Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 29
Rejestracja: 14 września 2018
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: zlotygraal » wtorek, 14 maja 2019, 19:37

damczech pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:30
zlotygraal pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:19 Obrazek

grubasy chyba nie spełna rozumu albo pijane, 100k$ za litecoina ktoś płacił aż się w język ugryzłem, że nie ustawiłem asków gdzieś wysoko na flash crashe :D
Nie pierwszy raz. Ostatnio na parze z PAX tak się dzieje.
właśnie dopiero teraz to zobaczyłem i z tego co widzę na Binance to LTC i Link miały takie wystrzały (Link z 80 centów na 10k $) jakie jeszcze pary widziałeś? Zastanawiam się czy to celowe zagrywki grubasa który ma nieograniczony portfel czy błąd, bo jeśli portfel typu drukowanie PAX to generalnie jest kilka par na których mógłby się taki flash crash w góre na kilkanaście tysięcy procent pojawić np. ZEC/PAX, ADA/Pax

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » wtorek, 14 maja 2019, 19:37

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:31Przygotowany jestem SL już do 9700$

Wysoko.

A widzieliście co rynek zrobił z barometrem kursu? Nie pamiętam kiedy tak bardzo nam się w prognozowaniu rozjechało forum i tak równo.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 maja 2019, 19:40

BitJanusz pisze: wtorek, 14 maja 2019, 17:43wytłumacz mi, jak kryminalna działalność prezia goxa , dzika spekulacja i scam-waluta mogą być bycze?


Służę:
ekonokomik pisze: wtorek, 14 maja 2019, 17:20 1. UDOWODNIONO, że cała hossa na 1k była ściemą na rozprawie sądowej.


...i praktyka pokazała, że kurs 3 lata po tym wydarzeniu i tak osiągnął $20K. Wniosek, który wszyscy zapamiętali: nie ma takiego ciosu, który na dłuższą metę pokonałby Bitcoina.
ekonokomik pisze: 5. Doszła cała masa zlewarowanych instrumentów i giełd aż do x100, zachęcając do dzikiej spekulacji.
...a nic tak nie działa na wahania ceny dowolnego aktywa jak dopuszczenie do niego spekulantów. Im więcej instrumentów pochodnych i lewarów tym większe ruchy. A ostatnie czego chcemy na kursie to flauta.
ekonokomik pisze: 6. Powstał Tether, ze wszystkimi tego konsekwencjami.


...i najprawdopodobniej posłużył z powodzeniem do wykreowania lub choćby wsparcia bańki 2017. Wniosek: jest szansa, że dzięki niemu zrobimy też kolejną bańkę. Bo to nie jest bezczelne oszustwo jak goxowy bot Willy. Tether to oszustwo na miarę "rynków kapitałowych" a w takim razie to już nie tyle oszustwo co instrument kreowania wzrostów 8-) I ma AŻ 74% pokrycia, co jest ewenementem na rynkach. Przykładowo, jakie jest "pokrycie" czy też zabezpieczenie akcji Netflixa, które mają stosunek cena/zysk >100?
Jedyne niebezpieczeństwo jakie widzę w Tetherze, to możliwość dobrania się przez niego do finexa przez władze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 maja 2019, 19:45

@ekonokomik porównywanie zabezpieczenia Tethera 74% (muszelki zabezpieczone piaskiem, bo audytu nie widział nikt) do zabezpieczenia Banków centralnych walut Narodowych 1-4% i zadowolenie że manipulacja wkracza na tory, którymi idą rynki kapitałowe (Forex, giełdy, kontrakty) to nobilitacja Bitcoina :?: . O tym była mowa w White Paper :?: (no chyba że faktycznie twórcą ma być ktoś tak nie godny, tak szczytnego w założeniach projektu : http://boards.4channel.org/biz/thread/1 ... al-satoshi
Wypluć tego Tethera, oczyścić rynek, sprowadzić na tory podaż - popyt, uczciwa konkurencja. To co napisałeś mnie nawet jako Niedźwiedzia poraża
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

XVG
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: XVG » wtorek, 14 maja 2019, 19:51

zlotygraal pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:19 Obrazek

grubasy chyba nie spełna rozumu albo pijane, 100k$ za litecoina ktoś płacił aż się w język ugryzłem, że nie ustawiłem asków gdzieś wysoko na flash crashe :D
https://bithub.pl/wiadomosci/litecoin-i ... wadza-etn/

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 maja 2019, 19:59

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:45@ekonokomik porównywanie zabezpieczenia Tethera 74% (muszelki zabezpieczone piaskiem, bo audytu nie widział nikt) do zabezpieczenia Banków centralnych walut Narodowych 1-4% i zadowolenie że manipulacja wkracza na tory, którymi idą rynki kapitałowe (Forex, giełdy, kontrakty) to nobilitacja Bitcoina . O tym była mowa w White Paper


A co mnie obchodzą jakieś White Paper? :shock: Pytanie było jak Tether (oraz inne punkty z listy) może się przełożyć na wzrosty ceny i tylko o tym pisałem.

Tethera władze mogą zabanować, ale Puszka Pandory została otwarta: instrumenty pochodne, kryptobankowość, itp. Tego się nie da zatrzymać, bo to jest to do czego rynki są przyzwyczajone. To naturalny (jakkolwiek głupio to brzmi) trend.

Albo "wyczyszczenie z Tethera" i powrót do ideałów, albo wejście inwestorów instytucjonalnych i adopcja przez mainstream finansowy. To są dwie różne drogi i nie da się ich pogodzić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 maja 2019, 20:00

ekonokomik pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:40 ...i praktyka pokazała, że kurs 3 lata po tym wydarzeniu i tak osiągnął $20K. Wniosek, który wszyscy zapamiętali: nie ma takiego ciosu, który na dłuższą metę pokonałby Bitcoina.
Rozumiem argumentację, ale osobnym pytaniem jest, czy to rzeczywiście kwestia zajefajności bitcoina, czy.. wejścia na rynek USDT i finexa. :mrgreen:
ekonokomik pisze: ..a nic tak nie działa na wahania ceny dowolnego aktywa jak dopuszczenie do niego spekulantów. Im więcej instrumentów pochodnych i lewarów tym większe ruchy. A ostatnie czego chcemy na kursie to flauta.
Tylko czy to prawda? największe ruchy w % mieliśmy, gdy BTC można było chyba tylko kopać na radeonie albo kupować na darknecie :mrgreen: przepraszam, nie znam szczegółów tamtego okresu.
ekonokomik pisze: ...i najprawdopodobniej posłużył z powodzeniem do wykreowania lub choćby wsparcia bańki 2017. Wniosek: jest szansa, że dzięki niemu zrobimy też kolejną bańkę. Bo to nie jest bezczelne oszustwo jak goxowy bot Willy. Tether to oszustwo na miarę "rynków kapitałowych" a w takim razie to już nie tyle oszustwo co instrument kreowania wzrostów 8-) I ma AŻ 74% pokrycia, co jest ewenementem na rynkach. Przykładowo, jakie jest "pokrycie" czy też zabezpieczenie akcji Netflixa, które mają stosunek cena/zysk >100?
Jedyne niebezpieczeństwo jakie widzę w Tetherze, to możliwość dobrania się przez niego do finexa przez władze.
ale akcje to zupełnie inna para kaloszy, udziały w spółce, etc. czyli czymś realnym. Tether to nawet dolar nie jest... :mrgreen:

bez Tethera też może wzrosnąć, a przynajmniej nie będzie takich ściem, jak obecnie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 maja 2019, 20:07

@ekonokomik cena ceną, jest ulotne jak ulotka. Ale wyłącznie ideały tego projektu mnie przyciągały na samym początku. Zakup pierwszej koparki, wykopanie czegoś z powietrza, co ma wartość, możliwość przesyłu i przechowywania. A teraz to ma być utaplane w tym szambie sztucznych dolarów, drukowanych na pstryk, generowanie kasy z powietrza - powiem ci jedno jeżeli ci goście (a to na FX, kontraktach jest monitorowane WYPRALI w ten sposób kasę (pomnożyli zasadniczo) i SEC się tego dopatrzy to te ETF, i
ekonokomik pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:59wejście inwestorów instytucjonalnych i adopcja przez mainstream finansowy

to mrzonki. Upierdolą temu łeb przy samej podłodze. Ideały to jedyna wyższość Bitcoina nad innymi walorami spekulacyjnymi i ja to mówię shortując. Nie idźmy tą drogą ;)
Zysk ma zasadnicze znaczenie w spekulacji, ale wydawało mi się zawsze że tu chodzi o coś więcej...
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dix22 » wtorek, 14 maja 2019, 20:09

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:45 @ekonokomik porównywanie zabezpieczenia Tethera 74% (muszelki zabezpieczone piaskiem, bo audytu nie widział nikt) do zabezpieczenia Banków centralnych walut Narodowych 1-4% i zadowolenie że manipulacja wkracza na tory, którymi idą rynki kapitałowe (Forex, giełdy, kontrakty) to nobilitacja Bitcoina :?: . O tym była mowa w White Paper :?: (no chyba że faktycznie twórcą ma być ktoś tak nie godny, tak szczytnego w założeniach projektu : http://boards.4channel.org/biz/thread/1 ... al-satoshi
Wypluć tego Tethera, oczyścić rynek, sprowadzić na tory podaż - popyt, uczciwa konkurencja. To co napisałeś mnie nawet jako Niedźwiedzia poraża
Nie wiem, ale mnie to zawsze śmieszy jak mrówka walczy z rozpędzonym pociągiem...

Tether będzie istnieć, bo ma on dużo zalet i niby wszyscy narzekają, a większość korzysta. Spójrz na wykresy SP500 czy DOW JONES INDEX, żeby zobaczyć czym jest napędzana bańka drukowaną kasą bez pokrycia. :D

Czasy, które teraz są to chciwość pieniądza/umiłowanie kasy, co na 100% się skończy. Spójrz na to szerzej: tutaj kształtuje się nowa era, która grubasom jest o wiele na rękę (oni rządza obecnie światem): pieniądz jest DEFLACYJNY, a nie INFLACYJNY. Po co mają tracić na inflacji np. w Polsce 2-3% rocznie, jak mogą utrzymywać swoje środki i to tak efektywnie, żeby ich wartość rosła?

Zapamiętalem z wykadu z finansów jak nasz profesor na ostatnim wykładzie wrzucił na slajd: "BOGACI SIĘ BOGACĄ, A BIEDNI STAJĄ SIĘ BIEDNIEJSI". Niestety, ale kryptowaluty wyżyłują to. Jeżeli ktoś będzie biedny, to stanie się jeszcze biedniejszy. A kto jest bogaty, stanie się jeszcze bogatszy. Już teraz prawdopodobnie wchodzą fundusze, banki, instytucje, milionerzy itp. Nie wyobrażam sobie dokąd to dojdzie, ale będzie sytuacja w której to grube ryby będą mnożyć kasę, a tysiące/miliony leszczy będzie na to płaciło na ich majątki.

Może kiedyś to się zmieni, za jakiś czas (odwrócenie porządku świata), ale to jeszcze nie ten moment

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nomenomen_token » wtorek, 14 maja 2019, 20:15

ekonokomik pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:40Tether to oszustwo na miarę "rynków kapitałowych" a w takim razie to już nie tyle oszustwo co instrument kreowania wzrostów 8-) I ma AŻ 74% pokrycia
Ja albo coś źle rozumiem albo jestem zupełnie niedoinformowany.
Wg. mnie to 850 MLN zostało ZATRZYMANE przez prokuraturę - w tym prokuraturę ZIOBRY !!! - ten mistrz intelektu na pewno nie wymyślił takiej akcji sam ale za jego pośrednictwem dobierali się do Crypto Capital agenci z USA . Jeśli była taka akcja to logiczne jest , że polują na całą kasę z tej pralni. Wg. mnie problem Finex i Tethera jest teraz taki że nie mają wpłat w USD w olbrzymim procencie. I muszą drukować pustaka którym robią inne zakupy aby ostatecznie mieć fiata na wypłatę, jak się ludzie wycofują z niego na rzecz BTC - dlatego BTC tak drożej. Na Binance gdzie wpłaty i wypłaty są zablokowane proceder sprzedaży USDT na rzecz BTC też winduje cenę ale dzięki zamknięciu wypłat nie odpływa USDT do USD więc Tether jest kryty jeszcze i nie spada na łeb na szyję.
Akcja z sądem w NYC to tylko część całej obławy na pralnie, dała ona bardzo ważną rzecz - blokade przepływu między Tetherem a Bitfinex oraz podmiotami powiązanymi. Z LEO zrobili manewr dodatkowy aby jakoś wprowadzić kasę do spółek. Ciekawe co to za podmioty co przekazały kasę na LEO nie zdziwię się jak to jakieś spółki typy Forsys Metal, PAG Asia a może Eastdil ;). Generalnie pętla na szyji tethera i finex się zacieśnia. Oni boją się jak ognia przekazywania jakichkolwiek informacji co do pokrycia gotówką - w dokumentach oficjalnych nawet słówka o tym nie ma a co dopiero materiały dotyczące szczegółowych wpłat od użytkowników tego krypto ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 maja 2019, 20:52 przez nomenomen_token, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 maja 2019, 20:22

ekonokomik pisze: wtorek, 14 maja 2019, 19:59albo wejście inwestorów instytucjonalnych i adopcja przez mainstream finansowy


https://www.coindesk.com/sec-again-dela ... f-approval ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

ins
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ins » wtorek, 14 maja 2019, 20:27

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 20:07jedno jeżeli ci goście (a to na FX, kontraktach jest monitorowane WYPRALI w ten sposób kasę (pomnożyli zasadniczo) i SEC się tego dopatrzy to te ETF, i
ekonokomik pisze: ↑ wtorek, 14 maja 2019, 19:59
wejście inwestorów instytucjonalnych i adopcja przez mainstream finansowy

to mrzonki. Upierdolą temu łeb przy samej podłodze.


Chyba ze te osoby to te grubasy i wiedza pod co grają, w mysl starego przyslowia: rączka raczke myje...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » wtorek, 14 maja 2019, 20:35

https://www.coindesk.com/sec-again-dela ... f-approval

PACZĘ I NIE WIERZĘ...

Imho, pierwszy sygnał do korekty już mamy.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 maja 2019, 20:44

@ergorg w sumie to dobra wiadomość - NIE odrzucili :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » wtorek, 14 maja 2019, 20:49

@ekonokomik, chociaż tyle. :D

Moja prognoza wygląda tak, że zaczynamy teraz korektę, która rozciągnie się w czasie i potrwa mniej więcej do końca wakacji (okres wakacyjny to z reguły korekta na rynku kryptowalut) i kolejnego zebrania ws ETFów, gdzie już potwierdzą je i zaczniemy kolejny ruch wzrostowy. :)

Zaraz poszukam kolejnego terminu, ale chyba mają co 3 miesiące - więc połowa sierpnia.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: frc991 » wtorek, 14 maja 2019, 20:57

Filozofia

My, jako zwykli obywatele, nie mający pojęcia o tym, jakie przewały robi się w bankach, próbujemy zrozumieć i udowodnić, że Tether to oszustwo.

Cieszmy się, że mamy narzędzie do szybkiego przeskakiwania z asset'ów na stablecoin'a. Ktoś stwierdzi, że nie mogę takich tetherków wybrać w bankomacie - no nie mogę, ale mogę go zamienić za jego równowartość... nie zostawiając śladu w bankowych protokołach. A to już zaleta. Mogę Tetherus wysłać rodzinie, a oni go zamienić nawet na Bitconnect'a. Co mnie to? Nic. Jako środek do transferu wartości nie różni się niczym od papieru toaletowego, którym płacimy w sklepach. Bank jednym pierdnięciem w swoim internetowym serwisie bankowym pozbawia pieniędzy wszystkich klientów, którzy nie mają jego fizycznego odpowiednika.

Jak sięgam pamięcią wstecz, w ostatnim stuleciu w Polsce doszło do kilku przewałów na rodzimej walucie. I co? I nic. Człowiek wypił szklankę wódki i poszedł na drugą zmianę kopać węgiel, a jego brat kopać kacapa po ryju. Dewaluowanie środka płatniczego prowadzi zawsze, ale to zawsze do tego samego. A w Polsce z walutą jest spokój od 24 lat. Więc przestań pieprzyć jeden z drugim na temat legalności Tethera tylko wymień go na BTC i zapomnij na 5 lat.

Banki to dopiero robią machloje. Dla nich zapłata kilkuset milionów Euro kary, to jak splunięcie w obliczu potencjalnych zysków. A. No i nikt nie każe bankom trzymać 1:1 wartości wyemitowanego, wykreowanego pieniądza. Wpłacasz 100 batonów do banku? Bank może 90 twoich batonów pożyczyć twojemu sąsiadowi. A jak na koncie masz powyżej 22500 Jurków, to bank pokaże Ci środkowy palec podczas grabieży funduszy obywateli.


Ludzie. Włączcie myślenie. Banki to zło. Tetherus zbawieniem.


;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » wtorek, 14 maja 2019, 20:59

Z tego co kojarze to jest jeszcze jeden etf co do ktorego ostateczna decyzja miala byc do końca maja
Po drugie ten news byl przed 20
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adi1193 » wtorek, 14 maja 2019, 21:05

Obrazek

Od około 8k odbiło się, ciekawe gdzie teraz spadniemy.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 11 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: mamtowgenach » wtorek, 14 maja 2019, 21:17

Malo dynamiczne te spadki. Pewnie zaraz podbije do gory o 200$ i tyle bedzie z korekty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Damiano88 » wtorek, 14 maja 2019, 21:21

Od dłuższego czasu mamy na wykresie 4h maksymalnie dwie czerwone świece pod rząd - czy jeśli teraz wyrysuje się trzecia pod rząd będzie to coś oznaczało?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: grzeg i 13 gości