Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 maja 2019, 11:57

Uprzejmie informuję:

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, to informuję że obecna bańka została wygenerowana w blisko 100% z pomocą Tetheru, który nawet oficjalnie ma tylko 75% pokrycia, a nieoficjalnie to cholera wie.

Źródło: Wykresy Wolumenu na wszystkich większych giełdach i serwisach typu CoinMarketCap.

Co do giełdy Bitfinex - producenta Tetheru, toczy się w obecniej postępowanie już w sądach o gigantyczne wały. Nie było audytu. Sfinansowano też wykupienie się z długów Tetheru z użyciem nowego Tokena, który także nie ma żadnego pokrycia (w tym przypadku pokrycie jest chyba bliskie 0%).

Giełda Bitfinex tygodiami lub miesiącami nie wypłaca ludziom dolarów i kryptowalut, nieustannie na ich forach pojawiają się krzyki oszukanych klientów.

Zakończeniem tej bańki będzie gigantyczna katastrofa, ceny BTC poniżej $3000, $2000 i mniej są zupełnie możliwe. Ale może to i dobrze, bo inaczej tępi ludzie nigdy się niczego nie nauczą.

Zostaliście ostrzeżeni. Powtarzał się nie będę. Nie będę też kłócił się z debilami, którzy zaraz się tutaj zlecą i zaczną krzyczeć że nie mam racji.

EDIT: Literówki.
Ostatnio zmieniony środa, 15 maja 2019, 09:01 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: mecenas » wtorek, 14 maja 2019, 12:05

@ShadowOfHarbringer
Ty lepiej zamiast prognozować cenę :!: podaj prognozę jakie jest prawdopodobieństwo, że na łańcuchu BTC zostanie zwiększony limit bloku...

Ciekawi mnie to, bo mam taki przelicznik, kalkulator, plan inwestycyjny:
- Szansa na zwiększenie limitu bloku BTC = 0 to zerowa pozycja long BTC w moim portfelu.
- Szansa na zwiększenie limitu bloku BTC < 20% to < 5% BTC w moim portfelu.
- Szansa na zwiększenie limitu bloku BTC > 20% to > 5% BTC w moim portfelu.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 maja 2019, 12:14

mecenas pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:05 Ty lepiej zamiast prognozować cenę :!: podaj prognozę jakie jest prawdopodobieństwo, że na łańcuchu BTC zostanie zwiększony limit bloku...
Zero.

----------------------------

Co do ceny: W cenę na pewno dokładnie nie trafię, dlatego napisałem że takie ceny są możliwe.

Spełnić się nie musi, ale katastrofa będzie gigantyczna i niewyobrażalna.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: stokarz » wtorek, 14 maja 2019, 12:15

Cóż, można by w sumie powiedzieć, że nowy token Bitfinex ma pokrycie w wysokości 1 miliarda USD które zebrali od inwestorów.

Co więcej, można by się trochę pośmiać przez zaciśnięte zęby, że pokrycie Tethera w wysokości 75% jest i tak znacząco wyższe, aniżeli wszelkiego banku na świecie, dla których prawo o systemie rezerw cząstkowych pozwala na posiadanie pokrycia środków klientów w wysokości 1-2%. :D

Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że obecne ICO Bitfinex w postaci nowego tokenu LEO - swoją specyfiką bardzo podobnego do BNB od Binance, jest w rzeczywistości próbą uratowania biznesu po zajęciu tych 860 milionów USD przez organy rządowe. Niemniej, jak widać, próbą udaną.

Ciekawe jak rozwinie się sytuacja, zastanawia mnie natomiast, czy upadek Tethera rzeczywiście doprowadziłby do drastycznych spadków na rynku? Owszem, odpowiada on za większość wolumenu i służy jako bramka między USD a BTC, jednak rok 2018 upłynął w dużej mierze na budowaniu nowych stable tokenów - swoje rozwiązania przedstawiły chociażby Coinbase i Gemini, masz również stable coin PAX. Także istnieją alternatywy do których może uciec kapitał. Również bezpośrednia infrastruktura pozwalająca na wymianę FIAT - BTC jest znacznie rozleglejsza i ma lepszą penetrację i płynność niż to miało miejsce np. w 2017 roku. Także są alternatywy.

Uważam również, że jeśli chodzi o bezpośredni i szybki przesył kapitału między giełdami za pomocą USDT, to technologia taka jak sidechain BTC - Liquid od Blockstream (którego nie jestem fanem i uważam za zwykłe scentralizowane g*wno), choć na razie mało wykorzystywany, zostanie w końcu zaimplementowany na kilku większych giełdach i w całkowicie scentralizowany sposób (i wątpię, aby większości traderów robiło to jakąkolwiek różnice) pozwoli na płynny przesył kapitału, tym samym może zabierając część płynności którą oferował Tether.

Czasy się zmieniają, BTC jest znacznie silniejszy aniżeli był 2-3 lata temu. Do tego BCH przedstawia sobą ciekawą alternatywę. Także, owszem zgodzę się, że upadek Tethera i Bitfinexa spowodowałyby chwilowe zamieszanie na rynku i być może spadek w wysokości 30%, jednak mnóstwo firm tylko czeka, aby zająć tą lukę. Byłaby ona bardzo szybko wypełniona, rynek nie lubi próżni. Dodatkowo, inwestorzy mają do czego uciekać z kapitałem --> BTC, BCH, FIAT, USDC, Gemini Dollar, PAX i DAI.

Na razie to dopiero rynek budzi się powoli po dwuletnim rynku niedźwiedzia. Nie ma na razie mowy o jakiejkolwiek nowej bańce (choć prywatnie sądzę, że doświadczymy jej w latach 2020-2021).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: baggins » wtorek, 14 maja 2019, 12:19

będzie może mało merytorycznie ale szczerze...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@ShadowOfHarbringer wracasz jak zwykle w świetnej formie :D
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 maja 2019, 12:21

stokarz pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:15Cóż, można by w sumie powiedzieć, że nowy token Bitfinex ma pokrycie w wysokości 1 miliarda USD które zebrali od inwestorów.
Nie ma żadnych inwestorów.

Jednorożce i krasnoludki to nie inwestorzy.

Żaden miliard nie został zebrany.

To wszystko kłamstwo.

Kłamstwem jest też całe BTC i Lightning Network.

Wszystko kłamstwo, żyjecie w świecie z bajek.

Bankierzy wyruchali nas bez mydła kolejny raz, stworzyli milion gównotokenów, fejkowych kryptowalut, ICO i innego gówna a chwili i głupi ludzie jak zwykle to łyknęli.

Jedyna nadzieja jest w tym, że to wszystko pierdolnie, inaczej nie będzie żadnego przebudzenia ani żadnej mądrości. Będzie to samo co było od setek lat, czyli urabianie ciemnych mas przez wywołującą wojny i ludobójstwa elitę bankowo-polityczną.

Dodano po 1 minucie :
baggins pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:19 będzie może mało merytorycznie ale szczerze...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@ShadowOfHarbringer wracasz jak zwykle w świetnej formie :D
Wiem, że to był sarkazm, ale szczerze mam to w dupie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: robithc » wtorek, 14 maja 2019, 13:07

widze ze ostatnie wzrosty wywolaly agresje ;) otworz shorta i tyle, jeszcze zarobisz na "glupich" ;)
get rich or die trying

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 maja 2019, 13:35

ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 14 maja 2019, 11:57 Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, to informuję że obecna bańka została wygenerowana w blisko 100% z pomocą Tetheru, który nawet oficjalnie ma tylko 75% pokrycia, a nieoficiajlnie to cholera wie.

Źródło: Wykresy Volumenu na wszystkich większych giełdach i serwisach typu CoinMarketCap.

Co do giełdy Bitfinex - producenta Tetheru, toczy się w obecniej postępowanie już w sądach o gigantyczne wały. Nie było audytu. Sfinansowano też wykupienie się z długów Tetheru z użyciem nowego Tokena, który także nie ma żadnego pokrycia (w tym przypadku pokrycie jest chyba bliskie 0%).

Giełda Bitfinex tygodiami lub miesiącami nie wypłaca ludziom dolarów i kryptowalut, nieustannie na ich forach pojawiają się krzyki oszukanych klientów.

Pewnie ktoś napisze, że Shadowa piecze dupa, bo się nie wkupił za 3-4k a pociąg odjechał, ale to wszystko powyższe to bardzo łatwa do zweryfikowania prawda.

Wstawię to tu raz jeszcze, bo myślę, że można to wstawiać do znudzenia wszędzie, chociaż nie sądzę, że coś to da, tzn. myślę, że FOMO jest obecnie za silne, by ktokolwiek zwracał na to uwagę i jeśli Bitfinex ukryje swoje źródła i przekręty aż do wejścia takich ETF-ów, to ujdzie im to całkowicie płazem.

Łatwe do zweryfikowania fakty:

Obrazek

8 kwietnia - początek ogromnego dodruku Tetherów.
25 kwietnia - zakończenie procesu - market cap tethera powiększa się o 45%.
26 kwietnia - Bitcoin po zdrowych wzrostach z poziomu 4k do ok. 5200$ kończy korektę na wysokości ok. 5k $ i zaczyna paraboliczną wspinaczkę bez korekt aż do obecnej wartości, tj. ok. 8000$.

PRZYPADEK, prawda? stuprocentowy... :roll:

Sam gram pod wzrosty, żeby nie było. Niczego nie straciłem, nie piecze mnie dupa (chociaż sprzedałem trochę za dużo i trochę za szybko). Po prostu finex/tether to jest jakieś nieporozumienie dla mnie.

Kolejny ogromny przekręt - token LEO - kto to kupił? chyba faktycznie krasnoludki, zebrali 1 miliard $ od "inwestorów" (oczywiście 1 miliard USDT :lol:) - kto ładowałby kasę w giełdę oskrażoną o współpracę z pralnią kasy, zamieszaną w przekręty, odmawiającej nawet darmowych audytów? :roll: HEY HEY HEYY...
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: jacek1973 » wtorek, 14 maja 2019, 13:45

@ShadowOfHarbringer Wiesz jak zniszczyć BTC? Wystarczy zrobić coina POW ( kopiesz ) + POS ( zarabiasz na trzymaniu monet ) z systemem upartym na iOS. Zintegrowanym z portfelem zabezpieczonym biometrycznie. Portfelem który płaci tym tokenem w sklepie apple, przez zewnętrzne kantory apple pay płaci za zakupu w dowolnej walucie. Za oglądanie reklam w przeglądarkach zweryfikowane rozpoznawaniem twarzy widza wynagradza w coinie ( reklamodawcy oczywiście opłaca za reklamy apple tym coinem). Telefon można kupić za coiny , abo opłacamy coinem. Zakupy u partnerów typu sklepy restauracje itp premiowane coinem. Konstrukcja minigu oparta na zmianie trudnosci co np 1 mc aby wyeliminować inflacje. Generalnie połączenie wielu już sprawdzonych pomysłów minigu i dystrybucji w jednym. Można zintegrować to z portalami społecznościowymi. Apple ma kapitał 240 mld USD , ma technologie , oprogramowanie i siec sprzedaży oraz ogromna ilość zamożnych klientów. Na reklamę i uruchomienie tego projektu mogą spokojnie wydać 200 i więcej mld USD co przykrywa dotychczasowe projekty. Adopcja i prostota w krótkim czasie. Farmy minigowe mogły by być na telefonach zasilanych panelami czy zielona energią w każdym miejscu świata. Telefony doskonale nadają się do rozproszonego potrzymania sieci. Wszystko jest gotowe potrzeba odważnych decyzji i gotówka zostanie momentalnie wyeliminowana. Na doświadczeniach zdobytych do tej pory zbudowanie coina doskonałego. Czy jest to możliwe ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: adam1226 » wtorek, 14 maja 2019, 13:53

BitJanusz pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:35 8 kwietnia - początek ogromnego dodruku Tetherów.
oficjalnie Tether jest tylko blockchainowym zapisem wplacanych dolarow
Wiec to akurat nie jest zaden jednoznaczny dowod :P
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: BitJanusz » wtorek, 14 maja 2019, 13:55

adam1226 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:53oficjalnie Tether jest tylko blockchainowym zapisem wplacanych dolarow
Wiec to akurat nie jest zaden jednoznaczny dowod :P

firma, która przy 2 baniach miała 74% pokrycia nagle znajduje moc, by dodrukować prawie +50% do posiadanych środków. W trakcie wzrostów na BTC.

Kto im wpłacał dolary, skoro za USDT były na fali wzrostów KUPOWANE BTC?

raczej powinni im na logikę wpłacać USDT, by je palili i utrzymywali ratio 1:1 do dolara.

A tu jest magicznie dokładnie odwrotnie.

Innymi słowy:

ilość BTC w walletach finexa spada, bo ludzie kupują i wypłacają BTC. OK, sensowne, zgoda.
ilość Tetheru na rynkach rośnie, bo... eee... :?:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: nomenomen_token » wtorek, 14 maja 2019, 14:30

BitJanusz pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:55by dodrukować prawie +50% do posiadanych środków. W trakcie wzrostów na BTC.

Ona ma moc bo , te jednorożce i krasnoludki są jak najbardziej realne - ich nazwy zaczynają się od "Don" a kończą na "..olo" ;) . Te pieniądze pochodzą z tego źródła - pytanie jak bardzo Prokuratura siedzi już na tych powiązaniach. Jeśli jest to zaawansowane śledztwo to po prostu źródełko już wyschło i teraz organizatorzy pralni zostali z pustą pralką. Co zmusza ich do takich dziwacznych ruchów. Na ich miejscu podobnie bym działał ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: stokarz » wtorek, 14 maja 2019, 14:37

jacek1973 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:45@ShadowOfHarbringer Wiesz jak zniszczyć BTC? Wystarczy zrobić coina POW ( kopiesz ) + POS ( zarabiasz na trzymaniu monet ) z systemem upartym na iOS. Zintegrowanym z portfelem zabezpieczonym biometrycznie. Portfelem który płaci tym tokenem w sklepie apple, przez zewnętrzne kantory apple pay płaci za zakupu w dowolnej walucie. Za oglądanie reklam w przeglądarkach zweryfikowane rozpoznawaniem twarzy widza wynagradza w coinie ( reklamodawcy oczywiście opłaca za reklamy apple tym coinem). Telefon można kupić za coiny , abo opłacamy coinem. Zakupy u partnerów typu sklepy restauracje itp premiowane coinem. Konstrukcja minigu oparta na zmianie trudnosci co np 1 mc aby wyeliminować inflacje. Generalnie połączenie wielu już sprawdzonych pomysłów minigu i dystrybucji w jednym. Można zintegrować to z portalami społecznościowymi. Apple ma kapitał 240 mld USD , ma technologie , oprogramowanie i siec sprzedaży oraz ogromna ilość zamożnych klientów. Na reklamę i uruchomienie tego projektu mogą spokojnie wydać 200 i więcej mld USD co przykrywa dotychczasowe projekty. Adopcja i prostota w krótkim czasie. Farmy minigowe mogły by być na telefonach zasilanych panelami czy zielona energią w każdym miejscu świata. Telefony doskonale nadają się do rozproszonego potrzymania sieci. Wszystko jest gotowe potrzeba odważnych decyzji i gotówka zostanie momentalnie wyeliminowana. Na doświadczeniach zdobytych do tej pory zbudowanie coina doskonałego. Czy jest to możliwe ?


Ta wizja uniwersalności brzmi trochę jak to, co dziś oferuje Chińczykom Whatsupp.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: ergorg » wtorek, 14 maja 2019, 14:40

@BitJanusz, a te pieniądze które teraz zarobiłeś na bull runie są realne czy fikcyjne? No właśnie.

Ja nie mam żadnego problemu z USDT, szczególnie, jak już @prap0n pisał, większość to celowy FUD.

---

Ja już tak wszyscy na niego narzekacie, to wypłaćcie wszystkie środki i odpuście krypto, w końcu USDT gra nieczysto, albo chociaż poczekajcie do wyjaśnienia sytuacji z tetherem. ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 maja 2019, 14:57

robithc pisze: wtorek, 14 maja 2019, 13:07 widze ze ostatnie wzrosty wywolaly agresje ;) otworz shorta i tyle, jeszcze zarobisz na "glupich" ;)
Zarabianie na głupich nie jest moją filozofią życiową.

Gdyby było, to nawet nie byłbym early adopterem Bitcoina, tylko inwestowałbym w shitcoiny, ICO, giełdę papierów wartościowych, bawiłbym się w insider trading albo sprzedawałbym garnki staruszkom - we wszystkich tych zawodach jest masa głupich do golenia.

Nie podoba mi się taki sposób życia pełny fałszu i obłudy.

Z tego samego powodu uważam, że tylko Bitcoin Cash oraz kilka innych krypto (można na palcach jednej ręki policzyć) ma jakąkolwiek wartość.

Reszta to takie wydmuszki produkowane przez takich Dark-Shadowów, którzy dokonali innych wyborów życiowych niż ja i teraz strzygą jeleni.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: jacek1973 » wtorek, 14 maja 2019, 15:18

https://bch.btc.com/stats/pool/Satoshi%20Nakamoto Sam mistrz kopie BCH. https://explorer.bitcoin.com/bch/addres ... 7Fx2U8Zwwn a tutaj 800.000 transakcji na sieci BCH czyli ponad 50% ruchu w sieci takie kwiatki.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 14 maja 2019, 15:32

jacek1973 pisze: wtorek, 14 maja 2019, 15:18https://bch.btc.com/stats/pool/Satoshi%20Nakamoto Sam mistrz kopie BCH
To nie jest Satoshi Nakamoto, przestańcie powtarzać bzdury.

Jedynym dowodem na bycie Satoshim będzie podpisanie tekstu kluczem z bloku genezy, albo kilku następnych bloków. Żaden taki dowód nie został przedstawiony, więc na dobrą sprawę Satoshi nie istnieje.

A można by polemizować, że nawet to nie będzie wystarczającym dowodem, bo zawsze Satoshiego ktoś(czyt. "służby") mógłby znaleźć, zabić, odebrać klucze i podać się z niego.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: hashdee » wtorek, 14 maja 2019, 15:42

jak już weszło na Sathoshiego to zobaczymy za 2h kim jest https://gotsatoshi.com/ ? :)
A druga ciekawa teoria to taka iż Statoshi to twórca True Crypta (Solotshi Paul Le Roux), który w 2012 został aresztowany. We wszystko zamieszany CSW :)

https://news.bitcoin.com/satoshi-nakamo ... l-le-roux/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: prap0n » wtorek, 14 maja 2019, 16:31

Jak pokazal spadek z 6000 do 3000, nie jest potrzebny zaden news aby zdumpowac ten rynek, badz napompowac - jak teraz ;)

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Zakończeniem obecnej bańki na kryptowalutach będzie kastastrofa o rozmiarach trudnych do wyobrażenia

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 maja 2019, 17:30

ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 14 maja 2019, 12:14Spełnić się nie musi, ale katastrofa będzie gigantyczna i niewyobrażalna.


Katastrofa większa niż w 2014, po tym jak w atmosferze skandalu padła giełda mająca 70-80% rynku tracąc 600 tys. BTC i udowodniono, że bańka od $60 do $1200 została wygenerowana przez bota Willego za pomocą nieistniejących środków? :roll:

Wtedy BTC spadł o jakieś 86%.
W obecnej bessie o 84%.

Naprawdę sądzisz, że upadek Finexa i spadek do $2000 (czyli o 90%) to byłaby w tej sytuacji "gigantyczna i niewyobrażalna katastrofa"?
Przecież niektórzy przewidywali takie spadki bez żadnej afery :)

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości