Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 4 maja 2019, 17:25

Ishias pisze: sobota, 4 maja 2019, 17:12 a nie hodl jakis
Hodl to też cel.
Ishias pisze: sobota, 4 maja 2019, 17:12A Kordek niech sie poda do dymisji lepiej, bo za przeproszeniem takiego pajaca to dawno nie widziałem i zakłamanego ryja.
Poszedłeś po bandzie i to grubo. Ja z kolei dawno nie widziałem takiego pajaca jak... nie będę kończył :)

BTW - cena spada, to się wszyscy zlatują płacząc, że pewnie dalej będzie spadać, a każdy chce sprzedać. Jak rośnie to każdy przychodzi i mało co się nie obsika ze szczęścia, że rośnie i z chęcią ładuje torby na górce. A może tak grać na odwrót, zamiast poddawać się emocjom ?

Fundamentów nie ma pod spadek (liska). Obecna cena to tylko i wyłącznie spekulacja. Nie ma co się wyżywać na projekcie, bo nie rośnie tak jakbyśmy chcieli :)
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 4 maja 2019, 18:44

Napisz coś negatywnie na temat liska i normalnie publiczny lincz :D.
Kiedys trzymałem akcje spółki na gpw 6lat kupilem za 1,40 byly po 4,50 nie sprzedałem, poszly na 2pln wiekszośc czasu były po tej cenie, nie sprzedałem myślac że odbije kiedyś, zagladam po pól roku notowania zawieszone, spółki ni ma , jakies biuro zostalo xd.

Wiec wiecie hodl to jedna sprawa ma swoje wady i zalety, a tym bardziej w swiecie krypto, jak nie masz planu po ile chcesz sprzedac, to bardzo szybo portfel moze sie uszczuplac. Wiekszosc liskow puscilem srednio po 80/100 pln a 40% zostawilem na przyszlosc, a teraz plan taki jest zeby dokupic 40% za 3,50;).

A czemu napisalem że Kordek to pajac i kłamca? Zbytnio nie śledze postępu prac jestem tu czysto spekulacyjnie. Obserwuje temat Liska na wykopie tam to sa jaja az smiec się chce hehe. Mowia ze Kordek kłamca, przesledziłem chyba wiekszosc wpisów, filmow na yt. Wszystko co powiedział do tej pory to kłamstwa, zaczynajac od 2017 roku. Wielki rembrand i sdk tuż za rogiem, dynamic fees, dec giełdy, nie moiwac juz własnie cytujac z wykopu ze mieli nearly 2019 przejsc z madany erc20 na blockchain liska, a mamy maj...

Jedynie co osiagneli do tej pory to strukture prawie gotowa pod sdk. Reszta jest w trakcja poszukiwań.

Jeśli sie myle w czymś to mnie poprawcie
I nic tu nie hejtuje zadnego projektu, tylko Kordka, sa to czyste fakty.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 4 maja 2019, 19:18

Ishias pisze: sobota, 4 maja 2019, 18:44Napisz coś negatywnie na temat liska i normalnie publiczny lincz .
Możesz negatywnie pisać, ale NA TEMAT, a nie wyzywać każdego od pajaców, bo masz takie widzi mi się. Wtedy to nie jest krytyka, a zwykłe bezpodstawne obrażanie.
Ishias pisze: sobota, 4 maja 2019, 18:44A czemu napisalem że Kordek to pajac i kłamca? Zbytnio nie śledze postępu prac jestem tu czysto spekulacyjnie. Obserwuje temat Liska na wykopie tam to sa jaja az smiec się chce hehe. Mowia ze Kordek kłamca, przesledziłem chyba wiekszosc wpisów, filmow na yt. Wszystko co powiedział do tej pory to kłamstwa, zaczynajac od 2017 roku. Wielki rembrand i sdk tuż za rogiem, dynamic fees, dec giełdy, nie moiwac juz własnie cytujac z wykopu ze mieli nearly 2019 przejsc z madany erc20 na blockchain liska, a mamy maj...
No to gratulację, jak nie śledzisz postępu prac, a sugerujesz się wykopem, który ma wiedze o projekcie na poziomie umiejętności matury z matematyki przedszkolaka :) Także, jak opierasz swoję wiedzę o wykop, to życzę powodzenia. W zimę też założysz sandały, bo będą pisać na wykopie, że jest ciepło ? :)

O Madanie nigdy nie było napisane, że będzie na ERC20. Poza tym, Madana jest w fazie pre-sale ICO i będzie od razu na Lisku, bez żadnych ERC20. To LML (GNY) jest na ERC20 już od kilku miesięcy. Zresztą projekt już częściowo działa pomiędzy ETH a XAS (Asch). No i tak się właśnie kończy kompetentna wiedza z wykopu, że się słucha czyiś ploteczek i kłamstewek i w nie mocno wierzy jak w prawdę objawioną, zamiast weryfikować informacje :) A potem szok, że się zostało okłamanym i gadanie, jaki to Lisk i Kordek jest zły :lol: :lol: :lol:

Najbardziej to mnie rozwala wyciąganie roadmapu z 2017 i narzekanie, że jest nieaktualny, kiedy mamy już prawie połowe 2019, jest nowy, konkretny roadmap, a ten stary jest niekatualny od początku 2018r., co każdy chociaż minimalnie zainteresowany projektem dawno wie. A jeszcze większą bękę mam z ludzi, co płaczą, jak to Kordek ich w maliny wpuścił w 2017 i zinwestowali grube hajsy i wtedy świetnie marketing działał, a teraz nie ma marketingu i się go domagają, chociaż już wielokrotnie było mówione, że marketing ruszy razem z SDK. Ale to tak właśnie się kończy, kiedy słucha się youtubowych i wykopowych naciągaczy :)

Dynamic fees masz i na roadmapie i w lipsach, tak samo zmianę konsensusu i wiele innych zagadnień wymagających omówienia ze społecznością

https://research.lisk.io/

https://lisk.io/research

https://lisk.io/roadmap

i na githubie jak znajdziesz :)

Z kolei o DEX jasno wypowiedziało się ostatnio Elite, że zdecentralizowana giełda będzie w pełni działajca do końca 2020 z możliwością korzystania z niej za pomocą Lisk Hub, bez konieczności rejestracji na giełdzie, tak jak to ma miejsce w przypadku DEX z np. Tron'a.

https://www.elitex.io

Podsumowując - to nie Kordek jest pajacem, a wykop :)
;)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BitVonZen » sobota, 4 maja 2019, 21:40

adam1226 pisze: sobota, 4 maja 2019, 14:03 @Picassso niczego nie hejtuje tylko zastanawia mnie dlaczego ludzie trzymaja sie tylko i wylacznie LISKa :|

Ja Liskiem się po prostu interesuje, ale nie wyobrażam sobie wrzucić 100% kapitału w 1coina :<

Mnie zastanawia tylko czy Ty jako weteran czytając To Forum dotyczące Lisk rozpatrujesz wpisy każdego z czlonków jakoby inwestowali tylko w Lisk. Czowieku na Forum Lisk wypowiadamy sie o Lisk na Forum BCC piszemy o BCC na forum samochodowym dyskusja jest o czym? O pralce? O TV? Buuuum o samochodach.
Co do kierunku to jest bardzo trudno się określić ponieważ dużo many wiadomości ze,, już idzie my w kierunku północnym '' lecz równie dużo info na temat,, zwrotu całej akcji ostatnich wzrostów w kierunku południowym''. Przecież do jasnej Anielki tu nie mozemy wygrać wszyscy.!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam1226 » niedziela, 5 maja 2019, 00:56

To jest forum bitcoin.pl a nie lisk.pl pozdrawiam :mrgreen:
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 5 maja 2019, 07:04

@Harmony no LML zapomniałem o tym sam :P. No wykop to wykop tak jak mowilem pośmiac się idzie i to nieźle.

Ale podsumowując i zarazem kończąc ten temat, nie ma co Kordka bronić bo tak naobiecywał cuda na kjiu a nic z tego nie ma jak narazie. Mógł by ten rembrand ogłosic w tym roku zupełnie inaczej by to wygladało.
Ludzie narzekaja na roadmap z 2017 bo po coś oglaszac jak dobrze wiedzial (Kordek) że nic z tego nie bedzie. $$.
Jeszcze musze przesledzic tez czy faktycznie te 3k bitow sprzedał za te 3k usd, jeśli tak to już wogóle w moich oczach jest profesionalista xD.
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 maja 2019, 07:08 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9173
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6977
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 5 maja 2019, 07:05

Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy twórca podejmuje romans z kryptowalutami. W zeszłym roku zachęcał on do kupowania waluty o nazwie Lisk. W momencie publikacji materiału była ona warta ok. 100 złotych. Jakiś czas później miał miejsce krach i wtedy jej wartość spadła do ok. 6 zł. Wtedy film promujący ją zniknął z kanału.
https://innpoland.pl/152159,lord-kruszw ... ia-na-nich
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 5 maja 2019, 07:12

@anagamidev No czytałem zal mi ich xd. Najlepsze że cimnogród weryfikował się na blockchain w celu nabycia 500 stellarow za 50pln od kruszwila. A oni wysylali mu i był do przodu 2x hehe. Mam nadzieje że to podchodzi pod pranie kasy i jak bedzie chcial wyplacic z bitbaya to mu zablokujq xd

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: redlumek » niedziela, 5 maja 2019, 08:06

Raczej to mało prawdopodobne. Aby dostać stellar trzeba było się zweryfikować. A już mój 11 letni syn wie że lord kruszwil to jedna wielka sciema

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 5 maja 2019, 11:19

Nie wiem czy zauważyliście pewną zależność,zwracam się do bardziej zaawansowanych użytkowników forum. A mianowicie proszę spojrzeć na kursy wszystkich giełd BTC jednocześnie. Na bitfinexie kurs jest praktycznie 10-15% większy a to chyba spowodowane tether o ile się nie mylę.? Ale wniosek tego postu jest taki,że czy tu specjalnie nie jest obmyślany plan. Kurs zmierza w kierunku potężnego przystanku jakim jest 6,400 i z punktu widzenia Analizy Technicznej już 10 świeczek temu D1 powinna nastąpić korekta,tu narazie nic takiego się nie dzieje. Wszystkie inne giełdy idą przewodnio z bitfinexem,które ledwo co robią to nowe szczyty. Wydaję mi się,że kurs specjalnie zmanipulowany, zmierza w kierunku wyjścia z tego dołu i ustabilizuję się na równi z historycznym spadkiem z 6.400. Jak już tam będzie to zacznie się boczniak o końca roku. A po to żeby właśnie wydymać wszystkich,którzy patrzą na besse z 2015r i o cenach niższych 6k można zapomnieć. W sumie Janusze mają właśnie się na to nabrać. Ktoś jakieś sprostowanie ? Jakiś pomysł ?

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: niebieski82 » niedziela, 5 maja 2019, 11:33

Może tak być, boczniak do końca roku nie byłby taki zły, choć mało prawdopodobne wg. mnie ,że kurs dotrze do 6400. Jako wskaźnik przyjmuje też kondycję altów, które przy obecnej cenie nie idą w przód, a można powiedzieć tracą na wartości. Sam jestem ciekaw jak zachowałby się rynek altów przy takim boczniaku.
Mam pytanie do kogoś kto śledzi AT na LISKu, w jakim miejscu mamy opory w stosunku do BTC??? bo 0,0003 zostało wybite gładko. W mojej kalkulacji to o 0,0003 mieliśmy się otzreć przy zjeździe BTC do 4800$, teraz trzeba zmienić prognozy. W takim tempie, dodatkowo jeśli przydaży się zjazd BTC - to 1$ za LISKa nie jest żadną abstrakcją.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 5 maja 2019, 13:12

Ale tu jest pytanie czy ten zjazd rzeczywiście będzie? Z mojego punktu widzenia powinien być już dawno,naprawdę dawno lecz go nie ma ewidetnie jest tu manipulacja i jakiś większy plan dotyczący BTC. Analiza techniczna w tym momencie nie istnieje. Moim zdaniem idziemy na 6,400 i tam już kurs zostanie,BTC może już nie być tańszy niż 5,500. No nie jest normalny fakt,że ceny rosną a volumen maleje,wskazniki wszystkie pokazuja co innego a ruchy robią co innego.
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 maja 2019, 13:13 przez Pomoc_potrzebna, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9173
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6977
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 5 maja 2019, 13:13

@niebieski82 patrząc na RSI i wykres(ostry zjazd) to tutaj mógłby być nawet jakiś v-curve bounce :D


6k$ * 0.0008 = 4.8$(18.38PLN)
6k$ * 0.00008 = 0.48$

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 5 maja 2019, 14:32

Obliczyłem dokładnie kiedy i gdzie powinny być korekty ,których nie było.
Pierwszym poziomem gdzie powinna być korekta to 4,250 czyli ZZB Zasada zmiany biegunów.
Drugim poziomem gdzie powinien kurs przytrzymać się dłużej jest poziom 4,880. 6,18 Fibo wzrostu tego całego ruchu.
Natomiast trzecim poziomem gdzie powinna być korekta jest cena 5,557 potężne wyłamanie zewnetrznego mierzenia 161,8 fibo.
W żadnym z tych poziomów cenowych kurs nie zatrzymał się ani na chwile. No cóż, czas pokaże. Pozdrawiam i wszystko wyjaśni się na miesiącu. (post dot.moich wcześniejszych wpisów na poprzedniej stronie)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 5 maja 2019, 17:48

Ishias pisze: niedziela, 5 maja 2019, 07:04 Ale podsumowując i zarazem kończąc ten temat, nie ma co Kordka bronić bo tak naobiecywał cuda na kjiu a nic z tego nie ma jak narazie. Mógł by ten rembrand ogłosic w tym roku zupełnie inaczej by to wygladało.
Ludzie narzekaja na roadmap z 2017 bo po coś oglaszac jak dobrze wiedzial (Kordek) że nic z tego nie bedzie. $$.
Jeszcze musze przesledzic tez czy faktycznie te 3k bitow sprzedał za te 3k usd, jeśli tak to już wogóle w moich oczach jest profesionalista xD.

Roadmap był nieaktualny już w momencie konferencji pod koniec 2017r. Już wtedy było wiadomo, że będą opóźnienia z Core ze względu na utrudnienia z kodem, co się okazało trudniejsze niż Kordek przyjął na początku. Mówiono o tym i na konferencji i mówiła o tym Isabella Dell oraz nawet tu na forum wspominał o tym Mariusz Serek swojego czasu, kiedy naganiacze mówili że Core będzie dużo szybciej a on studził ich emocje. Ale oczywiście nikt nie słuchał wtedy :mrgreen: Także jak popatrzysz i wyeliminujesz opóźnienie które było związane z Core 1.0.0 to zobaczysz że tak naprawdę nie jest mocno nieaktualny stary roadmap :D

Co do rebrandu, to był to tylko rebrand. Czyli jedynie zmiana nazw produktów i logo . Każdy się rzucił na rebrand jakby to było niewiadomo co, a tak naprawdę ważniejsza była konferencja pod koniec 2017. Sam niedoceniłem możliwości i sprzedałem liska kilka dni przed rebrandem i ominął mnie zysk 100% :mrgreen:

Co do sprzedaży to tak. Sprzedali 3k btc na początku roku, żeby mieć finanse na cały 2019 i wykonanie wszystkich zadań z roadmapu.
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 maja 2019, 18:31 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 5 maja 2019, 17:51

Mamy nowe low na parze LSK/BTC licząc od prawie 2 lat. Coś wiadomo kiedy to SDK Alpha wyjdzie?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 5 maja 2019, 18:24

@ChomiczyPlan Jak Core 2.0.0 będzie w mainnet. Póki co jeszcze nie jest w testnet ani QA. Ale podejrzewam że najszybciej nawet w ciągu dwóch tygodni może pojawić się w testnet.
Czyli na mainnet trzeba czekać bynajmniej do czerwca

https://github.com/LiskHQ/lisk-sdk/projects

https://github.com/LiskHQ/lisk-sdk/projects/70

24 zadania do zrobienia. Jeśli nie pojawi się więcej i uporają się z tym w tydzień, to za tydzień będziemy mieć wewnętrzną fazę jakości, potem, jeśli błędów nie będzie to za kolejny tydzień testnet i dalej idąc tą drogą w kolejny tydzień mainnet. Jednak każdy z tych etapów może trwać nawet miesiąc, a nie tydzień.


Chociaż biorąc pod uwagę jak ostatnio zapierdalają z zadaniami, to opcja tydzień na każde wydanie (QA, Testnet, Mainnet) może okazać się wcale nie wygórowana. Ale nie napalałbym się i bacznie obserwował. To wydanie ma też więcej zadań niż poprzedni rdzeń (1.6.0), także też może być więcej błędów i któryś z etapów może trwać dłużej.

W każdym razie na 99,9% w wakacje zobaczymy SDK Alpha :)

Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę taką ciekawostkę. Ostatnio aktualizacje postępu pojawiają się co miesiąc. Najbliższa będzie 23-tego bądź 30 -tego Maja. W tych okolicach należy oczekiwać na jakieś większe informacje odnośnie Alpha SDK. Także napewno przed tą datą nie ujrzymy Core 2.0.0 Mainnet, ale Testnet lub QA jak najbardziej :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 5 maja 2019, 20:17

@Harmony jak bede to bedzie i na pewno nie wczesniej :mrgreen:

Wszystkich napalonych czekajacych na alfe esdeka uprzedzam, ze cena nie wystrzeli dzieki jej wypuszczeniu jak petarda w nowy rok :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 5 maja 2019, 20:51

Harmony pisze: niedziela, 5 maja 2019, 18:2424 zadania do zrobienia. Jeśli nie pojawi się więcej i uporają się z tym w tydzień, to za tydzień będziemy mieć wewnętrzną fazę jakości, potem, jeśli błędów nie będzie to za kolejny tydzień testnet i dalej idąc tą drogą w kolejny tydzień mainnet. Jednak każdy z tych etapów może trwać nawet miesiąc, a nie tydzień.


Znając życie to będzie jeszcze z 50 dodatkowych zadań :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 5 maja 2019, 20:52

na bitbayu właśnie ktoś kupił liski za prawie 25k zł :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości