Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:28

mistique pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:22uważacie, że to jest naturalne zachowanie rynku czy ktoś kto chce się obkupić specjalnie najpierw robi zrzut ?
Toż to wieloryb jakiś robi sobie jaja :roll:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:44

A to tak dla rozluznienia

Bitcoin and friends episode one

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szymoncorr » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:45

mistique pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:22I jeśli to zaplanowana akcja to czy na lokalnej hossie na takiej akcji wychodzi na plus ? Bo mi się wydaje, że nie.

Nie zawsze chodzi o to by wyjść na plus. Trudno wywnioskować o co chodzi w konkretnych przypadkach ale może to być sianie paniki, testowanie popytu czy podaży, wywalenie sl-ów, czy sprawdzanie bota przed czymś grubszym. Niech każdy wybierze coś dla siebie :)

Chyba dalej gramy moje widły
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:57

1M, klin zniżkujący, target 6600 albo 11700 :D



BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:24

Ale przyznacie, że fatalnie to wygląda?
Bearish pennant wręcz książkowy...

"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:33

anagamidev pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 00:52@amneziahaze wieczny pesymista
Co za bzdura. Sprawdz historię moich postów, odróżnisz z łatwością hosse od bessy i tak ukształtowane są moje posty. Nie ja mące w tym wątku i trzymam się tego od początku. Było za dużo bojów tu na forum, odnośnie tego całego fałszu, którego autorami są: nie będę wymieniać, ale wielu nowych by się cholernie zdziwiło.
anagamidev pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 00:52 No ja jestem w tych naiwnych i trudno.
Gdyby naprawdę tak było jak uważasz i jednocześnie byś brał udział w tym teatrzyku na zbotowanych giełdach, dawno byś się zagridował i wyczyszczone wszystkie konta. Dlatego tego nie promuje.

BTC jest aktualnie pompowany, stały schemat na regulowanych rynkach, zwłaszcza w dobie qe, gdzie raportty pmi wskazują zwłaszcza coś odwrotnego do rzeczywistości, niejeden by dostał fioła od tych ściem.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:39 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:34

@kozaki_wiesi
Imo dawno zanegowany + wyjscie z ogromnego klina gora..+ alty strzelaja juz powyzej tych ograniczen.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:52 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:38

kozaki_wiesi pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:24Ale przyznacie, że fatalnie to wygląda?
Bearish pennant wręcz książkowy...


Jezeli by sie zrealizowal i nie byl zanegowany jak pisze @Dovakhiin To jego zasieg mogl by nam zafundowac zjazd do 2500.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 11:03

anagamidev pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:23 Jak dla mnie Forex'y to hazard, grasz na dużej dźwigni i ostatecznie nic nie masz, a akumulując crypto, szczególnie do dołka zawsze jest szansa, że kiedyś odbiją
Przecież zmienność na krypto(której od dłuższego czasu nawet nie ma[!]) to dopiero jest dzwignia, a rynki regulowane, zakładając nawet ze fx to hazard, są regulowane przez esma a ta nie zamierza jak widać dopuscic do zwiększenia dzwigni. Musiałbys sobie ogarnac pro u brokera i tyle. Co do fx to Socjologowi chodziło pewnie o cyrk z Brexitem, zaś co do BTC - naciągane wejście przy 4020, zakładając hurra optymizm, a na teraz to nie wierzę i tak.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 11:45

Pennanty to kupa - nawet jak wyjdzie w którąś stronę to tylko 30% wbija target.

Dlatego jeśli już gram pod pennant, to właśnie pod 30-50% jego teoretycznego zasięgu :mrgreen: lepiej się sprawdza.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:09

@BitJanusz
Pennanty to kupa - nawet jak wyjdzie w którąś stronę to tylko 30% wbija target.

Dlatego jeśli już gram pod pennant, to właśnie pod 30-50% jego teoretycznego zasięgu :mrgreen: lepiej się sprawdza


Czyli jeżeli będzie jak piszesz i wyleci dołem te max 50% to gdzies na Ca. 3250 I mamy doublebottom. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:21

amneziahaze pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:33Gdyby naprawdę tak było jak uważasz i jednocześnie byś brał udział w tym teatrzyku na zbotowanych giełdach, dawno byś się zagridował i wyczyszczone wszystkie konta. Dlatego tego nie promuje.
Hehe, no ja mam zupełnie inne odczucia i doświadczenia :D Serio, ja się dziwię, że Tobie i innym(z tych starych wyjadaczy, socjolog i reszta zgrai), że niczego się nie nauczyli będąc na tym rynku i ogólnie grając na giełdach wszelkiej maści :D Może i wolumen fałszywy, ale ja nie gram milionami, nie potrzeba mi jakiegoś dużego wolumenu, żeby to przemielić :D Ogólnie chyba walczysz z wiatrakami i snujesz teorie, które koniec końców nic nie dadzą poza frustracją :D Buy low sell high :D
amneziahaze pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 11:03Przecież zmienność na krypto(której od dłuższego czasu nawet nie ma[!]) to dopiero jest dzwignia, a rynki regulowane, zakładając nawet ze fx to hazard, są regulowane przez esma a ta nie zamierza jak widać dopuscic do zwiększenia dzwigni. Musiałbys sobie ogarnac pro u brokera i tyle. Co do fx to Socjologowi chodziło pewnie o cyrk z Brexitem, zaś co do BTC - naciągane wejście przy 4020, zakładając hurra optymizm, a na teraz to nie wierzę i tak.
BTC to całkiem inny rynek, całkiem inne aktywo, inne procenty :D Wg. mnie patrzycie jako typowi spekulanci, lewarowcy. Zauważ, że wejście na lewarze wymaga perfekcji, ale jak ktoś złapie dobrą pozycję, to zwykle w kilka dni może mieć setki procent, gdzie zwykły trader na taki procent musi pracować nie raz tygodniami/miesiącami albo nawet potrzebuje kolejnej bańki :D Oni muszą być odleszczani, bo za dobrze by im było :D
amneziahaze pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:33BTC jest aktualnie pompowany, stały schemat na regulowanych rynkach, zwłaszcza w dobie qe, gdzie raportty pmi wskazują zwłaszcza coś odwrotnego do rzeczywistości, niejeden by dostał fioła od tych ściem.
Jak dla mnie rynek tradycyjny czy rynek krypto to jedna wielka manipulacja, chociaż jak już mówię, to jest walka z wiatrakami, każdy chce zarobić i non stop toczy się walka :D Przecież to nie jest instytucja charytatywna :D SPX w ogóle wygląda ciekawie na 1d możliwy golden cross :D
Spoiler:
Spoiler:
### edited: 2019-04-01 12:55 ###
@socjolog2008 no wg. mnie niekupowanie po 86% spadku aktywa, które ma potencjał na 100k$ i 1M$, a szukanie jeszcze niższego dołka to głupota, krótkowzroczności i trwonienie szansy wszech czasów na finansową wolność :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:55 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:37

anagamidev pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:21socjolog i reszta zgrai), że niczego się nie nauczyli będąc na tym rynku i ogólnie grając na giełdach wszelkiej maści

Wszyscy tu jesteśmy dla Technologii. Bitcoin jest innowacyjnym narzędziem finansowo-spekulacyjnym. Nie ma się co stresować że ktoś nie gra,nie skupuje, DT. To wlasnie o to chodzi że moje obserwacje ,@amneziahaze i wielu pewnie innych są zbieżne. Grając, spekulując czy shortujac za dużo teraz jeszcze nie daj Boże przyłożylibyśmy się do Twoich odbić. A takiego wała ;) samo się zawali. Keep calm & wait :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:48

@socjolog2008 Tak są zbliżone i mówi to osoby które nie czują rynku czyli obecnie na nim nie grają.
A co do shortowania dasha to było głupie raz że przebił magiczne 100, dwa nie ma go na bitmexie więc kto ma spuszczać kurs xtb? no weź... trzy to coin opanowany przez boty więc co spuszczą ludzie to one wyłapią.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:58 przez bl4ck, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 13:41

Jako, że dzisiaj prima aprilis, można trochę pośmieszkować. :mrgreen:
Spoiler:


W zeszłym roku był przelicznik na lambo na CMC, ciekawe czy wymyślą coś w tym. :D

Dodano po 45 minutach 32 sekundach:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 14:57

@Dovakhiin
Idziemy na 4300 finex i 4200 stamp xD
Obrazek

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Kryptomar » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 15:21

Dla chętnych proszę o sprawdzenie treści mojego posta z 18 marca, napisałem mniej więcej co się wg mnie stanie i zagrałem, a w zasadzie dokupiłem trochę krypto wbrew wszystkim przewidywaniom...także starych wyjadaczy. Panowie, obserwuję Wasze posty od 2016r. i nie chcę krakać, ale popełniacie w swoich analizach podobne błędy co w pierwszym i drugim kwartale 2017r., przypomnę, że byliście przekonani, że to się zawali...Moim zdaniem, w tej chwili równie ważny co analiza techniczna jest aspekt psychologiczny,a na pewno ważniejszy niż na zwykłej giełdzie. Podtrzymuję to co napisałem-kurs będzie kroczył do góry, będą korekty, między tym jakaś szpila w dół, ale już z szybkim powrotem do poprzednich poziomów. Ale żeby było jasne, nie jestem nastawiony tylko up, doświadczenie z poprzednich lat nauczyło mnie wzmożonej czujności, chociaż moi znajomi już zaczynają się ładować na maxa i przeliczać kasę, a od niektórych osób zaczynam słyszeć pytania dotyczące jak kupić krypto, jak grać na giełdzie itp... Market cap niech wzrośnie do 200mld $ i chyba się znowu zacznie. Także obserwujcie..

P.S. Jeszcze słówko odnośnie tekstów Anagamideva-jak uważam, że czasami przesadzasz z tym "to the moon", tak powiem Ci, że teraz jesteś bliżej jak dalej, choć to jeszcze nie ten moment...

ins
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ins » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 15:26

Świetnie, wzrosty wzrostami, ale brakuje mi tu korekty w okolice 3850$ ;)

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: mistique » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 16:01

A ja bym chciał zobaczyć >4200$ przez chociaż 24-48h.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 16:13

"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev, lobor i 52 gości