Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Duszekk » czwartek, 25 kwietnia 2019, 12:31

@BitJanusz Czesc jesli mialbys chwile moglbys spojrzec na sytuacje ZIL? i zrobic analize techniczna jak to teraz wyglada. Bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 25 kwietnia 2019, 13:04

@Duszekk

ZIL wypełnił zakres spadków z ABW; double bottom niestety został zanegowany, ale mamy coś równie przyzwoitego, a jest to kanał, w którym ten coin porusza się od długiego już czasu (jasnoniebieski). Gdyby jego dół ~305 sato został zachowany - w obecnym kształcie lub przy zejściu pod dolną granicę - to moim zdaniem 1200 sato jest kwestią czasu (może i miesięcy, ale powinniśmy tam trafić, tak, jak 0,618 spadku przyciągało LRC jak magnes i dopiero gdy je wbito W PUNKT to nastąpił zjazd).

Obrazek

Oczywiście zdecydowane wyjście poza zakres tego kanału może oznaczać dalszy, bardzo silny zjazd, gdzie dopiero V-recovery może dać nam sygnał, że można wchodzić.

Mamy dla tego coina ATL względem BTC, przez co trzeba poważnie uważać, bo "poniżej" nie ma już żadnych supportów i łatwo obejrzeć freefall.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Duszekk » czwartek, 25 kwietnia 2019, 15:18

@BitJanusz Dziekuje Ci bardzo za poswiecony czas. Ostatnie pytanko czyli jesli przebijemy 305 i nie odbijemy sie od tego trendu warto ustawic STOP loss zeby nie poplynac na dno, czy moze czekac i obserwowac co sie stanie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 25 kwietnia 2019, 18:18

@Duszekk

Najlepiej (o ile nie jesteś dużo w plecy) obserwować na spokojnie, decyzję podjąć gdy uznamy, że figura, pod którą zagraliśmy nie sprawdza się / rynek jej nie respektuje, a wykres wygląda bearish.

No i należy pamiętać o tym, że:

Obrazek

ATL na dużych giełdach, ale ten coin ma z czego spadać, oj tak... ponad 13x powyżej ceny ICO w parze z BTC! x5 w parze z USD... gdyby spadło do 70 sato to ci co kupili ICO dalej byliby na plusie.

To istotne bo ci od ICO mogą wciąż trzymać DUŻE siaty i jeśli poczują się zagrożeni, zaczną dumpować.

Ceny od ICO są często... kosmiczne! i to też trzeba brać pod uwagę bo niektóre coiny na bessie potrafią cofnąć się aż do ceny ICO a niektóre shitcoiny (WAN, NPXS) nawet niżej. Tutaj był duży hajp, cena napompowana adekwatnie, ale czy się utrzyma? jeśli team nie będzie pokazywał rozwoju projektu, to NIE. Będzie tylko zjazd zjazd zjazd.

Za parę dni ma być token swap z ERC-20 na natywny dla ich blockchaina, jeśli to podbije cenę, to jesteśmy na dobrej drodze. Jesli nie, to warto rozważyć pozycję :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Duszekk » czwartek, 25 kwietnia 2019, 18:58

@BitJanusz Nie ma tragedii kupiłem za 402,366,329 wiec nie jest źle aż tak. Jak spadnie poniżej 300 niestety będę raczej sprzedawał.
A co do token swap z tego co mi wiadomo był już 10h temu :D

Taki wpis na Tweeterze udostępniono
Token swap is off to a great start - Glad to report that @binance and @upbitglobal have successfully completed swaps from ERC20 ZILs to mainnet ZILs ! If you've missed the swap - don't worry.. We'll keep you posted on other supporting exchanges. $ZIL #Zilliqa #tokenswap

W najgorszym wypadku poczekam aż BTC urośnie i jak cena ZIL względem dolara również urośnie sprzedam pod Dolara :)
Kupiłem go właśnie ze względu na wydarzenia takie Token Swap koniec Kwietnia ,Smart Contract na koniec Maja lub wcześniej, kolejnym wydarzeniem ma być Core Protocol Enhancements do końca czerwca.
Wiec jeśli BTC nie będzie nurkował w dół ZIL team będzie wywiązywał się z obietnic teoretycznie cena powinna nam urosnąć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 25 kwietnia 2019, 19:01

To też zależy od CZ. Jeśli zashilluje ZIL, to na pewno będzie +50% z miejsca.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwietnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Duszekk » czwartek, 25 kwietnia 2019, 19:44

Bardzo mądre słowa jeśli CZ włączy się w reklamę ZIL to można liczyć na dobra pompę cenowa. Kilka dni temu byla informacja o tym ze Binance wspiera ZIL zobaczymy czy na tym się skończy czy nie. Chociaz Zil moim zdaniem ma dobry projekt wszystko zalezy tez od hype i ulicy czy zainwestuja w niego.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: frc991 » piątek, 26 kwietnia 2019, 13:33

Krótkoterminowo:

LTC, 1D, Finex - odbicie od 0.618 Fibo, praktycznie w cent. Long.
BCH, 1D, Coinbase, testowanie górnej bandy klina zniżkującego od początku listingu BCH na CB. Czekam na potwierdzenie i long.
Lisk, 1D, Binance - odbicie i testowanie fib 0.5. Akumulacja, long.
ETH, 1D, Finex - testowanie wsparcia na $157. Kurs przebił wsparcie, ale wrócił dosłownie centy nad. Stoję z boku.
TRX, 1D, Binance - zbliżamy się do rozwiązania dużego trójkąta, testujemy jego górne ograniczenie. Fundamentalnie ide long - sieć, która zaczyna kroić tort od ETH i to dużymi kawałkami. To musi się skończyć FOMO.
IOST, 1D, Binance, wykres do BTC wygląda słabo, wypadlismy z dużego kanału, krótko testując jego dolne ograniczenie. W stosunku do ETH jesteśmy jeszcze w kanale i przetestowaliśmy od góry jego dolne ograniczenie, ale to tylko dzięki kilku procentowej korekcie na ETH.
BAT, 1D, Binance, sell the news, płatne reklamy mocno ograniczone regionalnie, w Polsce nie działa. Myślę, że przetestujemy wstępnie 0.618 Fibo ($0.35), a następnie... raczej short. W stosunku do BTC mamy ATH.

Myślicie, że kwestia news'a o halvingu LTC wróci jeszcze do nas jak bumerang?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 26 kwietnia 2019, 14:43

Halving może zostać wyciągnięty z szafy w dowolnym momencie, ale uważam,że te wzrosty, które mieliśmy to właśnie gra pod halving i nadeszła szybciej, bo każdy retailer się spodziewał, że wzrosty przyjdą "wtedy kiedy zwykle" i precyzyjnie odmierzał czas z poprzedniego halvingu na wykresie. Ale to tak nie działa! jeżeli jakiś event spowodował wzrosty, to można być prawie pewien, że następnym razem powtórka z rozrywki będzie wcześniej.

Identyko z sell-offem. kiedy w 2017 i na początku 2018 na tapecie były airdropy, maksymalne wzrosty pierwszy coin osiągnął 2 dni przed airdropem (chyba EMC2). Następny - tydzień przed (NXT). Kolejny - chyba 2 tygodnie przed (ZCL). Za każdym razem "peak" skracał się dramatycznie; oczekujący powtórki z rozrywki kupowali siaty spryciarzy, którzy skracali okres i wychodzili wcześniej.

Kolejna analogia: main nety/partnershipy: XVG w 2018, top w dniu ogłoszenia, TRX: top na miesiąc przed :mrgreen: każdy event na kolejnym coinie skracał moment wbicia topu. I tak aż do powrotu niedźwiedzia.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: frc991 » piątek, 26 kwietnia 2019, 15:01

BitJanusz pisze: piątek, 26 kwietnia 2019, 14:43Halving może zostać wyciągnięty z szafy w dowolnym momencie, ale uważam,że te wzrosty, które mieliśmy to właśnie gra pod halving i nadeszła szybciej, bo każdy retailer się spodziewał, że wzrosty przyjdą "wtedy kiedy zwykle" i precyzyjnie odmierzał czas z poprzedniego halvingu na wykresie. Ale to tak nie działa! jeżeli jakiś event spowodował wzrosty, to można być prawie pewien, że następnym razem powtórka z rozrywki będzie wcześniej.

Identyko z sell-offem. kiedy w 2017 i na początku 2018 na tapecie były airdropy, maksymalne wzrosty pierwszy coin osiągnął 2 dni przed airdropem (chyba EMC2). Następny - tydzień przed (NXT). Kolejny - chyba 2 tygodnie przed (ZCL). Za każdym razem "peak" skracał się dramatycznie; oczekujący powtórki z rozrywki kupowali siaty spryciarzy, którzy skracali okres i wychodzili wcześniej.

Kolejna analogia: main nety/partnershipy: XVG w 2018, top w dniu ogłoszenia, TRX: top na miesiąc przed każdy event na kolejnym coinie skracał moment wbicia topu. I tak aż do powrotu niedźwiedzia.
Myślę, że może mieć tu znaczenie szybkość z jaką roznoszą się newsy. Twittery, wszelkie serwisy internetowe, reddit, telegram itd...

Właśnie chodzi mi po głowie, że już zagraliśmy pod news halvingu, ale... W 2015 r. wzrosty zaczęły się mniejwięcej 2 miesiące przed planowanym halvingiem. Kurs nigdy nie zszedł do niższego poziomu. Mamy piękną dzidę 16 czerwca 2015 r., lekka korekta i ogień na północ.

Teraz analogicznie, piękna dzida 2 kwietnia 2019 r.. Zostały 3 miesiące do halvingu. Lekka korekta i... ogień? Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę Twoją poprawkę, że większość rzeczy przyspiesza z biegiem czasu, to wciąż mamy jeszcze margines. Myślę, że FOMO jeszcze się rozkręci. Gram pod to, że podejdziemy pod $200. Wtedy pomyślę o zrzucie.

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: jondoexxx » piątek, 26 kwietnia 2019, 18:08

Matic Network właśnie weszło na binance i widzę, że luźno można sprzedać za 2x cena ICO (USD).
Ciekawe czy za jakiś czas, jak BNB przykorekci i sporo ludzi kupi min. do wzięcia udziału w losowaniu (chyba 50 BNB), to łatwy zarobek będzie dalej trwał. Widać tutaj tendencję malejącą, bo z 10-5x mamy już 2x, choć to może wynikać z obecnej niepewności na BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 26 kwietnia 2019, 19:15

@jondoexxx pisałem też o tym, każde "initial offering" to łatwa kasa za nic, dlatego też BNB pozostaje mega atrakcyjną dojną krową. Samemu rozważałem czy nie kupić 501 BNB ale zniechęca mnie że i BNB, i BTC są koszmarnie napompowane na ten moment (tzn. BTC już skorekciło, ale BNB to bania na całego). No i poza tym to jednak loteria. Nawet z 5 ticketami możesz nic nie dostać.

BTW

myślicie też o potencjalnym longterm?

Odrzucam kolejne tokeny z mojej "listy na longterm" i na ten moment jeśli BTC cofnie się do strefy konsolidacji i przejdzie solidną korektę widziałbym takie coś na 1-2 lata: 25% BNB 25% BTC (lub LTC), 25% DCR, 12.5% NULS, 12.5% NANO lub XZC. DGB cienko coś przędzie ostatnio, chyba trzeba będzie oddać NANO honory (bleh ;)) - chcę mieć w portfolio jednego coina, który nadaje się na walutę.

Odrzuciłem wszystko, co jest wydumane (LUN), polega na "interoperacyjności" i nie wiadomo, o co w tym chodzi bo nikt tego nie potrzebuje (LOOM, LRC, WAN), opiera się na zdecentralizowanych giełdach (ZRX) bo skoro nikt tego od lat nie potrzebuje tylko kasa idzie na finex, to jaka jest szansa, że nagle stanie się to potrzebne? - to tak z fundamentalnego punktu widzenia.

Priorytety to:

1. blockchain jako taki - tutaj do wyboru BTC, LTC lub ADA - 25%
2. utility token - BNB
3. prywatność - ZXC jako jedyny coin dający prawdziwy priv
4. waluta - NANO, LTC lub DGB
5. Smart contracty - ETH źle skaluje, dlatego stawiam na NULS, ciekawa propozycja. Trochę moonshot.
6. PoS/pasywne zarabianie - DCR. 10% rocznie + fork bitcoina a nie jakieś g@@wno z nieskończoną ilością monet z premine/ico. ZXC też daje fajny zarobek pasywny swoją drogą.

Myślałem nad THETĄ ale imo to też przekombinowane - twitch, youtube, etc. były pierwsze i nie potrzeba żadnej thety moim zdaniem.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » piątek, 26 kwietnia 2019, 19:36

Najlepiej mieć część na longterm której sie nie rusza wogóle (na walletach hardware'owych), a część do handlu jeśli ktoś nie chce przez rok nic nie robić a widzi jak inni zarabiają na górkach i dołkach. Najważniejsze dobrze dobrać proporcje wg swoich umiejętności i ilości kasy. Przy trzymaniu na longterm większych ilości fajnie też by było jakby to przynosiło jakies zyski poza wzrostem wartości, np Masternody, jakiś POS lub dPOS jak w Lisku czy jakies lokowania pod airdropy.
Ja przeholdowałem za dużo coinów bo wiekszosc mi spadła a jakbym sie nie bał ich sprzedac i nimi handlować to bym miał o wiele wiecej pewnie ilosciowo, nawet gdy ceny tak spadły.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 26 kwietnia 2019, 20:02

:lol: Niestety nie moje ;)
Ale za to przed chwilą było srogie P&D na DGTX, właściwie D&P się robi, z 0.09$ spadło na 0.015$ teraz wróciło do 0.036$ i patrzę co dalej :)

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: makur » sobota, 27 kwietnia 2019, 00:11

jondoexxx pisze: piątek, 26 kwietnia 2019, 18:08 Matic Network właśnie weszło na binance i widzę, że luźno można sprzedać za 2x cena ICO (USD).
Ciekawe czy za jakiś czas, jak BNB przykorekci i sporo ludzi kupi min. do wzięcia udziału w losowaniu (chyba 50 BNB), to łatwy zarobek będzie dalej trwał. Widać tutaj tendencję malejącą, bo z 10-5x mamy już 2x, choć to może wynikać z obecnej niepewności na BTC.
Żebyś nie był zdziwiony jak ja zajmując pozycje na IEO z binancowego launchpada, kupiłem przedwczoraj CELR po spadkach -20% i jeszcze to jebło kolejne 20% tak w dupę nie dostałem chyba od dwóch lat xD 2 btc psu w dupe w tak krótkim okresie czasu, nawet stoplossa nie odpalałem bo myślałem podobnie jak Ty. No ale zawsze myślę że jakoś to będzie do tej pory mam pojedyncze pozycje stratne po 95% od 2017 warte wtedy po 30-50k $ bo może kiedyś to odbije- nigdy nie przywiązujcie się do coinów i obietnic ich devów, fajnie jest być wirtualnym milionerem na kartce tylko problemem jest zamiana tego w realną gotówkę, w moim przypadku to chyba jest uzależnienie od ryzyka powiązane z fartem bo tyle przepierdolić a zarazem być cały czas do przodu na ochłapach co zostaną to mało kto potrafi :x Popiłem, popłakałem to idę spać ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » sobota, 27 kwietnia 2019, 00:47

@makur

Wiesz niektórzy nie sprzedali nic na bańce ani jak crashneła ponad rok temu bo 32% podatku i też mieli wirtualne lamba, wiele osób z forum ale teraz obciach się przyznać ;)
Ups ja też nie sprzedałem nic na realną kase :( Cóż lepsze 5% niż nic a teraz na bańce mamy już 19% podatku i nauczke po poprzedniej bani więc nie ma bata na tej już trzeba wypłacać :D

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
Kiedyś miałem Vibe które przez około pół godziny po wejściu na Binance było warte po 2$ za sztukę !! (teraz to około 4 centy). Ofc nie sprzedałem bo przegapiłem.

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
Jakbym miał się przejmować wirtualnymi stratami to już bym wisiał :)

Dodano po 51 sekundach:
Nowa bańka już się zbliża więc z tych 5% co nam zostały moze znowu będzie 100% :)

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: jondoexxx » sobota, 27 kwietnia 2019, 07:10

@makur przykro to słyszeć :(

Ale ja nie mówię o tym aby kupować jak już są na rynku produkty z IEO...My z @BitJanusz mówimy o tym, aby kupować IEO i dumpować na rynek od razu jak wejdą na giełdę, właśnie takim ludziom jak Ty. Jak narazie to zawsze daje zarobek min 100-200%!

Ja się nie przywiązuję do konkretnych projektów. Obecnie jestem 70% w TUSD i 30% w altach. Niestety nie zdążyłem tych 30% upłynnić tydzień temu w piątek, a teraz to już za bardzo spadło. Narazie nic nie kupuje bo to spadające noże. Raczej nic nie kupie do czasu aż BTC nie zaliczy konkretnej korekty.
Ja również mam plan taki, aby kupić BNB na korekcie, jak BTC spadnie, generalnie 30-50% w BTC, reszta w altach. Nie wiem czemu, ale po obejrzeniu tego wywiadu, mam wiarę w cardano i w pewnym momencie trochę w nich zainwestuję. Ładnie leci, marzyłby mi się double bottom tam.
Spoiler:
Nano też się znajdzie w moim portfelu, LTC, XZC, Dash, Eth (sporo miliardowych spółek buduje coś na ich blockchainie, jak wejdzie PoS i wszystkie upgrade to wierzę, że będzie miał jeszcze piękne wzrosty, Vitalik to geniusz z IQ nie z tej ziemi i coś wykombinuje).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » sobota, 27 kwietnia 2019, 12:30

Widze że sporo osób wymienia ciągle XZC jako najlepszego anona ?@BitJanusz miałeś na myśli XZC a nie zxc ?
NIeznam sie na anonach le myślałem że Monero i Zec są najlepsze, skąd Wasze typy tego XZC zamiast tych 2 ? Też bym kiedyś kupił jakiegoś anona ale narazie niemam wolnych satoshi ale juz wszedzie robią KYC więc by sie przydał jakis dobry 1.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Lampardd » sobota, 27 kwietnia 2019, 13:35

mudol pisze: wtorek, 9 kwietnia 2019, 15:12 W sumie się dziwie, że nie ma na tym forum właśnie tematu o botach, szczególnie tych płatnych, coś ala ranking, opłaty, prowizje. Kiedyś sam próbowałem kupić, ale właśnie na start chcą przeważnie sporych sum. Znalazłem jeden darmowy, w sensie bez opłaty początkowej, ale nie robił tego co ja chciałem.
tutaj jakiś ranking ale nie sprawdzałem:
https://bitcoinexchangeguide.com/best-b ... ding-bots/
Tutaj ten darmowy:
https://tradesanta.com/en
Czy ten darmowy bot jest bezpieczny ? W zasadzie dostaje dostęp do naszego konta przez jakieś API

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: frc991 » sobota, 27 kwietnia 2019, 15:32

frc991 pisze: piątek, 26 kwietnia 2019, 13:33IOST, 1D, Binance, wykres do BTC wygląda słabo, wypadlismy z dużego kanału, krótko testując jego dolne ograniczenie. W stosunku do ETH jesteśmy jeszcze w kanale i przetestowaliśmy od góry jego dolne ograniczenie, ale to tylko dzięki kilku procentowej korekcie na ETH
Dotknęliśmy poziomego wsparcia na poziomie 189 satoshi, co od 8 marca do listopada 2018 roku stanowiło konkretne wsparcia i wyznaczało poziom dna. Przebiliśmy to wsparcie przy ostatnim zjeździe BTC, natomiast 23 stycznia 2019 r. nastąpił retest wsparcia (stanowiącego od zjazdu opór), a 19 lutego 2019 nastąpiło pozytywne jego przebicie i kurs powędrował na północ. Tym razem przetestowaliśmy po raz pierwszy od wielu tygodni to wsparcie i nastąpiło mocne odbicie. Co z tym począć... :roll:

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości