Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 25 marca 2019, 12:57

Masz powyżej info, że wystartowali z wpłatami kartą - nie wiem, czy to działa dla kont niezweryfikowanych, no i ta prowizja po zbóju...
Już dosyć dawno wpłatę kartami miała giełda HitBTC - ale ja rzadko odwiedzam giełdy i nie wiem jak jest obecnie.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Majkos » poniedziałek, 25 marca 2019, 16:36

koparki pisze: sobota, 15 grudnia 2018, 00:51@Binance_Angels, czy Binance planuje przymusową weryfikację?
Witam czy moge prosic o pomoc i interwencje w sprawie blokady - malych bo malych ale jednak prywatnych srodkow na binance z powodu
'Suspicious activity' i proby wymuszenia na mnie weryfikacji KYC. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 25 marca 2019, 23:31

Anunaki pisze:Jak w prosty sposób posiadając trochę EURO mogę zakupić krypto na Binance?
Zależy jak definiujesz "prosty sposób" ;)

Opcje:
1) Rejestracja na Binance Jersey (wymagana weryfikacja tożsamości oraz potwierdzenie adresu zamieszkania w postaci np. wyciągu bankowego, lub faktury nie starszej niż 3 miesiące)
Wpłata możliwa jest jedynie za pośrednictwem konta bankowego lub kryptowalut
Linki: Rejestracja, Tabela opłat i Prowizji, Poradnik dot. KYC

Na Binance Jersey obecnie obowiązują dwie promocje.
a) Darmowe depozyty GBP i EUR
b) 50% zniżki na opłaty za transakcje handlowe

2) Jeżeli środki te posiadasz na karcie, to możesz też zakupić kryptowaluty bezpośrednio na Twoje konto Binance.com przy użyciu karty kredytowej/debetowej
Linki: Formularz zakupowy

____
Majkos pisze:Witam czy moge prosic o pomoc i interwencje w sprawie blokady - malych bo malych ale jednak prywatnych srodkow na binance z powodu
'Suspicious activity' i proby wymuszenia na mnie weryfikacji KYC. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na decyzję zespołu zajmującego się zwalczaniem wyłudzeń oraz przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Jeżeli na Twoim koncie została wykryta podejrzana aktywność, to weryfikacja konta (KYC) jest jedyną opcją na odblokowanie go.
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 marca 2019, 09:16 przez Binance_Angels, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Majkos » wtorek, 26 marca 2019, 07:24

Binance_Angels pisze: poniedziałek, 25 marca 2019, 23:31Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na decyzję zespołu zajmującego się zwalczaniem wyłudzeń oraz przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Jeżeli na Twoim koncie została wykryta podejrzana aktywność, to weryfikacja konta (KYC) jest jedyną opcją na odblokowanie go.
O dzieki za zainteresowanie tematem. Po takim poscie juz czuje sie jak hmm .... . Tylko boli gdy czlowiek uczciwie pracujacy, placacy cholerne podatki na bande darmozjadow, zostaje zblokowany jak by faktycznie robil cos nie tak. I oczywiscie ze sie zweryfikuje by odzyskac swoje 50jurkow zakupione za ciezko zapracowane pieniadze bo gdyby btc mial isc To the MOON to napewno nie podaruje wam tych paru zlociszy. ;D

Jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie tematem. Mam jescze jedno pytanie czy weryfikujac sie na standardowej binance bede mogl od razu korzystac z binance jersey ? .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 26 marca 2019, 08:45

Binance_Angels pisze: poniedziałek, 25 marca 2019, 23:31Linki: Rejestracja, , [url=https://support.binance.je/hc/en-us/art ... YC-Process]Poradnik dot. KYC (weryfikacji konta)
Czy tylko mi wyświetla się: Błąd 404 :?: Obydwa linki ten sam błąd...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Majkos » wtorek, 26 marca 2019, 09:04

Na tym linku mi tez wywala blad zle skrucony link. Ale tu jest chyba poprawny.
https://support.binance.je/hc/en-us/art ... YC-Process

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 28 marca 2019, 09:14

Majkos pisze: wtorek, 26 marca 2019, 07:24
Binance_Angels pisze: poniedziałek, 25 marca 2019, 23:31Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na decyzję zespołu zajmującego się zwalczaniem wyłudzeń oraz przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Jeżeli na Twoim koncie została wykryta podejrzana aktywność, to weryfikacja konta (KYC) jest jedyną opcją na odblokowanie go.
O dzieki za zainteresowanie tematem. Po takim poscie juz czuje sie jak hmm .... . Tylko boli gdy czlowiek uczciwie pracujacy, placacy cholerne podatki na bande darmozjadow, zostaje zblokowany jak by faktycznie robil cos nie tak. I oczywiscie ze sie zweryfikuje by odzyskac swoje 50jurkow zakupione za ciezko zapracowane pieniadze bo gdyby btc mial isc To the MOON to napewno nie podaruje wam tych paru zlociszy. ;D

Jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie tematem. Mam jescze jedno pytanie czy weryfikujac sie na standardowej binance bede mogl od razu korzystac z binance jersey ? .
Gwoli wyjaśnienia: tak to wygląda wewnętrznie (nazewnictwo) i za nic nie mieliśmy na myśli sugerowanie, że w Twoim przypadku cokolwiek może być na rzeczy - nie znamy sprawy w szczegółach. Nałożenie blokady nigdy nie oznacza przypisywania komuś konkretnych czynów. Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o podejrzenia, które każdy użytkownik następnie wyjaśnia indywidualnie z pracownikami supportu.

Binance Jersey i Binance.com, funkcjonują jako oddzielne podmioty (organizacje) tak więc chcąc korzystać z Binance Jersey konieczne jest zarejestrowanie nowego konta. Można do tego oczywiście użyć e-mail na który zarejestrowane jest konto na Binance.com, aczkolwiek zalecamy wykorzystywanie oddzielnego maila.

@KryptoBanita @Majkos dzięki za przyuważenie! BBCode nas pokonał tym razem :roll: :D

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: 100mlnSatoshi » piątek, 29 marca 2019, 17:15

Binance_Angels pisze: poniedziałek, 25 marca 2019, 23:31Witam czy moge prosic o pomoc i interwencje w sprawie blokady - malych bo malych ale jednak prywatnych srodkow na binance z powodu
'Suspicious activity' i proby wymuszenia na mnie weryfikacji KYC. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Witam, ja mam podobny problem i właśnie chciałem poprosić o pomoc, ale widzę, że :
Binance_Angels pisze: poniedziałek, 25 marca 2019, 23:31Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na decyzję zespołu zajmującego się zwalczaniem wyłudzeń oraz przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Jeżeli na Twoim koncie została wykryta podejrzana aktywność, to weryfikacja konta (KYC) jest jedyną opcją na odblokowanie go.
Serio? Przez coś takiego jednak trzeba się weryfikować? Słabo. Na pewno nie ma innego sposobu?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 31 marca 2019, 10:24

100mlnSatoshi pisze: piątek, 29 marca 2019, 17:15Witam, ja mam podobny problem i właśnie chciałem poprosić o pomoc, ale widzę, że :
100mlnSatoshi pisze: piątek, 29 marca 2019, 17:15Serio? Przez coś takiego jednak trzeba się weryfikować? Słabo. Na pewno nie ma innego sposobu?
Witaj,
każda sprawa traktowana jest indywidualnie. Powodów nałożenia blokady może być wiele i nie zawsze prowadzą one do uzależnienia odblokowania konta od wykonania KYC.

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: skorp » wtorek, 2 kwietnia 2019, 18:45

Na binance można wpłacać/wypłacać krypto bez weryfikacji? Jaki jest limit?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: adam1226 » środa, 3 kwietnia 2019, 01:30

@skorp 2btc jeśli chodzi o wypłaty /24godziny.. a przynajmniej teoretycznie ;-)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:19

Sieć blockchain Binance Chain wystartowała!

Zamiana tokenów BNB w formacie ERC20 (sieć blockchain Ethereum) na natywną kryptowalutę BNB (sieć blockchain Binance Chain) rozpocznie się 23 kwietnia o godzinie 1 rano polskiego czasu.

Posiadacze kont na Binance.com na których zdeponowane są środki w postaci BNB nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności - swap odbędzie się automatycznie.

W nadchodzących dniach nastąpi oficjalny start Binance DEX - zdecentralizowanej giełdy Binance - oraz Binance Singapore - giełdy umożliwiającej wpłaty, handel oraz wypłaty przy użyciu Dolara Singapurskiego.

Szczegóły dot. startu Binance Chain i swapu BNB https://community.binance.org/t/binance ... -swap/1094 oraz https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0027114471

Obrazek

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: rolph » sobota, 20 kwietnia 2019, 23:13

@Binance_Angels pytanie o apke na iOS. W app store nie ma waszej aplikacji a jak wpisuje w siri to przenosi mnie na stronę i niby jest na iOS ale jak klikam to wyskakuje info że aplikacja nie obsługuje kraju lub regionu z którego chce się połączyć. Czy można gdzieś zainstalować apke na iOS?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 21 kwietnia 2019, 22:05

rolph pisze: sobota, 20 kwietnia 2019, 23:13@Binance_Angels pytanie o apke na iOS. W app store nie ma waszej aplikacji a jak wpisuje w siri to przenosi mnie na stronę i niby jest na iOS ale jak klikam to wyskakuje info że aplikacja nie obsługuje kraju lub regionu z którego chce się połączyć. Czy można gdzieś zainstalować apke na iOS?
Witaj, na ten moment aplikacja została usunięta w wielu krajach z Apple AppStore, istnieje jednak możliwość jej manualnej instalacji zgodnie z tą instrukcją. Link do aplikacji.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:57

SWAP tokenów BNB z formatu ERC20 do natywnej kryptowaluty opartej o blockchain Binance Chain odbędzie się o godzinie 4 rano polskiego czasu 23/04/2019

Dla wszystkich posiadaczy BNB przygotowaliśmy FAQ, które opublikowane zostało zarówno na kanale na Telegramie oraz profilu Binance Poland na facebooku.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z informacjami oraz śledzenia w/w.


https://t.me/Binance_Polish/34342

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: keeper » środa, 8 maja 2019, 09:30

Co to tak cicho?
Jakby ktoś nie wiedział hakerzy okradli Binance na 7000 BTC
Wpłaty i wypłaty zawieszone
Mówią że straty pokryje z funduszy rezerwowego.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » środa, 8 maja 2019, 23:15

[1] Ciekawostki z najnowszego AMA z CZ (CEO Binance).

1. Potencjalni kandydaci do udziału w kolejym IEO (czyt. projekty) zostali już wybrani.
2. Udział w IEO na Launchpadzie dalej opierać będzie się o posiadanie odpowiedniej ilości BNB.
3. Następną bramą fiat-crypto będzie Binance Argentyna (chwilę temu uruchomiony został Binance Singapore)
4. Crosschain zostanie dodany do Binance Chain, ale obecnie zespół czeka na właściwy moment, zbierając więcej projektów gotowych do migracji lub wsparcia crosschain.
5. Handel dźwignią pojawi się... wkrótce.



Podsumowanie w języku angielskim: https://www.binance.com/en/blog/3327825 ... 0%9F%98%8A

___________________

[2] Podsumowanie dotychczasowych informacji na temat naruszenia zabezpieczeń w Binance
https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar ... 0028031711

Przez nadchodzące dni wpłaty oraz wypłaty kryptowalut pozostaną zablokowane. Powodem jest konieczność przeprowadzenia szczegółowej analizy ataku, aby zapobiec kolejnym nieautoryzowanym wypłatom.

Istnieje prawdopodobieństwo, że handel zostanie wstrzymany na kilka godzin w wybrany dzień - wszystko zależy od tego czy ten komponent systemu będzie wymagał aktualizacji.

Binance w całości pokrywa powstałe straty z wcześniej utworzonego funduszu SAFU. Więcej informacji na ten temat pojawi się w nadchodzących dniach.

Added in 11 hours 37 minutes 56 seconds:
Informacja dla handlujących w trakcie obowiązywania pauzy w wypłatach i wpłatach (czyt. przeglądu po incydencie bezpieczeństwa).

Na czas przeglądu całej infrastruktury Binance, maksymalna wartość ustawionej przez Was ceny w zleceniu nie może przekraczać 30% obecnej ceny danej #kryptowaluty - zarówno po stronie kupna jak i sprzedaży. Ulegnie to zmianie tak szybko, jak szybko zostanie zakończony przegląd architektury systemowej po włamaniu. Jest to dodatkowe zabezpiecznie, które zostało wdrożone jedynie na czas trwania przeglądu.

Przykład: BNB / BTC
Obecna cena: 0.0035032
Max: 0,00455416 <- 0,0035032 -> 0,00245224

Przegląd potrwa +/- tydzień - nasz zespół ma przed sobą całą masę danych oraz komponentów do sprawdzenia. Z góry przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie.

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: tomaroc » czwartek, 9 maja 2019, 19:26

Binance_Angels pisze: środa, 8 maja 2019, 23:15Na czas przeglądu całej infrastruktury Binance, maksymalna wartość ustawionej przez Was ceny w zleceniu nie może przekraczać 30% obecnej ceny danej #kryptowaluty - zarówno po stronie kupna jak i sprzedaży.


Taaaaa....

Obrazek

Mogę wystawić ofertę sprzedaży po cenie nie większej niż 0... dobre!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 9 maja 2019, 22:59

tomaroc pisze: czwartek, 9 maja 2019, 19:26Mogę wystawić ofertę sprzedaży po cenie nie większej niż 0... dobre!
Bylibyśmy wdzięczni jeżeli podałbyś nam informację na temat orientacyjnej godziny wystąpienia tego błędu oraz pary handlowej.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: leszek555 » piątek, 10 maja 2019, 01:35

@Binance_Angels można gdzieś poczytać więcej na temat procedury wyboru i weryfikacji projektów do IEO?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości