Prawacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Reputacja: 2119
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 28 marca 2019, 14:18

@akos, diagnoza przez sieć, chłopie, fortunę zbijesz :D
Musisz jednakże dopracować szczegóły. Mieli być rycerze na koniach a zwierzę jest jedno. Kombinuj ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 3869
Reputacja postu: 
1

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 28 marca 2019, 14:29

akos pisze:Obrazek
Twój obrazek jest nieprawidłowy.

Nie ma takiego konia, który utrzymałby na swoim grzbiecie dwóch rycerzy w pełnym rynsztunku, ciężar jest zbyt duży i załamałby się mu grzbiet. Wiesz, konie też mają kręgosłupy i uraz kręgosłupa u konia jest jak najbardziej możliwy. Poza tym zbroja/rynsztunek zajmuje dużo miejsca i nawet gdyby jakiś gigantyczny koń to wytrzymał to wciąż ci rycerze nie zmieszczą się w jednym siodle. Podwójne rycerskie siodła nie były nigdy produkowane i nie będą, bo to ekstremalnie niepraktyczne.

Mam wystarczająco wiedzy z historii i jazdy konnej żeby to wiedzieć.

Więc tak jak pisałem - przestań objawiać wszystkim swoje homoseksualne fantazje i zejdź na ziemię.
"A poza tym uważam, że Bitcoin Core, SegWit i Lightning Network powinny zostać zniszczone"

{{ Bitcoin.pl Elite Member, Bitcointalk ★Legendary★ [1344] }}
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 28 marca 2019, 14:33

@ShadowOfHarbringer, myślę, że dobry wałach dwóch rurkowców, z piórkami w tyłkach zamiast zbroi, by utrzymał. No ale to nie byłoby chyba eko i postępowo takie męczenie zwierzęcia?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 28 marca 2019, 14:45

kozaki_wiesi pisze: czwartek, 28 marca 2019, 14:33@ShadowOfHarbringer, myślę, że dobry wałach dwóch rurkowców, z piórkami w tyłkach zamiast zbroi, by utrzymał. No ale to nie byłoby chyba eko i postępowo takie męczenie zwierzęcia?
Bardziej o to chodzi, że taki koń szybko przemęczyłby się i zachorował lub zdechł.

Koń nadający się do jazdy w rycerstwie to był ogromny wydatek w czasach średniowiecznych i późniejszych. Gdzieś czytałem że cena jednego w miarę dobrego wierzchowca była większa niż cena całej wioski z chłopami włącznie (chłop był przywiązany do ziemi, więc był jakby niewolnikiem tej ziemi).

Szlachcice i rycerze byli więc bardzo "eko" pod tym względem i szanowali swoje konie, bo były one warte małą fortunę. Nikt nigdy nie odważyłby się na takie głupoty jak jeżdżenie we 2 osoby w zbroi na jednym koniu.
"A poza tym uważam, że Bitcoin Core, SegWit i Lightning Network powinny zostać zniszczone"

Weteran
Reputacja: 2062
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » czwartek, 28 marca 2019, 14:49

@akos Kiepsko Ci idzie sprowokowanie mnie. Nie uda Ci się to, bo jestem zbyt dojrzały na takie zagrywki. Ale fajnie, że próbujesz, widać jak bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu i jak bardzo jesteś sfrustrowany ponoszoną klęską.

W podanym artykule jest jest zawarta teza "Obrażają, bo sami są homoseksualistami."

Problem polega na tym, że ja nie obrażam homoseksualistów, nic do nich osobiście nie mam, a nawet znam kilku. To Ty próbujesz na siłę wcisnąć mi homoseksualizm, bo masz takie chore fanaberie i przypisujesz orientacje seksualne obcym ludziom przez internet, przy okazji próbując mnie nieskutecznie obrazić od "homoseksualistów". Nie będę się z Tobą kłócił i udowadniał swojej orientacji, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie w dyskusji.

Pamiętaj, że drążąc dalej temat upokarzasz swoją inteligencję.

Następnym razem proszę merytorycznie - bez wyzwisk i kiepskich prowokacji :)
The truth will set You free

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 28 marca 2019, 14:51

"Koń z rzędem" kosztował, tak jak mówisz, fortunę - nawet sto uncji złota czyli tyle co dzisiaj luksusowe auto.
Taka ciekawostka - w średniowieczu za bułki płaciło się miedzią, za narzędzia czy inwentarz srebrem a poważne zakupy (wioski, państwowe długi, okup za vipa) - złotem
Za uncję złota starożytny Grek kupował sandały, tunikę i pas.
Dzisiaj odpowiednik takiego ubrania czyli dobry garnitur też kosztuje uncję złota.
Niesamowita jest różnica pomiędzy pieniądzem a walutą!

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » czwartek, 28 marca 2019, 15:00

@kozaki_wiesi Kiedyś to nawet za (wtedy) egzotyczną cytrynę szło kupić całą wioskę :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2403
Reputacja postu: 
1

Postautor: vjankuv » czwartek, 28 marca 2019, 16:19

I jak forumowicze?

Dużo jeszcze pary macie w kotłach? :D Tak tutaj się awanturujecie, że słychać was w sąsiednich wątkach.

Ostatnie kilka stron sugeruje, że polityka światowa, ekonomia i wszelkie zło na świecie to efekt tego kto komu, co i gdzie wkłada..

Nawet Putin i Trump tak się tym nie rajcują jak wy tutaj:
Obrazek

A tu, zgadnijcie kogo cytat :D
Bo wy [geje] nie jesteście homosiami. Zwykli homosie to na ogół mili, sympatyczni ludzie. Wy jesteście DZIAŁACZE. Jesteście homosiom tak potrzebni jak robotnikom związkowiec Krzaklewski, kobietom – feministka, a rybie rower. W interesie działacza nie leży bowiem, by sprawy załatwić, lecz przeciwnie: by zaognić! Im bardziej zagrożeni są np. homosie, im bardziej skonfliktowani z heterykami, tym bardziej wy, DZIAŁACZE, jesteście im potrzebni! I będziecie jątrzyć, będziecie podjudzać, aż, nie daj Boże, doprowadzicie naprawdę do pogromów!
Zatem, geje powinni cicho siedzieć, a przeciwnicy homosiów nie powinni się do ich życia wtrącać.
Chyba, że czyścicie świat na styl Himmlera.
Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. To jest różnica między zawładnięciem światem a samozniszczeniem. Naród z dużą ilością dzieci może zawładnąć światem. Naród czysty rasowo z niewielką ilością dzieci stoi już jedną nogą w grobie, za pięćdziesiąt lub sto lat nie będzie już istniał. Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Niemczech i musimy ją zwalczać… To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej.
Heinrich Himmler
Wtedy jednak tylko czekać aż szala zacznie się dalej przechylać i zaczniecie neutralizować tych, którzy lubią chude kobiety z małymi piersiami, bo przecież one nie są synonimem płodności.
Albo w ogóle zaczniecie niepłodne kobiety i niepłodnych mężczyzn zrzucać z przepaści.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » czwartek, 28 marca 2019, 16:32

vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:19 wszelkie zło na świecie to efekt tego kto komu, co i gdzie wkłada..
Nie chcę głośno mówić, kto spłycił rozmowę do tego poziomu :)
vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:19Zatem, geje powinni cicho siedzieć, a przeciwnicy homosiów nie powinni się do ich życia wtrącać.
I w drugą stronę według akosa - jak ktoś Cię nazwie gejem to nie możesz nawet pomyśleć, że nie jesteś gejem, bo będziesz gejem :D
vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:19Wtedy jednak tylko czekać aż szala zacznie się dalej przechylać i zaczniecie neutralizować tych, którzy lubią chude kobiety z małymi piersiami, bo przecież one nie są synonimem płodności.
Albo w ogóle zaczniecie niepłodne kobiety i niepłodnych mężczyzn zrzucać z przepaści.
Haha :D Jak zwykle teoretyzowanie, wymyślanie jakiś bujnych scenariuszy, które nijak się mają do rzeczywistości.

Nikt nie ma prawa nikogo dyskryminować ani zrzucać z przepaści i nikt tego robić nie będzie (no chyba, że Wy). Natura sama eliminuje jednostki słabe bez pomocy osób trzecich. Jedyne co możemy wrzucać w przepaść to Wasze bzdurne ideologie i kretyńskie indoktrynacje.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » czwartek, 28 marca 2019, 16:44

Harmony pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:32Natura sama eliminuje jednostki słabe bez pomocy osób trzecich

No właśnie, więc po co te dyskusje :D

A nie nazywaj mnie prawakiem przez przypadek. Gdyż jak jakiś czas temu zostało stwierdzone, biorę to co słuszne z obu stron. Są kwestie, że że mnie lewak, są kwestie, że ze mnie prawicowiec.
Harmony pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:32 Jak zwykle teoretyzowanie, wymyślanie jakiś bujnych scenariuszy, które nijak się mają do rzeczywistości

Nie idź tą drogą, bo sami teoretuzujecie do jakiej zagłady świata doprowadzi pozostawienie gejów i lesbijek w spokoju i pozwolenie im żyć po swojemu.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » czwartek, 28 marca 2019, 16:56

vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:44No właśnie, więc po co te dyskusje
Nie ja je rozpocząłem :)
vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:44A nie nazywaj mnie prawakiem przez przypadek. Gdyż jak jakiś czas temu zostało stwierdzone, biorę to co słuszne z obu stron. Są kwestie, że że mnie lewak, są kwestie, że ze mnie prawicowiec.
I za to Cię mocno szanuję. Bo nie stoisz po żadnej ze stron. Jesteś zrównoważony i starasz się być obiektywny, jak już zauważyłem ze wszystkim, nie tylko z kwestiami polityczno-światopoglądowymi :) Taki z Ciebie prawakolewak w sumie :D
vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:44Nie idź tą drogą, bo sami teoretuzujecie do jakiej zagłady świata doprowadzi pozostawienie gejów i lesbijek w spokoju i pozwolenie im żyć po swojemu.
Właśnie kurde, ja na prawdę nic do nich nie mam. Nie chcę nic od nich. Nie mam do nich problemu. Nie staram się zmienić ich orientacji i narzucić swoją. Ale tego samego domagam się w moją stronę. Proszę o równość, ale bez ograniczania wolności którejkolwiek ze stron. Dlatego toleruję gejów, ale nie toleruję propagandy LGBT i wpieprzanie jej wszędzie gdzie to możliwe. Są jakieś w końcu zasady i istnieją określone granice przyzwoitości.

Bo w drugą stronę jak to by było ?

Przypuśćmy jestem fetyszystą stóp. Ale Ciebie np. obrzydzają stopy. Domagam się więc i walczę o równe prawa dla fetyszystów, wymagam od wszystkich kobiet aby przycinały równo paznokcie , a w każdej telewizji prezenterki nie pokazywały dekoltów, tylko były zbliżenia na stopy. W szkołach i przedszkolach wymagałbym nauki i równości wobec fetyszystów, sposoby jak robić dobry footjob i tak dalej. Nie obrzydzałoby Cię takie coś ? :)

Zamiast stóp można jakieś różne inne fetysze czy zboczenia zaznaczyć, wybrałem najdelikatniejszy, najbardziej popularny i medialnie "przemilczany" temat.

Np. taki Biedroń. Mam z nim sprzeczne poglądy, ale lubię gościa słuchać. Naprawdę fajnie mówi i fajnie się go słucha. Mógłby mi bajki na dobranoc czytać. W ogóle nie razi mnie jego orientacja, bo jest normalnym człowiekiem i nie wpycha mi swoich wartości na siłę. Toleruję go za jego odmienność :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 28 marca 2019, 19:45

vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 16:19 Dużo jeszcze pary macie w kotłach? :D Tak tutaj się awanturujecie, że słychać was w sąsiednich wątkach.
Ten temat będzie chyba wiecznie piekielnym kotłem, tak długo jak nie zostanie zamknięty.

Powód dlaczego tak jest, jest oczywisty. Samo istnienie tego tematu sprawia iż jestem automatycznie
Obrazek

Bo nie znoszę kłamstw i manipulacji. Nie ma praktycznie _żadnej_ winy prawactwa w tym co dzieje się z obecną cywilizacją.

Dlatego właśnie zainteresowałem się Bitcoin Cashem w 2009 roku, bo ta waluta nie jest możliwa do okłamania i zmanipulowania. Łańcuch bloków jest ostateczny, nieodwracalny i mówi zawsze prawdę. To mi się podoba - proste, jasne, niepodważalne zasady, których lewackie kurwy, banksterskie kurwy ani żadne inne kurwy nie mogą zmanipulować ani dodrukować.

Moim zdaniem ten temat jest hańbą, kłamstwem i manipulacją, a jego założyciel i wszyscy którzy go popierają są (raczej nieświadomymi) wrogami cywilizacji europejskiej i narodu polskiego.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
8

Postautor: vjankuv » czwartek, 28 marca 2019, 21:08

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 19:45. Nie ma praktycznie _żadnej_ winy prawactwa w tym co dzieje się z obecną cywilizacją.

Ale co się dzieje teraz co nie działo się już w historii cywilizacji?
Egipt, dawne Chiny, Mezopotamia, Aztecy, Majowie, Cesarstwo Rzymskie i wiele innych.
Czego nie przeszły one co my teraz przechodzimy?
Z pewnością próba akceptacji gejozy nie jest rakiem jaki trawi wyjątkowo wyłącznie naszą cywilizację. Po prostu przesadzacie i zbyt się na ten temat spinacie.
Może jednym z nowych czynników to łatwość dostępu do informacji i to, że garstka ludzi może kontrolować świat lub jego ogromną część.
ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 19:45Dlatego właśnie zainteresowałem się Bitcoin Cashem w 2009 roku, bo ta waluta nie jest możliwa do okłamania i zmanipulowania. Łańcuch bloków jest ostateczny, nieodwracalny i mówi zawsze prawdę. To mi się podoba - proste, jasne, niepodważalne zasady, których lewackie kurwy, banksterskie kurwy ani żadne inne kurwy nie mogą zmanipulować ani dodrukować.

A już z pewnością Bitcoin Cash to jest wyzwolenie od gejów, lesbijek i jak "ręce, które leczą" Nowaka, BCH jest lekiem na wszystko. No chyba nie.

Nie popieram ani tego, ani antagonistycznego tematu. Oba są z dupy, bo na starcie jeden i drugi temat wykluczają dyskusję i sprowadzają się do wyrzucania wyrywanych z kontekstu pojedynczych sytuacji, które miałyby dowodzić, że jeśli zaraza to tylko prawacka albo tylko lewacka. Zwykła erystyka, obrzucanie mięsem. Oba tematy, to takie "antystresowe kulki". Kogoś zalewa piana na to co się dzieje, znajduje jakiś przykład z czapki na potwierdzenie swojej płytkiej teorii i odreagowuje w stosownym temacie.
Pisałem już o tym, zaraza, to zaraza i trzeba ją tępić niezależnie od tego, z której strony nadchodzi.

Jedni uparli się, że prawactwo jest nieskazitelne, a drudzy, że lewactwo to jedyny ratunek dla świata.
Jednocześnie maczetą po głowach dostają ludzie niezależnie od tego po której stronie się opowiadają. Prawak czy lewak, co za różnica... Gdy ma coś ten świat strawić, to prędzej pogoń za bogactwem, zyskiem, głód i choroby niż problem aborcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych czy in vitro.

Temu należy ROZMAWIAĆ, a nie się targać za włosy jak gimnazjalistki o nieistotną dla nikogo bzdurę.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 28 marca 2019, 21:16

vjankuv pisze: czwartek, 28 marca 2019, 21:08 Temu należy ROZMAWIAĆ,
Rozmawiać z ludźmi, którzy chcą mi sprowadzić wrogą armię barbarzyńców w celu gwałcenia naszych żon i córek, podpalania naszych samochodów i mordowania nas na ulicy?

O czym mam z kimś takim rozmawiać? O tym, że jest psychicznie chory?
vjankuv pisze:a nie się targać za włosy jak gimnazjalistki o nieistotną dla nikogo bzdurę.
Co dokładnie uważasz za nieistotne.

- Gwałty ?
- Moderstwa ?
- Zamachy terrorystyczne i napady nożowników?
- Legalizację pedofilii, zoofilii, nekrofilii? Te rzeczy będą następne w kolejce, nad legalizacją pedofilii lewactwo już pracuje, zoofilia była nawet legalna do lat 80-tych, zieloni w niemczech wykreślili ją jakoś w latach 90-tych z programu.

Ja widzę że masz dobre intencje i chcesz załagodzić ten konflikt. Ale pewnych rzeczy fizycznie nie da się załagodzić.

Ktoś będzie musiał ustąpić w ten czy inny sposób - albo my albo oni. A potem głoszenie takich bredni będzie musiało zostać zabronione prawem, bo taka ideologia jest zakaźną choroba psychiczną doprowadzającą do upadku całych gospodarek i państw. W przeciwnym wypadku ta cywilizacja upadnie bez prawidłowych wzorców, tak samo jak 100 cywilizacji przed nią.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
10

Postautor: vjankuv » czwartek, 28 marca 2019, 21:32

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 21:16ozmawiać z ludźmi, którzy chcą mi sprowadzić wrogą armię barbarzyńców w celu gwałcenia naszych żon i córek, podpalania naszych samochodów i mordowania nas na ulicy?

Przecież do tego nie trzeba armii barbarzyńców. Nie trzeba być imigrantem by zabijać i gwałcić.
ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 21:16 - Gwałty ?
- Moderstwa ?
- Zamachy terrorystyczne i napady nożowników?

Gwałty są złe i się dzieją niezależnie od miejsca na świecie, religii i ugrupowania to samo morderstwa. Terroryzm to wydmuszka na tle chorób czy spisków jakie fundują nam korporacje. Przecież to jest matematyka i dane. Promil ludzi ginie z rąk terrorystów w porównaniu do śmierci głodowej czy różnego rodzaju raka.
ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 21:16Legalizację pedofilii, zoofilii, nekrofilii?

Pedofilia również znana była każdej cywilizacji, nic nowego, a jakoś dalej mamy się całkiem dobrze.
Zoofilia, nekrofilia to samo. Każdy tutaj niezależnie jakie ugrupowanie potępia wszystkie z rzeczy jakie wymieniłeś. Nie ma tu lewaków, którzy chcieliby legalizacji tego. Czy granicą przesunelaby się kiedyś do tego punktu? Nie wiem, ale to są skrajności.
ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 21:16 Ktoś będzie musiał ustąpić w ten czy inny sposób - albo my albo oni

I właśnie tu jest całe clue... Wiecznie trwający konflikt. Nikt nie ustąpi, nikt nigdy nie wygra. Siłą i uciskiem można na chwilę osiągnąć sukces, ale nie długoterminowo.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 28 marca 2019, 21:53

Matko... Z 6 godzin dzisiaj bezpowrotnie zmarnowałem na tym forum, tylko dlatego że administracja nie potrafi zrobić działającego wyłączenia obserwacji tematów...

Naprawdę nie mam czasu się tutaj rozwodzić, idę robić coś istotnego.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » czwartek, 28 marca 2019, 22:18

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 21:53Naprawdę nie mam czasu się tutaj rozwodzić, idę robić coś istotnego.

Ja idę zrobić i zjeść budyń ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1675
Reputacja postu: 
-2

Postautor: domator » piątek, 29 marca 2019, 05:52

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019 ... mulowanie/
Prawaki maja nawet problem z zebraniem wystarczajace liczby podpisow na listach do eurowyborow.
Koalicja Korwin/Braun/Liroy/Narodowcy to prawacka zaraza, ktora toczy swiat. (Z naciskiem na Brauna gdyz jest to wyjatkowo brunatna szuja.)
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Początkujący
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwor » piątek, 29 marca 2019, 23:12

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 28 marca 2019, 21:53 Matko... Z 6 godzin dzisiaj bezpowrotnie zmarnowałem na tym forum, tylko dlatego że administracja nie potrafi zrobić działającego wyłączenia obserwacji tematów...

Naprawdę nie mam czasu się tutaj rozwodzić, idę robić coś istotnego.
Obrazek
pułkowniku @ShadowOfHarbringer walcz!!
pamiętaj o Rotmistrzu Pileckim!

ps.
i w zaistniałej sytuacji stawiam formalny wniosek o symboliczne zbanowanie kolegi @prezesa na 24 h ... :shock: ;)

Weteran
Reputacja: 6197
Reputacja postu: 
5

Postautor: ekonokomik » piątek, 29 marca 2019, 23:57

domator pisze: piątek, 29 marca 2019, 05:52Koalicja Korwin/Braun/Liroy/Narodowcy to prawacka zaraza, ktora toczy swiat. (Z naciskiem na Brauna gdyz jest to wyjatkowo brunatna szuja.)

To książkowy przykład mowy nienawiści. Gdybyśmy mieli standardy społeczności fb to miałbyś juz zawieszone konto :twisted:
Mógłbyś proszę rozwinąć swoją myśl. Z naciskiem na Brauna, bo pomijając jego manię religijną, nie mam pojęcia skąd Twoja agresja skierowana przeciw niemu.
Dziękuję.

Wróć do „Hyde-Park”