Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 6 kwietnia 2019, 18:26

Może kolejny fraktalik :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 kwietnia 2019, 18:38

druga tura - pchanie przez BCH.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 6 kwietnia 2019, 18:39

5258$ i to powinno być to. @shinya56 miło słyszeć że są w autobusie też Niedźwiedzie ;) @BitJanusz BCH to nie stabilny emocjonalnie zawodnik, Dash jest bardziej dojrzały. Już się czaimy :twisted:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 6 kwietnia 2019, 18:48

@socjolog2008
Cały czas jestem bearish ;)
Chłopaki wrzucali dobre analizy. Myślę, że jest szansa na 5400-5800 $. Później zjazd ok. 1000 $.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 6 kwietnia 2019, 18:55

ergorg pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 19:35obecne wzrosty mają sprawić, że każdy shorciarz 3x się zastanowi zanim otworzy kolejnego. Kiedy już i oni zwątpią w spadki, dopiero wtedy będzie czas na shortowanie

A każdy long men będzie przeklinać tych j..ych Niedźwiedzi że myślą o shortowaniu takiego cuda, wtedy postawią w longi x25/x50 i kuku
@shinya56 wiem śledzę na bieżąco
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:08

Retest 0,618 spadku, precyzyjne odbicie od niego.

Obrazek

jak nie wyjdzie powyżej w zdecydowany sposób, to będę walił głową w ścianę, że nie zrobiłem tego, co pierwotnie zamierzałem zrobić :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jasiuwolny » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:22

Chcesz powiedziec że będziesz zły że nie otworzyłeś szorta?

edit:
@bitjanusz
Ja zlekceważyłem Twoją ostatnią pozycje gdy napisałeś że otwierasz szorta przez co się zgapiłem i poszedłem spać (tez przez ciężki następny dzień) a potem trochę załowałem się nie zrobiłem zrzutu bo mam 80% kapitału w crypto. Teraz chce dopilnować pozycji ale nie wiem jakich ruchów się spodziewać bo BCH ustawione mam na sprzedaż przy 344$, z tym że martwię się że nie dojdzie, chyba że będzie konkretne przebicie poziomu który wyznaczyłeś (Retest 0,618 spadku) wtedy wystrzeli i ten pułap będzie niski
Ostatnio zmieniony sobota, 6 kwietnia 2019, 19:46 przez jasiuwolny, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:30

https://txstreet.com
Jesteśmy w bessie, a sieć Core sami widzicie. Wyobraźcie sobie sytuację jak zmienimy trend.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:38

shinya56 pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 19:30Jesteśmy w bessie, a sieć Core sami widzicie. Wyobraźcie sobie sytuację jak zmienimy trend.

Racja, sieć od dłuższego czasu jest na maxa zapchana
https://bitcoinfees.earn.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:02

shinya56 pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 19:30Jesteśmy w bessie, a sieć Core sami widzicie. Wyobraźcie sobie sytuację jak zmienimy trend.
Ogólnie skoro double bottom typu A&E został wbity, to mamy kolejny sygnał odwrócenia trendu, więc granie teraz short'ów będzie kontrproduktywne :D Aczkolwiek łapanie shortów daje szybkie zyski :D Co kto lubi :D Najlepiej akumulować i uśredniać sobie :D
viewtopic.php?f=27&t=25968&p=558073#p558073
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:05

Pierwszy solidny sygnał za nami. Właśnie wyszedłem z depresji. Po fali korekcyjnej (BCH 290usd w nizinie), druga fala odbicia od korekty, i kolejna mini-korekta albo konsolidacja. Nastawiam się optymistycznie na dalszy run. A jak nie to trudne, wrócę na daxa.

Wybaczcie, że nie piszę wprost o BTC, ale wiadomo jak jest, skupiam się osobiście na zmienności LTC i BCH od dłuższego czasu(2-3lata), zresztą w przypadku LTC, mimo że BTC niby kieruje rynkiem, to idzie dojrzeć poprzedzające trendy na LTC, zaś na BCH jest maksowanie zmienności w fali. Pozdrawiam serdecznie.

@anagamidev nie wiem co myśleć, mnie ruszają ogółem wyższe interwały, a te na 1D sugerują jakąś korektę, mimo to, nie zawsze dany interwał, nawet wysoki, jest wykładnikiem ogólnego ruchu ceny. Ja tam się cieszę, wreszcie coś się dzieje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:21

@amneziahaze możliwe, teraz chyba powinien być zjazd do dolnej bandy, bo na weekendzie chyba nie wybije :D Na ten moment 1h :D


Spoiler:
Ewentualnie taki fraktal z fejkowym wybiciem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:26

@anagamidev
Ale co Ty do mnie piszesz ? Ja wrzucam informacje, że sieć Core jest zapchana na głębokiej bessie i nie wyobrażam sobie jak to ma normalnie funkcjonować jak wejdziemy na hossę. Ja piszę o BTC, ale długoterminowo. I to nie jest tak, ze jestem przeciwny BTC, tylko co mam się ścierać z faktami ? Fakty są takie, że BTC Core nie wyrabia. Podałem link do tej informacji, gdzie w sposób animowany potwierdza się to o czym mówię. 5-latek nawet to zrozumie.
Ty mi piszesz, że gram przeciwko trendowi. Dla Twojej informacji gram z lokalnym trendem wzrostowym i dobrze się bawię przy tym ;) Zafiksowałeś się na tym Bitcoinie, że nie wiem. Tylko, żebyś się nie przejechał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:33

anagamidev pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:21bo na weekendzie chyba nie wybije
w głębokiej hossie bardzo często wybijało na weekendzie. To wjazd we wtorek środę, to celowe zagranie ultra-bogatych klientów krypto-kruszcu. Dalej już tylko ciągną się płotki, w tym my. I tak zakładam, ze jezeli juz to optymizm rynkowy może podnieść obecnie ten kurs. Podejrzewam, że ten "skupujący" poczeka na bardziej "dramatyczny" moment.
anagamidev pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:21Na ten moment 1h
Spoko. :mrgreen:
shinya56 pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:26i nie wyobrażam sobie jak to ma normalnie funkcjonować
to nie będzie funkcjonować. każdy kto długo w tym siedzi o tym wie. dlatego dziwią mnie dziwne przypadki wielkich trejderów tego forum. to się zapcha prędzej czy później i na poprzedniej bani też było zapchane. To żaden interes dla leszczy. Wieloryb ma wyjebane, ale rzeczywiście mnie na przykład to nie powinno dotyczyć, dlatego proponuję zamknąć ten wątek i przejść do LTC BCH DASH czy LSK.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: KryptoBanita » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:36

Czyli będą wzrosty :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:43

@Kryptobanita ta 5352 jest do zrobienia. Pytanie co dalej, czy alty znowu zdołują czy zaczną odbijać - wtedy w sensie $ też możliwe i na altach. I tak w kółko do godziny ZERO, kiedy wszystko pęknie jak gumka od gaci. Każdy shorciarz chciałbym być w takim momencie z idealnie rozłożonymi pozycjami. Nami kierują odwrotne postrzeganie ogólnie dostępnych faktów i rzeczywistości. Wy macie w drużynie Mr Tether i tu wasze fory :mrgreen:
Potencjalnie jak 11.7 można i zakładać 2k. Nadal można zakładać wszystko Hossa jest od 2009 roku. Nieustająca z korektami @anagamidev. Bessa to tylko chwilami łeb wychyla ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 6 kwietnia 2019, 20:54 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:49

@shinya56 chciałbym zauważyć, że o bessie na BTC ludzi zaczęli mówić dopiero po tym spadku z 6k$ :D Wtedy oficjalnie każdy to przyznał i ludzie zaczęli pisać, że ta bessa może teraz potrfać kilka lat :D Teraz to nie wiem, na pewno skupowanie każdego dipu sporo dało ostatnio zarobić, ale im częściej się to udaje tym bardziej trzeba być ostrożnym :D Z drugiej zaś strony bessa nie trwa wiecznie, a im dłużej trwa i im niżej schodzi tym należy być bardziej greedy jeśli chcemy być zarabiającym HODL'erem :D Tak jak podczas hossy ludzie zaczynają pisać o 1M$, tak samo podczas bessy ludzie zaczynają pisać o 1k$ czy 500$, powinno się robić na odwót podczas bessy właśnie szacować przyszłe ATH, a podczas hossy ostrożnie przygotować się na dołek potencjalny :D Główne scenariusz teraz to 11.7k$ z perspektywy klasycznej AT :D A i właśnie chciałbym przejechać się na BTC, najlepiej do 100k$ czy 1M$ :D Osobiście i tak wolę grać na wzrosty, do spadku i tak już niewiele zostało ewentualnego, tutaj jeszcze przewiają się jakieś targety na 2555-2777 najniższe, tych co w ogóle robią jakąś analizę, a skoro mam uśrednione już grubo poniżej 2k$, więc mi to rybka, a jak BTC spadnie do 1k$ to każdy byle Janusz za jedną wypłatę kupi sobie 1 BTC, a BTC jest tylko 17 milionów, w czasach gdzie wszyscy już gadają o kryptowalutach i o BTC w mediach wiele osób kupi spekulacyjna, na zasadzie, 4kPLN to nie pieniądze, a nawet przy odbiciu do 2k$ da to 100% zysku :D Nawet na youtubie dużo osób się chwali ostatnio, że mają po kilkanaście/kilkadzisiąt BTC oni już raczej nie spanikują, a każdy kto będzie sprzedwał na 3222$, będzie żałował jak już odbijemy :D Oczywiście to wszystko jest gdybyanie :D Na razie dołek to 3222$ a jesteśmy na 5222$, pewnie niektórzy płaczą jak małe dziecko :D
Ostatnio zmieniony sobota, 6 kwietnia 2019, 21:02 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 6 kwietnia 2019, 21:01

@anagamidev
anagamidev pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:49chciałbym zauważyć, że o bessie na BTC ludzi zaczęli mówić dopiero po tym spadku z 6k$ Wtedy oficjalnie każdy to przyznał i ludzie zaczęli pisać, że ta bessa może teraz potrfać kilka lat

Ludzie to już sami nie wiedzą, gdzie jesteśmy heh.
anagamidev pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:49Teraz to nie wiem, na pewno skupowanie każdego dipu sporo dało ostatnio zarobić

Dobrze piszesz. W dłuższym terminie powinno dać zarobić. Tylko czy BTC nie zatrzyma się gdzieś na ATH, a reszta altów pójdzie wyżej ?
anagamidev pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:49Główne scenariusz teraz to 11.7k$ z perspektywy klasycznej AT

RTN ? Niedawno wrzucałem wykres, że jak podjedziemy do 10000-14000 $ możemy zaliczyć RTN. Kilka osób odpisało, że RTN mieliśmy na początku bessy. Może bessa będzie trwała bardzo długo i nawet nie jesteśmy w jej połowie ? Nawet ktoś fajnie na forum napisał, że zmiana trendu jest powolna, małe wzrosty. Tutaj czekamy na strzał z 4000 do 11 000 $ ?
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 6 kwietnia 2019, 21:14 przez shinya56, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 6 kwietnia 2019, 21:12

Z tym RTN to nie wiem. Na 20k$ był szczyt, później spadło o 50% na 10k-11k$ czyli pęknięcie bańki bo 50% korkety, chociaż czasem to bywa mega bulish :D Odbiło do 17k$ tam właśnie na tej fali był największy optymizm, że to zaraz wróci i zrobimy nowe ATH, ludzie brali kredyty i poleciało na 6k$ i to była fala C, 6k$ nie wytrzymało, więc to co było później to bessa i roszerzona fala C :D Ok. 1.236 fibo :D (ja to tak rozumuję mniej więcej)

Widziałem ostatnio podobny wykres do BTC i ktoś tak ostaczył fale na tym wykresie, więc taki RTN też chyba jest możliwe, ale ja na falach Elliott'a(idiota) znam się jak świnia na gwiazdach :D Z tego co wiem to fala C bywa najdłuższa i najbardziej złożona w swojej strukturze :D

W tym momencie rozpoczyna się fala c. Jest to etap najbardziej wyczerpujący finansowo i psychicznie inwestorów. Wcześniejsze optymistyczne oceny przyszłości nie zostają potwierdzone w danych finansowych spółek i wskaźnikach gospodarczych. Mało tego, w trakcie kontynuacji spadków na rynek dociera coraz więcej negatywnych prognoz na przyszłość. Inwestorzy boją się kontynuacji spadków i choć wiedzą, że sprzedają akcje poniżej jej rzeczywistej wartości, wolą ograniczyć straty. W tak fatalnych nastrojach po wielu miesiącach lub latach docieramy do dna bessy, by znowu rozpocząć pięć kroków hossy.
https://atskaner.pl/baza/teoria-fal-ell ... wadzenie-1
Ostatnio zmieniony sobota, 6 kwietnia 2019, 21:27 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 11 listopada 2018
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: patyczak94 » sobota, 6 kwietnia 2019, 21:20

wszedl by dzis na tych 3k$ za grube siano ale teraz mysli sie ze juz troche pozno, a mialem wskoczyc na grubo jeszcze 2 tyg temu i odkladalem co dzien jutro jutro za 2 dni az wyjebalo w gore

wpakowalem sie co prawda 2 mies temu ale za 10% tego co chcialem teraz niedawno
Ostatnio zmieniony sobota, 6 kwietnia 2019, 21:21 przez patyczak94, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801, Tazz28 i 49 gości