Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » środa, 15 maja 2019, 23:16

Serdecznie mam dosyć. Niech już zejdzie w konsolę przynajmniej, bo rozwali mi cały biwak. chce w spokoju zjesc rybe i luzowac, a nie pol zycia przed kompem. dramat.
Spoiler:
Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
@ergorg jak w styczniu 2018 zacząłem swoje gorzkie żale to mnie tu hejtowali i posypały się bany, więc sam pomysl kto tu co wyczynia. ja wiedzialem ze tak bedzie, nie wierzysz, to sie cofnij. nie da sie oszukac realiów.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » środa, 15 maja 2019, 23:18

Offtop
Spoiler:
@adamII wg. mojej prywatnej opinii skale bycza trzeba przebudowac na skale anagamidev.
Zamiast ktos mowic a panuje rynek byka to panuje rynek anagamideva albo o dzisiaj anagamidevy wygrywaja albo anagamidev w odwrocie! Ten kto czyta watek wie ze król bykow jest tylko jeden. Wiadomo ktos zgryzliwy powie ze to debilne podejscie, ale w tym szalejstwie bitcoinowym najwidoczniej to dosc skuteczna metoda skoro anagamidev dalej na forum sie udziela.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Bitmar » środa, 15 maja 2019, 23:25

@Mski
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dix22 » czwartek, 16 maja 2019, 00:05

No to lecimy boczniakiem w BTC, pytanie jak długo... Alty odbiją, na rynku trochę równowaga zajdzie, bo ta dominacja BTC na pewno zdrowa nie była. W kazdym razie patrząc na ogół, jest dobrze.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwietnia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nztcaps » czwartek, 16 maja 2019, 00:08

"BTC is getting close to a major trend line and has to prove its case there"
https://www.zerohedge.com/news/2019-05- ... resurgence

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Tomasz_Es » czwartek, 16 maja 2019, 00:38

Spojrzenie na obecne wzrosty BTC przez pryzmat tego co odwala Finex, nie sposob sie nie zgodzic z Bloombergiem

https://www.bloomberg.com/news/articles ... -exchanges

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 00:51

8111.1 :D Coś się nie kwapią, a mógł być three method pattern - bullish :D

Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 16 maja 2019, 00:54

Uwaga na Binance. Jakieś bugi w api. Na parze SNGLS najpierw nie przyjmowalo buy, potem nagle kupiło wszystkie buy naraz bez wrzucania ich do aktywnych, a potem nie chciało sprzedać. Na komórce "failed" przy próbie sprzedaży, na PC "not enough funds". Wreszcie balans zmalał ale nie widzę transakcji w historii - niezłe jaja. Co innego mi pokazuje na stronie, a co innego w komórce jeśli chodzi o pozostałe środki. W ten sposób można nieźle przepierdzielić kasę :?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kAArter » czwartek, 16 maja 2019, 01:19

BitJanusz pisze: czwartek, 16 maja 2019, 00:54"not enough funds"
z tym akurat dość często jest bug kiedyś na telefonie też tak mialem (a na stronie to ciagle ) trzeba odświeżać i wtedy dopiero dziala

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » czwartek, 16 maja 2019, 01:19

Jest nowa ankieta i jest rozpiździel :D

Ostatnia ankieta pokazała jak równo ludzie podzielili się na dalsze wzrosty i spadki. Pewność zarówno miśków jak i niedźwiedzi co do kierunku była bardzo wysoka.

Obecnie ankieta pokazuje, że wchodzimy w fazę, w której decyzje kupić czy sprzedać można spokojnie podejmować w ten sposób:
Obrazek
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 18 marca 2014
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adamII » czwartek, 16 maja 2019, 01:49

Dovakhiin pisze: środa, 15 maja 2019, 22:49 a to byk nie może sprzedać żeby kupić taniej? :)
jesli kupujesz cos za 3k i swięcie wierzysz i przekonujesz wszystkich ze bedzie kosztowalo 100k czy 200k to sprzedawanie tego za 7k i liczenie ze troszke spadnie jest... smieszne, zwykla pazernosc, a jak mowia chytry dwa razy traci. Wiele sie to od hazardu nie rozni.
Ale jesli anagamidev za zarobek kupil inna krypto to ok, ma to sens.

zomos2 pisze: Tak nikt nie jest w stanie przewidzieć dodruku 800mln THETHERÓW za które można handlować na giełdach. Nikt nie może przewidzieć dodruku BILIONÓW DOLARÓW który spowodował TAKI WZROST GIEŁDY w NY. To też tego nie wiesz...
calosci nie cytuje bo nie ma sensu, a zgodzic sie nie zgodze. Dodruk przewidzi kazdy kto zna choc minimalna historie finansowa na swiecie, jedyne czego nie przewidzisz to DATY dodruku (czy innej formy dewaluacji waluty). To zawsze sie dzialo, dzieje i dziac bedzie i tak samo plotki beda sie dziwic ale jak to? pieniazek znikad? oszustwo! bla bla bla... Pogodz sie z tym, jestesmy narybkiem i jesli nie stworzymy ławicy musimy plynac z pradem, a prady sa dwa, gora, dol, gora dol i tak w kolo macieju. Jesli masz goraca glowe, to masz problem, bo wtedy zwykly pierd walenia to dla ciebie zmiana pradu.

Ktos madry kiedys powiedzial "History doesn't repeat itself but it often rhymes"


Ps. po jedynym minusie jaki dostalem juz wiem, ze tym kto po 6 latach "inwestycji" w BTC jest Jahu ^^ Wybacz, nie smieje sie z Ciebie, tylko, no wiesz, jesli zaczynasz sie bawic w inwestycje w cos i to wzrasta o 10000% a na koncu jestes na minusie, to wiedz ze inwestowanie nie jest dla Ciebie. (dopiero po dodaniu posta przeczytalem Twoj komentarz, usunalbym cale post scriptum ale z drugiej strony... trzymales 100 BTC na gieldzie, czyt. jakiejs internetowej stronie, ktorej wlascicielem jest Pan Anonim.)

Ps2. juz bede siedzial cicho coby syfu nie robic :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 maja 2019, 02:57 przez adamII, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 752
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Jahu » czwartek, 16 maja 2019, 02:54

adamII pisze: czwartek, 16 maja 2019, 01:49 jesli zaczynasz sie bawic w inwestycje w cos i to wzrasta o 10000% a na koncu jestes na minusie, to wiedz ze inwestowanie nie jest dla Ciebie.
Nie koniecznie, bo dużo zależy od szczęścia. Ja się załapałem na bańkę goxową i pomnożyłem 10 razy to co włożyłem. Szczęście. Potem giełda padła i wszystko straciłem. Pech. Potem grałem drobniakami, więc to że byłem na plusie 30% nie ma dziś znaczenia. Kiedy znowu udało mi się trochę odłożyć to kupiłem za wszystko po 6300$ dosłownie dwa dni przed zjazdem na 3000$. Pech. Teraz sprzedałem za ponad 5000$ będąc 15% na plusie i zacząłem grać na spadki co wiadomo jak się skończyło. A dlaczego na spadki? Bo w znanej mi historii kursu nie widziałem przypadku, by nie było odpowiednio długiej i głębokiej korekty po trzech miesiącach wzrostów. Więc coś się zmieniło.

Aktualnie nadal gram na spadki, bo pionowego kursu nie da się utrzymać długo.

Właśnie zrobiliśmy double top, więc czekam dalej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 maja 2019, 03:22

@Jahu a to nie Ty ostatnio pisales, ze nie ma szans i spadnie?


Czekaj niech zgadne. Spadnie. Wybacz, mało czytam, zakładam że zaraz spadnie.

Dodano po 3 minutach 11 sekundach:
Jahu pisze: czwartek, 16 maja 2019, 02:54 Ja się załapałem na bańkę goxową i pomnożyłem 10 razy to co włożyłem. Szczęście.
Gdybym zakładał, że gram szczęście, to trzeba zakładać porażkę. Rozumiem że na drugiej bańce już byłeś pewien, zaś na trzeciej nie miałeś złudzeń. A teraz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4786
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » czwartek, 16 maja 2019, 06:09

Tak wlasnie manipuluje sie stosunkiem long/short ratio. Znowu poszedl claim i w 5s zniknelo 10k shortow
Claim, czyli zamkniecie shortow bez wplywu na kurs. Long squezze? ;)

Dlatego wlasnie nie polecam patrzec na ten stosunek.



Pacjent juz niedlugo zostanie odlaczony od respiratora po wyraznej dystrybucji o ktorej pisalem wczesniej.
Dzisiaj doszedl kolejny czynniki potwierdzajacy moja teze, stop hunt nad ostatnim high.

Brace for impact ;)
prap0n pisze: wtorek, 14 maja 2019, 16:39 Na malych interwalach dosc ewidentna dystrybucja, takiego spowolnienia nie bylo w zadnym miejscu do tej pory. Dodatkowo sporo zrzutow w tak krotkim okresie czasowym. Wczesniej mielismy moze jeden wiekszy zrzut na 3 dni, tutaj kilka w 24h.
Kurs psychologicznie podtrzymywany powyzej 8k z uzyciem respiratora, tak zeby wlasciwe osobniki widzialy 10k.
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 maja 2019, 06:36 przez prap0n, łącznie zmieniany 7 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 16 maja 2019, 06:43

@prop0n takie podjazdy, double top są chyba takim mrugnięciem oka do Niedźwiedzi. Można odrabiać utracone już % aż przyjdzie takie konkretne szarpnięcie w dół i się zacznie boczniak. Trzymanie pozycji tygodniami na - i wyjście z tego na +. To jest dopiero hard core - tutaj trzeba mieć psycho nie zdartą (i tu sprawdzimy te święte założenia Byków w realu ;) ) i to wytrzymać. To w tej chwili to dalej trzepot skrzydeł motyla, jeszcze się nic szczególnego nie dzieje. Oczywiście czekam cierpliwie :twisted:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » czwartek, 16 maja 2019, 06:46

@socjolog2008 ja tez czekam. Juz przestalem dokladac S ale nie zamknalem nic. Zobaczymy. Prawda jest taka ze na bitmexie to jest praktycznie idealny DT. Na innych gieldach byl HH. No ale jakies zalamanie na razie lokalne sie pojawilo...
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: baggins » czwartek, 16 maja 2019, 06:49

Panowie shorciarze... chyba przychodzi Wasz czas... wiekszość towarzystwa spogląda w ankiecie na powyżęj $9k... czas chyba skorekcić konkretniej.... tak do $6.5k jak któregoś to ratuje ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Eth » czwartek, 16 maja 2019, 06:55

Obrazek
Takimi mi poziomami pachnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 maja 2019, 07:46

Chyba fejkowe wyjście :D


DASH/PLN 1800PLN na bitbay :D Hossa, hossa, hossa :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 7431
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pael » czwartek, 16 maja 2019, 08:19

zomos2 pisze: środa, 15 maja 2019, 22:40 Whale alert cały zalany transferami BTC po kilka tysięcy i przelewami USDT do USDT treasury. Nawet 11mln już "spalili". Czyżby odrobili co stracili i teraz wyprzedaż BTC za FIATy? Dystrybucja w toku ? Nadmieniam że w USA zaczyna się wieczór i popołudnie.

Przygladal sie ktos temy glebiej?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, serek312, szajsiwo i 14 gości