Prawacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1175
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: maxi82 » sobota, 30 marca 2019, 00:14

ekonokomik pisze: piątek, 29 marca 2019, 23:57skąd Twoja agresja skierowana przeciw niemu.

Grzechu ostatnimi czasy "przegiął" z penalizacją pewnych spraw rozporkowych i zapewne w tym kierunku poleci kontra na twój post.. pożyjemy ;)
PS. wg mnie, najlepszy "łeb' na prawicy:) aa czy nie kret, czas pokaże wszak karierę "człowieka konia", starsi pamiętają.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
2

Postautor: OlafCrypto » sobota, 30 marca 2019, 07:37

Dla Domatora Tusk jest lepszy od Brauna więc nie pogadamy......

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2214
Reputacja postu: 
0

Postautor: prezes » sobota, 30 marca 2019, 09:00

iwor pisze: piątek, 29 marca 2019, 23:12i w zaistniałej sytuacji stawiam formalny wniosek o symboliczne zbanowanie kolegi @prezesa na 24 h ...

Potrafisz jakoś swój wniosek uzasadnić, czy tylko tak napisałeś bo Ci się nudziło?
Kanał na YouTube - przeglądy rynku kryptowalut, analizy techniczne, poradniki
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, ranking giełd i kantorów kryptowalut
Kryptowaluty.info.pl - codzienne informacje ze świata kryptowalut. ICO.

Orator
Reputacja: 2571
Reputacja postu: 
45

Postautor: BitBoy » sobota, 30 marca 2019, 09:30

ekonokomik pisze: piątek, 29 marca 2019, 23:57Z naciskiem na Brauna, bo pomijając jego manię religijną,

To jest poniekąd problem sceny po prawej stronie. Brak postaci, które nie miały by przypiętej jakiejś zniechęcającej łatki - oszałoma, klauna, fanatyka religijnego czy prostaka. Braun mówi z sensem na wiele tematów, ale deprecjonuje to po chwili gdy obstawia się obrazkami Jezusa i gadką o fajnej inkwizycji. Wtedy jego trafny przekaz w innych kwestiach zostaje skompromitowany. Podobnie jest z Korwinem i resztą menażerii. Brak oferty dla słuchaczy którzy mają konserwatywne poglądy w wielu kwestiach, ale krzywią się słuchając ciągle o fiksacji na punkcie pedałów, bredzenia o drugiej wątrobie czy wystawiana im autorytetów typu Różal i Pudzian. Powiązanie ze skompromitowanym KK też nie pomaga. To jest fajna oferta dla bywalców stadionów i gali MMA, ale co z tym bardziej wymagającymi? Czy nie tam nikogo, kto może prezentować konserwatywne poglądy i jednocześnie się nie kompromitować? Czu musi to być zawsze jakiś klaun, fanatyk lub gość wyglądający jak final boss w strzelance?
Obawiam się że to się wiele nie zmieni patrząc na ich target marketingowy:
https://www.gosc.pl/doc/4237269.Kim-sa- ... ych-partii
Będą się pewnie starali utrzymać przekaz adekwatny do klienteli, a to raczej nie wróży poprawy.
Słabość przekazu widać nawet tu na forum. Ta sama fiksacja na tle seksualnym/religijnym (niepotrzebne skreślić). Rozpad emocjonalny po kilku postach, po czym zamienianie wątku w kloakę i ogłaszanie zwycięstwa. Nie są w stanie zrozumieć że gdy oponenci z niesmakiem omijają ring umazany kałem - to nie jest zwycięstwo. Co nam jeszcze zostaje? Automatyczne wklejania info o pedałach z mediów społecznościowych? Taką robotę może robić w sumie softwarowy bot. I w sumie wielkiej różnicy nie widać... Ot, wykonywanie prostego programu - If "tęczowy pedał" then copy/paste. Jak widać my też mamy swoich NPC.
https://en.wikipedia.org/wiki/Non-player_character
A szkoda bo reprezentacja poglądów konserwatywnych jest potrzebna. W starciu z lewicowymi wyłania się jakiś tam konsensus na funkcjonowanie społeczeństwa. Jednak prezentowanie "myśli konserwatywnej" w dotychczasowy sposób to w moich oczach sabotaż. Gdybym chciał temu środowisku zaszkodzić, i spychać na margines to właśnie tak bym to robił. Spuszczasz ze smyczy jakiegoś Shadowa i masz robotę z głowy. Po 6 godzinach przekona sporą grupę osób że "prawacy" to kretyni nie potrafiący złożyć zdania innego niż "gardzę,nienawidzę,gardzę"(zamiast przecinków wstawić dowolne bluzgi). Kościół nie potrafi oczyścić się z pedofilów(i ich protektorów) więc niszczy sam swój wizerunek. Dokładnie tą samą chorobę widać w kręgu prawicowym. Nie potrafią odciąć się od kretynów niszczących ich wizerunek i zniechęcających do idei. Pozostaje tylko pokochać niedźwiedzia w rui.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2536
Reputacja postu: 
1

Postautor: akos » sobota, 30 marca 2019, 10:44

@BitBoy

Heh, zgrabne podsumowanie ostatnich kilku stron. Ciekawie to wyszło w sumie, bo krótko po tym jak zreferowałeś zwięźle styl forumowej prawicy (a właściwie pseudo prawicowych talibów) słowami:
BitBoy pisze: środa, 27 marca 2019, 07:12prezentują litanię lęków, uprzedzeń, paranoi, ludowych mądrości i niestety dużo niższy merytorycznie poziom wypowiedzi. Kultury jak widać też. I widoczną impotencję w obronie prezentowanych ideologii. Poniekąd jest to zrozumiałe, zważywszy jakiego zestawu wierzeń przyszło im bronić. Z próżnego i Salomon nie naleje.
sami siebie podali na ochotnika jako przykłady i to nawet nie zdając sobie z tego sprawy :) Gdyby te posty zostały napisane gdzie indziej w necie, to można by wkleić screeny właśnie w tym wątku, ponieważ pasowałyby tematycznie jako prezentacja zarazy intelektualnej oraz emocjonalnej, na szczęście chłopaki nas w tym wyręczyli i od razu piszą tutaj :mrgreen:

Miałem tą twórczość speuntować w podobnym tonie, jednak ostatecznie machnąłem ręką uznając, że inteligentna widownia i tak już opuściła salę, i w sumie dobrze się stało, ponieważ klamry, którymi Ty zamknąłeś ten niechlubny fragment forum wydają mi się celniejsze.
In cryptography we trust

Orator
Reputacja: 737
Reputacja postu: 
1

Postautor: miluu » sobota, 30 marca 2019, 11:15

100% podpisuje się pod tym co napisał BitBoy. Ja bardzo chętnie czytam i słucham merytorycznego głosu osób o prawicowych poglądach.
Bez pajacowania, kpiarskiego tonu, chamskich docinków, ubliżania, dewocji, kiczowatego pseudopatriotyzmu i sraczki emocjonalnej.
Dotyczy to także tego forum. Z zainteresowaniem czytam posty np ekonomika czy kozaki_wiesi. Ale, na litość boską, kiedy jak cham ze sztachetą, wchodzi tu ShadowOfHarbringer, daje popis klasycznego chamstwa i nikt nie reaguje to już mi się nie podoba. Niestety większość prawicowej menażerii wpisuje się w taką właśnie estetykę, co jest po prostu odpychające i szkodzi samej prawicy. Zohydza niejednokrotnie racjonalne pomysły czy idee. Ludzie nie dzielą się tylko na prawaków i lewaków. Są jeszcze tacy jak ja i podejrzewam wielu innych, którzy w dupie mają takie prymitywne etykietki, chcą być po prostu sobą. Ale żeby móc być sobą to warto znać i widzieć szeroki horyzont - od lewa do prawa. Z lewej strony czy z centrum, potrafię bez trudu wyłowić postacie, które mówią na temat. Po prawej mam z tym problem. W zasadzie jedyny publicysta, którego mogę słuchać bez męki to Warzecha. A bardzo bym chciał posłuchać kogoś jeszcze.

Weteran
Reputacja: 2513
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 30 marca 2019, 12:01

miluu pisze: sobota, 30 marca 2019, 11:15 Ja bardzo chętnie czytam i słucham merytorycznego głosu osób o prawicowych poglądach.
Bez pajacowania, kpiarskiego tonu, chamskich docinków, ubliżania, dewocji, kiczowatego pseudopatriotyzmu i sraczki emocjonalnej.
miluu pisze: środa, 27 marca 2019, 23:31Takie podsumowanie, utrzymane w prawicowej poetyce:
Trochę cieplej się zrobiło i od razu robactwo wylazło na forum
miluu pisze: czwartek, 28 marca 2019, 11:49No, @Harmony widzę, że jesteś ambitny i postanowiłeś ścigać się z ShadowOfHarbringer o tytuł największego prawackiego trolla. Dużo Ci do zwycięstwa nie brakuje, choć przeciwnik trudny...
akos pisze: czwartek, 28 marca 2019, 12:42Wydaje mi się, że stworzyli zgraną homoseksualna parę, podobny poziom umysłowy i emocjonalny, widać, że od razu zaiskrzyło, zostawmy ich w spokoju i cieszmy się ich szczęściem
domator pisze: środa, 27 marca 2019, 19:01To jesli to lewacka zaraz to wynocha do drugiego watku.
Tu piszemy o prawackiej wiec ty lepiej nie pisz bo dla ciebie ona nie istnieje. Jestes wyjatkowo udanym efektem prania mózgu przez prawaków. Gratuluje.
Ostatnio malo tu pisze bo po prostu nie mam jak dyskutowac z fanami Pudziana i Rozala.

Faktycznie, po drugiej stronie jest tyle merytoryki, bez pajacowania, kpiarskiego tonu, chamskich docinków, ubliżania i uwaga dewiacji.

Normalnie nobel w dziedzinie hipokryzji powinien się należeć :)

akos pisze: sobota, 30 marca 2019, 10:44 jednak ostatecznie machnąłem ręką uznając, że inteligentna widownia i tak już opuściła salę, i w sumie dobrze się stało
A jednak wróciłeś :)

Najlepsze jest to, że nie trzeba pisać elaboratów na milion stron, żeby was zaorać. Wystarczy, że się was zacytuje, sami się oracie :)
The truth will set You free

Orator
Reputacja: 737
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » sobota, 30 marca 2019, 12:20

@Harmony

"Takie podsumowanie, utrzymane w prawicowej poetyce:
Trochę cieplej się zrobiło i od razu robactwo wylazło na forum"

jeśli ty po przeczytaniu tego tekstu, nie wyczaiłeś satyry - pastiszu prawicowego stylu, to zachęcam do powtórzenia materiału z j. polskiego (zakres gimnazjum). Swoją drogą śmieszne, że pomyślałeś, że to o Tobie.

z kolei
"No, @Harmony widzę, że jesteś ambitny i postanowiłeś ścigać się z ShadowOfHarbringer o tytuł największego prawackiego trolla. Dużo Ci do zwycięstwa nie brakuje, choć przeciwnik trudny..."

to dałeś przepraszam jako przykład czego? Po prostu się z Ciebie nabijałem, bo na to zasłużyłeś. To nie była wypowiedź na żaden, prawicowy czy lewicowy temat, to była beka z Twojego zachowania (nie z poglądów).

Jeśli nadal nie wiesz o co kaman, polecam lekturę - "Grzeczność na co dzień" Jana Kamyczka, wydawnictwo "Iskry".
Czytaj do skutku.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 30 marca 2019, 12:31

@miluu
To teraz ubliżanie nazywamy satyrą i nabijaniem się ?
Niezłe podwójne standardy.

Dam sobie rękę uciąć, że gdybym ja zastosował podobne formy "satyry", zaraz któryś z uprzejmie miłych i tolerancyjnych użytkowników obdarowałby mnie serią minusów :)

Albo istnieją jakieś zasady dla wszystkich. Albo wypaczamy je pod swoją retorykę.

Ale nie musisz odpowiadać, bo nie chcę mi się prowadzić dzisiaj rozległych dyskusji. Jest takie ładne słoneczko, szkoda się denerwować :)

Pozdrawiam i miłego dnia (dla każdego niezależnie od poglądów) :)

Masz nawet z tej okazji @miluu plusika, *uwaga satyra* taki mam dzisiaj dzień dobroci dla zwierząt (ludzie w końcu też zwierzęta) :)

Orator
Reputacja: 2571
Reputacja postu: 
16

Postautor: BitBoy » sobota, 30 marca 2019, 13:11

miluu pisze: sobota, 30 marca 2019, 11:15Zohydza niejednokrotnie racjonalne pomysły czy idee.

Myślę że to będzie trwać dopóki nie pojawi się nowe pokolenie po prawej stronie, które zacznie promować konserwatywne poglądy w oderwaniu od zabobonu i fobii, oraz odetnie się od moralnej zgnilizny. Jak na razie torpedują własny przekaz w żenujący sposób.

Wyobraźmy sobie że jestem konserwatystą, który prowadzi spotkanie na temat gospodarki i zagadnień społecznych. Prezentuję zebranym szereg sensownych pomysłów, po czym dostaję na scenie ataku konwulsji i zaczynam bredzić: "Jak ja nienawidzę pedałów! Kuurwaaaa! Ewolucji nie było! Jezus Akbarrr.... Eghrrr... " Po czym napad mija. Poprawiam garnitur, jak gdyby nigdy nic, ocieram pianę z ust, i spokojnym głosem wracam do meritum: "Tak więc proponuję obniżenie podatków, ograniczenie wydatków budżetowych, zmniejszenie długu, zwiększenie rezerw złota i sprowadzenie ich do kraju..."
Co ludzie zapamiętają z tego spotkania? Jaki przekaz pójdzie w świat? Czy będę dla nich wiarygodny? Jakiej amunicji dostarczyłem przeciwnikom?

Wyobraźmy sobie że prowadzę spotkanie na temat etyki, norm społecznych, moralności. Przekazuję widowni pewne idee, wartościowe i godne do naśladowania. Ale jest mały szczegół. Robię to z penisem wetkniętym w odbyt ośmiolatka. I ponownie - Co ludzie zapamiętają z tego spotkania? Jaki przekaz pójdzie w świat? Czy będę dla nich wiarygodny?

Pisałem już kiedyś, że na polu idei ma miejsce dobór naturalny, podobnie jak wśród żywych organizmów. Od dobrych 100 lat za sprawą nauki, technologii i wzrostu gospodarczego świat zmienia się intensywniej niż kiedykolwiek przedtem. Zaś ludzie prawicy myślą że mogą przetrwać w tym zmieniającym się środowisku w niezmienionej formie, jak przetrwalniki bakterii, ignorując zmiany. Wystarczy że zamkną oczy, zatkają uszy, zasłonią się obrazem z Jezusem i będą krzyczeć że nienawidzą pedałów. Pomoże im to tak samo jak dinozaurom.
I to ciągłe biadolenie o powrocie do dawnych dobrych czasów i wartości. Nie będzie powrotu do pewnych aspektów życia społecznego. Tak jak nie będzie powrotu do zaprzęgów konnych i lamp naftowych(tak wiem, zombie apokalipsa lub asteroida może to zmienić). Ludzie nieustannie przechodzą na wyższe poziomy dochodu na obywatela, dostępu do edukacji, informacji, medycyny, długości życia itd. To już inna publiczność, czeka na nowy repertuar a nie odgrzewane filmiki z cyklu "Korwin masakruje lewaka".

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: akos » sobota, 30 marca 2019, 13:53

@Harmony

Wchodzisz do lokalu i na dzień dobry puszczasz pawia na dywan, więc nie oczekuj pochwały i nie rób z siebie ofiary.

Widzę, że zabolało to określenie forumową parą homo, może niechcący trafiłem w czuły punkt chociaż był to rzecz jasna jedynie żart nawiązujący do waszej homofobii połączonej z wzajemną "adoracją" oraz podobnym poziomem umysłowym (gimnazjalisty) oraz emocjonalnym (pseudokibica frustrata). Po prostu pasujecie do tego obrazka ;)

Obrazek
Harmony pisze:Pokaż, gdzie wykazałem się "homofobią", bo póki co przytaczasz mi cechy, których nie mam, obrażając mnie przy tym. Może faktycznie to Ty masz z tym problem ?
Mógłbym w tym momencie cię sparafrazować i napisać:
Harmony pisze: czwartek, 28 marca 2019, 13:26Chyba żartujesz, że mam poświęcać swój cenny czas na poszukiwanie dowodów Twoich poglądów.
co było twoja bezsensowną odpowiedzią na moją prośbę o wskazanie gdzie np. popierałem aborcję na życzenie czy socjalizm.

Postaram się jednak krótko uzasadnić dlaczego uważam cię za homofoba, w dodatku takiego u którego homofobia jest tak głęboko osadzona, że nawet nie całkiem uświadomiona. Oto kilka przykładów z ostatnich stron, więcej nie chciało mi się szukać:
Harmony pisze: czwartek, 28 marca 2019, 13:26Wyzywanie od homoseksualistów
Harmony pisze: sobota, 30 marca 2019, 12:01ubliżania i uwaga dewiacji
Sam fakt, że uznajesz przymiotnik "homoseksualny" za wyzwisko a homoseksualizm za dewiację już wiele o tobie mówi ;]

Za ten post viewtopic.php?f=16&t=31297&start=880#p563838 w którym pojawia się sformułowanie "Pozostaną tylko normalne heteroseksualne rodziny" dałeś 5 plusów. Itepe, itede, przykładów obaj daliście aż nadto, więc nie dziw się, że tak jak ty wkleiłeś mnie już do swojej szufladki z napisem "lewaki" i przypisujesz mi niewygłaszane przeze mnie poglądy, tak ja widzę w tobie homofoba, przy czym wydaje mi się, że moje wrażenie ma jakieś oparcie w faktach.
Ostatnio zmieniony sobota, 30 marca 2019, 14:19 przez akos, łącznie zmieniany 1 raz.
In cryptography we trust

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 30 marca 2019, 14:12

@akos Prosiłbym Cię o więcej przyzwoitości i taktu. Nie interesują mnie Twoje zboczenia i fabanerie, o których ciągle rozmawiasz, spłycając rozmowę do niższego poziomu niż Rów Mariański. Domniemam, że głodnemu chleb na myśli i masz chętki na jakiegoś chłopca? Twoja sprawa, ale nie musisz się z tym obnosić na każdym kroku, raz już powiedziałeś - wystarczy ;)

Ja nie mam z tym problemu, ani ze swoją orientacją. Wisi mi co tam sobie gadasz pod nosem na mój temat.

Tylko zauważ, gdybym ja nazwał Ciebie częścią od roweru, to zaraz rozpoczęłaby się jatka w moją stroną, że jak to, dyskryminuję, jestem nietolerancyjny, bla bla bla bla, a w drugą stronę to już oczywiście wszystkie chwyty dozwolone, co ? :lol:

To się nazywa tolerancja represywna.

Polecam książkę w tym temacie autora Herberta Marcuse, wydaną w 1965r. Herbert był komunistą, więc nie będzie Cię obrzydzać jego "prawicowość" :)

I kończę dyskusję na dziś, jak już mówiłem, miłego i przepięknego dnia wszystkim, bez nienawiści do osób o odmiennych poglądach :)

Dodano po 24 minutach 51 sekundach:
akos pisze: sobota, 30 marca 2019, 13:53Za ten post viewtopic.php?f=16&t=31297&start=880#p563838 w którym pojawia się sformułowanie "Pozostaną tylko normalne heteroseksualne rodziny" dałeś 5 plusów.
Dałem 5 pkt za całą treść, a nie tylko to jedno zdanie na końcu. Zresztą nawet w tym zdaniu nie ma żadnej homofobiczności. Homoseksualne rodziny nie rozmnażają się, więc w jaki sposób mają przetrwać ? :)

Taki żarcik na zaistniałą sytuację

Pragnę też zapoznać Cię z definicją dewiacji społecznej:
Dewiacja społeczna – odchylenie od reguł działania społecznego, postępowanie niezgodne z normami, a także z wartościami przyjętymi w społeczeństwie lub w grupie społecznej. Zachowania dewiacyjne nie są jednoznacznie interpretowane i ich określenie jest zależne od przyjętych systemów normatywnych w danym społeczeństwie. W niektórych ujęciach teoretycznych definiowane jest relatywistycznie jako zachowanie, które zostało przez społeczność zdefiniowane jako dewiacyjne. Pojęcie to upowszechniło się najpierw w socjologii amerykańskiej, dla odróżnienia od określenia patologii.
Każde odchylenie od norm społecznych może być traktowane jako dewiacja. I nie ma w tym żadnej homofobii. Homoseksualizm nie jest powszechny, a homoseksualiści stanowią jedynie nieznaczny ułamek społeczeństwa. Społeczeństwa, które w 99% jest heteroseksualne, więc heteroseksualizm jest dla nich normą. Dla 99% społeczeństwa przespanie się z osobą tej samej płci nie jest normalne, a dla większości przypadków jest obrzydliwe, co oznacza, że homoseksualizm nie jest traktowany jako coś normalnego i powszechnego, będącego nierozłącznym elementem każdej rodziny. I to nie jest atak homofobiczny, tylko fakt.

I pamiętaj, że rodzina to dziadek, babcia, tato, mama i dzieci, a nie jakieś wynalazki :) Co nie zmienia faktu, że np. popieram związki homoseksualne, ze względu na problemy tych par z dziedziczeniem w przypadku nagłego zgonu jednego z partnerów.

Jak widzisz mam całkiem otwarte poglądy w przeciwieństwie do Ciebie. Z kolei po Twoich atakach na prawactwo traktuję Cię jako lewaka, bo już niejednokrotnie pokazałeś te cechy ;)

Nie wiem jak Cię w domu wychowano, ale u mnie nie obnosi się wszem i wobec z kim to się spało, a kogo by się chciało wykorzystać seksualnie. Mamy po prostu inne normy przyzwoitości. Jestem w tych sprawach skromny, a sprawy łóżkowe kwestionuję jedynie ze swoją partnerką. I nie mam zamiaru ani nikomu się zwierzać, ani nikomu się chwalić, gdyż moja etyka mówi mi, że jest to niegrzeczne oraz pozbawione taktu.
Dlatego też drogi @akos proszę Cię o nie wchodzenie mi do łóżka i zachowanie w spokoju mojej prywatności. Ja Twój homoseksualizm toleruję i nie mam nic przeciwko niemu.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: akos » sobota, 30 marca 2019, 14:51

@Harmony

Zacytowałeś mnie w tym poście: viewtopic.php?p=564251#p564233 więc jeszcze raz się do tego odniosłem tłumacząc skąd wziął się mój żart, inaczej bym tego nie robił ponownie.

Naprodukowałeś sporo tekstu, ale niestety potwierdzając jedynie swoją homofobiczność, ponieważ homoseksualizm nie jest dewiacją seksualną.
Harmony pisze: sobota, 30 marca 2019, 14:37I pamiętaj, że rodzina to dziadek, babcia, tato, mama i dzieci, a nie jakieś wynalazki
Czy np. homoseksualne dzieci albo homoseksualna ciocia też zaliczają się do "normalnej heteroseksualnej rodziny" czy powinny zostać wyrzucone z "normalnego" plemienia?
In cryptography we trust

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 30 marca 2019, 15:00

@akos Okej, czyli to, że uważam homoseksualizm za coś odbiegającego od norm, tworzy ze mnie homofoba ? :roll:

Nie chcę się kłócić, w końcu to Ty jesteś ekspertem w tych sprawach, natomiast sądziłem, że żeby zostać homofobem to trzeba przynajmniej nie lubieć homoseksualistów ?

Ciekawe kiedy nowomowa przyniesie nam określenia takie jak 'pedofobia', kiedy nie zgadzając się na wykorzystywanie seksualne nieletnich będziemy uważani za chorych i nietolerancyjnych prawaków :lol:
akos pisze: sobota, 30 marca 2019, 14:51Czy np. homoseksualne dzieci albo homoseksualna ciocia też zaliczają się do "normalnej heteroseksualnej rodziny" czy powinny zostać wyrzucone z "normalnego" plemienia?
Pewnie, że się zaliczają do rodziny, ale to są gałęzie w drzewie genealogicznym, które nie puszczą pączków i nie stworzą kolejnego pokolenia rodziny.

Dobra nie chce mi się serio kontynuować tej dysputy, idę łyknąć yerba mate i wychodzą na świeże powietrze.

Pozdrawiam serdecznie @akos :)

tzn. nie to, że nie chce mi się w ogóle z Tobą rozmawiać, bo widzę, że w końcu zaczynamy ustanawiać poziom naszej rozmowy, z czego bardzo się cieszę i liczę w przyszłości na kontynuację, jednak na chwilę obecną szkoda mi pięknego dnia :)
Ostatnio zmieniony sobota, 30 marca 2019, 15:04 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1723
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » sobota, 30 marca 2019, 15:00

@BitBoy
Przenikliwe 2 posty. Gratuluje. Zgadzam sie w 100%.
Przy okazji: artykul, ktory cytowales - https://www.gosc.pl/doc/4237269.Kim-sa- ... ych-partii - powinni wszyscy prawacy przeczytac od poczatku do konca zeby wiedziec kto jest razem z nimi po prawej stronie.
ekonokomik pisze: piątek, 29 marca 2019, 23:57To książkowy przykład mowy nienawiści
Tak, oczywiscie. Mowa nienawisci w naprawde powaznej wersji. Faktycznie słowo "szuja" jest grube. Sorry.
Nie bede ci pisal na temat Brauna. Wybacz. Obejrzyj sobie jakis jego filmik - na przyklad ostatni o LGBT. Wiem ze to bedzie trudne przezycie ale zacisnij zeby i sprobuj. Wierze ze zrozumiesz co mam na mysli. Ja nie chce teraz pisac o takich rzeczach bo kolega BitBoy idealnie opisal sytuacje w jakiej sie znajdujemy:
"Słabość przekazu widać nawet tu na forum. Ta sama fiksacja na tle seksualnym/religijnym (niepotrzebne skreślić). Rozpad emocjonalny po kilku postach, po czym zamienianie wątku w kloakę i ogłaszanie zwycięstwa. Nie są w stanie zrozumieć że gdy oponenci z niesmakiem omijają ring umazany kałem - to nie jest zwycięstwo."
Ja wlasnie na chwile musze ominac ring bo mnie jednak obrzydza ten widok. Podobnie jak wypowiedzi Grzegorza Brauna, ktory idealnie wpisuje sie w ten schemat dzialania.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Weteran
Reputacja: 6627
Reputacja postu: 
0

Postautor: ekonokomik » sobota, 30 marca 2019, 23:08

Harmony pisze: sobota, 30 marca 2019, 14:37Każde odchylenie od norm społecznych może być traktowane jako dewiacja. I nie ma w tym żadnej homofobii. Homoseksualizm nie jest powszechny, a homoseksualiści stanowią jedynie nieznaczny ułamek społeczeństwa. Społeczeństwa, które w 99% jest heteroseksualne, więc heteroseksualizm jest dla nich normą. Dla 99% społeczeństwa przespanie się z osobą tej samej płci nie jest normalne, a dla większości przypadków jest obrzydliwe, co oznacza, że homoseksualizm nie jest traktowany jako coś normalnego i powszechnego, będącego nierozłącznym elementem każdej rodziny. I to nie jest atak homofobiczny, tylko fakt.

A tacy np. księża stanowią nieznaczny ułamek społeczeństwa, a umyślne życie w celibacie a w szczególności we wstrzemięźliwości seksualnej nie jest powszechne w naszym społeczeństwie, nie jest więc dla niego normalne.
Czy często z tego powodu zdarza Ci się nazywać publicznie księży katolickich dewiantami? 8-)

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 31 marca 2019, 00:09

@ekonokomik Hehe, połknę ten haczyk :) A co jak Ci powiem, że większość młodego społeczeństwa, dzieci itp. żyją we wstrzemięźliwości seksualnej, bo nigdy nie uprawiali seksu? Są też ludzie, którzy nigdy nie będą go uprawiać z własnej woli bądź z różnych innych powodów(aseksualizm). Oprócz tego rodzimy się prawiczkami i dziewicami i każdy z nas jakby nie patrzeć żyje przez jakiś okres swojego życia wystrzegajac się seksu. Tak więc wstrzemięźliwość jest czymś normalnym :)

Zaś celibat uważam za coś nienormalnego i prowadzącego do różnych dewiacji, jak np. pedofilia, która stanowi problem w KK. Popatrzmy np. Na prawosławie, tam Pop może mieć żonę i nie ma u nich w ogóle albo prawie w ogóle problemu z pedofilią. A po co jest celibat w kościele? Żeby majątek księży nie przechodził na jego potomków tylko szedł w ręce kościoła ;) Przecież wieki temu księża mogli normalnie brać zaślubiny itd. ;)

Ksiądz, jak każdy człowiek też ma potrzeby seksualne, choć ich wielkość zależy od libido, dlatego niektórzy z nich mogą żyć bez seksu i im to nie przeszkadza. Natomiast frustracja z powodu braku zapotrzebowania bodźców seksualnych może powodować źle skutki ;) Dlatego też nie powinno się zakazywac homoseksualistom być homoseksualistami, niech sobie będą i będą szczęśliwi ;)

Sobota taka troche późna godzina więc i klimat odlotowy, to polecę dalej. Chyba wiem jak można chociaż w małym stopniu zmniejszyć problem wspomnianej pedofilii. Wystarczy otworzyć cyberburdele z cyberlalkami w różnych rozmiarach. Ich realność może zaspokoić żądze dewiantów zawsze uchroniąc jakieś niewinne dziecko czy kobietę. Zawsze też możnaby po cichu takich klientów-dewiantow inwigilować w razie czego, gdyby jednak cyberburdel nie okazał się wystarczający i chcieliby czynić zło innym ludziom.

Pozdro

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 4134
Reputacja postu: 
1

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 31 marca 2019, 00:24

Jeszcze ktoś z Was ma siłę w tym temacie dyskutować?

Zazdroszczę cierpliwości i nerwów.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2603
Reputacja postu: 
15

Postautor: vjankuv » niedziela, 31 marca 2019, 01:08

BitBoy pisze: sobota, 30 marca 2019, 13:11Myślę że to będzie trwać dopóki nie pojawi się nowe pokolenie po prawej stronie, które zacznie promować konserwatywne poglądy w oderwaniu od zabobonu i fobii, oraz odetnie się od moralnej zgnilizny

To będzie trwać do momentu aż obie strony nie uświadomią sobie jednego.
Kant mówił, że postęp łączy w sobie rozum i humanizm. Jeśli sprawdzimy, jak spisują się nasze prawa i obyczaje, wymyślimy sposoby na ich poprawienie, przetestujemy je i zachowamy te, dzięki którym ludziom lepiej się wiedzie to możemy po prostu uczynić świat lepszym. Za pomocą takiego cyklu teorii i eksperymentów posuwa się do przodu nauka i następuje postęp. Mimo, że lokalnie zdarzają się potknięcia i regresy, nauka pokazuje, że postęp jest możliwy.

Jak już wspomniałem o Kancie: "Jedna epoka nie może zawrzeć paktu, który uniemożliwiłby następnym epokom poszerzanie horyzontów, zwiększanie wiedzy i usuwanie błędów. Byłaby to zbrodnia przeciwko ludzkiej naturze, której immanentnym przeznaczeniem jest taki właśnie postęp".

Twardoglowie i niedostateczna wiedza, to źródło wszystkich porażek naszego społeczeństwa. To dotyczy się lewej i prawej strony.

Gdy nie będzie otwartej debaty, dyskusji, otwartości na innowację i krytykę, to nie będziemy eliminować błędów, postęp się zatrzyma i każdy będzie dumny z tego, że "ma rację".
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Reputacja: 6627
Reputacja postu: 
26

Postautor: ekonokomik » niedziela, 31 marca 2019, 08:18

Harmony pisze: niedziela, 31 marca 2019, 00:09A co jak Ci powiem, że większość młodego społeczeństwa, dzieci itp. żyją we wstrzemięźliwości seksualnej, bo nigdy nie uprawiali seksu? Są też ludzie, którzy nigdy nie będą go uprawiać z własnej woli bądź z różnych innych powodów(aseksualizm). Oprócz tego rodzimy się prawiczkami i dziewicami i każdy z nas jakby nie patrzeć żyje przez jakiś okres swojego życia wystrzegajac się seksu. Tak więc wstrzemięźliwość jest czymś normalnym

Rozpaczliwa obrona :) Rozmawiamy oczywiście o ludziach dorosłych. Reszta Twojego postu jest nie na temat, bo ja nic nie pisałem o pedofilii wśród księży, a Ty nie odpisałeś na moje pytanie.

Żeby Cię dobić, mógłbym przytoczyć ulubiony przez prawaków "argument z ewolucji": skoro "homoseksualizm jest nienaturalny i zły społecznie, bo nie prowadzi do dzieci, więc jego propagowanie jest złe, bo jakby wszyscy byli homo to byśmy wyginęli" to dokładnie to samo, kropka w kropkę dotyczy dożywotniej i stałej wstrzemięźliwości seksualnej. Gdybyśmy wszyscy zapragnęli byś kapłanami / mnichami to nasz gatunek by wyginął.
Rozumiem, że jakakolwiek "promocja" seminariów, powołania kapłańskiego jako wyboru życiowego, powinna być z tego powodu zakazana i tępiona?*
Jakoś nie widziałem gromady zakapturzonych ludzi zatroskanych o przyszłość naszego gatunku, demonstrujących pod hasłami JEB..Ć SEMINARIA! :twisted:

Zresztą przykładów spełniających Twoją definicję dewiacji społecznej ("Każde odchylenie od norm społecznych może być traktowane jako dewiacja.") jest więcej, np. abstynencja alkoholowa, wegetarianizm, używanie produktów Apple ;)
Tych wszystkich ludzi też publicznie nazywasz dewiantami?

*) A propos zdania o zakazie promowania seminariów i stanu duchownego, to akurat ja przyklasnąłbym takiemu zakazowi, ale z innych powodów ;)

Wróć do „Hyde-Park”