Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » sobota, 18 maja 2019, 09:32

@pabblo_pl Scenariusz z czarna strzalka pokrywal by sie mniej wiecej z 38 fibo . Ciekawy jestem czy wyrysuje sie nam xabcd. Z tym ze jest to miezone od szpilki ze stampa - o taka luzna sobotnia projekcja.



Jestem otwarty na wszelkie uwagi i podpowiedzi do wykresu.

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ikswodnal » sobota, 18 maja 2019, 10:07

Jako średniookresowy "hodler" polecam:
https://comparic.pl/dlaczego-krotkoterm ... al-fuller/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 18 maja 2019, 11:14

Druga 1d na czerwono, dziś decydująca walka ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szlagaag » sobota, 18 maja 2019, 11:37

Nie znam się na eliocie ,nie wiem jak to wyglada czasowo. Jeżeli byśmy przyjeli ,że wzrost od 1 kwietnia do 16 maja oznaczymy falą (1) później fala (2) spadek o 50% wychodzi ~6200$ (co na bitmexie powiedzmy zaliczyło). I teraz kontynuacja i robienie (3)? Ma to jakiś sens ,czy czasowo za długo? Na wykresie 1D.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 18 maja 2019, 11:52

@amneziahaze kolejny naganiacz z Ciebie się robi, notabene naganiacz na rowerku :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » sobota, 18 maja 2019, 12:29

to byłoby zbyt oczywiste..



może faktycznie te 5800 nie jest takie głupie...


Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » sobota, 18 maja 2019, 12:32

@ducatus pisałem o sprawdzam, ale dla mnie poszła "sprawdzam" po czym rynek wział glęboki oddech i trzeba czekac czy ma lepsze karty czy ktos wlasnie sprzedajac 5k btc pokazal ze ma za slabe nerwy do gry. Taka konsolka po takim spadku w bull markecie to okazja a w bear markecie ostrzeżenie. Osobiscie uwazam ze to dobry moment juz na bull market tylko jest wiele ale ktore poruszali tutaj przedemna. Istotny udzial tethera z ktorym nic nie wiadomo po za co jakis czas wyciekajacymi brudami. Jest wieksza adopcja, ale kraje europejskie a dokladnie unia widzi w kryptowalutach wroga, bo hej w komunie wolnosc posiadania nie istnieje(przeczytac manifest marksa w ktorym jest to czarno na bialym stwierdzone jak ktos sadzi inaczej to nie jest wystarczajaco doedukowany w pogladach jakie reprezentuje), a to daja realnie kryptowaluty. Papier pokroju euro czy zloty z wizerunkami wybitnych ludzi tylko daje taki fajny trip. Tylko ten trip sie konczy gdy ktos robi dodruk jak w wenezueli czy tak jak u nas 10% srednio rocznie dodruku (w google wpisac polski zloty m3 i zobaczyc)

Jak dla mnie widac ze powazne srodowisko krypto odcina sie od ludzi pokroju zukiewicza, a w moim otoczeniu ludzie juz nie widza ach ten bajtkojn to tylko za narkotyki tylko czekac az ludzie powoli zaczna uzywac krypto jako storage of value. Wachania sa jasne ale ktos widzial krypto pokroju bitcoin gdzie jest napisane 21 milionowi kropka inflacja jest taka i taka kropka iaby te kryptowaluty zrobily sobie dodruk, bo tak ? No nie a w przypadku papieru to kwestia klikniecia myszka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 18 maja 2019, 13:52

Takie info pojawiło się w sieci. "Z giełdy HitBTC wyciągnięto wszystkie BTC i ustały wypłaty". Ma ktoś z Was tam założone konto i może to potwierdzić ?
(wypłaty).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Areck1 » sobota, 18 maja 2019, 14:11


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 18 maja 2019, 14:13

Ostatnio Cryptopia, teraz HitBTC. Do tego dziwne zachowanie Binance. Chyba rynek jeszcze się nie zresetował z tego scamu.

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: mistique » sobota, 18 maja 2019, 14:21

Może to początek śmierci shit-coinów - cryptopia i hitbtc specjalizowały się w handlu dziwolągami :-)

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: keeper » sobota, 18 maja 2019, 14:30

właśnie zleciłem przed chwilą wypłatę wszystkich BTC z HITB i niby wyszły, nawet transakcja ma potwierdzenie....

EDIT: ale jak teraz chce jakies alty przeniesc z Trade do Main account to się nie da... "An error occurred, please try again later"
EDIT2: po iluś próbach przeszło i zleciłem wszystko do wypłaty
Ostatnio zmieniony sobota, 18 maja 2019, 14:39 przez keeper, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RuckenFetard » sobota, 18 maja 2019, 14:31

Mam trochę inną wizję postrzegania tego co dzieję się, Pisałem już o tym w 2017 na tym forum
Uważam że od przynajmniej 2 lub 3 lat na tym rynku rządzi profesjonalny kapitał i to głównie "pod nich" została stworzona giełda bitmex i podobne, od 2017 jest i będzie więcej "zmyłek" "wyleszczania" i zwrotów akcji niż poprzednich latach, teraz zawodowcy z nieograniczanym kapitałem zbierają porozrzucane pieniądze podczas fali paniki jak i fali euforii, tak po prostu działa giełda.
Dlatego pisałem w tym wątku o tym iż taka długotrwała akumulacja na 6K może przerodzić się w rzeźnie, a następnie pisałem w tym wątku że ładuje się kiedy BTC zszedł do 3500$ i 80% żałobnych postów w tym wątku wskazywało na BTC po 2000$, 1000$ lub nawet 0$...

Uważam że czeka nas kolejne zejście, przynajmniej ponownie do 6000, nie wiem gdzie się zatrzyma, bardzo mało osób to wie, zatrzyma się tam gdzie będzie leżała porozrzucana kasa w panice, ktoś to pozbiera i zacznie się zabawa na nowo, czyli do góry.
Mam szorty złapane wyżej, ale jeśli wybije jeszcze jeden nowy lokalny szczyt to coś tam dołożę, jeśli kurs nie zatrzyma się i podejdzie pod 7700 podkulam ogon i wychodzę z malutkim zyskiem.

To co moim zdaniem zaszło w ostatnich tygodniach opisuje na obrazku, jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, więc proszę bez wymądrzania się. To tylko mój zarys wydarzeń, zdaje sobie sprawę że może to być daleki od prawdy choć też nie musi, ale warto mieć jakiś pomysł, każdy widzę ma tutaj swój pogląd i każdy jest trochę inny :)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 18 maja 2019, 17:46

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 18 maja 2019, 18:20

@RuckenFetard

myślę, że dobrze kombinujesz. Ale jedna rzecz, której nie wiemy... czy ilość oczekujących głębszej korekty przypadkiem nie przekracza moonboyów. Bo jeśli tak, to możemy dostać kolejną rundę fomowzrostów, tak gdzieś do 12k, przy której największe misie okakają sobie futro na tyłku.

"Long squeeze" zrobiono jednym pierdnięciem na 5k bitków, więc paliwa już trochę jednak ubyło... no i mamy hossę, przynajmniej na interwałach do 1w, bo padł HH. Dopiero na 1m można wzorem @prap0n ewentualnie dopatrywać się tego, że to wciąż technicznie może być bessa, chociaż ja nie lubię kombinowania z interwałami by się zgadzało ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RuckenFetard » sobota, 18 maja 2019, 18:40

BitJanusz pisze: sobota, 18 maja 2019, 18:20czy ilość oczekujących głębszej korekty przypadkiem nie przekracza moonboyów. Bo jeśli tak, to możemy dostać kolejną rundę fomowzrostów, tak gdzieś do 12k, przy której największe misie okakają sobie futro na tyłku
Tak, to się okaże, wszystko zależy od tego "gdzie leży" więcej kasy, uważam że w ostatnich tygodniach poszła ogromna medialna nagonka nie bez powodu, nawet kilka dni temu w CNN pisali o spektakularnym powrocie BTC do wzrostów, więc ja celuje że to teraz, ale jak pójdzie wyżej to wychodzę bez straty i zmieniam plan.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » sobota, 18 maja 2019, 18:56

Wydaje mi się, że jeśli mielibyśmy lecieć w dół to polecielibyśmy już. Osobiscie jestem za up, bo po obrocie nie widać aby ulica wkupowała się na dołku (oceniam po obrocie na finexie) Jedyne co jest na chwile obecną przeciwko dalszym wzrostom to ilosc longow ktora kusi aby posluzyly jako paliwo do spadkow. Najsensowniejszym scenariuszem to jest boczniak ktory ostudzi troche nastroje na rynku. Mielismy pionowe wzrosty poszla zimna woda na ostudzenie i co dalej ? Dalej aby ulica wchodzila sensowny bylby boczniak.
Osobiscie mam ratio kapitalu w krypto do wolnego u mnie to 3 do 10 bo taką daje procentowa szanse na dalsze wzrosty.

Jeśli byłaby masa osob ktora czekala na dolek to dawno wywiozlaby nas pod double top lub zniosla tak nagly spadek widzac w nim okazje do przylaczenia sie do tego jadacego pociagu.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 2 sierpnia 2012
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pretendin » sobota, 18 maja 2019, 18:57

keeper pisze: sobota, 18 maja 2019, 14:30 właśnie zleciłem przed chwilą wypłatę wszystkich BTC z HITB i niby wyszły, nawet transakcja ma potwierdzenie....

EDIT: ale jak teraz chce jakies alty przeniesc z Trade do Main account to się nie da... "An error occurred, please try again later"
EDIT2: po iluś próbach przeszło i zleciłem wszystko do wypłaty
Potwierdzam problemy. Nie udawało mi się wypłacić (ok 10 prób, btc, rozne kwoty). Ostatecznie udalo mi się zamienić wszystko na DASHA i wyplacić wszystko partiami po 5. na ten moment widze ze sukcesywnie dochodzą. Mysle ze wskazane jest zeby sie pospieszyc z ewakuacją,
kupie szklaną kulę ;]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » sobota, 18 maja 2019, 19:07

Pretendin pisze: sobota, 18 maja 2019, 18:57Potwierdzam problemy. Nie udawało mi się wypłacić (ok 10 prób, btc, rozne kwoty). Ostatecznie udalo mi się zamienić wszystko na DASHA i wyplacić wszystko partiami po 5. na ten moment widze ze sukcesywnie dochodzą. Mysle ze wskazane jest zeby sie pospieszyc z ewakuacją,
Ofc ewakuacja wskazana. ale tak teoretyzując, jeżeli szykowali by exit scam, to raczej wstrzymali by wszystko. Więc większa szansa na problemy techniczne, ewentualnie hack.
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 18 maja 2019, 19:42

A jest jakaś giełda gdzie nie ma mniejszych/większych problemów z wypłatami? Chyba nie... A na twittera trzeba zawsze uważać, tam wystarczy, że jedna osoba napisze "scam", tysiące retwitujących podchwyci temat i jazda z k**wami, a tu się okazuje, że komuś email od wypłaty do spamu trafił, no ale potem odkręcić temat już nie łatwo.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: luk1999 i 15 gości