Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wloczykij78 » czwartek, 21 marca 2019, 20:13

hornet pisze: czwartek, 21 marca 2019, 18:02
co powiecie na to, żeby posty @osobliwy_nick cenzurować zostawiając w nich tylko informację o tym jaką zajął pozycje? ; )
E tam, każdy poczytny i poważany wątek ma swojego trolla. Ten również, taki element lokalnego folkloru. A trolli karmić nie należy, bo potem walą elaboraty na pół strony :-) Niech pisze, nie ma obowiazku czytac, odpowiadac... ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » czwartek, 21 marca 2019, 20:37

Ponownie otworzyłem longa, wychodzi mi, że dopiero teraz zakończyliśmy czwórkę. Ładnie zatrzymaliśmy się przy dolnej linii kanału. Co bardziej mnie przekonywuje to to, że na finexie nawet nie wybiliśmy powyżej poprzedniego szczytu, więc piątka dopiero przed nami. :)

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » czwartek, 21 marca 2019, 20:45

osobliwy_nick pisze: czwartek, 21 marca 2019, 17:17O! Dokładnie tak! Zbadaj linię trendu spadkową, a nawet wzrostową!


To co narysowałeś w poście viewtopic.php?p=562876#p562876 to nie jest żadna linia trendu wzrostowego, tylko prosta oparta na dwóch przypadkowych punktach.
I w ogóle nie ma czegoś takiego jak prosta trendu wzrostowego od 2010 do teraz w skali log bo jest to co najwyżej krzywa.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » czwartek, 21 marca 2019, 20:52

Wymazywanie pisze: czwartek, 21 marca 2019, 18:19O przełaskawy odkrywco CKU, @osobliwy_nick; o Panie!

Szczerze przepraszam, że ośmielam się widzieć niezerową możliwość
Spoko, wybaczone. Tylko, żeby później płaczu nie było jak Bentyn.
SL wywalił Twojego shorta? powiększyłeś pozycję? zebrałeś zysk? pochwal się :)
A nie wiem, nie sprawdzałem, ani mnie to grzeje, ani ziębi. Ale na pewno wywalił SL, z tego co widziałem co się działo na kursie.

Sprawdziłem - zamknęło mi pozycję, SL był za wąski, a szkoda, bo ostatecznie spadliśmy. Cała ta zagrywka oczywiście grana pod przebicie czerwonej linii:

Obrazek

W sumie mój błąd, zagrałem na zbyt małych timeframeach pod zbyt duży ruch. Rzadko popełniam błędy, ale wciąż popełniam. Poza tym dawno nie grałem wyłącznie pod price action na BTC, ale mam ochotę do tego wrócić, bo inaczej to się zanudzę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 marca 2019, 22:03

ekonokomik pisze: czwartek, 21 marca 2019, 20:45
osobliwy_nick pisze: czwartek, 21 marca 2019, 17:17O! Dokładnie tak! Zbadaj linię trendu spadkową, a nawet wzrostową!


To co narysowałeś w poście viewtopic.php?p=562876#p562876 to nie jest żadna linia trendu wzrostowego, tylko prosta oparta na dwóch przypadkowych punktach.
I w ogóle nie ma czegoś takiego jak prosta trendu wzrostowego od 2010 do teraz w skali log bo jest to co najwyżej krzywa.
Dokładnie. Powiem nawet więcej: każda z 3 fal EW (czyli dwie bańki 2013 jako jedna fala) miała na logarytmicznym swoją "LT wzrostową" (często niepotwierdzone czyli 2 punkty i już przebicie), którą zawsze przebijała, tworzyła nową niżej z innym punktem (optycznie na zasadzie wachlarza) a mimo to wzrosty dalej były możliwe. Więc ta linię można sobie fiu fiu. Prędzej Kubuś Puchatek zrobi doktorat z fizyki teoretycznej niż Pan CKU przewidzi upadek BTC jako pewnie kilkudziesięciotysięczna osoba, która to próbuje.
Spoiler:
Obrazek
Przedstawiam po raz któryś mój wykres alltime BTC z dodanymi danymi (metoda chałupniczą, ale ze staraniem, by było równo: jest brak danych z pierwszych kilku tygodni BM, zakładam więc, że są ceny =< niż te z których są dane na bitcoincharts). Są więc wartości z pierwszej bańki (z wykresu Goxa) oraz z pierwszej giełdy Bitcoin Market, a nawet wycena kantoru NLP (tutaj ciężko rysować dokładnie wykres z wartości typu 0.000x$). Start spekulacji właściwej to luty 2010 czyli start giełdy Bitcoin Market.

Zamieszczam znów ten wykres dla śmiałka, który twierdzi, że wykres alltime BTC ma jedną główną linię trendu wzrostowego. Otóż nie ma jej, ale próbujcie. Od punktu A, nie od NLP bo tam wycena kosztu wydobycia a nie spekulacja. Możecie co najwyżej krzywą narysować, ale jak to krzywe - do wszystkiego poruszającego się nie totalnie chaotycznie można wyrysować jakąś. Narysowałem też przerywanymi to co sugeruje Mistrz CKU @osobliwy_nick, tylko wcześniej. Widać jak łatwo te linie były przerywane, zwłaszcza podczas 1 bańki. I co? I guzików sto. Historia BTC sięga nieco dalej niż to co pokazują wykresu typu Bitstamp czy BLX (choć ten drugi jest już dużo lepiej dopracowany). Jak ktoś uważa, że można 1 linią trendu objąć cały wykres BTC, chętnie zobaczę.

Obrazek

Ps. Przebijanie takich linii to rezultat wydłużania się czasu do kolejnych szczytów impulsów + mniejszy % wzrost niż poprzedni. Zwykłe "wydłużanie" czy przeciąganie się ogólnej tendencji. Z proporcji odcinków jaką umieściłem na wykresie wynika ratio r. Jeśli zostanie zachowane, to kolejny punkt ekstremalny (E) będzie w 2024. Jeśli ta tendencja stosunków odcinków do siebie się utrzyma, aż tam wychodzi. Wiem, że pisałem już o tym, ale lubię to ratio, choć nie przyjmuję, że na pewno się powtórzy (CD/DE=r).

Dodano po 6 minutach 4 sekundach:
OT @osobliwy_nick
Spoiler:
osobliwy_nick pisze: czwartek, 21 marca 2019, 20:52Tylko, żeby później płaczu nie było jak Bentyn.
Nie wiem co ma sprawa upadającej kopalni i albo głupoty twórców albo naciągactwa czy nawet oszustwa (nie wiemy jak było) i prawie płaczu jednego z odpowiedzialnych za ten stan do naszych dyskusji i wykresu BTC, ale niesmaczne porównanie.
osobliwy_nick pisze: czwartek, 21 marca 2019, 20:52Rzadko popełniam błędy, ale wciąż popełniam.
Jak tu wyjaśnić więc bycie ogólnie na minusie? Chyba sprawa dla Archiwum X. No ale tak, no przecież ostatnia wtopa z 800->8000->0 to była wina giełdy, nie Twoja. ;)
Spoiler:
osobliwy_nick pisze: czwartek, 21 marca 2019, 20:52A nie wiem, nie sprawdzałem, ani mnie to grzeje, ani ziębi. Ale na pewno wywalił SL, z tego co widziałem co się działo na kursie.
No jak się gra za kieszonkowe czy nawet wypłatę to można mieć wywalone, to Ci przyznaję.
Grasz na x25? Może graj na x100, będzie znacznie większy % zysku z szortowania BTC do 0$. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 9 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bacik86 » piątek, 22 marca 2019, 09:05

https://www.coindesk.com/bitmain-bitcoi ... s-antminer
Ktos tam pytal o aktualny hash i trudnosc kopania.
Aktualnie jest najwieksza od lutego 2018 a bedzie jeszcze trudniej. Cala sytuacja przy 6k jest korelacja z przenoszeniem hashu z btc na fork casha i dluga wojenke miedzy bitmainem i drugim samozwanczym tworca btc. Kopali tyle czasu na stracie wiec i kasa musiala sie zgadzac. Skads kasa na to musiala sie wziac.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » piątek, 22 marca 2019, 10:09

Ciekawy mejl dostałem od mexa:

10k$ do końca roku? :D

The Road to $10K


Did you take your losses like a champ, or bottom tick the market with your market close order? The first quarter of 2019 witnessed depressed volumes, volatility, and price. The local lows of late 2018 have not been retested; however the market chop makes me feel like I’m at the Saudi embassy.

The repair of crypto investors balance sheets is not done yet. Losses must be digested, and the unlucky masses must wage cuck a bit longer to get back in the game.

All is not lost; nothing goes up or down in a straight line. 2019 will be boring, but green shoots will appear towards year end. The mighty central bank printing presses paused for a while, but economic sophists could not resist the siren call of free money. They are busy inventing the academic crutches (here’s looking at your MMT), to justify the next global money printing orgy.

Do not despair. CRipple is still worth more than zero. And Justin Sun’s new age religion TRON, paired with the Pope CZ, tells us there are those still willing to eat shitcoins with a smile.
Electric Cars and Sand Suckers
While Bitcoin is an innovative technology, the technical merits of the protocol do not exist in a vacuum. The world’s monetary situation is very important. It determines how willing investors are able to suspend disbelief and believe crypto fan boys and girls.

Throughout 2018 the omnipotent Fed began reducing the size of its balance sheet and raising short term interest rates. The world still beats to the tune of the USD. Financial institutions and governments require cheap dollars, and the Fed happily obliged since the 2008 GFC.

Tech VC funds won’t admit it, but cheap dollars are key to their business. How else can you convince LPs to continually fund negative gross margin businesses, until they “scale” and achieve profitability? Everyone wants to become the next Facebook.

When investing in government bonds yields zero or negative, desperate investors will do whatever it takes to obtain yield. Tesla is a perfect example. Lord Elon is a master at creating open-faced pits, and torching his investors’ money in them. Tesla does not belong on the Nasdaq, but rather as a speciality flavour at the New York Bagel Co.

The market disagrees with my Tesla melancholy, investors continue to line up to eat Elon’s sexy Tesla hot shit cakes. Can you blame them, after you are fully invested in the S&P500 where else will you be able to show alpha to your investors?

Another example of this free money folly is the Vision Fund.
Top tick the “Value” your investments while still on the Softbank’s books.
Find a group of suckers from the sand (That’s where the former Deutsche credit boys come in, “Be Bold”)
Sell your mark-to-fantasy private Unicorns into the vehicle populated by your sand schmucks
Take your cash and payout to your Japanese investors as dividends.

These entities thrived while the Fed held rates and 0% and reinvested their treasury and MBS roll off. TSLA hit its all-time high in mid-2017. Since then Elon has struggled to generate enough buzz to keep his stock elevated. I’m sure he isn’t thrilled that bondholders are due close to $1 billion in cash because the stock price failed to scale $360.

The Vision Fund’s sand suckers also got cold feet. They baulked when the fund proposed to invest an additional $20 billion into the We-Broke company. The check size got sliced down to $2 billion.

When dollars get scarce suddenly investors discover value investing all over again.

The height of crypto silliness in December 2017 occurred just before the Fed embarked on its quantitative tightening. The 2018 pain train spared no crypto asset or shitcoin.

But things are a changin’. The Fed couldn’t stomach a 20% correction in the SPX. In the recent Fed minutes, the dot plot now shows now rate increases for the rest of 2019. The Fed will start reinvesting its runoff in the third quarter. We are only a hop, skip, and a jump away from an expanding Fed balance sheet.

Beijing knows China must rebalance its economy away from credit-fueled fixed asset investment. However, Xi must not have the political cojones to push this sort of painful change through. Therefore, the PBOC said “fuck it” to any attempt to reign in credit growth. The two most important central banks are creepin’ back into a super easy credit regime.




Easy money will manifest itself in other higher profile and more liquid dogshit before crypto. 2019 will feature an IPO beauty pageant of some of the best cash destroying businesses. Uber, Lyft, AirBnB, and possibly the We company all are rumoured to IPO this year.

Lyft is apparently oversubscribed for its upcoming IPO. Oh baby, this is going to be a fun year.

If these beauties can price at the top of the range, and trade above the IPO price, we know that party time is back. Crypto will be the last asset class to feel the love. Too many people lost too much money, in too short a time period, to immediately Fomo back into the markets.
Get Excited
Green shoots will begin to appear in early Q4. Free money and collective amnesia are powerful drugs. Also after two years of wage cucking, punters should have a few sheckles to rub together.

The 2019 chop will be intense, but the markets will claw back to $10,000. That is a very significant psychological barrier. It’s a nice round sexy number. $20,000 is the ultimate recovery. However, it took 11 months from $1,000 to $10,000, but less than one month from $10,000 to $20,000 back to $10,000.

Melissa Lee peep this. $10,000 is my number, and I’m stickin’ to it.

całość:
https://mailchi.mp/9fb00a882b39/crypto- ... ba24bf8cc1
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » piątek, 22 marca 2019, 10:24

@ergorg
Szczerze mówiąc byłbym bardzo zaniepokojony gdyby Bitcoin skoczył do 10k w tym roku. Wyglądałoby to jak powtórka z RTN a la maj 2014. tylko na sterydach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » piątek, 22 marca 2019, 10:37

@Pleasek89, czy ja wiem, gdyby w grudniu zaczął się rajd świętego Mikołaja, do tego tłumaczony halvingiem za pół roku (maj 2020). Sytuacja jak na LTC teraz. :)

Takie coś by musiało się wyrysować:



ale nie nazwałbym RTN tylko już RTM.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 22 marca 2019, 11:38

Kolejna analogia, podobny bottom jak na XTZ :D


Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » piątek, 22 marca 2019, 15:07

@ergorg
6k było bombardowane przez prawie rok zanim puściło. Coś co kiedyś było dużym supportem w momencie przebicia staje się dużym oporem. Ci, którzy obstawiają 10k praktycznie twierdzą, że 6k będzie przebite w pierwszym lub drugim podejściu. Na tym rynku wszystko jest możliwe, ale nie widzę tego.

Zgadzam się z @Jahu, że w tym roku pradopodobnie czeka nas test 6k i powrót w okolice 4k. Obstawiam przebicie 6k w 2020r.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » piątek, 22 marca 2019, 15:24

a nie martwi was fakt, że to odbicie po spadku jest takie niemrawe ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Kryptoislife_ » piątek, 22 marca 2019, 15:28

Lais pisze: piątek, 22 marca 2019, 15:24a nie martwi was fakt, że to odbicie po spadku jest takie niemrawe ?

Mnie nie bo dla mnie obecna sytuacja to oczywisty short ;)

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 9 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bacik86 » piątek, 22 marca 2019, 15:55

https://www.coindesk.com/mt-gox-is-taki ... -creditors

"The exchange also holds 141,686.35 BTC and 142,846.35 BCH, as of March 19. In total, the cryptocurrency is worth over $593 million at today’s prices."

Jesli to zostanie uruchomione, zima na crypto bedzie jeszcze dlugo dlugo trwala

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » piątek, 22 marca 2019, 16:30

Lais pisze: piątek, 22 marca 2019, 15:24 a nie martwi was fakt, że to odbicie po spadku jest takie niemrawe ?
@Lais
jakie niemrawe , zobacz co się dziej na BB :mrgreen: ... najwyższy od 24.02 normalnie jaja :D
a ja już stamtąd emigrowałem ;)

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » piątek, 22 marca 2019, 17:05

@Corso no właśnie zajrzałam... kurcze mieć rozpiskę kiedy wariatów wypuszczają z kaftanów bezpieczeństwa i można zarabiać
Co prawda ja już mam na koncie sprzedanie BTC na BB w lato o 3 tys drożej niż kurs na innych giełdach więc mało co mnie dziwi, ale ciekawe jest kto tam tak pompuje gdy kurs stoi, a nawet opada.
Ja rozumiem, że dolar podskoczył, ale gdy dolar spadał to ceny na BB oczywiście nie spadają, więc ciężko tam działać skoro traktowanie dolara jest takie wybiórcze hehe

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: KryptoBanita » piątek, 22 marca 2019, 17:18

Corso pisze: piątek, 22 marca 2019, 16:30zobacz co się dziej na BB ... najwyższy od 24.02 normalnie jaja
Widocznie obrót robią Ci co wypłacić nie mogą ;)
Oficjalnie jest powiedziane, że na BB możesz lewą kasę wpłacić i handlować, tylko wypłacić nie można...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » piątek, 22 marca 2019, 17:22

@KryptoBanita zaciekawiłeś mnie jeśli to na poważnie napisane, jakieś szczegóły, linki do takich opinii ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 22 marca 2019, 17:27

Chyba chodzi o sprawe klopotow z wyjeciem 150k z BitBay. Byl tu nawet watek poszkodowanego.

https://www.wykop.pl/link/4769705/comme ... t-62495345
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » piątek, 22 marca 2019, 17:32

Czyli podsumowując. Bitmex snuje plany 10k, CNBC widzi 6k. Twitter widzi 5k, właściwie nie może się nie udać. Zawirowania na walutach się pomału wygasiło, ostatnie tygodnie to było mistrzostwo świata, ba nawet od wczoraj 18:00 do teraz zmiana 11 groszy na GBPPLN. Istne skoki bungee. Szczerze powiem że nie wypije kropli whiskey do końca miesiąca, jak w weekend nie zanotujemy spadku o chociaż 200$, jest tak malinowo i optymistycznie że ho ho
https://www.cnbc.com/video/2019/03/14/a ... m-lee.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: atlas1234, baranzii, bn801, Google [Bot], Kiwajakotako, Pan Inwestor, Sałata, shinya56 i 23 gości