Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 13 kwietnia 2019, 17:53

@new06, w to że przebijemy środkową bbands na 1W też wątpiłeś. :p
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » sobota, 13 kwietnia 2019, 17:58

@amneziahaze
Wszystko to kwestia dopasowania, wyczucia i doświadczenia
Rzuć okiem na taką ciekawostkę:



Fraktal? Po części na pewno. Czy będzie podobna kontynuacja? Czas pokaże.
Cały wykres jest fraktalem ale to nie oznacza że zawsze będzie identycznie. Jak we fraktalach wziętych z natury które są podobne do siebie a nawet takie same. Trzeba tylko znaleźć prawidłowość i odpowiednie proporcje
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 kwietnia 2019, 18:07

@amneziahaze dlatego długofalowo Niedźwiadki zakładają 50% dzisiejszej ceny tj. 2500$ (i co z tego że z 3100 wzrosło do 5000, można długimi miesiącami nie posiadać crypto i NIC się nie dzieje) 50%, podbicie, odbicia, męczenie buły i docelowo poniżej 2000$. Potrzebne jest pospolite ruszenie i zakupy na porządnym poziomie, zaangażowanie ulicy tak. W tej chwili to mogły być grube ryby, instytucje, bakkt i inne opowieści z narni albo po prostu boty testujące nastroje. Potestują to zobaczą że nie napływa żaden strumień pieniędzy. Będą stopniowo zbijać, obniżać, znowu odbijać i znowu jazda. Ja deklaruje 70k środków przy 1000- 1500$. Przy 2500 na te właśnie drobne obicia deklaruje 20k. Na dzisiejsze poziomy deklaruje 0 zł. Na prawdę porównywanie % z poprzednich lat, ale i poziomów 300-100$ to dzisiejszych 5000$ to dla mnie subiektywnie abstrakcja, wtedy walor spekulacyjny jest zastępowany innym, po prostu. Mamy nową rzeczywistość, forki ,forki forków. W 2015 jak wchodziłem w crypto była jedno nie podważalne przesłanie : Bitcoin jest nie podzielny, nigdy nie będzie podziału sieci..i zonk : https://www.forks.net/list/Bitcoin/
Wielu, na prawdę wielu zapaleńców z 2015 i wcześniej widzi temat już zupełnie inaczej. Totalnie. Po prostu zamienił się BTC w kolejny walor spekulacyjny na rynkach finansowych (pozwoli grać na FX, kontraktach bez udziału crypto). To na prawdę wiele zmienia, została magiczne przesłanie Satoshiego zamienione w czystą spekulację. Nie przeszkadza mi to nadal mieć obecnie micro longa (tylko ukopane forki forka BTC).
Ostatnio zmieniony sobota, 13 kwietnia 2019, 18:09 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 13 kwietnia 2019, 18:11

ergorg pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 17:53@new06, w to że przebijemy środkową bbands na 1W też wątpiłeś. :p
a tego unikam jak ognia od ostatniej bańki, nawet na wysokich interwałach. Obrazek

Dodano po 2 minutach 13 sekundach:
socjolog2008 pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 18:07Ja deklaruje 70k środków przy 1000- 1500$.
w 2013-2014 brało się kredyty, zawsze masz jeszcze taką opcje i więcej chwilówek niż kiedykolwiek. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 kwietnia 2019, 18:22

@amneziahaze w 2015 w lipca jak robiłem zakupy uwierz, każde małe zlecenie które realizowałem jako firma przeliczałem/kupując za ten zysk BTC. Taką jazdę miałem na punkcie crypto, że miałem kilka różnych wtedy. Raz się udało zarobić, nie musi się to powtórzyć. Kulam na co dzień ładnymi kwotami na FX, większość na walutach, czasami (co wstawiam na crypto), ja mam ZERO wiary przy takich poziomach cenowych, ciężko z moim podejściem położyć się nawet na noc spać posiadając, a co dopiero z pozycją na dźwigni. Dzisiaj nie mam, i czekam i porównywanie że się kiedyś ktoś tam nie doczekał skupu za 30$ czy 100$ to żart. 5000$ i możliwe że wzleci jeszcze nawet na 5700$. Rynek wypluł takich jak ja. Tych cen nie kupowałem wtedy kiedy bańka była w toku, wtedy kiedy wg, @anagamidev świetnie wyczułem dołek i dziś. Mamy swoje poziomy i albo, albo. Obejdzie się bez mojej kasy. Też spoko. Może tak być że już nigdy nie kupię crypto, jakieś tam śrubki na DT, czy wykopane się mogą przydarzyć ale rynek potrzebuje Billions a nie śrubek ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 13 kwietnia 2019, 18:37

@socjolog2008 już pisałem parę postów temu, że wielu opuściło tą łajbę przed wbiciem 1k$ za drugim razem i 20k$ obserwowali tylko na wykresie zamiast w swojej kieszni :D Nie ma reguły, jedni wchodzą, bo widzą swoją okazje po pięknięciu banki, inni zarobieni boją się stracić co zarobili :D Ogólnie nie potrzebujemy takich jak Ty, który gra śrubkami :D Ja tylko się dziwię Tobię, że ksztyny kapitału nie zainwestujesz/nie zainwestowałeś po takich spadkach na 3k$ :D Ale to właśnie mówi jak ludzie ulegają fałszywej iluzji rynku, myślisz emocjami, zamiast chłodno dozować ryzyko :D Mogłeś wygrać życie, a tracisz życie na FX'ach :D LTC już zrobił ponad 300% od dołka, na dźwigni nigdy byś nie postawił 100kPLN, a tutaj miałeś pewne wejście na długi termin :D Parę tygodni cierpilowści i miałbyś mieszkanko :D Ja uważam, że warto skupować co parę dni i tyle aż do kolejnego przesilenia hossy najlepiej :D

Co do forków, to faktycznie można powiedzieć, że rozwadniają kapitał, ale przecież dopiero po forkach BTC wbił 20k$, a BCH 4k$ :D Jeśli ktoś potraktował to jako dywidendę to raczej zarobił :D A to, że przykorekciło, cóż, normalna sprawa, buy low sell high :D
Ostatnio zmieniony sobota, 13 kwietnia 2019, 18:48 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 kwietnia 2019, 18:48

@anagamidev mogę położyć na ołtarzu wiary Byków obecnie ukopane BSV i kładę :mrgreen: to max co mogę zrobić jako riposta do twojego
anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 18:37Mogłeś wygrać życie, a tracisz życie na FX'ach

Tak jak by na FX nie dało się zarobić. Setki jak nie tysiące walorów spekulacyjnych, z dużo prostszą formą rozliczania z US. Podziwiam za wiarę, nawet jak ja akurat na wzrostach tego waloru nie zarobię Ciebie będę plusować zawsze za przekonanie na UP. Nie widzę tego, ale Ty możesz na swoim przekonaniu dolecieć = nie wiadomo gdzie, ale możesz ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 13 kwietnia 2019, 18:54

@socjolog2008 BSV też może da zarobić, szczególnie, że ostatnio taki FUD, więc może faktycznie będzie wkrótce jakis kosmos :D
Na wszystkim da się zarobić, ale chodzi o potencjał długoterminowy i czas poświęcony :D

### edited: 2019-04-13 19:02 ###
Jak do tej pory fraktalik ładnie się sprawdza, może znowu będzie mulenie przez dwa tygodnie i na końcu znowu podniesienie podłogi o 1k$ :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 13 kwietnia 2019, 19:17

anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 18:37Parę tygodni cierpilowści i miałbyś mieszkanko :D Ja uważam, że warto skupować co parę dni i tyle aż do kolejnego przesilenia hossy najlepiej :D
Co uważasz, a co naprawdę robisz to powinna być Twoja prywatna sprawa, a nie udowadnianie wszem i wobec ludziom, którzy słabo się na tym znają, że nadmierne ryzyko jest w porządku. Mogłeś to, mogłeś tamto. A Ty mogłeś zarobić na ów przysłowiowe mieszkanko na poprzedniej i poprzedniej i jeszcze poprzedniej bańce, to gdzie wtedy byłeś, skoro piszesz o tych "znikających"? Poza tym po co komu mieszkanko? Do robienia nowych mieszkanek?

Pisanie nieodpowiedzialne że na 6k jest nisko bylo w tym wątku i potem 50% w dół w moment. Tego typu forma działania to nabijanie giełdom obrotów poprzez nieświadomych zapaleńców - błędny kierunek. Pisane było setki dziesiątki set tysięcy razy, że niksko to.... 4 200 3000 7000 15 0000tys.... pisane też było że wysoko to 27 300 2000 4000.. czytane tymi samymi oczyma. Zatem CO BY BYŁO GDYBY = śmiało, zaufaj sobie, ale po co promować zjazdy i wyleszcz na 40-60% ceny gdzie rynek 80% wyleszcza naiwniaków, a tu pozwala na przekłamywanie prawdy, po cholerę ten cyrk.
Spoiler:
A teraz płać podatki, oddaj pokój jakiemuś abdulowi.

---------------------
anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:26@amneziahaze ja tutaj się nie wymądrzam, tylko wielokrotnie pisałem, że skupowanie po 80% spadkach i więcej to dość pewny zysk i tyle :D
spokojna głowa, przed Tobą pisało bardzo wielu bardzo cenne analizy.
anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:26Statysycznie sparwdzało się to na BTC za każdym razem :D Chyba, że tym razem będzie inaczej ; )
za każdym razem jest inaczej. gdyby było cały czas tak samo odsetek PRZEGRYWAJĄCYCH wynosiłby 0%, a nie jak jest naprawdę 60-90% w zależności od rynku.

Ja tam nikomu nic nie będę nigdy radzić, choć faktycznie warto w dobrym momencie jak się wie co się robi i ma się kapitał. Ale fundamenty są ważniejsze dla mnie osobiście, więc wolę się nie nabierać i żyć spokojnie. W tym momencie też grałem na indeksach, więc widzę co się dzieje mniej więcej. Tam też są wielcy korekciarze z kolei, z dupy taka logika i tyle, marnowanie czasu.
Ostatnio zmieniony sobota, 13 kwietnia 2019, 19:35 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 13 kwietnia 2019, 19:40

@amneziahaze ja tutaj się nie wymądrzam, tylko wielokrotnie pisałem, że skupowanie po 80% spadkach i więcej to dość pewny zysk i tyle :D Statysycznie sparwdzało się to na BTC za każdym razem :D Chyba, że tym razem będzie inaczej ; ) :D Ale jednak nie było inaczej, odbiło :D Hmm, no na 6k$ tam można było 3-4 razy skupować na pewniaka i uśredniać sprzedając na górkach na 12k, 10k, 8k( i 7788k$ bfx) :D Po prostu większość osób jak spada to myśli, że będzie już spadać do 0, a jak rośnie to od razu 1M$, ja lawiruję między tymi skrajnoścami i każdemu też radzę :D Zresztą na 6k$ byłem przygotowany, żeby grać na poziomach 5k$, 4k$, 3k$, 2k$ i 1k$ :D Im niżej tym łatwiej :D No i też taki zjazd dla HOLD'era to nie lada gratka :D Przecież nie da się go wyleszczyć, co najwyżej rozchwiać emocjonalnie i osłabić ręce :D Niech BTC spadnie nawet i do 1$ i ja będę skakał z radości jak dziecko :D

### edited: 2019-04-13 19:41 ###
@amneziahaze coż -80% do ATH to -80% od ATH i tyle, dla mnie bezpieczne wejście na długi termin, a jak ktoś panikuje i nie umie liczyć to jego sprawa :D Zobacz na takiego @socjolog2008 tyle lat w tym siedzi, a nie potrafi wyciągnąć wniosków, nie dziwota, że tyle ludzi nie wygrywa :D Przegrywają, bo się lewarują, kupują na silnych lokalnych trendach i panikują na spadkach oraz chcą zysku w kilka dni zamiast spokojnie uśredniać sobie :D Przecież trafienie na ceny +10k$ z perspektywy całego wykresu to szansa jakieś mniej niż 5%, a tam mnóstwo osób kupowało, co za szczęściarze :D

### edited: 2019-04-13 20:09 ###
@socjolog2008 hehe, na bańce w 2013 1.2k$ też trwało pewnie krótko, a z tego co czytałem/słyszałem, mnóstwo ludzi tam utopiło hajsy, kredytowało się :D 20k$ też nic nie mówi tak po prawdzie, ale właśnie należy analizować wykresy, porównywać, liczyć procenty i wyciągać wnioski :D

@amneziahaze na giełdzie nie ma magii, to Ty sobie komplikujesz, piszesz jakieś scenariusze, spiskowe teorie, widzisz manipulacje, zamiast grać to co jest :D Klucz jest w prostocie :D
amneziahaze pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:48teraz będziesz mnie oświecać nt. rynków? Zabawne, bo akurat nie wiem z jakiej przyczyny. samo rysowanie kresek, figur, wskaznikow i fibo to juz jest dla mnie komplikacja sama w sobie. wyznaczanie kanalow w 15m WTF... przeciez to tworczosc z tego wątku, tylko i wyłącznie.
Właśnie to jest upraszczenie sobie wykresu, estymowanie, zawężanie pola potencjalnych możliwości i określanie prawdopodobieństwa albo targetów :D Ostatecznie i tak albo pójdzie do góry albo w dół na jakimś swingu mniejszym bądź większym :D
Ostatnio zmieniony sobota, 13 kwietnia 2019, 20:09 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 13 kwietnia 2019, 19:43

@anagamidev został przekroczony Rubikon cenowy dla mnie. I od którego ATH liczyć ten % spadków, bo w 2017 miałeś ATH co 3 dni właściwie. Rozumiem bierzesz pod uwagę to 5 godzinne, ostatnie w grudniu 2017. To bardzo słaby wyznacznik czegokolwiek...
Wnioski wyciągam prawidłowe : https://www.buybitcoinworldwide.com/price/
ps. zaczynam zakrapiany wieczór. Znikam bo powstają wtedy prawdziwe posty Trole. Do jutra :arrow:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 13 kwietnia 2019, 19:48

anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:40Przegrywają, bo się lewarują, kupują na silnych lokalnych trendach i panikują na spadkach oraz chcą zysku w kilka dni zamiast spokojnie uśredniać sobie :D
ten rynek to jeden wielki lewar, jezeli masz pojecie w ogole o innych rynkach, tym bardziej po wprowadzeniu esmy.
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:40Zobacz na takiego @socjolog2008 tyle lat w tym siedzi, a nie potrafi wyciągnąć wniosków, nie dziwota, że tyle ludzi nie wygrywa :D
nie kumam tego co piszesz. w mojej opinii to jest jakiś absurd. są lata w zaleznosci od trendow, ze masz wiele razy depo na zysku i lata cienkie, gdzie traci niemal kazdy, zobacz sobie ostatni rok na giełdach. faktem jest, że lepiej się znać na tym, wtedy skuteczność się zmienia, jednak brak pozycji, czy nawet niewykorzystana akcja, to nie jest na krypto moim zdaniem fail, bo ten rynek buja na mocnej z@socjolog2008
a w ogole zaczalbym od tego ze to forum sie spapralo i poziomem i funkcjonalnoscia od ostatniej banki i mam wrazenie od ponad poltora roku ze marnujemy tu czas. wybaczcie za offtop i to co napisalem, ale tak napraw@socjolog2008
anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:48@amneziahaze na giełdzie nie ma magii, to Ty sobie komplikujesz, piszesz jakieś scenariusze, spiskowe teorie, widzisz manipulacje, zamiast grać to co jest :D Klucz jest w prostocie :D
teraz będziesz mnie oświecać nt. rynków? Zabawne, bo akurat nie wiem z jakiej przyczyny. samo rysowanie kresek, figur, wskaznikow i fibo to juz jest dla mnie komplikacja sama w sobie. wyznaczanie kanalow w 15m WTF... przeciez to tworczosc z tego wątku, tylko i wyłącznie.

zresztą przy stosowaniu roznych metod - jezeli sa dobrze skalibrowane - wychodzi bardzo zblizony wynik.
anagamidev pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:48Właśnie to jest upraszczenie sobie wykresu, estymowanie, zawężanie pola potencjalnych możliwości i określanie prawdopodobieństwa albo targetów :D Ostatecznie i tak albo pójdzie do góry albo w dół na jakimś swingu mniejszym bądź większym :D
Chcesz się przekomarzać, bo napisałem swoje zdanie odnośnie nieodpowiedzialności na rynku. Zależy co, kiedy, kto, ile, i momenty wejścia, wyjścia.
Ostatnio zmieniony sobota, 13 kwietnia 2019, 19:59 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3283
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: akos » sobota, 13 kwietnia 2019, 22:14

socjolog2008 pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 19:43od którego ATH liczyć ten % spadków, bo w 2017 miałeś ATH co 3 dni właściwie
Punkt ATH, jak sama nazwa wskazuje, może być tylko jeden :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » sobota, 13 kwietnia 2019, 22:19

Lol pododawalem kilku delikwentow do ignore ale patrze jakims cudem amnezi nie mam w ignore i co jeszcze dziwniejsze on na prawde pisze z sensem :shock:
Niestety wybaczcie ale juz mi (przynajmniej chwilowo) przeszla ochota na ratowanie swiata przed nieodpowiedzialnymi idiotami - choc jak to mówią uratowac jednego to uratowac caly swiat
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » niedziela, 14 kwietnia 2019, 01:30

Rola wcześniej prezentowanego kanału, który dosyć dobrze obsłużył parę 3-cią i 4-tą falę w ramach ruchu od 8.02, prawdopodobnie już się zakończyła.

Cały czas obecny jest oczywiście większy elliottowski kanał, które równie dobrze, jeśli nie lepiej może obsłużyć cały pięciofalowy ruch wzrostowy od 8.02 wraz z jego dokładnym wykończeniem. Median line tego kanału jest prawdopodobnie odpowiedzialna za skrócenie 5-tej podfali fali c flata budowanego mozolnie od 3.04, będącego 4-ką w ramach ruchu od 8.02. Zaś na górnej linii tego kanału ma szansę zostawić swój ślad 5-ta fala impulsu od 8.02.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » niedziela, 14 kwietnia 2019, 11:03

rozumiem , że według tej powyższej AT @Fibo nie mamy już za bardzo miejsca na korektę i można spodziewać się ruchu w kierunku ~~5800 .....??
jednak ...
widząc ten słaby vol na boczniku , zachodzi pytanie czy rynek ma na to siłę bez tej wyczekiwanej troszkę większej korekty ??

:roll:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 11:16

Corso pisze: niedziela, 14 kwietnia 2019, 11:03rozumiem , że według tej powyższej AT @Fibo nie mamy już za bardzo miejsca na korektę i można spodziewać się ruchu w kierunku ~~5800 .....??
jednak ...
widząc ten słaby vol na boczniku , zachodzi pytanie czy rynek ma na to siłę bez tej wyczekiwanej troszkę większej korekty ??

hehe, nie ma za bardzo miejsca na korektę? na korektę jest na prawdę sporo miejsca, mniej więcej do 4400$-4500$ docelowo, tylko pewnie nie w jednym ruchu po niedawnym wystrzale, bardziej spodziewałbym się z obecnego poziomu na 4700$-4800$, potem odbicie do 5000$ i wtedy korektę na 4400$-4500$, ale jak to na bitku musi być trochę boczniaka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 11:25

Oni budują znowu to swoje magiczne ,,U'' które może przebić knota poprzedniej górki (czyli pewnie góra tego narysowanego tunelu). Te ruchy są już tak przewidywalne że nawet shorciarze sobie zrobili wolne. Gdzieś to dolecieć musi blisko poprzedniej strefy ,gdzie miesiącami wszyscy mieli wywalone. Ja stawiam 5700-5800 (nie gram longów, tylko śrubki z miningu) i gdzieś tam się będzie można ustawiać z tłustymi shortami. Zbiegnie się to znowu z jakimś magicznym newsem, forkiem, wydarzeniem (ps. pewnie nieoczekiwany news o sprzedaży forków BTC przez syndyka Mt.Gox koniec kwietnia, tak można obstawiać spekulacyjnie co to będzie za news i info było pod to już że staną się ponownie prawdopodobne kolejne Miśiowe poziomy. Takie niepotrzebne nikomu przeciąganie i strata czasu.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » niedziela, 14 kwietnia 2019, 12:47

Ostatnio byly dyskusja na temat china mining ban. Gdyby ktos chcial uzupelnic informacje. Mysle ze tweta Charlie Lee mozna wziac pod uwage
Jak zwykle FAKE NEWS

https://twitter.com/SatoshiLite/status/ ... mors-false

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 14:34

A co powiecie, że na RSI czeka nas ruch odwrotny do sytuacji z (aktualnego) dołka z listopada 2018r.?
Obrazek
Porównanie odwróconego RSI z listopada 2018r. do dzisiaj:
Obrazek

I jeszcze porównanie kursu:
Obrazek

Gdyby to się sprawdziło to czekałby nas jeszcze jeden ruch up np. do 5,5k (lub nawet do 5,7/5,8k ) przed właściwą korektą. Zgadzałoby się to także z sentymentem rynku, bo wydaje mi się, że prawie wszyscy czekają teraz na korektę.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 21 gości