeszcze będę czekał ?
Skontaktowaliśmy się w prywatnej wiadomości ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: x2222x » środa, 22 maja 2019, 15:21

Ja też ciągle czekam na przetworzenie transakcji. Wysłałem z adresu BTC na BitBay niemałą sumę pieniędzy na mój prywatny portfel. Zero potwierdzeń, zero kontaktu z wami, żadnego linku do śledzenia transakcji. Co się dzieje??

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 23 maja 2019, 09:55

@x2222x rozumiemy, że kontaktowałeś się już w tej sprawie z naszym supportem?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 23 maja 2019, 10:24

x2222x pisze: środa, 22 maja 2019, 15:21niemałą sumę pieniędzy
Szykuj się na wideokonferencję z samym SS 8-)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 1235674 » piątek, 24 maja 2019, 08:11

@BitBay Zapewnialiście (w zeszłym roku?), że niebawem będzie dźwignia, nowe funkcje, wejście na giełdę itd. natomiast Wasz rozwój się zatrzymał. Jest to niepokojące patrząc na ostatnie włamania, coinroom.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jasiuwolny » sobota, 25 maja 2019, 19:01

Jakie są reguły blokad środków?
Wypłacaliście kwoty rzędu 100k w górę bez problemów? Nie pytam o wpłaty bo logiczne że giełda jak papier, przyjmie wszystko
Powiem szczerze że po tych aferach to boje się wpłacać jakieś większe kwoty , bo jak będę miał realizować zyski to okażę się że jedynym wygranym będzie giełda która nie wypłaci $ bo nie będę w stanie się wytłumaczyć i/lub moje tłumaczenia nie będą zgodne z oczekiwaniami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » sobota, 25 maja 2019, 20:40

jasiuwolny pisze: sobota, 25 maja 2019, 19:01Jakie są reguły blokad środków?
Masz żółtą kurtkę? To Ci nie wypłacą ;)

A tak na poważnie czekam na rozwiązanie tego sporu - obecnie wszyscy nabrali wody w usta...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jasiuwolny » sobota, 25 maja 2019, 23:07

Czyli rozumiem że kwota oscylowała w podanych granicach lub poprostu była wysoka. Jestem ciekaw czy odezwą się osoby które bez problemów wypłacały ww kwoty lub wyższe, czy czeka mnie najzwyczajniej w świecie założenie konta za granicą i/lub walutowego i korzystanie z innej giełdy

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » niedziela, 26 maja 2019, 09:27

jasiuwolny pisze: sobota, 25 maja 2019, 23:07 czy czeka mnie najzwyczajniej w świecie założenie konta za granicą i/lub walutowego i korzystanie z innej giełdy
Bądź realistą. Założyć konto możesz, ale wszędzie na całym świecie :-( obowiązują przepisy KYC/AML.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jasiuwolny » niedziela, 26 maja 2019, 12:33

Nie chodzi o same przepisy, na binance mam konto które na wejściu masz bez weryfikacji chyba do 2BTC? już nie pamiętam, bo dawno zakładałem, po weryfikacji mam do 100BTC, ale fiatów nie wypłacę.

Jak przelał bym teraz moje BTC z 2014r (których nie przeleje bo nie mam hasła do portfela dlatego przykład jest teoretyczny choć kto wie czy mnie nie olśni) to okazało by się że mi zblokują konto bo nie wiadomo skąd pochodzą, zostaje się wtedy na pół roku bez hajsu dlatego że byłbym zobligowany do tłumaczenia się skąd są BTC, wartość portfela w 2017r opiewała na ładną sumę przekraczającą ostatnie afery na BB. Rzecz jasna był bym w stanie podać połowę pochodzenia waluty bo osobiście ją wymieniałem w zagranicznych kantorach, a druga część z jakiś wpłat była by już problemem bo co powiem, Ziutek mi wpłacił za tenisówki? Uwierzył by mi ktoś (mniejsza o to).

Obecnie wpłacając dajmy na to (bo już wiem że większej gotówki nie wpłacę) kilka k usd i mnożąc to, zacznie sie problem jak wypłacić? Dlatego pytam czy nie miał nikt problemów z wypłatami większych kwot, a nie powiedzmy 20 czy 30k, bo nie przesadzajmy ale to nie są jakieś zawrotne kwoty i z tego można się wytłumaczyć bo tyle spokojnie w rok zarabia przeciętny Ziutek (któremu de facto dochodzą koszty życia, no ale..)

Co do konta, to mam, prywatne i firmowe, ale nie lubie jak mi kłody pod nogi się rzuca, przez to ze szczególnym "okrucieństwem" :D nie lubie naszego kraju..

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: moratar » wtorek, 28 maja 2019, 11:30

Dużo scamu leci przez bitbay, zwiją konto niewinnemu koleisiowi, robią przekręt. BTC z przekrętu leci na konto w bitbay'u i chcą wypłacić PLN a potem zonk że zły bitbay nie chce im pozwolić na realizację przelewu środków uzyskanych z oszustwa.
Chlip chlip ale mi przykro.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » wtorek, 28 maja 2019, 11:49

Podlinkuje ktoś o co chodzi z tymi aferami ?
[wybaczta za mały OT]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 28 maja 2019, 13:12

@hassejo
Wiadomo niewiele, bo BB zasłania się tajemnicą śledztwa...
Osobiście widziałem to tak:
Na Wykopie pacjent się poskarżył, że BB zablokowało mu wypłatę 150k PLN.
Człowiek NIE ZWIĄZANY Z BB (co sam zanaznaczył) zwany też Szeryfem Sucharem zaproponował, że osobiście wypłaci, jak się poszkodowany, zwany od teraz Łusjerem, wykaże znajomością z Blokczejenami. Będą kwiaty, łzy, wódeczka i dziewczynki ;)
Doszło to takiego spotkania...
Od tamtej pory cisza. Padało wiele pytań - głównie o to, jak BB sprawdza pochodzenie środków, które wpłacasz - BB PRZYJMUJE WSZYSTKO JAK LECI!
Kiedy jednak przychodzi do wypłaty.... O! Każdy kojn, Szeryf Niezwiązany, ogląda osobiście i w razie "W" organizuje SZOŁY/POTAŃCOŁY z hukiem i przytupem.
Śledztwo trwa - pasjansa jeszcze nie ułożyli...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » wtorek, 28 maja 2019, 13:27

@KryptoBanitadzięki. ale z tego co pamiętam, to rok temu (albo i półtora) była podobna akcja że BB nie chciało wypłacić większej ilości hajsu.
a skoro jest tajemnica śledztwa, to musi być to też złożone na policji albo prokuraturze, inaczej to może być co najwyżej tajemnica firmy :mrgreen:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości