Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kij4all » środa, 3 kwietnia 2019, 20:11

To teraz niech mi ktoś wyjaśni jak odblokować aplikację MePIN. Wyskakuje mi komunikat żebym podał kod bezpieczństwa ale ja go nie mam i teraz nawet nie zaloguje się na konto coinroom.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » środa, 3 kwietnia 2019, 20:53

Niestety nie wygląda to dobrze: chat nie działa, mail nie działa, telefon nie działa, Facebook nie działa, adres firmy zmieniony na wirtualne biuro na Lindleya. Chyba będzie powtórka z Bitcurexa, tylko czekać aż Miro Lange ujawni się w akcjonariacie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kij4all » środa, 3 kwietnia 2019, 22:11

Jeżeli nikt się nie odezwie z giełdy do następnego tygodnia to chyba trzeba będzie zgłosić tą sprawę na policję.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » środa, 3 kwietnia 2019, 22:37

Wklejcie swoje adresy depozytowe do www.walletexplorer.com i zobaczymy, ile ich portfeli poza [000eac6610] uda się zidentyfikować.

Jeśli dobrze zgaduję, że [00007000d6] też należy do nich, wtedy i ten całkiem pokaźny portfelik także. Na wszystkich też ustała aktywność wczoraj.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: qdlaty9201 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 07:57

Ja wczoraj zlecilem 2 wyplaty BURST i wyszly po kilku godzinach. Pytanie co dalej? Ja mam jeszcze troche srodkow u nich a gielda juz nie dziala i nie mozna sie zalogowac. Na maile nie odpisuja.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwietnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: OskarX » czwartek, 4 kwietnia 2019, 09:21

02.04 o 3 w nocy kupiłem btc i zrobiłem od razu przelew. Rano jak wstałem dostałem maila o wypowiedzeniu umowy i wypłacie środków, ale nie mogłem tego zrobić, gdyż konto nie zasiliło się przez cały dzień. Chat wyłączony, więc napisałem maila z potwierdzeniem przelewu. Następnego dnia też saldo się nie zwiększyło, na maile nie odpisują. Dziś nie da się już zalogować, zresztą nie miałem opcji wypłacić środków zgodnie z umową, bo one nie dotarły, piszę o zwrot przelewu, bo na pewno dobrze zapłaciłem i mam potwierdzenie, ale co zrobić jak nawet nie odpisują? I raczej nie odpiszą, bo jest 04.04 i czekam już trzeci dzień :/
Wiadomo, że nic nie poradzicie oprócz "pozostaje czekać aż odpiszą" ale mi zależy na tych środkach, zapłaciłem i nie otrzymałem, po jakim czasie można zgłosić to przestępstwo na policję, bo innego rozwiązania nie widzę?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 10:06

Zawiadomienie na komisariacie złożone w drodze do pracy i o dziwo okazuje się, że nie jestem pierwszą osobą, która to zrobiła. Zachęcam innych, bo to nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut, a pozwala sprawie szybciej ruszyć z miejsca - tak mi zresztą zasugerowano na miejscu.

Bitcurexowy prawnik też już zaczął robotę, może tym razem uda się coś odratować. Choć z drugiej strony zimny rozsądek podpowiada, że jak ktoś robi taką akcję, to ma to odpowiednio rozplanowane.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Damiano88 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 10:36

Na pocieszenie dla innych - mi udało się odzyskać fiaty :)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Rus1 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:25

Witam. Czy ktoś dostał wypłaty PLN, BTC, BCC, LSK, ETH ? Dnia 02 kwietnia 2019r. 14:00 wysłałem to wszystko, ale narazie nie dostałem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Damiano88 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:27

@Rus1 Ja robiłem 2 kwietnia wieczorem zlecenie Fiat i dziś przelew dotarł.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kij4all » czwartek, 4 kwietnia 2019, 14:09

W opcjach można było podać numer konta bankowego do zwrotu pieniędzy. Nie wiem czy to wystarczy bo teraz nawet do konta na coinroomie nie mam dostępu, a przelew LTC, LSK, ZEC, ETH nie doszły.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 15:16

Przestańcie fantazjować - jak ktoś zamyka biuro na kłódkę i się zapada pod ziemię, to nie po to żeby wam oddawać pieniądze. Na Bitcurexie też czekali parę miesięcy, bo a nuż Miro Lange zejdzie z kanapy, założy spodnie i ich spłaci. Tutaj schemat zresztą podobny, bo firma w rękach jakiejś Ormianki, która najpewniej nawet o tym nie wie i by nie odróżniła bitcoina od odkurzacza.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Damiano88 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 15:50

Miałem zamiar wymieniać krypto na tej giełdzie ale na szczęście rano przed całą akcją zamknęła mi się oferta z LTC i zostały same fiaty. Giełda służyła głównie do przerzutu na Binance. A tyle razy mówili żeby nie trzymać środków na giełdach. Ktoś jeszcze dostał zwrot kasy oprócz mnie?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kij4all » czwartek, 4 kwietnia 2019, 16:35

@g100 tu nikt nie fantazjuje, sprawa i tak będzie jutro zgłoszona na policję.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: walec51 » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:27

może wysyłajcie zgłoszenia do UOKiK bo 1 dniowe wypowiedzenie dla firmy co trzyma kogoś kasę to turbo przegięcie - może znajdą na to jakiś paragraf

a dla tych co nie odzyskali środków - dajcie zgłoszenie na policje - bo to że giełda wypowiedziała umową nie znaczy że może zabrać Wam kasę nawet jeżeli nie zrobiliście wypłaty w ostatnich dniach

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Rus1 » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:44

Witam. Dziś też jest cisza z otrzymaniem wysłanych wypłat PLN, BTC, BCC, LSK, ETH. Żadna nie trafiła. Czy ktoś dostał?

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Ciekawie że tylko 5 osób na forumie w tym temacie. Chyba inni otrzymali ;)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:58

Jestem jednym z użytkowników Coinroom. Podobnie jak pozostali, złożyłem polecenie wypłaty środków - BTC, 2 kwietnia o 8 rano na portfel zewnętrzny ale do dziś ani żadnej informacji ani wpłaty środków na moje konto. Czekam, jak pozostali. W poniedziałek zgłaszam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Pozdrawiam.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: bl4ck » piątek, 5 kwietnia 2019, 13:02


Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » piątek, 5 kwietnia 2019, 13:30

bl4ck pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 13:02@Rus1
Niepokojące informację 
https://bithub.pl/wiadomosci/coinroom-n ... -klientow/


No, te niepokojące informacje to są już znane każdemu, kto śledzi ten wątek. Zastanawia zbieżność z wystrzałem na rynkach 02.04 - być może ktoś w Coinroom popatrzył na wykresy i stwierdził, że to już ten czas...

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 kwietnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kij4all » piątek, 5 kwietnia 2019, 13:58

Na policji powiedzieli mi że najpierw trzeba wysłać pismo do siedziby, a jeżeli nie odpiszą po 7 dniach lub pismo zostanie zwrócone to dopiero wtedy można dokonać zgłoszenia.
Co do ilości osób oskubanych to napewno jest więcej.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości