Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » piątek, 8 marca 2019, 14:59

@CoinDeal czekam już prawie miesiąc!!! na zaksięgowanie wpłaty EOS :evil:
parę dni temu nawet udało mi się porozumieć z supportem przez Telegrama, co jest niełatwe, zważywszy, że jak tylko ktoś tam szuka pomocy to zaraz odzywa się do niego z 5 scamerów podszywających się pod support Coindeal,
opisałem mój problem, obiecali zrobić zgłoszenie i dać znać jak coś będzie wiadomo, oczywiście nikt się już potem nie odezwał,
na maila też już nie przychodzi potwierdzenie zgłoszenia, ani nic,
a to co dzisiaj mnie spotkało to już gruba przesada,
czekałem w kolejce na czacie do supportu przeszło 2 godziny!
i jak już udało mi się rozmawiać z człowiekiem to po podaniu potwierdzenia w blockchainie, że wpłaciłem miesiąc temu to EOS,
to zostałem bezczelnie przekierowany na automatycznego BOTa i znów wylądowałem na końcu kolejki... :
Obrazek
:evil:

rozumiem, że teraz już nikt nie zajmuje się wsparciem użytkowników, jeśli nie wykupią abonamentu Premium za 20$/miesięcznie,
to mogę chociaż dostać potwierdzenie, że jeśli wykupię ten abonament to ktoś w końcu łaskawie zajmie się rozwiązaniem problemu z moją wpłatą po miesiącu???

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » sobota, 9 marca 2019, 10:32

@keeper Ja na mój ticket nie dostałem również żadnej odpowiedzi, na szczęście mój problem się naprawił sam. Od wczoraj mam problem z depozytem LSK na czacie gadam tylko z botem. Napisałem ticket i pewnie żadnej odpowiedzi nie otrzymam bez wykupienia konta premium, które trzeba wykupić na rok bo na miesiąc się nie da.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » sobota, 9 marca 2019, 17:33

Ze względu na trudność jaką jest postawienie NODE od EOS (zajmuje to nawet parę tygodni), wszystkie wpłaty w kryptowalucie EOS są księgowane ręcznie. Podczas procedury stawiania nowych nodów, zdarza się że potrafią się zawiesić tuż przed nadgonieniem blockchain. Taki problem spotykamy tylko i wyłącznie z tą kryptowalutą, jest to niezależne od naszej giełdy, a zespół robi wszystko co w ich mocy, aby zapewnić jak najlepsze usługi.
Ponadto jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy z LSK, miło mi poinformować, że problem niedługo zostanie rozwiązany.

Dział supportu CoinDeal Premium obsługuje użytkowników znacznie szybciej. Wszystkie dochody z zakupu usługi CoinDeal Premium przeznaczamy na rozbudowę działu supportu.
Ze względu na ogromne zainteresowanie naszą giełdą dynamicznie powiększamy nasz zespół zatrudniając kilkadziesiąt nowych osób. Dbając o najwyższą jakość naszych usług, każda nowo zatrudniona osoba przechodzi obowiązkowe i skrupulatne szkolenie. Jesteśmy świadomi, że wydłuża to czas w jakim pracownik rozpoczął by pracę nad weryfikacjami, jednakże od zawsze naszym priorytetem była wysoka jakość.

Jesteśmy dumni, że nasza giełda rośnie i staje się coraz bardziej popularna, tylko w ostatnich tygodniach odnotowaliśmy dziesiątki tysięcy nowych rejestracji. Robimy co w naszych siłach, aby każdy użytkownik - nowy, czy już obecny - czuł się usatysfakcjonowany z poziomu naszych usług. Prosimy jednak o wyrozumiałość, działamy według procedur.

Aby usprawnić działanie supportu, zaimplementowaliśmy boty na czacie, które wypytując zbierają kluczowe informacje o problemie. W momencie przejęcia ticketu przez pracownika supportu, ułatwia mu to rozwiązanie sprawy.

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszą giełdą. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć najwyższej jakości usługi, lecz prosimy o wyrozumiałość.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 12 marca 2019, 12:55

Dołącz do społeczności CoinDeal i wybierz następną krypto w 14. głosowaniu na naszej plarformie! 🙌
https://coindeal.com/pl-pl/vote

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: adambr » sobota, 23 marca 2019, 18:16

CoinDeal
Witam
Zleciłem wypłatę z CoinDeal na konto bankowe 2019.03.14 do dnia dzisiejszego przelewu nie ma.
Mam pełną weryfikacje konta. Wcześniej robiłem przelewy i dochodziły normalnie.
Pisałem do suportu po polsku , angielsku i cisza. Czy to normalne??

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » niedziela, 24 marca 2019, 17:18

Dzień dobry,
wyjaśniamy sprawę, najpóźniej w poniedziałek dostanie Pan odpowiedź.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: adambr » środa, 27 marca 2019, 09:02

CoinDeal
Witam
Sprawa się wyjaśniła. Bardzo szybka reakcja. Dostałem przeprosiny na telefon komórkowy , na e-mail. Dziękuję .

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 27 marca 2019, 10:35

Nowa waluta i nowy rynek są dostępne na CoinDeal!

Z przyjemnością prezentujemy coin Buddy [BUD]. Możecie już dokonywać wpłat do swoich walletów na CoinDeal i trade'ować na rynku BUD/BTC.

:arrow: Chcesz dowiedzieć się więcej o Buddy? Buddy zapewnia liczne korzyści dla zespołów IT, pomagając im zautomatyzować i zoptymalizować proces implementacji - od kodowania, przez testowanie i dostarczanie produktu do swoich klientów.

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:56

Od dziś na CoinDeal dostępny jest nowy stablecoin - TrueUSD (TUSD). To najbardziej przejrzysty i godny zaufania stablecoin na rynku.

Możecie trade'ować tym coinem w połączeniu z trzema różnymi kryptowalutami:
- BTC/TUSD
- ETH/TUSD (wkrótce)
- XPC/TUSD

TrueUSD to stablecoin zbudowany w formacie ERC20, który jest w pełni zabezpieczony przez amerykańskiego dolara. TrueUSD to pierwszy token zbudowany na platformie TrustToken.

Obrazek

Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Zwycięzca 13. głosowania na nową kryptowalutę dołącza do CoinDeal!

Informujemy, że możecie już trade'ować nowym coinem eXPerience Chain na rynku XPC/TUSD.

XPChain (XPC) to coin wykorzystywany w różnych obszarach życia codziennego. Celem społeczności XPC jest stworzenie świata w którym każdy moze wyrazić i wdrożyć swoje pomysły z wykorzystaniem XPC jako narzędzia do osiągnięcia tego celu.

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 2 kwietnia 2019, 15:58

CoinDeal drugą na świecie giełdą kryptowalut pod względem Real Volume :!:

:arrow: https://icobrands.info/aktualnosci/pols ... VJ1_QNtOlU
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » wtorek, 2 kwietnia 2019, 16:10

Huh gratulacje,
kto wie, może nawet i doczekamy się kiedyś możliwości wypłat przez API.....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 3 kwietnia 2019, 10:57

@keeper, jaka giełda Twoim zdaniem najlepiej rozwiązuje kwestię dokonywania wypłat przez API? Czy możesz zasugerować nam na kim moglibyśmy się w tym temacie wzorować?
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » środa, 3 kwietnia 2019, 11:06

@CoinDeal szczerze mówiąc to jakakolwiek :)
wielkiej filozofii nie ma, posyła się adres poprzez API (czasem drugie pole typu memo) i kwotę.. i tyle

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: dvdx95 » sobota, 6 kwietnia 2019, 17:29

@kepper , tak a co z 2fa i potwierdzeniem email?
Przecież i tak musisz potwierdzić emailem wypłatę, bo giełda za Ciebie tego nie zrobi.

Dodano po 4 minutach 1 sekundzie:
@kepper chyba że faktycznie zlecasz setki wypłat dziennie, i wtedy prościej jest jak masz możliwość przez api je zlecać, ale ich potwierdzenie i tak leży po twojej stronie.
Jeżeli chodzi Ci o takie zlecanie wypłat to jak najbardziej na + aby taka opcja się pojawiła

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » sobota, 6 kwietnia 2019, 17:36

generalnie po API i tak autoryzujesz wszystkie zlecenia kupna/sprzedaży i dodatkowo już nie trzeba autentykować 2fa,
tak jest na wszystkich giełdach i jest to normalne,
można np. dodać adres IP do whitelisty aby był zaufany i z niego żeby można było zlecać przelewy - wtedy jest bezpieczniej

generalnie to nie jest żadne dziwne wymaganie, wszystkie giełdy to mają dostępne przez API

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » sobota, 6 kwietnia 2019, 17:36

dvdx95 pisze:@kepper , tak a co z 2fa i potwierdzeniem email?
Przecież i tak musisz potwierdzić emailem wypłatę, bo giełda za Ciebie tego nie zrobi.

Dodano po 4 minutach 1 sekundzie:
@kepper chyba że faktycznie zlecasz setki wypłat dziennie, i wtedy prościej jest jak masz możliwość przez api je zlecać, ale ich potwierdzenie i tak leży po twojej stronie.
Jeżeli chodzi Ci o takie zlecanie wypłat to jak najbardziej na + aby taka opcja się pojawiła
Że co? Jeżeli tworzysz API na giełdzie to służy ono np. do botów. Po to jest API żeby nic więcej nie potwierdzać. Dlatego klucz tworzy się i aktywuje samemu a jak go komuś dasz to już Twój problem.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: dvdx95 » sobota, 6 kwietnia 2019, 18:11

@liseklsk a ja tam jednak uważam że dobrze jest mieć kontrolę na wypłatą chociażby przez 2fa+email.
Jak się bot pierdzielnie albo coś to masz po kasie, a przy podwojnym potwierdzeniu na giełdzie i na emial masz zawsze mniejsze szanse że coś pójdzie nie tak bo w porę się możesz skapnąć.
A szczególnie giełda gdy np przez bug softa ktoś mógłby zgarnąć dostęp do twoich środków.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 16 kwietnia 2019, 16:33

Nasza giełda kryptowalut CoinDeal ponownie włącza się w pomoc sportowcom.
Zachęcamy do przeczytania artykułu, gdzie znajdziecie wypowiedź Kajetana Maćkowiaka, jednego z założycieli CoinDeal`a.

http://polskikosz.pl/bezpiecznybasket-w ... dC_U6cZg3I
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 11:04

CoinDeal zostaje oficjalnym sponsorem zawodnika KSW - Damiana Grabowskiego! 👊
Podpisanie tej umowy to kolejny sportowy akcent naszej platformy. 💪

Już w połowie maja będziecie mogli zobaczyć walkę Damian Grabowski z Karolem Bedorfem podczas #KSW49 w gdańskiej Ergo Arenie. 🥊 Zawodnik wystąpi w ubraniach obrandowanych logo CoinDeal, a na jego ciele znajdzie się również tymczasowy tatuaż.

Więcej o naszej współpracy przeczytacie tutaj :arrow: https://kryptowaluty.expert/damian-grab ... 6NduNnV6x8

Obrazek



Przypominamy, że głosowanie na nową kryptowalutę trwa! Już po raz 15 to Wy wybierzecie coina, który dołączy do CoinDeal!

Każdy zarejestrowany użytkownik może codziennie oddać aż 5 głosów na różne krypto.

:arrow: Zagłosuj tutaj: https://coindeal.com/vote.

Obecnie na prowadzeniu są Ethereum Classic oraz Iota. Kto wygra? Decyzja należy do Was!

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:42

Dziś witamy NEO na naszej giełdzie!

NEO zostało zwycięzcą naszego 14 głosowania na nową krypto. To Wy zdecydowaliście o tym, że to właśnie ten coin został dodany do naszej platformy.

Już teraz możecie trade'ować na nowym rynku NEO/BTC: https://frontend.coindeal.com/market/NEO-BTC/

NEO jest projektem typu open source. Wykorzystuje technologię blockchain i tożsamości cyfrowe do digitalizacji zasobów i automatyzacji zarządzania zasobami cyfrowymi za pomocą inteligentnych kontraktów. Wykorzystując sieć rozproszoną, ma na celu stworzenie „inteligentnej gospodarki” ("Smart Economy").

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Google [Bot] i 7 gości