Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 5 kwietnia 2019, 08:13

Podobno w milionerach było pytanie odnośnie crypto za 40kPLN, może to znak? :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 5 kwietnia 2019, 08:16

anagamidev pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 08:13Podobno w milionerach było pytanie odnośnie crypto za 40kPLN, może to znak?
Gorzej jak to było pytanie:
"Janusz kupił na szczycie 2 BTC, ile dziś jest w plecy?
- 10k, - 20k, 30, 40k ";)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 5 kwietnia 2019, 08:23

@anagamidev
Młody facet a nawet Ethereum nie kojarzył



Obrazek
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 5 kwietnia 2019, 08:36

Warto zauważyć, że mieliśmy długie miesiące na akumulację :D Listopad, grudzień, styczeń, luty :D Jak ktoś sobie spokojnie skrupulatnie skupował, sprzedał mieszkanie tak jak sugerowałem ; ) :D, powiedzmy kupował w zakresie 3200-3888$, to teraz jest na ładnym zsyku od dużej sumki to pewne 10-20% i ogromy komfort na long term :D Nie wiem czy już mamy dołek czy nie, ale właśnie należy w sobie włączyć takie myślenie, że im niżej spada tym mniejsze ryzyko i większy potencjalny zarobek w przyszłości, szczególnie jak faktycznie widzimy w czymś wartość i inwestujemy długoterminowo :D Więc nawet jak spadniemy do 1k$ to nie ma stresu, kupujemy ile wlezie, a spadek z 20k$ też w końcu zostanie zniesiony i wszystko skupowane nam się ładnie pomnoży :D Taki jest ten rynek, taki jest Bitcoin :D Never sell lower, buy more, average! :D I kiedy najlepiej kupować BTC? Wczoraj! :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » piątek, 5 kwietnia 2019, 09:14

anagamidev pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 08:36Jak ktoś sobie spokojnie skrupulatnie skupował, sprzedał mieszkanie tak jak sugerowałem ; )
w sumie pamiętam, że z rok temu ktoś tu pisał o gościu, który wziął 300k kredytu pod skupienie spadku z 20k, chyba przy 12k... :mrgreen:

No nic, nie sprzedałem za wiele (trochę przy 5227), czekam na trochę boczniaka i jakąś spokojniejszą falę wzrostów. W sumie wszystkie kończące były spokojnymi wzrostami, a nie dzikim up i na taki czekam. Źle nie jest, sporo coinów spadło i na boczniaku łatwo będzie IMO skosić po 10-20% na tych wyprzedanych shitcoinach.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 18 lipca 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Tajlandia

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: polan » piątek, 5 kwietnia 2019, 09:46


Po co się męczyć z trzymaniem BTC jak można trochę potrejdować? 0_o

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 5 kwietnia 2019, 09:56

BitJanusz pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 09:14w sumie pamiętam, że z rok temu ktoś tu pisał o gościu, który wziął 300k kredytu pod skupienie spadku z 20k, chyba przy 12k...
No było coś takiego, ale tam miał szanse sprzedać na 17k$ :D Może sprzedał i pięknie zarobił :D Ja tylko twierdzę, że właśnie warto skupować paniki na BTC, bo wcześniej czy później odbije i można wziąć chociaż 10-20% zysku :D A to czy pójdzie dalej nas nie obchodzi, czekamy na kolejną panikę jak ktoś faktycznie nie chce HODL'ować, chociaż patrząc długoterminowo to po 80-90% spadku to już lepiej nastawiać się na akumulację i ewentualnie uśredniać sobie częścią kapitału/BTC na lokalnych górkach i dołkach :D Niektórzy czekają kilka/kilkanaście lat na tak dobre wejście w dobre aktywa :D Często kiedy bessa się kończy tak niskie ceny są już tylko marzeniem ściętej głowy i nigdy nie są ponownie odwiedzane :D Ktoś kto kupował Bitcoin'a na 200$ już prawdopodobnie do końca życia będzie na zysku jeśli nadal trzyma :D Przykładowo kupił dwa BTC i sprzedał jednego na 20k$ to w przypadku gdy nawet cena wróci do 200$, to będzie mógł sobie odkupić 200 BTC i nawet jeśli BTC odbije do 1k$ potem to pięknie zarobi :D Jeśli historia się powtórzy poziomem 3k$, to wystarczy kupić 2BTC i sprzedać na 300k$ jednego :D I odkupić na 30k$ :D
Ostatnio zmieniony piątek, 5 kwietnia 2019, 10:06 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jondoexxx » piątek, 5 kwietnia 2019, 10:02

Ja narazie nic nie sprzedaję. Obstawiam, że 120 dni akumulacji nie zostanie rozegrane w kilka dni. Czekam na 5,6-6k ze sprzedażą. Wystawię aski na wszystkie BTC, które mam (ok 57%) na ten przedział cen, a potem zobaczę.

Obecnie większość spodziewa się scenariusza, że albo już teraz, albo przy 5,6-6k kurs zawróci i spadnie na 4k albo i mniej. Wydaje się to zbyt oczywiste. Moim zdaniem ten ruch zaprowadzi nas wyżej, tak, że Ci co sprzedadzą przy 6k będą odkupować przy wyższych cenach. Ciekawym zagraniem byłby fake do 7-7,5k, to poziomy które mało kto bierze pod uwagę. Następnie dopiero z tego poziomu spadek. W ten sposób grubasy, które akumulowały przy 3-4k, miałyby zapewnioną świetną dystrybucje, bo po przekroczeniu 6,5k sporo ludzi zmieniło by nastawienie, że to już nowa potwierdzona hossa. Pytanie, ile by kosztowało przebicie się przez morze bagholderów zapakowanych przy 6k. Wydaje się, że szybki pik byłby tańszy, bo holderzy raczej nie mają wystawionych zleceń sprzedaży po 6.5k, a planują to dopiero zrobić jak cena będzie w tych okolicach. Dildo z 6 na 7k wprawiło by wszystkich w osłupienie.

To nie jest myślenie życzeniowe, bo sam nie zakumulowałem tyle BTC i altów ile bym chciał. Jestem zapakowany w 40-50%. Mam sporo fiatów na koncie i raczej to jest scenariusz, którego się boję. Coś tam kupiłem przy 3,4k, ale po tylu czarnowidztwach, raczej byłem nastawiony na <3k i tam planowałem większe zakupy. Wcale bym się nie zdziwił gdyby te 3,2k było już ostatecznym dołkiem, choć osobiście w to nie wierzę. Żałuję, że nie posluchałem intuicji i nie kupiłem więcej przy 3,5k, ba, nawet dzien przed tym dildo, przy 4k, chciałem kupić za 20% kapitału, coś mi mówiło z tyłu głowy, że to dobry pomysł. Cóż, półtoraroczna bessa odcisnęła swoje piętno na psychice. Najważniejsze jest jednak nie tracic, niż nie zarabiać.

p.s. teraz intuicja mi podpowiada, że prędzej zobaczymy 6k niż z powrotem <4k. I pod to gram. Jeżeli jednak dojdziemy wyżej to wyprzedam się z wszystkiego do 0 i jeśli kurs nie wróci niżej, to zostanę z ręką w nocniku :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » piątek, 5 kwietnia 2019, 10:19

polan pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 09:46Po co się męczyć z trzymaniem BTC jak można trochę potrejdować? 0_o


Mysle ze nie ma sensu polemizowac i rozpoczynac debaty na temat co jest lepsze trejd czy hodl. Popre to tym ze dla nowicjusza nie majacego pojecia o AT i lat praktyki na rynku spadajaca wartosc BTC i do tego nieudane wejscia/wyjscia na lewarze moze byc nisczczacym psychicznie doswiadczeniem i ucieczka z rynku, no chyba ze chodz o linki afilacyjne na gieldy z lewarem.
Natomiast przy hodlowaniu wartosc mu spada ale ilosc zakupionych monet jest w ciaz ta sama a nadzieja na wzrosty w przeciagu paru lat jest sila ktora pozwala mu przetrwac czas posuchy.Ale nie pisze tu o kupowaniu na 20k. Pisze o bardziej rozsadnych poziomach ktore mamy lub nadejda. Dlatego popieram tu filozofie @anagamidev ale takze warto uczyc sie AT ktora moze dac szybsze i wieksze zyski. Niech kazdy ma cos dla siebie ;)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RaptorPL » piątek, 5 kwietnia 2019, 10:28

anagamidev pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 09:56
BitJanusz pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 09:14w sumie pamiętam, że z rok temu ktoś tu pisał o gościu, który wziął 300k kredytu pod skupienie spadku z 20k, chyba przy 12k...
No było coś takiego, ale tam miał szanse sprzedać na 17k$ :D Może sprzedał i pięknie zarobił :D Ja tylko twierdzę, że właśnie warto skupować paniki na BTC, bo wcześniej czy później odbije i można wziąć chociaż 10-20% zysku :D A to czy pójdzie dalej nas nie obchodzi, czekamy na kolejną panikę jak ktoś faktycznie nie chce HODL'ować, chociaż patrząc długoterminowo to po 80-90% spadku to już lepiej nastawiać się na akumulację i ewentualnie uśredniać sobie częścią kapitału/BTC na lokalnych górkach i dołkach :D Niektórzy czekają kilka/kilkanaście lat na tak dobre wejście w dobre aktywa :D Często kiedy bessa się kończy tak niskie ceny są już tylko marzeniem ściętej głowy i nigdy nie są ponownie odwiedzane :D Ktoś kto kupował Bitcoin'a na 200$ już prawdopodobnie do końca życia będzie na zysku jeśli nadal trzyma :D Przykładowo kupił dwa BTC i sprzedał jednego na 20k$ to w przypadku gdy nawet cena wróci do 200$, to będzie mógł sobie odkupić 200 BTC i nawet jeśli BTC odbije do 1k$ potem to pięknie zarobi :D Jeśli historia się powtórzy poziomem 3k$, to wystarczy kupić 2BTC i sprzedać na 300k$ jednego :D I odkupić na 30k$ :D
Eh, jak by życie było tak proste jak Twoja teoria ;) :D
Niestety łatwiej powiedzieć niż zrobić, dlatego tylko mniejsza cześć ludzi na tym rynku wyjdzie z zyskiem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 5 kwietnia 2019, 10:38

@RaptorPL bo to jest proste jak drut, a właśnie ludzie ciągle kombinują, chcą zarobić już dzisiaj, teraz i podchodzą do tego emocjonalnie :D Kupienie 3k$ i sprzedanie ich za 6k$ to tak samo jak kupienie BTC za 20k$ i sprzedanie ich na 40k$ :D Ja nie kupowałem na 20k$ więc mam komfort i uważam, że mam rynkową przewagę kupując BTC na 3333$, teraz w gestii tych co kupowali na 10k$-20k$ jest pompować, żeby wyjść na zero chyba, że już pogodzili się ze stratą :D Piszę to czysto spekulacyjnie, ale w ogólności uważam, że Bitcoin i kryptowaluty to rewolucja, przyszłość i olbrzymi potencjał, a także sposób na zrównoważenie bogactwa/finansów na świecie :D Mamy inflacyjne FIAT'y, deflacyjne kryptowaluty i duże wahania, czego chcieć więcej? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » piątek, 5 kwietnia 2019, 10:45

W końcu ogarnąłem opcję Bars Pattern na tv. :D



@Mski, w końcu przyszedł czas na XRP. ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jondoexxx » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:36

Dobry filmik, ciekawe wskaźniki:
Spoiler:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xtraderx » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:48

Spoiler:
ergorg pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 10:45 W końcu ogarnąłem opcję Bars Pattern na tv. :D



@Mski, w końcu przyszedł czas na XRP. ;)
To tylko na premium?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:49

@jondoexxx

jak dla mnie to standardowym "chłopcem do ruchania" dla grubasów nie jest ktoś, kto kombinuje i przewiduje, tylko właśnie stereotypowy FOMOwiec, który wchodzi "bo wzrosło".

Poza tym... jeśli sprzedasz po wzroście +100% jednym ciągiem za te 5600 powiedzmy to... z uwzględnieniem altów - podwoiłeś kapitał, którym grałeś (co najmniej), zakładając grę od 35xx. Nawet, jeśli przyjdzie Ci to odkupić te 10% wyżej... to te 10% straty względem 100% zysku to chyba nie taka tragedia :mrgreen:

chciałbym też zauważyć, że grubasy "fejk hossą" wielokrotnie mogły próbować wyleszczyć ekipę, a jednak zawsze zawracało koło 0,618 i schemat się powtarzał, a przecież mogli zwłaszcza w okolicach 6k zrobić fejk high na 7400-8k które nakręciłoby FOMO, prawda? i sprzedać po 12k każdemu po czym zrzucić do 3k? czemu tego nie zrobili? przecież to genialne i dochodowe :mrgreen: Myślę, że mimo wszystko manipulki na taką skalę nie są wcale takie proste i większość fejków to de facto ruchy kilkuprocentowe w okolicach dołków/górek. Na wielotysięczny fejk trzeba naprawdę ogromnej kasy, to się pewnie nie opłaca od pewnego poziomu. Tak zgaduję przynajmniej.

Ponadto, czy nie bardziej dochodowym jest nakręcenie po takich spadkach nowej hossy w ogóle? i sprzedanie napaleńcom ale nie przy 7k tylko przy np. 15k? To też trzeba brać pod uwagę.

Słowem, nie przewidzisz tego, co market makerzy / giełdy planują zrobić, IMHO lepiej skupić się na interpretowaniu wykresu i reagowaniu na niego, niż grę na "przechytrzenie MM", bo to oni mają rynek w garści a nie na odwrót.

Ja grałem pod fejkowe wyjście dołem z 6k i straciłem kupę kasy na longi z których pospiesznie się musiałem SL ewakuować (na szczęście alt season całkowicie pokrył straty). To też przykład, że czasem gra pod proste TA które mówi, że trójkąt zniżkujący o spadającym vol najpewniej wyjdzie dołem i 70% z nich robi target daje więcej, niż wymyślanie sobie jakichś scenariuszy z marsa o mitycznych grubasach czekających na wyleszczenie "tłumu".


Tłum wyleszcza się sam bez skomplikowanych akcji.
- kupują wysoko, sprzedają nisko. Tak było, jest i będzie na każdej giełdzie! IMO nic więcej nie potrzeba.


@ergorg i nie napisałeś mi w końcu, co myślisz :) nie sądzisz, że gra pod powtórzenie kwietnia 2018 w skali 1:1 jest trochę... no nie wiem, jak to określić, ale jeszcze nie widziałem, by ruch się powtórzył w 100% o tak po prostu.
Ostatnio zmieniony piątek, 5 kwietnia 2019, 12:54 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:53

No XRP/USD też daje sygnały odwrócenia trendu ISHS, double bottom :D Hossa :D
Spoiler:

Spoiler:
Ogólnie nie ma się czym jeszcze podniecać, nadal muł i piach, ale myślę, że XRP 10$-100$ soon :D Potencjalnie XRP daje lepszy zysk niż BTC przy powrocie na swoje ATH obu :D "XRP banksterski coin" :D
http://www.polonibox.com/?messageId=17163001
Ostatnio zmieniony piątek, 5 kwietnia 2019, 13:19 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » piątek, 5 kwietnia 2019, 13:29

@BitJanusz, panie, nie gram kwietnia tylko gram to co widzę na wykresie, a widzę up. Nie wiem co będzie za tydzień, planuje ruchy konkretniej tylko na kilka dni. Jak działa to gram dalej, jak nie to przerwa i rozkminiam inny scenariusz. Jedynie mam tam jakiś zarys sytuacji na dłuższy okres.

Za dużo wszyscy kombinujecie, skupcie się na AT a nie na tym kto kogo wyleszczy, bo w innym wypadku to rynek was wyleszczy. :mrgreen:

Jeszcze dodam od siebie, że nic tak nie pomaga w grze, jak pominięcie całego szumu i granie tylko swoje. Wrzucacie czasami tu jakiś youtuberów a ja nawet nie mam zielonego pojęcia kim oni są. Granie spadków bo reszta widzi up jest dla mnie idiotyzmem. Trzeba grać to co mówi nam wykres. Swój kontakt ze społecznością traderów ograniczyłem tylko do tego forum i dwóch grup na discordzie.

Dodano po 18 minutach 8 sekundach:
@xtraderx, na free jest dostępne
http://prntscr.com/n7vmrx
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 5 kwietnia 2019, 13:42

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ColdCalculation » piątek, 5 kwietnia 2019, 13:52

Zapraszam do ankiety

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » piątek, 5 kwietnia 2019, 14:34

Wykres 1D i 3D ETH wygląda podobnie do BTC przed pompą z poziomu 4200 - IHS. A jeśli ETH wystrzeli o kilkadziesiąt $ to i BTC powinno rosnąć :roll:
Miałem longa 154$ ale ten funding na mexie to masakra jakaś :x
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, alomorti, jacek-g, shinya56, wloczykij78 i 42 gości