W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: scryptominer » środa, 20 marca 2019, 09:36

ergorg pisze: środa, 20 marca 2019, 08:25Podobno na Zcash poszedł jakiś news, zbliżamy się do LT.

Może chodzi o tego nowego minera? Może news nie jest na tyle spektakularny, żeby zrobić +100/200%, ale na 10-20% powinien wystarczyć;) + to co KryptoBanita pisze

Crypto mining hardware manufacturer, Bitmain has recently launched a new miner designed to mine the popular privacy oriented cryptocurrency Zcash. According to the company, the new miner is equipped with three times more hashing power than its previous version.

https://app.algory.io/app/cryptonews/59 ... tminer-for

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3090
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » środa, 20 marca 2019, 09:38

ergorg pisze: środa, 20 marca 2019, 08:49 @mudol, tylko ptaszki ćwierkały już wczoraj, a ten news jest dzisiejszy. Może chodzi o to:

https://www.coindesk.com/bitmain-launch ... hing-power
Wczoraj widziałem to na twiterze, ale nie wiem czy by kurs takie "opóźnienie" miał, może wszystko razem się na to złożyło

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » środa, 20 marca 2019, 10:18

KryptoBanita pisze: środa, 20 marca 2019, 09:15A nie lepiej patrzeć na wykres ZEC/BTC ?
Ja gram do fiatów. Nieraz wykres do BTC potrafił dać ładnego kopa w dupe. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomaroc » środa, 20 marca 2019, 20:06

Waves wychodzi z klina. Zdaje się być dobrą opcją na średni okres.
Devs coś tam ogłosił wydanie aktualizacji węzła 0.17, która zawiera oczekiwany wiele języków programowania RISE dla dApps w testnet. Poza tym ten coin nie był pompowany w ostatnim okresie...

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Moreabouthecrypto » piątek, 29 marca 2019, 08:40

Czy Celer ma jakieś szanse na wzrosty?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:53

Zcash w w końcu przy TL spadkowej. Up może dopiero się zacząć:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 22 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Palkers999 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:19

Neumark dziś jako jeden z nielicznych na Bitbay na czerwono.
Czy ten projekt warty jest obserwowania i Longterm??

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 15:57


Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » wtorek, 2 kwietnia 2019, 20:34

Elon Musk prawdopodobnie w Doge ;-)


od pewnego czasu mówiłem, żeby nie lekceważyć tego crypto żartu

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: leszek555 » wtorek, 2 kwietnia 2019, 23:03

Tak sobie rozkminiam, skoro takie osoby inwestują w krypto i jest ich, najprawdopodobniej, mnóstwo, to nie uważacie, że 165 mld $ kapitalizacji to skrajne niedoszacowanie?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:04

IOST ogłosił program buyback i przedłużony lockup coinów projektu, a Jimmy (co-founder) ciągle trąbi o "secret weapon" którą ma ogłosić w tym miesiącu. W statystykach wygląda że IOST jest 4 platformą po EOS, ETH i TRX ledwie miesiąc po uruchomieniu mainneta. IMO jeśli utrzymają tempo to jest szansa na top20 mcap (aktualnie prawie $190M), czyli potencjalne x3/x4.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » piątek, 5 kwietnia 2019, 19:07

No i chyba przyszedł czas na XRP:





Dodano po 21 sekundach:
ETH może dopiero wystrzelić:



Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 11:31

Małe podsumowanie szczególnie ciekawe dla osób zainteresowanych altcoinami zaangażowanymi w supply chains.
Jakie trendy i zmiany czekają nas w przemyśle spożywczym? Jak zmieni się żywność dzięki takim technologiom jak blockchain i IoT?

Także fani Vechain, Trac, TeFood czy Ambrosus znajdą tu coś dla siebie. Co prawda blog z ramienia Ambrosus, jednak obiektywnie!

https://ambrosus.pl/trendy-w-branzy-spo ... rewolucja/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 16:09

Ktoś wchodzi w jakieś kanabisowe coiny pod ewentualne pompki na 20kwietnia?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 10 kwietnia 2019, 09:38

adam1226 pisze: wtorek, 9 kwietnia 2019, 16:09Ktoś wchodzi w jakieś kanabisowe coiny pod ewentualne pompki na 20kwietnia?


Obrazek

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » sobota, 13 kwietnia 2019, 14:29

A co sądzicie o Wabi (tael) długoterminowo? Zastanawiam się czy nie wejść na long term. Dużo ma się dziać w tym roku w związku z tym projektem

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 17:24

Dla zainteresowanych tematyką altów zajmujących się supply chain i IoT

Dzisiaj mam dla was coś naprawdę specjalnego.


Kilka dni temu, pod jednym z postów padło następujące stwierdzenie - Ambrosus to scam. Cóż, postanowiłem do sprawy podejść niezwykle poważnie. Jest to bardzo duże oskarżenie dla projektu, lecz zarazem niezwykle ciekawe zagadnienie. Jak określić, czy dany projekt jest, bądź nie jest scamem? W dzikim świecie kryptowalut, taka wiedza może dosłownie zapewnić przetrwanie naszym portfelom. Skontaktowałem się więc z grupą profesjonalistów która na codzień zajmuje się eksponowaniem scamów z krypto (i ma w tym wiele "sukcesów"), a jej członkowe pomogli mi ustalić kryteria mojego małego badania i określić ramy pojęciowe i znaczeniowe, które definiują scam. Również dostarczyli mi mnóstwo informacji na temat samego przebiegu działań scamu, gdyż i w nim jest prawidłowość. Uzbrojony w tą wiedzę, wziąłem na warsztat projekt który jak wiecie sam wspieram - Ambrosus.

Co z tego wyszło? Naprawdę obszerny raport, który nie tylko odpowiada na to pytanie, lecz również dostarcza mnóstwa informacji o samym projekcie. Jest długi, ale warto, gdyż można się wiele nauczyć jeżeli chodzi o weryfikowanie scamów. Co więcej, opracowałem swego rodzaju strukturę, jak krok po kroku sprawdzać i weryfikować kryptowaluty które kupujemy.

Jest to obecnie najdłuższe i najsolidniejsze podsumowanie zrobione przeze mnie na łamach tego bloga, także będę niezwykle wdzięczny za wszelkie komentarze i głosy konstruktywnej krytyki:
https://ambrosus.pl/pelny-raport-i-wery ... -ambrosus/

Chciałbym również powiedzieć, że jeżeli ktoś byłby zainteresowany podobną analizą dowolnej kryptowaluty to niech napisze do mnie na PW. Z chęcią podejmę się takiego zadania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3090
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 17:53

@stokarz Sorry, ale mam parę uwag.
W przypadku Ambrosus to nie problem, gdyż szczegółowe informacje znajdujemy wprost na ich publicznym profilu na Linkedin. Dzięki temu, jesteśmy w łatwy sposób sprawdzić realność tych miejsc. Nie są to żadne raje podatkowe, ani biura internetowe. Transparentność w tym punkcie świadczy o tym, że firma kryptowalutowa nie próbuje chować lokalizacji swojej działalności. Jest to niezwykle ważny aspekt w weryfikowaniu krypto scamu, gdyż potencjalny scam chciałby za wszelką cenę ukryć jakiekolwiek fizyczne lokalizacje.
Sprawdzałeś te lokalizacje? Bo w tekście niby sprawdziłeś, a po pierwsze: te adresy NIE SĄ PEŁNE, po drugie, niektóre to dosłownie las.
Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że osąd mój nie może być obiektywny z racji charakteru moich działań – jestem zaangażowany w promowanie Ambrosusa.
Gdyby się okazało, że to scam, napisałbyś to? :lol:
Skontaktowałem się więc z grupą profesjonalistów która na codzień zajmuje się eksponowaniem scamów z krypto (i ma w tym wiele "sukcesów"), a jej członkowe pomogli mi ustalić kryteria mojego małego badania i określić ramy pojęciowe i znaczeniowe, które definiują scam
Co to za grupa? I ile osób liczy ta grupa oraz jakie ma doświadczenie? Gdzie efekty ich pracy? Czy ta grupa to grupa jednoosobowa, w której skład wchodzisz Ty?

Tylko zaznaczę, kompletnie nie obchodzi mnie ta waluta, nawet to czy to scam czy nie. Ale pisanie o jakimkolwiek raporcie, że ma coś wyjaśnić to trochę nie tak wyszło. Ale doceniam, że cokolwiek próbujesz wyjaśnić, możliwe, że waluta warta szerszego spojrzenia.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 23:42

mudol pisze: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 17:53Gdyby się okazało, że to scam, napisałbyś to?
Tak i jako pierwszy mówił o tym jak najgłośniej, aby uchronić innych.
mudol pisze: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 17:53Sprawdzałeś te lokalizacje? Bo w tekście niby sprawdziłeś, a po pierwsze: te adresy NIE SĄ PEŁNE, po drugie, niektóre to dosłownie las.
Z
Mój błąd, dokładny adres: Lootsa 8, 10135 Tallinn

Link do widoku na google maps:
mudol pisze: poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 17:53Co to za grupa? I ile osób liczy ta grupa oraz jakie ma doświadczenie? Gdzie efekty ich pracy? Czy ta grupa to grupa jednoosobowa, w której skład wchodzisz Ty?
Nie mam nic wspólnego z tą grupą. Zanim przystąpiłem do raportu, chciałem zdobyć wiedzę na temat eksponowania scamów, jak dokładnie przebiega ten proces, krok po kroku. Wiem co nieco o krypto i wielu sprawach z nim związanym, natomiast zdaję sobie sprawę z ograniczeń mojej wiedzy. Nie będę opisywał krok po kroku jak doszedłem do członków tej grupy, bo nie ma to żadnego znaczenia. Stanowią oni międzynarodową grupę tropiącą scamy. Wiele z efektów ich działań jest publiczna w mediach. Dowiedziałem się, że dzięki ich działalności udało się (w ostatniej akcji) oddać ponad 5 milionów $ inwestorom. Natomiast jasno poproszono mnie, że o ile mogę skorzystać z wiedzy o tym jak się scamy profesjonalnie tropi, to nie mam, ani wymieniać z nazwy członków grupy, ani nazw projektów które udało im się udaremnić.

Kontakt z nimi miał na celu nauczenia mnie i lepszego zrozumienia metodologii działania scamów. Sama grupa nie działa dla jakichkolwiek profitów. Dzięki wiedzy od nich, mogłem wnieść do raportu nutkę profesjonalizmu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3090
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 16 kwietnia 2019, 07:54

@stokarz Czyli to nie grupa sprawdzała czy to scam, tylko Ty? 8-)
Sprawdzałeś ten adres w Talinie? Bo to biura na wynajem Technopolis:
https://www.technopolis.ee/en/meeting-r ... endees=1-5
Więc to raczej SŁABY argument za tym, że to poważna firma.

Pozostałe adresy sprawdzałeś? 8-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev, Google [Bot] i 12 gości