Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » piątek, 17 maja 2019, 23:15

Jeżeli btc ruszył by do góry jak był w ostatnim czasie obstawiam max 50% podjazdu i zobaczenie okolicy do 15zł coś ala 11-13zł przedział.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 18 maja 2019, 17:43

Czy wpłynie to na cenę ? - nie wiem, ale HitBtc ma około 10% dziennego obrotu na LSK na wszystkich parach (czasami więcej). Więc ich problemy mogą "ruszyć" cenę jeżeli faktycznie się potwierdzą. Do tego dojdzie Poloniex i może być ciekawie :) ale i tak na razie HODL :mrgreen:

https://ambcrypto.com/hitbtc-is-insolve ... ral-weeks/


Dodatkowo tutaj mamy Panią o jak ładnie brzmiącym nazwisku, która "przyczyniła" się do potencjalnych problemów LSK na rynku USA :twisted:
https://everipedia.org/wiki/lang_en/val ... zczepanik/

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 maja 2019, 17:55

@Tomasz_Es Te 10% to były boty na HitBTC ;)
;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 18 maja 2019, 21:04



1:05:15 LISK

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoBanita » sobota, 18 maja 2019, 21:12

Tomasz_Es pisze: sobota, 18 maja 2019, 17:43Do tego dojdzie Poloniex
Co masz na myśli? Że polo też jakieś problemy ma??
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 maja 2019, 21:41

@KryptoBanita Chodzi o SEC. Przewijał się tweet w tym wątku i wątku swobodnych rozmów. Jednak myślę że Lisk sobie z tym poradzi. Nie znam się dokładnie na przepisach SECu, ale wydaje mi się że to może chodzić np. o kwestie nagród od delegatów. Lisk będzie na pewno dążył do wpasowania się w ramy przepisów w USA.
;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WróżkaKopdzio » sobota, 18 maja 2019, 22:40

Jeżeli ktoś mnie nie zna proszę wyszukajcie sobie posty wg użytkownika "Kopdzio"
Witam to znów ja :) Wróżka która:
1. Nie zna się na projekcie
2. Jest Januszem Tradingu ponieważ sprzedał liska za 20 zł
3. Nie ma pojęcia co się dzieje w projekcie
4. Jest trollem bo radziła sprzedawać, i ostrzegał że nie będzie 1k SOON

Pamiętam jak 7 / 8 miesięcy temu przy cenie 20 zł za liska, mówiłem wszystkim żeby sprzedawać bo nic z tego już nie będzie, to zostałem zwyzywany oraz dostałem bana za trollowanie :) I jak tam @Harmony @anagamidev ? Powinniście dostać bana za nagabywanie ludzi na Liska, i wmawianie im "LISK TU DE MUN SUN", 1k lada moment " LISK WYBIJA 10000 DNO napewno wystrzeli !", od 40 zł wmawiacie ludzią " UŚREDNIAJCIE LISKA BO TANIEJ JUŻ NIE BĘDZIE WCHODZICIE TERAZ ALBO NIGDY ! ZARAZ BĘDZIE 1k ! " Od ponad roku to wypisujecie i nagabujecie ludzi ... Mam nadzieje że część osób posłuchała mnie i pozbyli się Liska zamast trzymać te potężne starty. Ja jestem zadowolony sprzedalem pod koniec roku 2018 liska wskoczyłem w LTC zarobiłem 300%, ale nie czekaj przecież jestem Januszem Tradingu bo LISK SOON 1k i tylko debil by go sprzedał za 20zł.

Wspominałem również że lisk spadnie do 1 USD i w lutym 2019 będzie niespodzianka, i wszystko się dokładnie sprawdziło 07.02.2019 LISK wybił dno na poziomie 1,03USD i zaczął rosnąć. I znów WRÓŻKA która nie ma pojęcia o projekcie miała rację.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 maja 2019, 22:55

@WróżkaKopdzio W takim razie gratulacje dla Ciebie że jesteś takim świetnym traderem. Możesz z pewnością otworzyć teraz kanał na Youtube i uczyć innych swoich wróżb :D

Co więc teraz nam radzisz mistrzu trejdingu?
;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
-7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WróżkaKopdzio » sobota, 18 maja 2019, 22:58

Harmony pisze: sobota, 18 maja 2019, 22:55Co więc teraz nam radzisz mistrzu trejdingu?

W przeciwieństwie do Ciebie nie uczę innych swoich wróżb, wypisywanie ciągle "LISK 1k SOON" jest wróżbą, ja przestawiałem solidne argumenty oraz analizy, można sobie poszukać moich postów z przeszłości. Teraz nie ma już dla was ratunku, radzę się wam modlić może jakimś cudem się wam uda odrobić 50% starty :) A nie poczekaj chwilkę, przecież wy mistrze tradingu nie sprzedajecie start tylko UŚREDNIACIE i to uwaga od 40 zł za liska.

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: skorp » sobota, 18 maja 2019, 23:02

WróżkaKopdzio pisze: sobota, 18 maja 2019, 22:40Witam to znów ja :) Wróżka która:
WróżkaKopdzio pisze: sobota, 18 maja 2019, 22:58W przeciwieństwie do Ciebie nie uczę innych swoich wróżb, wypisywanie ciągle "LISK 1k SOON" jest wróżbą, ja przestawiałem solidne argumenty oraz analizy,


To wróżka, czy nie wróżka? :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 maja 2019, 23:05

@WróżkaKopdzio Widzę, że powracasz w swoim manipulatorskim stylu. Nigdy nie napisałem, że Lisk będzie po 1k ;) Nawet nie potrafię sobie wyobrazić takiej sumy. Nie widziałem również ani jednej Twojej analizy czy 'solidnych argumentów' ;)
;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 18 maja 2019, 23:06

@KryptoBanita wycofanie po 29 maja obrotu LSK dla obywateli USA.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
-19
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: WróżkaKopdzio » sobota, 18 maja 2019, 23:13

skorp pisze: sobota, 18 maja 2019, 23:02 To wróżka, czy nie wróżka? :D

Wróżka według opini @Harmony oraz @anagamidev . Wyszukaj sobie proszę posty użytkownika Kopdzio, to zrozumiesz o czym mówię.

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Harmony pisze: sobota, 18 maja 2019, 23:05Nigdy nie napisałem, że Lisk będzie po 1k

To było 7 miesięcy temu, nie pamiętam który z was pisał o 1k za liska, ale brałeś udział w linczu na mnie bo śmiałem wstawić analizę z której wyszło że lisk spadnie do 1 USD (w tamtym okresie był za około 7 USD).
Harmony pisze: sobota, 18 maja 2019, 23:05Nie widziałem również ani jednej Twojej analizy czy 'solidnych argumentów'

No to jedziesz wyszukiwarka i wpisujesz "Kopdzio"

Dodano po 3 minutach 32 sekundach:
Tak tylko wróciłem, aby znów ostrzec inny ponieważ mroczne czasu dopiero nadejdą :)

A teraz znów proszę o lawinę minusów i bana do zobaczenia za 8 miesięcy :) Oj będzie się działo moją kula do przepowiadania kursu świeci na kolor czerwony, o i pojawiła się magiczna liczba 5619 USD.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Szczur92 » niedziela, 19 maja 2019, 00:57

@ WrożkaKopdzio .... skoro projekt cię nie interesuje i nie widzisz żadnych perspektyw względem przyszłości to po co się tu wogole wypowiadasz.wszyscy wiedza jaki był rok 2018 dla krypto...każdy kto zainwestował jakiekolwiek pieniądze w ta walutę zna ryzyko i nie musisz nikomu niczego udowadniać ze jest inaczej...wiec jest 2000tys innych projektów w których zapewne masz poparcie fanów i zaplecze techniczno „wróżbickie”

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 19 maja 2019, 13:02

@WróżkaKopdzio jesteś wiertutnym kłamcą, nigdzie nie pisałem, że od razu będzie 1kPLN, pewność będziemy mieli po przebiciu 140PLN, ale jak ktoś kupował na 4PLN przykładowo to już będzie na zysku 3500% :D Ja mówiłem w pierwszej kolejności, jak Lisk spadł na 10PLN, żeby sobie kupować po 1-10 Lisków dziennie :D Po kilku dniach odbiło do 20PLN i można było wtedy wszystko sprzedać i poczekać na kolejny dołek i kontynuować akumulację :D
Póżniej spadło do 10PLN znowu i poszedł gruby dump na 4PLN :D Nie jest to może optymalna strategia, ale:
viewtopic.php?f=110&t=21652&p=539721#p539721
Oczywiście można teraz sprzedać i wyjść na zero, o ile ktoś w międzyczasie nie uśredniał i nie realizował zysków :D

Jeśli ktoś stosował: Never sell lower than you buy, buy more, average!, to teraz jest w najgorszym przypadku na lekkim plusie :D
Spoiler:
Na 1d niby golden cross, więc niby hossa już :D Poza tym wykres podobny do BTC, więc 20PLN powinno zrobić jeśli ten bump and run się zrealizuje :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 19 maja 2019, 20:42

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Byku80 » poniedziałek, 20 maja 2019, 14:19

Jakieś sugestie co do kursu liska? Prawie wszystko idzie boczniakiem, BTC nie ma siły chyba by iść na 10 tys.Cisza przed burzą tylko w którą stronę. :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 20 maja 2019, 14:29

@Byku80 ustawiasz sl z jakims marginesem i czekasz :ugeek:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » poniedziałek, 20 maja 2019, 14:29

Byku80 pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 14:19Jakieś sugestie co do kursu liska? Prawie wszystko idzie boczniakiem, BTC nie ma siły chyba by iść na 10 tys.Cisza przed burzą tylko w którą stronę.

Zarejestrowany kilka dni temu, 4 posty. Pierwsza "ofiara" FOMO ostatnich wzrostów? ;)

Ofiara w cudzysłowie ponieważ myślę, że może nawet w te wakacje BTC dobije do 10k.
Myślę, że niżej niż dołek ostatnich spadków (3-4k) nie będzie, stawiam na to 9 do 1.
Na to, że BTC złapie 10k w czasie 1-3 miesiące, stawiam 6 do 4.
ATH w tym roku, stawiam 4 do 6.
ATH w latach 2020-2021, stawiam 7 do 3.

No i LSK identycznie. Jestem sceptycznie nastawiony aby ten projekt zawojował rynek tak jak to zrobiło ETH jednak gdy będzie wielomiesięczna hossa, to bez trudu znów zaczniemy oglądać 10$.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Byku80 » poniedziałek, 20 maja 2019, 16:26

Vjankuv jaka pierwsza ofiara FOMO, ja jestem w krypto od 2016 więc jestem w temacie :). Dopiero od niedawna jestem użytkownikiem forum, co nie znaczy że nie czytałem sobie co niektórzy mają do powiedzenia na dany temat.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości