Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3246
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 1544
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: amneziahaze » piątek, 17 maja 2019, 18:50

vjankuv pisze: piątek, 17 maja 2019, 16:21Do tej pory kościół zawsze na pierwszym miejscu miał swoje finanse i dobro księży, a nie świata czy ludzi.
Przyczepili się nagle wszyscy wynaturzeń, ale one nie są problemem, bo wystarczy zaostrzyć i egzekwować prawo.

Dlaczego nikt jednak nie zainteresuje się tym KTO WSPIERA powstawanie tych wynaturzeń, tj. SKĄD płynie finansowanie oraz ogólna aprobata/zamiatanie pod dywan. Ja już wiem od kogo, i... rzeczywistość jest kuriozalna w tej kwestii. Co gorsza temat tabu, wszyscy się już oszukują. A przecież łatwo to sprawdzić.

Nie odwróci się procesu upadlania cywilizacji, bo nikt nie ma odwagi wskazać prawdziwego szkodnika.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1119
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 2339
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: akos » piątek, 17 maja 2019, 20:10

baggins pisze: piątek, 17 maja 2019, 17:50Ty natomiast permanentnie linkujesz artykuły z pism których głównymi redaktorami sa byli działacze PZPR i nalezą do organizacji mających na sztandarach walkę z KK.... wtedy jest OK i obiektywnie?
Ty za to na sztandarze masz oprócz hipokryzji chyba to zwierzę
Spoiler:
Obrazek
Dlatego, że:

Po 1 primo kłamiesz używając sformułowania "permanentnie linkujesz", ponieważ z wszystkich źródeł jakie podałem ideologicznie zaangażowane (w/g Ciebie) było jedno.
Po 2 primo na Twój pozamerytoryczny zarzut do tamtego źródła odpowiedziałem, wydawało mi się zrozumiale, w tym poście viewtopic.php?f=16&t=17686&start=2780#p573916
Po 3 ultimo mój zarzut do adamu79 nie polegał na krytyce gazety wpolityce (którą swoją drogą uważam za pisowsko-kościelną gadzinówkę, ale to na marginesie uwaga) tylko odnosił się do faktu, że powołuje się na raport przygotowany przez episkopat. To tak jak by dyrekcja szkoły podejrzewana o tuszowanie pedofilii wśród nauczycieli przygotowała raport o przestępstwach seksualnych w ich szkole i był on brany na poważnie przez policję.
In cryptography we trust

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2485
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: maxi82 » piątek, 17 maja 2019, 21:59

Z cyklu (pozwolę sobie zapoczątkować - jeśli ktoś ma ochotę kontynuować, w nagłówku posta proszę wkleić hasło "Raz sierpem...."): "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę"


„Kasa, Misiu!” czyli kilka słów i obrazków do artykułu CORYLLUSA pt. „Strategia na Sekielskiego”

link do art - http://andrzej-z-gdanska.szkolanawigato ... kielskiego
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Orator
Posty: 956
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 2463
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: BitBoy » sobota, 18 maja 2019, 08:37

maxi82 pisze: piątek, 17 maja 2019, 21:59„Kasa, Misiu!” czyli kilka słów i obrazków do artykułu CORYLLUSA pt. „Strategia na Sekielskiego”

Zabawne jest że za każdym razem jak ktoś skrytykuje bagno, pokazując pewne FAKTY z rzeczywistości, to przeciwnicy zamiast odnieść się do FAKTÓW i patologii, robią wszystko tylko nie to. Zaczynają kopać w życiorysach, szukać agentów, Sorosów, mini-Sorosów na patronite, ubeków, dziadków w wermahcie, domieszki krwi żydowskiej 5 pokoleń temu, pradziadka w PZPR, wujka pedała i prababci co się z Niemcem puściła. Coś pominąłem?

Zobaczmy co tam jeszcze błyskotliwego wysmażył Twój nawigator, który mówi Ci co masz myśleć i kalibruje cyklicznie kompas moralny:

"Papież krył pedofilię? Papież rozwalał komunizm, w co Sekielskiemu może być trudno uwierzyć, bo on jest przekonany, że zrobili to Wałęsa z Wachowskim, a także pilnował, żeby nie rozleciał się Kościół. Papież żył w stałym zagrożeniu życia, o czym ludzie tacy jak Sekielski i Hołownia nie raczą pamiętać, bo prawdę tę przesłania im los pokrzywdzonych przez pedofilów ludzi, los nad którym pochylają się z nieszczerze wykrzywionymi gębami."

Czyli papież nie miał czasu na takie duperele jak pedofilia bo walczył z komunizmem. I żył w stałym zagrożeniu. Bo jak wiadomo za szybami pancernymi nie da się czytać napływających do Watykanu raportów o przestępcach wśród kleru. Tak mu się trzęsły ręce z zagrożenia że się litery rozmywały. Za to papiery o świętych miał czas przeglądać. Beatyfikował aż 1318 osób, a 478 błogosławionych ogłosił świętymi. W tym najwyraźniej nie przeszkodziła mu walka z komunizmem. I ciągłe życie w zagrożeniu. Fabryka świętych nie może przecież kolidować z fabryką pedofilów.
https://www.se.pl/wiadomosci/polska/wsz ... -SEKW.html
No i nie pozwólmy by "prawdę przysłonił nam los pokrzywdzonych przez pedofilów ludzi". Bo krzywda tych ludzi do prawdy się przecież nie zalicza.
Ocal resztki szarych komórek i zmień sobie nawigatorów.

Dla odmiany w ramach kalibracji kompasu:
http://www.nienawisc.pl/pozorne-zmiany- ... -kosciele/

Początkujący
Posty: 215
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: adamu79 » sobota, 18 maja 2019, 10:08

vjankuv pisze: piątek, 17 maja 2019, 16:21Różnica jest taka, że jak murarza osądzi ktoś o złamanie prawa, to nie zajmuje się nim związek murarzy polskich tylko policja i sąd. Do tego murarz ma murować, a ksiądz uczyć miłości, szacunku i tolerancji.
Stosując tego typu porównania naprawdę do niczego nie dojdziemy. Taka trochę tania manipulacja psychologiczna. Podstaw za murarza nauczyciela, sędzię, psychologa. Sam widzisz, że nie ma większego sensu takie sprawianie sprawy. Ponadto najwyraźniej pominąłeś w swoich rozważaniach istotny aspekt.
- Panuje powszechne nieporozumienie w kwestii obowiązywania przepisów kodeksu karnego w stosunku do księży - stwierdza prof. Filar. - Fakt, że ktoś jest duchownym wcale nie oznacza, że jest zwolniony z odpowiedzialności przed sądem powszechnym. To, że biskup pociągnie do odpowiedzialności takiego mężczyznę na podstawie prawa kanonicznego, wcale nie znaczy, że to zastępuje odpowiedzialność karną. Każdy, kto dopuszcza się czynu z nieletnim odpowiada na równych zasadach przed sądem karnym. Prawo kanoniczne nie zastępuje prawa powszechnego tylko stanowi drugi nurt - akcentuje prof. Filar.
Co więcej prawników nie interesuje co się dalej dzieje z osobą sprawcy, jeśli jest duchownym, naruszając prawo ponosi konsekwencje, jak każdy inny obywatel.
Źródło: https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/prof ... 53136.html
vjankuv pisze: piątek, 17 maja 2019, 16:21Twoje rozwiązania spoko. Ale aby tak się stało to KK musi zacząć postępować wg tego co głosi, tyle i tylko tyle. Do tej pory kościół zawsze na pierwszym miejscu miał swoje finanse i dobro księży, a nie świata czy ludzi.
Ja przedstawiłem receptę na kwestię pedofilii i do tego się ograniczam. Znalezienie recept na chciwość i materializm jest bardziej skomplikowane. Generalizacja i odpowiedzialność zbiorowa raczej też niczemu dobremu nie służy.
akos pisze: piątek, 17 maja 2019, 16:35Podajesz artykuł odwołujący się np. do raportu przygotowanego przez episkopat. To są jakieś kpiny, to tak jak by raport na temat przestępczości zorganizowanej przygotowała camorra
Znowu wniosek oparty na jednej informacji spośród co najmniej 15 zawartych w tym artykule. O amerykańskim raporcie żeś łaskawie nie wspomniał, o danych z Niemiec, Austrii, Francji też. No i ciekawy filmik TEDx z panią mówiącą z przekonaniem jakoby pedofilia była kolejną "orientacją seksualną". Może dla uczczenia 50-lecia wykreślenia homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych zaserwują nam to samo w przypadku pedofilii? Kto wie - ciekawe czasy przed nami.
"Na 38 mln Polaków pedofile stanowią więc 0.015% Księży jest w Polsce około 30 tysięcy Więc pedofile stanowią wśród księży 0.09% Oznacza ze wśród księży jest średnio 6 razy więcej pedofilów niż średnio w społeczeństwie"
To są Twoje argumenty? Ile z tych 38 mln to mężczyźni w wieku powiedzmy od 25 lat wzwyż (w takim mniej więcej wieku przyjmuje się święcenia kapłańskie)? Nawet Ty od czasu do czasu robisz sensowne analizy techniczne na bitcoinie z racjonalną i logiczną argumentacją. A w tym temacie wyrzucasz taką argumentację na śmietnik. Przypomina mi to twardy elektorat propisowski lub proplatformowy, który bez względu na to do jakich niegodziwości dopuści się partia aktualnie rządząca i tak będzie na nich głosować. Jak można takich ludzi nazwać? Podpowiem - zindoktrynowane oszołomy.

Najbardziej obfita w pedofili jest tadaaam.. mafia homoseksualna. Statystycznie od 10 do 25 razy więcej (w zależności od tego na ile szacuje się odsetek homoseksualistów w społeczeństwie 1-3%) niż w reszcie społeczeństwa.
Postępowi próbują to przykryć jak mogą, może to im się kiedyś uda jak zacznie się z całą surowością zamykać do więzień za mówienie prawdy - a w nowomowie za "homofobię", "antysemityzm", "antygenderyzm" "antyaborcjonizm" itp.
akos pisze: piątek, 17 maja 2019, 16:35powinieneś apelować do Ziobry i Brudzińskiego o zabezpieczenie materiałów w kuriach i tymczasowy areszt dla biskupów z listy podejrzanych o tuszowanie pedofilii
Gdyby moje apelowanie coś dało to apelowałbym. Tutaj jest pełna zgoda.
akos pisze: piątek, 17 maja 2019, 16:35To by była stanowczość właściwa w tej sytuacji.
Niestety nie jest to możliwe, a wiesz dlaczego? Dlatego, że partia rządząca to partia kościelna.
Nieprawda. Pedofilia w kościele i indolencja władz w jej penalizowaniu to nie jest sprawa nowa. Stosując tego typu erystykę dojdziemy do wniosku, że w Polsce za komuny i po 89 roku panuje fundamentalizm religijny w stylu ajatollachów.

Zadajcie sobie pytanie. Co bym zrobił gdybym chciał rozwalić KK? Ja bym próbował rozwalić go od środka przemycając tam osoby, które nie powinny się w tym środowisku znaleźć. Wrzuciłbym tam konia trojańskiego - mafijne pedofilne homolobby, satanistów wzajemnie się ochraniające. Jak to w mafii - mamy milczenie i gwarancję nietykalności za posłuszeństwo. Posłuszeństwo wynika natomiast ze świadomości ujawnienia kwitów na delikwenta. Kółko się zamyka. Mafia staje się coraz bardziej wpływowa. Homolobby i masoni stopniowo uzyskują pozycję dominującą na szczytach władz KK - i z taką sytuacją mamy do czynienia obecnie. Doskonały przepis na zniechęcenie wiernych do KK. Właściwie nie ma innego. Bo jakim cudem wierni mieliby zwątpić w KK gdyby był instytucją krystaliczną? Nie byłoby takiej opcji, a nawet byłoby to przeciwskuteczne pomimo wytoczenia wszystkich armat szczujni LGBT.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1119
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 2339
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: akos » sobota, 18 maja 2019, 20:41

adamu79 pisze: sobota, 18 maja 2019, 10:08Źródło: https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/prof ... 53136.html
To już zostało omówione:
akos pisze: czwartek, 16 maja 2019, 16:13Btw, zarzucasz mi wyrwanie zdania z kontekstu a tymczasem mam wrażenie, że w ogóle nie zrozumiałeś opinii prof. Filara i przeczytałeś wyłącznie nagłówek. Wyciągnę jeszcze jedno zdanie z kontekstu

Wiedza o tego typu przestępstwach powinna być niezwłocznie przekazana organom ścigania. Problem jest z grupami, które mają swoje wewnętrzne regulacje.

Filar streszcza jaki jest stan prawny i to, że prawo świeckie stoi z założenia nad prawem kanonicznym. Z jego wypowiedzi w żaden sposób nie wynika, że zasada ta jest przestrzegana przez kościół a to co pogrubiłem jest wręcz sugestią, że jest przeciwnie.
Nie mówiąc o tym, że tony materiałów i zebranych faktów potwierdzają, że kościół przedkłada prawo kanoniczne nad świeckie, nie zgłasza spraw do prokuratury, utajnia postępowanie, ignoruje lub szykanuje ofiary i robi to w sposób instytucjonalny, z zaangażowaniem najwyższych funkcjonariuszy kościoła. Jeśli Twoim zdaniem ten zacytowany przez Ciebie akapit jest dowodem na to, że jest inaczej, to jesteś ignorantem, płatnym trolem lub fanatykiem, ew. wszystkiego po trochu.

Na pytanie ile % spraw polski kościół sam zgłasza organom ścigania chętnie udzieli Ci odpowiedzi abp. Polak i jego ludzie (od 1:51:00):
Spoiler:

Nie mamy takich danych

Ciekawe, sami nie wiedzą :roll:
Prokuratury mają takie dane i twierdzą, że 2, słownie dwa przypadki.
adamu79 pisze: sobota, 18 maja 2019, 10:08O amerykańskim raporcie żeś łaskawie nie wspomniał
2% o którym mówiłem to właśnie dane z USA. Krajów, w których nie działały niezależne komisje nie ma nawet sensu brać pod uwagę.
adamu79 pisze: sobota, 18 maja 2019, 10:08Ile z tych 38 mln to mężczyźni w wieku powiedzmy od 25 lat wzwyż
Oszacuj sobie. Następnie wylicz % skazanych i porównaj to z powyższym 2% z USA. Jeśli jesteś taki rzekomo rzetelny, to pierwsze co powinno Cię uderzyć, to fakt, że w tym co zacytowałeś została wzięta pod uwagę liczba księży skazanych w Polsce podczas gdy wiadomo jest, że przestępców było zdecydowanie więcej (nawet jeśli weźmie się oficjalne dane episkopatu).
adamu79 pisze: sobota, 18 maja 2019, 10:08po 89 roku panuje fundamentalizm religijny w stylu ajatollachów
Otóż to, prawie tak jest. Czasem wnioskujesz prawidłowo. ;) Poprzednie władze nie były wiele lepsze, ponieważ starały się kościoła nie tykać mając z nim swego rodzaju "pakt o nieagresji", obecna jest w ścisłym, haniebnym sojuszu, co jej politycy wyraźnie zademonstrowali w ostatnich tygodniach.
adamu79 pisze: sobota, 18 maja 2019, 10:08Zadajcie sobie pytanie. Co bym zrobił gdybym chciał rozwalić KK?
Ja bym wysłał do "boju" więcej takich ludzi jak Ty, którzy będą go bronić bezsensownymi argumentami ignorując fakty. Takie działanie jest bowiem przeciw skuteczne i prowadzić będzie do scenariusza irlandzkiego, masowych odejść wiernych i otwierania w kościołach knajp ;)

Twoja teza o homo agentach w kościele jest przykładem tautologicznego schematu myślowego o którym pisałem wiele razy, ostatnio bodajże tu:
akos pisze: wtorek, 14 maja 2019, 23:11zastanawiam się jak, z której strony dotrzeć do takiej wypranej ideologicznie łepetyny, której poglądy są tautologiczne i z grubsza zawsze oparte na niefalsyfikowalnych schematach myślowych, np.:

a) zrobi coś źle środowisko "lewackie" - wina lewaków, bić w nich husarią
b) zrobi coś źle kościół - lobby "lewackie" niszczące kościół od wewnątrz

Dlaczego by tego schematu nie odwrócić i nie "udowadniać", że złe rzeczy po stronie "lewackiej" robią agenci Watykanu pajacujący w przebraniach na gej paradach czyli "lobby" kościelne, które przeniknęło do środowiska LGBT Nonsens, ale to jest właśnie lustrzane odbicie podstawowego schematu myślowego radykalnego "prawaka". W ten sposób nie musi walczyć z faktami, może je za pomocą powyższej tautologii zawsze łatwo wytłumaczyć.
Dlatego nie ma sensu z tym idiotyzmem polemizować, ponieważ jakie fakty by nie przytoczyć, to Ty powiesz, że to nie kościół był zły (nawet gdyby znalazł się tylko jeden sprawiedliwy biskup), tylko, że wszyscy pozostali to agenci LGBT.

Załóżmy jednak na chwilę, że ta głupota to prawda. Jeśli więc w kk panuje homo mafia, to sięga najwyższych władz, więc nie ma już różnicy czy to przyszło z zewnątrz czy nie. Kościół jest tą mafią. Rak zjadł niemal całą zdrową tkankę. Oczyszczenie polega na zaoraniu i wyciągnięciu stamtąd nielicznych normalnych duchownych, takich jak np. ksiądz Prusak (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... stana.html), który ma dobrą wolę, ale nadal naiwnie wierzy, że "wytyczne Watykanu" rozwiążą problem.

Skoro już przywołujesz pojęcie mafii, to zastanówmy się jeszcze jak ma się ono właśnie do kościoła:

nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw (https://pl.wikipedia.org/wiki/Mafia)

* powiązanie z osobami na wysokich szczeblach władzy (jest)
* powiązanie z policją (jest, jakoś ludzie Brudzińskiego nie niepokoją dostojników choć argumenty zostały podane na tacy)
* powiązanie z biznesem (jest, od wieków)
* finansowanie działalności z przestępstw (jest, jak wyżej, i wcale nie trzeba sięgać pamięcią do krucjat i grabieży, Banco Ambrosiano oraz Instytut Dzieł Religijnych współpracowały jeszcze całkiem niedawno, wyłudzanie pieniędzy od naiwnych wiernych na rzekome ratowanie stoczni gdańskiej też do najuczciwszych praktyk nie należało itp.)

Dodatkowo:
* posiadanie własnego mini państwa (tego mogą inne mafie tylko pozazdrościć)
* cieszenie się szerokim szacunkiem i zaufaniem społecznym, co ułatwia krzywdzenie ofiar, psychiczne, finansowe i często seksualne

Oto tajemnica wiary - władza, wpływy, skandale i dolary.
In cryptography we trust

Początkujący
Posty: 942
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 260
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: mudol » sobota, 18 maja 2019, 21:18

LGBT = PEDOFILE!
Stefan Johansson był liderem Federacji Praw Lesbijek, Gejów Biseksualistów i Transseksualistów (RFSL) w Szwecji. RFSL jest organizacją pozarządową (tzw. NGO) współpracującą od roku 2007 z ONZ. RFSL była jednym z głównych promotorów legalizacji tzw. „małżeństw” homoseksualnych w Szwecji, co udało się osiągnąć w 2009 roku. RFSL utrzymuje ścisłe kontakty z PAG, czyli z Grupą Roboczą Pedofilii. PAG w latach 80. i 90. ubiegłego wieku, poprzez RFSL, działał na rzecz obniżenia kar za pedofilię oraz obniżenia granicy wieku w którym seks nie jest karany.

W roku 2014 Stefan Johansson usłyszał wyrok 5 lat więzienia i 60 tys. euro grzywny za zmuszanie do seksu nieletnich. Johansson podawał młodym chłopcom narkotyki, a następnie ich gwałcił.
http://zakazanaprawda.pl/dzialacze-lgbt-i-pedofilia/

Oto lewacka zaraza, która toczy świat 8-)

Początkujący
Posty: 215
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: adamu79 » sobota, 18 maja 2019, 21:32

@akos
Jak już przestaniesz pajacować (cytowanie siebie jako argument w dyskusji) i zaczniesz ogarniać swym małym rozumkiem to co piszą w Twoim kierunku osoby o odmiennych poglądach to zasygnalizuj. W przeciwnym wypadku nie odpisuj na moje posty. Ja w ramach rewanżu od tej pory przestaję odpisywać na Twoje. Chcesz poznać słodką tajemnicę dlaczego kościelne pedofilne homolobby trzyma się mocno? To proste. Bo liczni w aparacie państwa w tym gównie siedzą http://latkowski.com/filmy/pedofile
EOT

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2485
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1115
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: maxi82 » sobota, 18 maja 2019, 22:56

"Raz sierpem, raz młotem.." :mrgreen:

Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: iwory » sobota, 18 maja 2019, 23:00

nariensi pisze: środa, 15 maja 2019, 19:17
Bit-els pisze: środa, 15 maja 2019, 19:13Zrównuje zwierzęta z ludźmi
To człowiek nie jest zwierzęciem?
A rośliny właściwie są, bo "czują"?

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
Bit-els pisze: środa, 15 maja 2019, 19:13zmieszanie ras
Nie lubisz mieszania genów? No to bad news - to bardzo niekorzystne dla przetrwania gatunku ;) - jedynego współczesnego gatunku z rodzaju Homo :D
od razu podpowiem ,kto o czymś takim słyszał :mrgreen: :mrgreen:
praktycznie nikt :!: :!: :!:
deklaracja barcelońska
Deklaracja barcelońska przyjęta podczas obrad 15 krajów Unii Europejskiej oraz 12 państw regionu śródziemnomorskiego (Turcja, Algieria, Cypr, Egipt, Jordania, Maroko, Liban, Malta, Palestyna, Syria, Tunezja, Izrael), które odbywały się w Barcelonie w dniach 27–28 listopada 1995 roku, była pierwszym ważnym dokumentem w ramach rozpoczętego tzw. Procesu Barcelońskiego. Określano w niej podstawowe cele i normy współdziałania tych krajów....
===
warto zapoznać się z tym dokumentem..
min. tam są takie perełki jak tzw. pozytywna dyskryminacja ojej, ojej :lol: (czyli dyskryminacja rdzennych europejczyków :lol: )
ciężko znalężć w internecie ,ale warto.. 8-)
podobny program niemcy robili w latach 1933 -1945 : https://pl.wikipedia.org/wiki/Lebensborn
(..)Lebensborn w założeniach miał stworzyć odpowiednie warunki w sieci swoich ośrodków do „odnowienia krwi niemieckiej” i „hodowli nordyckiej rasy nadludzi(..)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1119
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 2339
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: akos » sobota, 18 maja 2019, 23:45

adamu79 pisze: sobota, 18 maja 2019, 21:32Jak już przestaniesz pajacować (cytowanie siebie jako argument w dyskusji) i zaczniesz ogarniać swym małym rozumkiem to co piszą w Twoim kierunku osoby o odmiennych poglądach to zasygnalizuj.

Ja Ci mogę najwyżej zasygnalizować, że jesteś półanalfabetą. Oto uzasadnienie:

Po 1) zamiast cytować siebie musiałbym napisać jeszcze raz to samo, więc jest to po prostu skrócenie sobie roboty.
Po 2) ani wyrażone w cytatach argumenty nie uległy anihilacji ani nie przestałem się z nimi zgadzać, więc czemu miałbym pisać je od nowa?
Po 3) jeden z tych cytatów to argument dot. wypowiedzi prof. Filara, który był adresowany do Ciebie, swoim powtarzaniem się wynikającym z "braku ogarniania małym rozumkiem tego co do Ciebie pisałem" zmusiłeś mnie do zacytowania samego siebie.
Po 4) cytowanie siebie lub umieszczanie swojej pracy w bibliografii jest normalną praktyką, również w nauce, mnie też się kiedyś zdarzyło i redakcja kwartalnika, w którym publikowałem tekst odnoszący się do poprzedniej publikacji nie nazwała mnie "pajacem", ponieważ nie była złożona z analfabetów takich jak Ty, którym się wydaje, że autocytat z automatu dyskwalifikuje argument - tak jak by cytowanie siebie zmieniało wartość logiczną zdań zawartych w cytacie :?: :!: :shock: Jakim trzeba być młotkiem żeby coś takiego chrzanić?

adamu79 pisze: sobota, 18 maja 2019, 21:32Chcesz poznać słodką tajemnicę dlaczego kościelne pedofilne homolobby trzyma się mocno? To proste. Bo liczni w aparacie państwa w tym gównie siedzą http://latkowski.com/filmy/pedofile

Załóżmy, że ten pogląd jest prawdą.
W takim razie należałoby się tego pedo lobby pozbyć z kościoła. Pytanie brzmi, dlaczego kościół tego nie robi? Możliwości logiczne są dwie:

a) potrafi to zrobić, ale nie chce
b) nie potrafi tego zrobić, chociaż chce

Jeśli a), to władze kościoła są przestępcze, ponieważ jego władze nie chcą pozbyć się pedofilnego lobby.
Jeśli b), to władze kościoła są przestępcze, ponieważ jego władze to pedofilne lobby.

Załóżmy też definicyjnie, że
c) jeśli władze danej instytucji są przestępcze, to jest to instytucja przestępcza.

Jeśli ( a) lub b) ) oraz c), to kościół jest instytucją przestępczą.

Tyle mniej więcej wynika z Twojego własnego poglądu, że w kościele działa silne pedo lobby powiązane z władzą 8-)

edit:
dzban pisze: Logiczne możliwości są 3. c) nie potrafi i nie chce. Nie pogrążaj się i nie udowadniaj już bardziej swojej intelektualnej niemocy i chamstwa.
Jasne geniuszu, że jest ich więcej niż 2, dokładnie 4 a nie 3, a pominąłem je dlatego, że ich analiza jest zbędna i dla każdego inteligentnego człowieka oczywista.
i) nie potrafi i nie chce - w takim razie wniosek końcowy o byciu do szpiku zdemoralizowaną instytucją przestępczą jest natychmiastowy
ii) chce i potrafi - w takim razie jest to sprzeczne z założeniem, bo gdyby chciał i potrafił to by pedo lobby nie było a skoro lobby jest to nieprawda, że ii)

edit2:
dzban2 pisze: Za brak umiejętności syntezy
Napisz po prostu, że mnie nie lubisz zamiast używać słów, których znaczenia nie rozumiesz ;) Nadal będzie głupio, ale przynajmniej szczerze.
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 maja 2019, 09:43 przez akos, łącznie zmieniany 2 razy.
In cryptography we trust

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2343
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2507
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: vjankuv » niedziela, 19 maja 2019, 00:31

mudol pisze: sobota, 18 maja 2019, 21:18 Oto lewacka zaraza, która toczy świat

Szkoda, że Stalin nie był homo, bo byś lał w spodnie ze szczęścia mając taki przykład zła pochodzącego od homo.

Zachowujecie się jakby heteroseksualni byli chodzącymi ideałami i wszelkie zło pochodziło od homosiów.

Jak możesz być tak ograniczony w analizie tego co jest na świecie?
Dochodzę do wniosku, że wielu tu prawakow ma filtr na postrzeganie świata, który do mózgownicy dopuszcza tylko to co homosie robią źle i ostatecznie dochodzą do wniosku, że to tylko lewa strona ma wyłączność na zło.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: iwory » niedziela, 19 maja 2019, 00:55

akos i inni intelektualiści ,czy widzieliście najbardziej antykatolicki, antyklerykalny film,serial ????
Mlody Papiez
(..)Gdybyśmy jednak chcieli znaleźć coś więcej w Młodym papieżu, to można to zrobić tylko wtedy, gdy zachowamy dystans. Ten sam obraz będzie miał różne znaczenie dla liberała, konserwatysty i ateisty. (..)
rezyseria: Paolo Sorrentino lewak skrajny : PIERWSZY ODCINEK petarda ,profesuury mówiły : zajebiste ,to jest koniec kościoła,watykan zdobyty,rozjebał system ..Początkujący
Posty: 942
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 260
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: mudol » niedziela, 19 maja 2019, 08:05

Rasistowski atak czarnej małpy na 70-latka, i to na kogo...

Orator
Posty: 956
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 2463
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: BitBoy » niedziela, 19 maja 2019, 08:33

vjankuv pisze: niedziela, 19 maja 2019, 00:31Dochodzę do wniosku, że wielu tu prawakow ma filtr na postrzeganie świata, który do mózgownicy dopuszcza tylko to co homosie robią źle i ostatecznie dochodzą do wniosku, że to tylko lewa strona ma wyłączność na zło.

W sumie szkoda że rzadko jest z kim nawiązać rzeczową dyskusję. Wszyscy się czasem mylimy i zmieniamy zdanie w wielu sprawach. Ale jak masz do czynienia z rozmówcą, który swoim fanatyzmem zabija dyskusję, i zamiast argumentów serwuje paranoję, to niestety nie masz szans na rozwój i zmianę swoich poglądów. Po prostu zniechęcony utwierdzisz się w nich(nawet jeśli są mylne) widząc że oponent to fanatyk bez merytorycznej amunicji. Tacy ludzie utwierdzają w przekonaniu, że po drugiej stronie są tylko zaślepieni fanatycy/idioci, a przecież tak nie jest. Jest sporo osób potrafiących dyskutować i zmierzyć się z faktami, ale są mniej aktywni i medialni. Zazwyczaj najgłośniejsi są ci którzy mają najmniej do powiedzenia. Jak ktoś powiedział - to jak gra w szachy z gołębiem. Najpierw poprzewraca pionki na szachownicy, potem na nią nasra i ogłosi zwycięstwo.
Poza brakiem rozsądnych oponentów, problemem są też media cyfrowe. Serwują nam treści, dostosowane do posiadanych poglądów i wcześniejszych wyszukiwań. To tworzy bańkę informacyjną, w której jesteśmy karmieni tylko tym co nam smakuje. Powoduje to oderwanie od rzeczywistości. Jak siedzisz np. w teoriach spiskowych to będziesz karmiony tylko taką wizją świata, żyjąc w przekonaniu że wszystkim rządzą bliżej nieokreślone ciemne moce.

Aktualnie biorę się za "Roztrzaskane lustro" Roszkowskiego. Już widzę że książka jest stronnicza i pomija wiele aspektów pod tezę autora. Ale postaram się przebrnąć by poznać odmienny punkt widzenia.

Początkujący
Posty: 215
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: adamu79 » niedziela, 19 maja 2019, 22:11

BitBoy pisze: sobota, 18 maja 2019, 08:37Zabawne jest że za każdym razem jak ktoś skrytykuje bagno, pokazując pewne FAKTY z rzeczywistości, to przeciwnicy zamiast odnieść się do FAKTÓW i patologii, robią wszystko tylko nie to.
No rzeczywiście bardzo zabawna jest "godzina nienawiści" w stosunku do zdefiniowanego wroga - kozła ofiarnego. Bardzo to konstruktywne. Pozwala niezwykle precyzyjnie zdefiniować problem i zaproponować w 100% skuteczne rozwiązanie :lol:

Do czego mamy się odnosić nienawistniku?
Kto z nas neguje, że:
1) wśród księży występuje odsetek pedofili?
2) przełożeni pedofili nie informują organów ścigania?
3) powinna istnieć równość wszystkich wobec prawa powszechnego i nieuchronność kary?
4) postępowania kanoniczne są skandalicznie łagodne wobec księży pedofili?

Tobie podobni za to pomijają FAKTY takie jak:
1) Ogromną nadreprezentację pedofili wśród gejów. I to jest JEDYNA nadreprezentacja wśród społeczeństwa statystycznie istotna.
2) Póki co w Polsce ściganiem, oskarżaniem i karaniem przestępców zajmują się odpowiednie organy PAŃSTWOWE. Biskup i papież nie mają w tym względzie nic do gadania.
3) Kary wymierzone przez wymiar sprawiedliwości są skandalicznie łagodne wobec zdecydowanej większości sprawców a nie tylko księży.

Chcesz mieć prawdziwy kompas to przeczytaj
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4864201/ ... ntykultury Złapiesz wtedy szerszy kontekst i zrozumiesz gdzie byliśmy, gdzie jesteśmy i gdzie zmierzamy.

Orator
Posty: 956
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 2463
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: BitBoy » poniedziałek, 20 maja 2019, 00:19

adamu79 pisze: niedziela, 19 maja 2019, 22:11Chcesz mieć prawdziwy kompas to przeczytaj
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4864201/ ... ntykultury Złapiesz wtedy szerszy kontekst i zrozumiesz gdzie byliśmy, gdzie jesteśmy i gdzie zmierzamy.

Twórczość Karonia(określonego też "idolem szuroprawicy" w recenzji na lubimyczytać.pl) jest mi znana, oglądałem jego wykłady, których treść zawarł w książce. Mam do niego podobne zastrzeżenia co autor kanału Wojna Idei.
Spoiler:
Karoń wszędzie widzi marksizm. Jak otwiera szafę, lodówkę lub konserwę to też wyskakuje mu z nich marksizm. Nie ma żadnej innej przyczyny zła na świecie. Tylko marksizm. A receptą na całe zło jest oczywiście katolicyzm.
Więcej o rzetelności w twórczości Karonia:
https://kompromitacje.blogspot.com/2019 ... ksizm.html
https://kompromitacje.blogspot.com/2019 ... anymi.html
Masturbowanie się marksizmem jest teraz na fali w YT i wśród gimbo-prawicy, więc poniekąd to rozumiem. To kolejne uproszczenie bardzo złożonych procesów społecznych, o czym wspomina film o "szurach" z postu powyżej. Wiadomo - "Raz sierpem raz młotem..."

I dla odmiany nie interesuje mnie czy Karoń jest synem ubeka, czy jest agentem i od kogo bierze pieniądze. Nie wiem też czy miał dziadka w wermahcie lub NKWD. W majtki mu też zaglądał nie będę. Odnoszę się tylko do treści które zaprezentował publicznie. Tak, wiem, to szokujące "zaniedbanie" z mojej strony.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2343
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: vjankuv » poniedziałek, 20 maja 2019, 08:44

adamu79 pisze: niedziela, 19 maja 2019, 22:11Tobie podobni za to pomijają FAKTY takie jak:
1) Ogromną nadreprezentację pedofili wśród gejów. I to jest JEDYNA nadreprezentacja wśród społeczeństwa statystycznie istotna.

Nie odróżniasz homoseksualisty od pedofila.
adamu79 pisze: niedziela, 19 maja 2019, 22:112) Póki co w Polsce ściganiem, oskarżaniem i karaniem przestępców zajmują się odpowiednie organy PAŃSTWOWE. Biskup i papież nie mają w tym względzie nic do gadania.

To jakaś kpina co piszesz. Kościół nie podlega takim samym prawom, a jeśli już to dopiero gdy sprawy nabiorą medialnej nagonki.
adamu79 pisze: niedziela, 19 maja 2019, 22:113) Kary wymierzone przez wymiar sprawiedliwości są skandalicznie łagodne wobec zdecydowanej większości sprawców a nie tylko księży.

Jeśli już w jakiegoś księdza jest wymierzona kara, to tak.
adamu79 pisze: niedziela, 19 maja 2019, 22:11Chcesz mieć prawdziwy kompas to przeczytaj

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/714/konstytucja-wolnosci
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Posty: 215
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: adamu79 » poniedziałek, 20 maja 2019, 09:01

BitBoy pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 00:19Nie ma żadnej innej przyczyny zła na świecie. Tylko marksizm. A receptą na całe zło jest oczywiście katolicyzm.
BitBoy pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 00:19Odnoszę się tylko do treści które zaprezentował publicznie. Tak, wiem, to szokujące "zaniedbanie" z mojej strony.
Odnosisz się ponoć do treści, które zaprezentował publicznie i twierdzisz, że lekiem wg Karonia jest katolicyzm. Jprd. I Ty chcesz o czymkolwiek dyskutować? Takie "prostackie" wnioski mogą się rodzić tylko w głowach lewacko-ateistycznej gimbazy najgorszego sortu.


Może masz jeszcze coś do powiedzenia o kompasach w odniesieniu do wcześniejszej pierwszej części mojego posta? Jak tam? Brakuje argumentów na podparcie szuryjskich hipotez więc skupmy się na Karoniu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1649
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 388
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Postautor: baggins » poniedziałek, 20 maja 2019, 09:02

vjankuv pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 08:44Nie odróżniasz homoseksualisty od pedofila.
naprawdę nie rozumiesz co @adamu79 napisał.... to przykre :( ....juz z samej konstrukcji zdania "nadreprezentacja pedofilii wśród homosektualistów" wynika dyferencja
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wróć do „Hyde-Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: miluu i 1 gość