Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » piątek, 12 kwietnia 2019, 14:26

Ogarnąłem sobie nieco lepszy system pod Bitbay. Obrazek mimo to dalej muszę odświeżać witrynę co 30min. Mnie to bardzo nie przeszkadza, ale dziwne trochę w porównaniu na przykład z Bitmexem, który działa płynnie. Nie wiem czym to jest spowodowane, kiedyś tak nie było.
g100 pisze: środa, 10 kwietnia 2019, 20:50Ech, ja mam czasami wrażenie, że te wszystkie API to piszą ludzie, którzy z takowego nigdy nie korzystali.
dwa lata temu korzystałem na bieżąco z Tabtradera na 4 giełdach - działał z większymi/mniejszymi kłopotami. Na Bitbayu bez zarzutów, na Bitmarkecie to samo, od jakiegoś czasu nie potrafię go w ogóle prawidłowo skonfigurować. W przypadku apki Bitbay nie było problemów. Tak tylko piszę żeby podzielić się wrażeniami. Ostatni fakap jaki pamietam to byl niedaleko ath, wtedy serwery rzeczywiscie byly pozapychane zleceniami.

Dodano po 9 minutach 35 sekundach:
@moratar a co z PLN byś polecił?

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » niedziela, 14 kwietnia 2019, 12:35

@amneziahaze Od dobrze ponad roku korzystam z nowego API i jest o niebo lepsze od poprzedniego.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 14:43

teamfm pisze: niedziela, 14 kwietnia 2019, 12:35mneziahaze Od dobrze ponad roku korzystam z nowego API i jest o niebo lepsze od poprzedniego.


W czym na przykład? Z mojego punktu widzenia to krok wstecz.

Dodano po 1 godzinie 6 minutach 54 sekundach:
Jak pobrać, dajmy na to, 20 ostatnich transakcji za pomocą trading/history/transactions?

Dlaczego filtry fromTime, rateFrom, markets nie działają? Czy jakiekolwiek działają?
Dlaczego są akceptowane dowolne parametry bez zwracania błędu?

Po co do anulowania oferty potrzebne kod rynku, typ i kurs, skoro ID to wszystko jednoznacznie identyfikuje?

Do tego największy babol w porównaniu do poprzedniego API - brak możliwości sprawdzenia statusu zlecenia jednym wywołaniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » niedziela, 14 kwietnia 2019, 19:02

Szkoda, bo bardzo kibicuję tej giełdzie, pomimo hejtu ze środowiska. Ale dalej wierzę, że intencje są mimo wszystko szczere.

Myślę że, no nie wiem bo może to tylko u mnie lagi, naprawią to przed kolejnymi wzrostami i będą nad tym pracować. Ciężko mi uwierzyć w to, że to się nie opłaca.

A co do tabtrader-apki bitbay nie jestem pewien co jest nie tak, bede dalej testowac, bo kiedys dzialało, jak do czegoś dojdę, podzielę się tutaj spostrzeżeniami.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 11:29

Wszystkim, którzy jeszcze nie rozliczyli się z dochodu z kryptowalut a chcieli by to zrobić przypominamy, iż na naszej platformie jest możliwość wygenerowania raportu podatkowego!
Pod poniższym linkiem można znaleźć informacje czym jest raport podatkowy i w jaki sposób można go wygenerować:

https://bitbay.net/pl/pomoc/moje-konto/ ... -podatkowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » wtorek, 16 kwietnia 2019, 16:28

Ile mniej więcej trzeba czekać na wypłatę środków na konto bankowe?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rolph » wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:03

@ergorg na ogół jak wypłacałem to było na drugi dzień na koncie. Maksymalnie 2 dni. Przynajmniej ja nigdy nie czekałem dłużej...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pablo12 » wtorek, 16 kwietnia 2019, 20:28

Ja jak zlecałem wypłatę jednego dnia obojętnie o której godzinie to zawsze miałem PLNy do 12-14 godziny dnia następnego.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 17 kwietnia 2019, 10:15

ergorg pisze: wtorek, 16 kwietnia 2019, 16:28Ile mniej więcej trzeba czekać na wypłatę środków na konto bankowe?
Wypłaty realizowane są przez nas w dni robocze (tj. za wyjątkiem sobót, niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy) około godziny 13:00. Aby wypłata została wypuszczona przez nas tego samego dnia, najlepiej zlecić ją do godziny 12:30.

Jeśli wypłata ma status "Zakończono" oznacza to, że środki zostały wypłacone przez nas poprawnie.

Czas dotarcia środków na wskazany rachunek zależny jest od sesji elixir międzybankowych.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 18 kwietnia 2019, 10:31

Obrazek

Miło nam ogłosić, że od dzisiaj nowa waluta FIAT - Funt Brytyjski jest dostępna na naszej giełdzie.

Uruchomiliśmy dzisiaj wpłaty i wypłaty GBP. Ta waluta jest też dostępna do wymiany w Kantorze FIAT.

Jesteśmy pierwszą giełdą kryptowalut, która wprowadziła kantor walut tradycyjnych. Dzięki tej usłudze możesz bez prowizji przewalutować swoje złotówki, euro, dolary i teraz też funty brytyjskie wybierając najkorzystniejszy rynek dla siebie.

Jak działa Kantor FIAT możesz dowiedzieć się klikając tutaj - https://bitbay.net/pl/pomoc/moje-konto/ ... ntoru-fiat

Rynki GBP będą dostępne już niedługo!


https://bitbay.net/pl/aktualnosci/funt- ... -na-bitbay

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » piątek, 19 kwietnia 2019, 14:55

@BitBay będą kiedyś stop losy?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 19 kwietnia 2019, 15:00

@tarpan funkcja stop loss będzie dostępna na naszej platformie, jednak na tym etapie nie jesteśmy jeszcze w stanie podać konkretnej daty. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych gdzie na bieżąco o wszystkim będziemy informować ;)

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rolph » piątek, 19 kwietnia 2019, 20:04

@BitBay "marnujcie" czas na dodawanie kolejnych języków, fiatów, a stop lossa nie potraficie ogarnąć choć imo nie chcecie ogarnąć no przecież ta funkcja nie działa już chyba z pół roku więc chyba nie chcecie powiedzieć, że Wasi goście z IT nie potrafią przywrócić podstawowej funkcji przez tyle czasu... Wodzenie za nos użytkowników i tyle...

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 20 kwietnia 2019, 02:13

@g100

Jak pobrać, dajmy na to, 20 ostatnich transakcji za pomocą trading/history/transactions?
'limit' => '20' - i masz ostatnie 20

Dlaczego filtry fromTime, rateFrom, markets nie działają? Czy jakiekolwiek działają?
działają w pełni poprawnie

Po co do anulowania oferty potrzebne kod rynku, typ i kurs, skoro ID to wszystko jednoznacznie identyfikuje?
Dla optymalizacji czasu

Do tego największy babol w porównaniu do poprzedniego API - brak możliwości sprawdzenia statusu zlecenia jednym wywołaniem.
Tego brakowało wcześniej i brakuje dalej.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » sobota, 20 kwietnia 2019, 10:44

teamfm pisze: sobota, 20 kwietnia 2019, 02:13Jak pobrać, dajmy na to, 20 ostatnich transakcji za pomocą trading/history/transactions?
'limit' => '20' - i masz ostatnie 20


A gdzie to jest napisane w dokumentacji?
Dlaczego filtry fromTime, rateFrom, markets nie działają? Czy jakiekolwiek działają?
działają w pełni poprawnie
Szczęściarz, bo mi nie działają.
Po co do anulowania oferty potrzebne kod rynku, typ i kurs, skoro ID to wszystko jednoznacznie identyfikuje?
Dla optymalizacji czasu
Huh?
Do tego największy babol w porównaniu do poprzedniego API - brak możliwości sprawdzenia statusu zlecenia jednym wywołaniem.
Tego brakowało wcześniej i brakuje dalej.


Otóż to było wcześniej, tylko zniknęło w 2.0 zdaje się.

Więc powtarzam pytanie: co, poza zmianami kosmetycznymi, zrobiono przez kilka (-naście?) miesięcy w tym nowym API, żeby było ono lepsze od poprzedniego i zasługiwało na kolejny numer?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 17:14

Wie ktoś może jak PRAWIDŁOWO podpiąć api po Tabtradera tj ktore opcje zaznaczyc ktorych nie tak żeby normalnie działał jak kiedyś? Trochę mi na tym zależy a moze komus dziala.

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 18:36

@amneziahaze mi zadziałalo dopiero jak dałem wszystkie uprawnienia

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 23 kwietnia 2019, 11:16

g100
Dostając odpowiedź z zapytaniem masz tam LIMIT- to jak sam pytałeś wcześniej po co zwracać zapytnie? Np po to by wiedzieć jakie masz parametry :P nie cięzko się było domyślić

W timestamp dodajesz w milisekundach (.000) a nie jak klasycznie unix w sekundach bądź (.0000)

Anulowanie oferty bez podawania parametrów jeszcze 3 miesiące temu można było po samym id, było ponad 250% wolniejsze jak jest teraz.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 23 kwietnia 2019, 15:32

Ach, czyli kopia argumentów jest w odpowiedzi po to, żeby można sobie odpuścić pisanie dokumentacji?

A nigdzie nie spotykane argumenty do anulowania oferty po to, żeby można sobie odpuścić zaimplementowanie tego w wydajny sposób?

Czy na którekolwiek z moich pytań masz inną odpowiedź niż: działa to tak, ponieważ nikomu się nie chciało się zrobić poprawnie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 25 kwietnia 2019, 14:56

Cześć, zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia uruchamiamy dzisiaj dla Was nowe rynki z funtem brytyjskim.

Od teraz na naszej giełdzie możecie bezpośrednio wymieniać GBP na kryptowaluty i grać na następujących parach walutowych

- BTC/GBP,
- ETH/GBP,
- XRP/GBP,
- LTC/GBP,
- BCC/GBP.

Pamiętajcie również o możliwości wpłat i wypłat funta przelewem bankowym, a także opcji wymiany GBP na złotówki, dolary oraz Euro w naszym wewnętrznym kantorze fiat ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości