Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Reputacja: 2243
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: kozaki_wiesi » niedziela, 17 marca 2019, 12:33

Bit-els pisze: niedziela, 17 marca 2019, 11:49Zamach w N. Zelandii to 99% akcja inspirowana przez służby

Moze tak, moze nie - świrów nie brakuje. Na pewno jest na rękę "pociągającym za sznurki"

A tymczasem ukazał sie nowy numer "Charlie Hebdo":

Obrazek

Gaduła
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
1

Postautor: anty » niedziela, 17 marca 2019, 21:39

Kabaret

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
1

Postautor: maxi82 » niedziela, 17 marca 2019, 22:42

Sośnierz powinien dostać dodatek za pracę w warunkach szkodliwych.... ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0

Postautor: OlafCrypto » niedziela, 17 marca 2019, 23:43

Te baby nie rozumieją co się do nich mówi:)

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 18 marca 2019, 01:00

Początkujący
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0

Postautor: kuba9449 » poniedziałek, 18 marca 2019, 08:43

vjankuv pisze: piątek, 15 marca 2019, 10:01
kuba9449 pisze: piątek, 15 marca 2019, 09:32Dla mnie jest dziwne, że nie zarabiasz jako kabareciarz na youtube, bo poziom żartu masz na prawdę wyszukany

Wyjaśnisz mi ten żart?
Nie widzisz jakie bzdury gość wypisuje? Mam nadzieję, że jest tylko dobrym trolem internetowym :)

Weteran
Reputacja: 6410
Reputacja postu: 
10

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 18 marca 2019, 09:09

@kuba9449 To ja się pod tymi "bzdurami", które pisał @domator na temat KK podpisuję obiema rękami.

Jestem w 100% pewny, że każda inna organizacja po ujawnieniu na taką skalę afer, przestępstw i mafijnej struktury zarządzania, skutkującej kryciem winnych przez lata, zostałaby zdelegalizowana zanim byś zdążył skończyć żart pt. "Czego trzyma się ksiądz podczas stosunku?" :twisted:

Zresztą pedofilia to wcale nie jest najdziwniejsza i najbardziej szokująca sprawa w KK. Poczytaj sobie o tym co robiły zakony i kościół w Irlandii (usankcjonowane przez dziesiątki lat niewolnictwo młodych dziewcząt), czy Hiszpanii (handel noworodkami, zorganizowany do tego stopnia, że siostry w zamrażarce trzymały martwego noworodka, którego pokazywano matkom wmawiając im że to ich zmarłe dziecko).
Włosy się jeżą na całym ciele.

I tak wszędzie, na całym świecie. O przepraszam, tylko w Polsce - zielona wyspa. "Przypadki incydentalne". I jedna siostra Bernadetta, która w sierocińcu stosowała gwałt między podopiecznymi jako środek wychowawczy. Przez dekady. Nikt nic nie zrobił, dopóki jeden z wychowanków sam nie stał się gwałcicielem i psychopatą. A i wtedy nie można było za bardzo siostry ukarać.

Więc jeśli ktoś choćby próbuje bronić KK, to mam jedno do powiedzenia, ale na tym forum nie wypada mi używać takich słów. :evil:

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1700
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » poniedziałek, 18 marca 2019, 14:04

@ekonokomik
Widzisz napisalbym ci ze to wynika z ciemnoty ludu polskiego. Ze w zadnym kraju nie byloby mozliwe to co odstawil episkopat na ostatniej konferencji prasowej dot. pedofilii. Ze ludzie myslacy powinni zbojkotowac kosciol na maxa a skoro tego nie robia to myslacy nie sa.
Ale sie boje bo kto jak kto ale Ty zaraz mnie oskarzysz o ojkofobie.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Wygadany
Reputacja: 659
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » poniedziałek, 18 marca 2019, 14:51

@domator
Ludzie bojkotują kościół, ale w inny sposób niz byś chciał, np kościół apeluje aby przyjmować uchodźców a ludzie mają to gdzieś. Większość ma w dupie nauki Jezusa Chrystusa.

U nas wiara używana jest instrumentalnie jako coś co spaja naród. Polak = katolik. Żebyśmy w ogole wiedzieli kim jesteśmy, jakoś się oznaczyli. Z czego to wynika, wiadomo, z kompleksów. Niestety mamy deficyt tożsamości, stąd ta rozpaczliwa, groteskowa sytuacja z KK. Powstało to na bazie nacjonalistycznego wzmożenia i tzw, "wstawania z kolan", czyli w momencie kiedy skończyła się bida i beznadzieja i już nie musieliśmy się wstydzić, że jesteśmy dziadami. Polski kościół temu uległ i za to zapłaci malejącą frekwencją. Bo tak naprawdę, w czasach wolności i dobrobytu a nie średniowiecza, do kościoła pójdzie ten, kto potrzebuje prawdziwego, głębokiego duchowego przeżycia a nie bogoojczyznianej bałwochwalczej paplaniny.
Polacy mają to na co zasłużyli.

https://kulturaliberalna.pl/2019/03/05/ ... d9L__NCZ44
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 marca 2019, 15:47 przez miluu, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3187
Reputacja postu: 
3

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 18 marca 2019, 15:20

Dobra analiza ruchów lgb.... w szerszym kontekście historycznym. Braun. I jak tu nie głosować na Konfederację. Przypominam, że z jej ramienia startuje też Sławomir Mentzen- prawnik, zaangażowany bitcoiner

Gaduła
Reputacja postu: 
1

Postautor: anty » poniedziałek, 18 marca 2019, 16:21

Wpadam rano do małego sklepiku, chce cos szybko kupić, spieszę się, mam gotówkę, pani za lada ma wszystko czego mi potrzeba, ale mi nie sprzeda towaru bo kasa fiskalna nie działa.
To się w głowie nie mieści żebyś sobie bułek nie mógł normalnie kupic...
Najgorsze jest to ze dla ludzi jest to całkowicie normalne i nikomu nie przeszkadza :evil:

Spoiler:
nie pierwszy raz mi się to zażyło.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 854
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 18 marca 2019, 16:25

@anty
To jest chyba fiskusowa zaraza.
Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że za sprzedaż bułki bez paragonu grożą POWAŻNE konsekwencje karno-skarbowe...

Gaduła
Reputacja postu: 
0

Postautor: anty » poniedziałek, 18 marca 2019, 16:47

zdaje sobie sprawę, ale to nie znaczy ze to jest normalne. To jest patologia

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1700
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » poniedziałek, 18 marca 2019, 16:48

@anty
No dobra, jest patologia. Ale co to ma do lewicy?
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Gaduła
Reputacja postu: 
0

Postautor: anty » poniedziałek, 18 marca 2019, 16:59

tylko lewica mogła wymyślić taki zamordyzm ;)

Weteran
Reputacja postu: 
5

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 18 marca 2019, 19:44

https://www.nzherald.co.nz/nz/news/arti ... d=12213947

Lewacka logika: "skoro źli ludzie zaczynają do nas strzelać na ulicach, to musimy się rozbroić!" :shock:

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 18 marca 2019, 21:27

"Duet Trzaskowski & Rabiej, Karta LGBT + a choroby weneryczne gejów w UE."
http://pink-panther.szkolanawigatorow.p ... gejow-w-ue

Pozwolę sobie wkleić obszerny cytat z art.

"Bo na przykład Raport będący częścią Projektu Unii Europejskiej ESTICOM (European Surveys and Training to Improve MSM Community Health) [ Europejskie Badania I Szkolenia w celu Poprawy Zdrowia Środowiska MSM – homoseksualistów] wydany jako dokument „D1:Przegląd chorób HIV i innych przenoszonych drogą płciową przez mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami (MSM) w Europie” z marca 2017 r. na stronie 33 w tabeli 2-1 pt.”Porównanie szacunków krajowych wielkości populacji MSM (homoseksualistów przyp. Mój) i występowania HIV w środowisku MSM w krajach europejskich” podaje w pozycji „Polska” liczbę MSM czyli „mężczyzn uprawiających seks z innymi mężczyznami ‘ – 134. 981 dla roku 2013 a szacunki wg różnych metod dla tzw. Deklaracji Dublińskiej z 2016 na poziomie 331.000.

Powtarzam: w całej Polsce w roku 2013 poważna instytucja Koch Institute w Berlinie szacowała liczbę homoseksualistów na 134.981 r. a w 2017 na „w porywach” 331 tysięcy. Ale pan Trzaskowski ma jakieś lepsze źródła albo sam prowadził badania i wyszło mu, że „geje, lesbijki i Ania Grodzka razem” w samej Warszawie sięgają 200 tysięcy.

Tymczasem w w/w tabeli w krajach tzw. Rady Europy obejmujących kraje UE oraz Rosję, Turcję, Szwajcarię, Ukrainę, Serbię, Macedonię, Mołdawię i Bośnię i Hercegowinę szacuje się łączną liczbę MSM 4,8 mln osób na ogólną liczbę ludności 803,6 mln , co daje 0,597% a nie 10%, jak sobie rzucił od niechcenia pan Trzaskowski. A 0,597% od 2 mln daje 11,94 tysiące osób. Tak jakby 188,06 tysięcy mniej."

Aż pasuje podsumować "Bolkiem" ;) ( wypowiedź z tych co to mają plusy dodatnie) :mrgreen:

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 18 marca 2019, 22:44

maxi82 pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 21:27Powtarzam: w całej Polsce w roku 2013 poważna instytucja Koch Institute w Berlinie szacowała liczbę homoseksualistów na 134.981 r. a w 2017 na „w porywach” 331 tysięcy. Ale pan Trzaskowski ma jakieś lepsze źródła albo sam prowadził badania i wyszło mu, że „geje, lesbijki i Ania Grodzka razem” w samej Warszawie sięgają 200 tysięcy.

Wiesz... w zasadzie, to jedno drugiemu nie przeczy 8-)

A poza tym przewiduję, że liczba homoseksualistów wśród mężczyzn będzie rosła. Wraz ze wzrostem ilości feministek wśród kobiet ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 18 marca 2019, 22:49

ekonokomik pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 22:44A poza tym przewiduję, że liczba homoseksualistów wśród mężczyzn będzie rosła. Wraz ze wzrostem ilości feministek wśród kobiet

Ojj tam, kwestia dostępności silikonu, nie ma co się radykalizować ;) Tak załatwiono Japończyków.

Obłęd.

Weteran
Reputacja: 2243
Reputacja postu: 
1

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 19 marca 2019, 11:49

anty pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 16:21 Najgorsze jest to ze dla ludzi jest to całkowicie normalne i nikomu nie przeszkadza
To się nazywa "gotowanie żaby". Rzeczy absurdalne, wolno wprowadzane, stają się "normalne".
ekonokomik pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 19:44Lewacka logika: "skoro źli ludzie zaczynają do nas strzelać na ulicach, to musimy się rozbroić!"
Społeczeństwo jest wrażliwe i świadome faktu, że zamachowiec mógłby się czuć niekomfortowo ze świadomością, że ktoś go może zastrzelić podczas masakry ;)
Poza tym na co komu broń? Policja była na miejscu już po 36 minutach.

Wróć do „Hyde-Park”