Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ergorg » czwartek, 14 marca 2019, 12:39

Ten moment kiedy praktycznie jedyny, zielony kolor u Ciebie na tv to lisek. :D

Obrazek

Co do kursu, możemy mieć lekką cofkę przy poziomie 1.7$.



BTW, nie sugerujcie się czasem strzałek, one tylko wskazują kolejne targety.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 14 marca 2019, 13:35

Target wynikający z klina zniżkującego wbity :D Możliwy double bottom z zasięgiem na 8PLN :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 14 marca 2019, 13:36

Lisk 1 : 0 Wymazywanie



Hehehehe
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 14 marca 2019, 13:42

Te 6 zl to myslalem do niedzieli a tu po paru godzinach od posta jest.. :mrgreen:
Z takim impetem faktycznie te 8 czy 10 zl jest mozliwe.

Tylko czy jakies info czy pompowanie sztuczne?

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
35
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kaminer » czwartek, 14 marca 2019, 13:51


Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 14 marca 2019, 14:53

ergorg pisze: czwartek, 14 marca 2019, 12:39 Co do kursu, możemy mieć lekką cofkę przy poziomie 1.7$.



BTW, nie sugerujcie się czasem strzałek, one tylko wskazują kolejne targety.
Zagrałem pod twoje kreski i wyprzedałem się idealnie. Teraz czekam na odkupienie ~1.45$. :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » czwartek, 14 marca 2019, 15:13

To zaraz będziesz odkupywał coś czuję, ale nie za $1,45.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 14 marca 2019, 15:16

@ChomiczyPlan Też bym chciał się załadować, a Bitbay leci mi w kulki :D

@Wymazywanie chodź do nas, ponarzekaj trochę na Kordka, my chcemy się niżej obkupić, a tu rośnie i rośnie. Potrzebujemy trochę Twojego crypti-liskowego Fudu :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 14 marca 2019, 15:49

@Harmony Witam. Wzrost Liska a stan projektu to raczej osobne sprawy. Tak jak pisałem w innym wątku ostatnio: BTC 2% w górę, ETH z 5% a shitcoiny typu steem, lisk, cvc, xyz po 20-40%. I to jest normalny efekt. :) Małej głębokości, dużego spadku i małego zainteresowania. Jak już coin spadnie do niskiej ligi, to kupując nawet za kilka BTC można o kilka % wywołać wzrost.
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:16Potrzebujemy trochę Twojego crypti-liskowego Fudu
Niestety, na Lisku nie widzę żadnego FUDu, a głosy krytyczne co do realizacji dappsów to po prostu zwykły realizm. Dappsów nie ma a rozwój projektu jest rozrzedzony.

Zadziwia mnie tak duże przywiązania niektórych do Liska, te same nicki od 2 lat tu piszą, a jest tyle ciekawych rzeczy innych niż Lisk, by chociaż trochę zdywersyfikować zainteresowania i inwestycje rynkowe.
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:16a Bitbay leci mi w kulki
To ktoś zdrowy umysłowo jeszcze tam w ogóle gra, zważywszy na dziwne sprawy zatrzymania środków, kłamanie o ilości userów oraz przyjaźń z mlm i listowanie scamcoina piramidy? :| Bitbay + Lisk to trochę jak Rosja: stan umysłu. ;)

Dodano po 13 minutach 24 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 13:36Lisk 1 : 0 Wymazywanie


Nie zrozumiałeś tego posta zupełnie. Lisk może i odbić do kilku dolarów i nie mieć żadnego uzasadnienia w rozwoju. Im bardziej spada głębokość, zainteresowanie i wolumen, tym łatwiej o wzrosty. :)

Widać jak niektórzy nie potrafią rozróżnić ceny od zdania nt projektu... Screen z którego cytowałeś nijak się ma do tego co chcesz powiedzieć: post był bardziej o BCH, że uważam, że spadł wizerunkowo do ligi liska i steema poprzez śmieszne sforkowanie. A ostatnie duże odbicia na rynku, po 20-30-40% i więcej dotyczyły głównie niskiej i nisko-średniej półki, do której Lisk się moim zdaniem zalicza.

Ja rozumiem, że niektórzy są po prostu troszkę tępi (jak to na giełdzie i w życiu), ale to co ja piszę o Lisku to raczej "Lisk to niezrealizowany i przeciągnięty projekt" a nie "Lisk będzie tylko spadał". ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 14 marca 2019, 15:58

Wymazywanie pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:35Tak jak pisałem w innym wątku ostatnio: BTC 2% w górę, ETH z 5% a shitcoiny typu steem, lisk, cvc, xyz po 20-40%


Na pewno to samo miałeś na myśli ? :D Nie żebym się czepiał czy łapał za słówka :D ( Wiem, wiem, jestem złośliwy :D )
Wymazywanie pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:35To ktoś zdrowy umysłowo jeszcze tam w ogóle gra
Niestety, nie znam innej w miarę szybkiej i pewnej możliwości przesłania PLN do przestrzeni krypto :( Także trzeba żyć z tym Bitbayem będąc w Polsce, choć wolę zdecydowanie Binance pod każdym względem. Gdyby przelewy zagraniczne szły w miarę szybko to jeszcze mógłbym wziąć pod uwagę Stampa, ale nie jest tak kolorowo :)
Wymazywanie pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:35a jest tyle ciekawych rzeczy innych niż Lisk, by chociaż trochę zdywersyfikować zainteresowania i inwestycje rynkowe.

Dzisiaj Lisk na czele wzrostów. Polecasz sprzedawać i dywersyfikować w tym momencie portfel w cokolwiek "ciekawszego" (Twoim zdaniem of course), co nie będzie na chwile obecną rosło (tylko może kiedyś) ? ETH już po forkach i wzrostach, LTC stanęło, a LSK jeszcze ma możlwości wzrostu przed sobą :) Więc bez sensu sprzedawać teraz, żeby potem się wkurwić, że to co się kupiło nie rośnie, a to co się sprzedało idzie do góry :)

@Wymazywanie Nie no, dziękuję za minusy. Tylko, że minusy powinieneś dostać Ty za swój post, który wrzuciłem w obrazku. Ja tu grzecznie i kulturalnie łapię Cię na słówkach, bo biedny lisek kolejny raz zrobił Cię w konia i urósł w najmniej spodziewanym dla Ciebie momencie. Ostatnio zarzucałeś brak wolumenu, brak zainteresowania, czyli szerzyłeś swój polityczny FUD wobec Liska, a tu Lisek myk i rośnie. Wiesz co ? To, że zostałeś Królem Hossy, nie znaczy, że jesteś ekspertem w każdej dziedzinie, a każde słowo przez Ciebie powiedziane zmienia się w przyszłości w fakt. Po prostu jesteś też człowiekiem i też się często mylisz, tylko Twoje ego tak Cię przerasta, że nie jesteś w stanie się do tego przyznać.

Masz jedną wspólną cechę z osobliwym_nickiem. On uważa, że BTC upadnie. Ty uważasz, że Lisk to nic nie warty shitcoin, który już nie urośnie. Obydwoje się mylicie.

Czekam na minusy Król(iku) Hossy.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 14 marca 2019, 16:12

Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:58 Także trzeba żyć z tym Bitbayem będąc w Polsce
Nic nie trzeba. Jeśli to jest jedyny sposób na transfer PLN do crypto dla Ciebie, to pogratulować.
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:58Dzisiaj Lisk na czele wzrostów. Polecasz sprzedawać i dywersyfikować w tym momencie portfel w cokolwiek "ciekawszego" (Twoim zdaniem of course), co nie będzie na chwile obecną rosło (tylko może kiedyś) ? ETH już po forkach i wzrostach, LTC stanęło, a LSK jeszcze ma możlwości wzrostu przed sobą Więc bez sensu sprzedawać teraz, żeby potem się wkurwić, że to co się kupiło nie rośnie, a to co się sprzedało idzie do góry
Nic nie polecam, niech każdy robi co chce. Pisałem, że dziwi mnie takie skoncentrowanie na Lisku u niektórych i są różne ciekawe projekty do inwestycji. Ale niech każdy robi co chce ze swoją kasą.

Ogólnie, nie wiem po co szukasz zaczepki, bo Lisk ładną pompkę ma, no to wołać Zamazywanie, bo on psioczy zawsze na Liska? :) No ludzie, czy to piaskownica? Nie bądźmy fanami projektów jak dzieci fanami postaci z komiksów, ale rozsądnymi inwestorami i spekulantami. :)

Ja nie twierdzę, że Lisk będzie tylko spadał, twierdzę tylko, że jest to projekt opieszały, lawirujący, niedający obiecanych od lat dappsów i tyle. Cenowo może być wszystko. Niestety ten rynek nie jest odbiciem wartości, można mocno spompować słabe rzeczy a wartościowe mogą tracić. Niestety to jest nie tylko bolączka Liska, ale wielu ICO: efekt dużej kasy na starcie. Wtedy już nie ma takiej presji na pracę, no bo kasa już jest, nie trzeba na nią pracować.

Dodano po 4 minutach 55 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:58Nie no, dziękuję za minusy.
Minusy i plusy są od tego by ich używać, do tego minusy trzeba uzasadnić. Gimbazę na forum rozpoznaje się po tym, że jęczy jak dostanie minusa, jakby to była wielka obraza.
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:58Masz jedną wspólną cechę z osobliwym_nickiem. On uważa, że BTC upadnie. Ty uważasz, że Lisk to nic nie warty shitcoin, który już nie urośnie. Obydwoje się mylicie.
Totally wrong. Rzadko wypowiadam się nt ceny Liska. Piszę raczej o moim zdaniu nt dappsów, że to przegięcie, że nadal ich nie ma. Cenowo może być wszystko i nijak się to ma to stanu projektu.
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:58Czekam na minusy Król(iku) Hossy.


Jetem na rynku już 6-ty rok. To 3 hossy i 3 bessy. Troszkę więcej niż jedna hossa, dzieciaku z 2017/2018 przywiązany do Liska jak pępowiną. Pozdrawiam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » czwartek, 14 marca 2019, 16:24

@Wymazany za kilka lat może się okazać, że dzieciaki krypto cię ograją i wyjdą lepiej na tym rynku jak ty. Jesteś za pewny siebie i może cię to zgubić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 14 marca 2019, 16:40

@uzar007Przeciwnie, z perspektywy czasu wiem, że w grze byłem często zbyt ostrożny. ;) Jeśli chodzi o poglądy, to po prostu mam swoje zdanie poparte doświadczeniem i śmieszą mnie tak przywiązani do Lisk jak @Harmony, że gdy Lisk ma pompkę, woła mnie i usiłuje kręcić gównoburzę, nie rozumiejąc, że moje krytyczne zdanie o dappsach nijak się ma do ceny ani do jej przewidywań. Lisk z wybiciem wręcz wpisał się w ligę, o której pisałem ostatnio, czyli duży % szybko jako domena ligi niższej czy średniej, która odbija po tym jak topowe alty zrobią wybicie a BTC nie spada i są oczekiwania co do zmiany trendu. No ale jak ktoś widzi Bitbay jako jedyny sposób by kupić crypto, płacze bo dostał minusa i nazywa gościa znanego z za dużej ostrożności na bańkach królem hossy, to faktycznie nie ma co spodziewać się zbyt wiele. :) Jak ktoś chce kontynuować, to proszę na PM. Sorry za OT, pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 marca 2019, 16:41 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 14 marca 2019, 16:41

Wymazywanie pisze: czwartek, 14 marca 2019, 16:12Minusy i plusy są od tego by ich używać, do tego minusy trzeba uzasadnić. Gimbazę na forum rozpoznaje się po tym, że jęczy jak dostanie minusa, jakby to była wielka obraza.
Zgadzam się, po to są. Jednak użyłeś ich trochę niewspółmiernie, ale nie będę specjalnie biegał, skrażył się i zakładał tematy, tak jak Ty to zrobiłeś Shadowowi i Bit Elsowi czy Osobliwemu. To nie w moim stylu, mam w sobie więcej klasy i honoru oraz ogromne dwie piłeczki pod ptaszkiem :) Wręcz się cieszę, że dałes mi te minusy - to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że swojego autorytetu używasz do wywierania wpływu i spekulacji, a ja swoimi dywagacjami trafiłem w samo sedno :) Także nie obrażam się, jakby Ci się to mogło wydawać, jedynie zwróciłem delikatnie uwagę. Nie będę się również mścił i Ci je oddawał - bo po co ? :) Cel został zdefiniowany i osiągnięty :)
Wymazywanie pisze: czwartek, 14 marca 2019, 16:40ale jak ktoś widzi Bitbay jako jedyny sposób by kupić crypto
Oświeć mnie Królu Trzech Bess i Trzech Hoss, w jaki sposób można przelać złotówki z polskiego banku, by gdziekolwiek zakupić krypto, omijając bitbay ? :) Mam jechać specjalnie 200km do bitomatu? Czy używać niepewnych i nie znanych kantorów ? Najbezpieczniejszą, najprostszą i najszybszą możliwością jest Bitbay, a jeśli są jakiekolwiek inne możliwości, z chęcią je poznam, w końcu jako Król Trzech Bess i Hoss powinieneś je dobrze znać.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 14 marca 2019, 16:50

Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 16:41 Cel został zdefiniowany i osiągnięty

Czyli jaki był cel?

Gdyż tłumaczyłem Ci dokładnie to samo co Wymazywanie, a Ty dalej nie przyswajasz.

Ja czy Wymazywanie punktowalismy 5 lat obietnic bez efektu i produktu oraz rozmyte cele Kordka bez dat.
To nie ma nic wspólnego z możliwościami spekulacyjnymi.
Lisk za jakiś czas może znów wskoczyć na moment do pierwszej dziesiątki. Nikt tego nie kwestionuje. Kwestionowana jest jedynie efektywność i skuteczność grupy LSK. Obecnie produktu nie ma, a sympatycy tej krypto ciągle nie widzą problemu w tym, że Lisk jest jeszcze daleko od celu mimo wielu lat pracy nad projektem.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 14 marca 2019, 16:53

@vjankuv Przecież Ci odpowiedziałem :)
Harmony pisze: środa, 13 marca 2019, 22:03@vjankuv Nie no przecież w Lisku NIC SIĘ NIE DZIEJE. Pozostaje pytanie co jest dla Ciebie wyznacznikiem, że 'coś jest' ? Cena ? Diablo 3 powstawało 12 lat z czego przez 8 nie było nic widać, a ostatnie 4 lata trwały testy. Może powiesz mi że przez te 8 lat też nic nie było ? Spójrz na frontend spójrz na backend, spójrz na lipsy to dostrzezesz co jest, mimo że tego gołym okiem nie widać na bitbayu
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 14 marca 2019, 17:01

Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 16:41Oświeć mnie Królu Trzech Bess i Trzech Hoss, w jaki sposób można przelać złotówki z polskiego banku, by gdziekolwiek zakupić krypto, omijając bitbay ? Mam jechać specjalnie 200km do bitomatu? Czy używać niepewnych i nie znanych kantorów ? Najbezpieczniejszą, najprostszą i najszybszą możliwością jest Bitbay, a jeśli są jakiekolwiek inne możliwości, z chęcią je poznam, w końcu jako Król Trzech Bess i Hoss powinieneś je dobrze znać.
Nigdy nie byłem królem czegokolwiek więc skończ śmieszny ton.

Jeśli nie robisz sobie jaj i faktycznie nie widzisz innych sposobów niż Bitbay, to jestem w szoku. To jest pytanie jak od kogoś, kto gra miesiąc na crypto. Ale ad rem: zależy czy chcesz mieć ślad na koncie bankowym, że kasa idzie na crypto. Jesli tak, to wysyłasz na giełdę (większe polskie to Bitmarket i Bitbay). Sposoby bez śladów na koncie to f2f, atm, kantory, ale wtedy też chyba warto nie zostawiać śladów w drugą stronę. Jeśli płacisz podatki, to lepiej mieć in i out udokumentowane, więc giełda i wpłata z konta. Zamiast Bitbay wolę Bitmarket, ale co kto lubi.
Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 16:41Zgadzam się, po to są. Jednak użyłeś ich trochę niewspółmiernie, ale nie będę specjalnie biegał, skrażył się i zakładał tematy, tak jak Ty to zrobiłeś Shadowowi i Bit Elsowi czy Osobliwemu.
To są zupełnie inne sprawy. Osobliwy trolował na potęgę, ja tylko poddałem pod głosowanie (stawiając na szali swoją całą reputację oraz czarna owce dla mnie - pamiętaj o tym) wniosek o czarną owcę dla niego. Bit-els kompletnie nie moderował i razem z Shadowem obrażali ludzi (w tym mnie) w 2 czy 3 wątkach nt BCH, tylko dlatego, że są źli, bo BCH rozforkowane i skompromitowane. Zapytałem grzecznie o BCH w kontekście walki forków z WP, podziękowałem kulturalnie za odpowiedzi i dostałem tyradę aż do obrażania mnie z zerową reakcją moderatora który wręcz pokazał przyzwolenie Shadowowi na obrażanie, a tylko dlatego, że Shadow był zmuszony przyznać, że BCH nie jest bitcoinem w kontekście zasad walki forków w Whitepaper (to jest nie do obrony, WP dokładnie i prosto definiuje ten temat).

Nie porównuj się w żadnym razie do tych spraw, bo nie mają nic wspólnego panie "wow mam jądra" (brawo! lol).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 14 marca 2019, 17:04

Wszystkie projekty zmawiają się w 1 dzień na newsy...
Jak dla mnie, sytuacja jest skomplikowana, nie ma nawet alpha sdk i nagle partnerstwo z bankiem...
Może giełdy zaczęły bankrutować/niecierpliwić się i hossa będzie wcześniej? Wszyscy wiemy co giełdy potrafią u siebie robić.
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 14 marca 2019, 17:12

Harmony pisze: czwartek, 14 marca 2019, 16:53Przecież Ci odpowiedziałem

Tak, ale zacząłem odpisywać, tel mi się odświeżył i już nie chciało mi się wracać.

Dla mnie wyznacznikiem jest efekt i klarowność.
5 lat pracy i dalej nie ma tego co obiecywali.
Dalej nie podają dat w roadmapie. Skoro nie wiedzą ile potrzeba im jeszcze pracy, to oni nie rozumieją skali wyzwań jakie ich czekają, a to jest gwóźdź do trumny po pięciu latach siedzenia w temacie.

Może inaczej.
Czy są już dappsy? - Nie.
Czy ktoś wie kiedy będą? - Nie.
Czy są w stanie powiedzieć chociaż czy dappsy to kwestia roku, dwóch, pięciu lat? - Nie.

Co jeszcze chcesz do tego dodać?
To nazywasz klarownością?

Przypadku diablo nie znam. Musiałby sprawdzić czy był roadmap, jak był rozpisany, kto ich finansował itd.

Dla mnie to jest podejrzane co się dzieje z LSK.
Fajnie jak zrobią w końcu co zadeklarowaliśmy, życzę im tego aby się udało.
Jednak podstawy aby bronić projekt są niewielkie.
Aby krytykować, już tak.

Im dłużej to trwa w takiej formie tym więcej podstaw do tego by mieć wątpliwości czy im się uda w ogóle.

Sam kupiłem na long term, zagłosowałem na delegatów i czekam. Spekulacyjnie jestem na 80% pewny, że jego ATH jeszcze raz zostanie zaatakowane. Jednakże, to jest w małym stopniu powiązane z dappsami czy będą czy nie.
Kto wie czy z 5 kolejnych lat nie będą wszystkim mydlić oczu, że dappsy to jeszcze tylko trochę i prawie gotowe.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ergorg » czwartek, 14 marca 2019, 18:14

Tak swoją drogą, news poszedł dzisiaj, wzrosty już były wczoraj, więc jacyś insiderzy są. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości