Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 14:14

@Wymazywanie Pełno jest takich firm. Tak jak również jest pełno krypto, które działają i mają produkt, a ich kapitalizacja jest niewielka, bo kwestia ceny nie jest zależna tylko od produktu, ale też spekulacji. Także Twój cotygodniowy FUD jaki to Lisk jest obrzydliwy i zły, jest bynajmniej potrzebny.
;)

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » środa, 13 marca 2019, 14:17

Lith pisze: wtorek, 12 marca 2019, 22:00Dla mnie to coin okazjonalny, bez perspektyw w ciagu kolejnego roku, moze potem, jak adopcja sie pojawi.
I chyba w takiej formie najlepiej na Liska patrzyć bo raczej większość osób które inwestowało w okolicach września/października 2017 pamięta jakie w tym wątku był nadzieje na totalne zdominowanie eth / sdk i inne latające talerze a ile z tego w efekcie było zrealizowane xD rebranding opóźniony o 4 miesiace thats all

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 14:26

@kAArter To się nie słucha innych, tylko samemu bada teren. O opóźnieniach z Core i rebrandingiem było już wiadomo od Września 2017. Można było zagrać i się ładnie ustawić i podczas konfy w listopadzie '17 i podczas rebrandu w lutym '18 :) Ale jak nakręca jeden naganiacz drugiego, to potem się to kończy tak jak się skończyło :) Ciekawe ilu ludzi łyknęło słowa Phila, że SDK Alpha będzie do końca marca - może z opóźnieniami do kwietnia ? Potem znowu przyjdą tutaj marudy, które coś słyszały, zagrały pod to, a potem okazała się lipa i wielki płacz, jaki to Lisek zły, bo ma opóźnienia. Alpha SDK - conamjniej maj, czerwiec. Czytać aktualizacje postępu, obserwować github i roadmap, nie słuchać youtubowych naganiaczy to dobrze na tym wyjdziecie.
Ostatnio zmieniony środa, 13 marca 2019, 14:29 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » środa, 13 marca 2019, 14:28

@Harmony Ale ja nie miałem na myśli ruchu ceny w jedną czy drugą strone a ile faktycznie od tamtego czasu w projekcie się ruszyło.Przecież w okolicach grudnia 2017 społeczność była w 100% przekonana że oni to SDK wtedy wypuszczą :D a jak nie było tak nie ma

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 14:33

@kAArter Stary, tylko naiwniacy wierzyli, że w okolicach grudnia 2017 wyjdzie SDK, jak jeszcze nie mieli Core 1.0, który jest bazą do SDK :D Każdt trochę bardziej zorientowany wiedział, że nie ma szans na SDK w 2017 czy na początku 2018.

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
Mariuszeq pisze: poniedziałek, 13 listopada 2017, 10:54
design pisze:[...]
Mam tylko cichą nadzieję, że w tym roku SDK zostanie wydane...
Nie ma szans, w tym roku planowane jest wydanie 1.0.0, nie SDK.
Mariuszeq to Mariusz Serek - 4miners, delegat i członek HQ.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 marca 2019, 14:33

kAArter pisze: środa, 13 marca 2019, 14:28 Ale ja nie miałem na myśli ruchu ceny w jedną czy drugą strone a ile faktycznie od tamtego czasu w projekcie się ruszyło.
Raczej nie za dużo, ale niektórzy (najczęściej bagholderzy lub ludzie maniakalnie przywiązani do projektu) mocno wierzą, że to i tak konkurent ETH.
W takim tempie prędzej Vitalikowi broda wyrośnie. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » środa, 13 marca 2019, 14:34

@Harmony No więc dlatego zacytowałem kolegę wyżej że liska moim zdaniem rozsądniej jest traktować jako coina okazjonalnego który potencjał do wzrostu jakiś tam ma zwłaszcza przy tej cenie na longterm czy raczej odwrócenie rynku ale czy zobaczymy go w top 10 cm? moim zdaniem nie

@Harmony top 20 chyba juz był bodajże 17? moge sie mylic.Bardziej chodzilo mi o takie top10 najprężniej rozwijających sie crypto :D
Ostatnio zmieniony środa, 13 marca 2019, 14:38 przez kAArter, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 14:42

@Wymazywanie Wiara, że LSK przegoni ETH, to tak samo jak to, że BCH przegoni BTC.

Dodano po 49 sekundach:
@kAArter W TOP 10 może być ciężko na chwilę obecną. TOP 20 bez problemu w przyszłości powinniśmy zobaczyć.

Dodano po 5 minutach 55 sekundach:
@kAArter Zobacz audyty github, chińskie rankingi crypto, często Lisk jest tam w pierwszej dziesiątce rozwoju. W CMC byliśmy chyba nawet w TOP 5 w 2016 r.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 13 marca 2019, 15:27

Sa gowniane coiny co maja produkt.. ale nie maja marketingu i kasy zbytnio... czyli to co ma lisk, lecz nie ma produktu (jeszcze)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 13 marca 2019, 17:58

LSK/PLN :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lith » środa, 13 marca 2019, 18:01

Szczur92 pisze: środa, 13 marca 2019, 00:14@Lith powiedz mi jakie coiny według ciebie maja perspektywy bo cholernie irytują mnie ludzie którzy piszą cokolwiek gdy sie coś dzieje lub włożyli kieszonkowe od babci lub mamy w 2017 roku i stracili je z pazerności...

Ale pijesz do mnie?
Bo mnie z kolei, cholernie irytuja ludzie, ktorzy nie umieja czytac ze zrozumieniem.
Ja na lisku stratny nie bylem i nie ladowalem sie po 140 pln. Stwierdzilem tylko to, co napisalem, ze mozna zagrac pod wydarzenie jakims malym procentem.
Jak napisalo wielu, oni maja kase (przynajmniej tak twierdza) a projest nadal w lesie.
Dla mnie projekty w ktore wierze, to BTC, BNB, XRP, TRX, BAT i BTT. Czasem sie pobawie w spekule na czyms innym (z roznym skutkiem).
Ale to tylko moje zdanie i nie posiadam zadnej kryptowaluty.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 18:25

Lith pisze: środa, 13 marca 2019, 18:01a projest nadal w lesie
W lesie to byli na początku 2018, teraz projekt idzie konsekwentnie do przodu.

Zresztą, jak wydadzą pordukt, to wrócą tu na kolanach wszyscy fudziarze, tym razem mówiąc, jaki to Lisk jest rewelacyjny :)

W ogóle mnie to dziwi - cena rośnie - zbiegają się fudsterzy i zaczynają narzekać. Rozumiem, jakby cena spadała, ale jak rośnie ? O kiego grzyba wam chodzi ? Nic się nie wydarzyło negatywnego w stosunku do projektu w ostatnim czasie, wręcz przeciwnie - dzieję się dużo dobrego - to przychodzą i zaczynają wygrzebywać stare śmieci, A BO STARY ROADMAP JEST NIEAKTUALNY. Weźcie Wy się ogarnijcie czasem :)
;)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » środa, 13 marca 2019, 19:44

@Harmony , teraz po prostu jesteśmy na etapie "czemu ten szit rośnie". Im dłużej ten etap potrwa, tym lepiej dla stabilności rynku Liska ;)

Warto zwrócić uwagę, że wolumen 24h na CMC jest 2-3 razy wyższy niż jeszcze niedawno. To dość dobrze wróży na przyszłość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 marca 2019, 19:49

Harmony pisze: środa, 13 marca 2019, 14:14Pełno jest takich firm

Wymień z łaski swojej :twisted:
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 19:56

@vjankuv Chociażby https://coinmarketcap.com/currencies/bread/

Produkt już dawno, miejsce w CMC nie zmienia się od stycznia 2018. Spekulacyjnie nic się nie dzieje :) To ja wolę jednak Liska ze swoimi obietnicami :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 marca 2019, 20:43

Wymazywanie pisze: środa, 13 marca 2019, 13:34Znasz jakaś firmę, która działa 3 lata (a nawet 5 tylko wcześniej inaczej się nazywała) i robi swój opracowany produkt od tych lat i nie ma nadal produktu czy usługi?

@Harmony firmę, a nie krypto.

Pokaż firmę zamierzająca coś produkować, wytwarzac, lub świadczyć usługi, która przez 5 lat nie dostarczyła tego po co została założona, która nie zna terminu kiedy zrealizuje obietnicę i w którą inwestują ludzie pieniądze.

Sam posiadam LSK, ale czysto spekulacyjnie, a nie z przekonaniem, że coś z tego będzie. Przyznam, że jeszcze z 1,5 roku temu miałem resztki wiary, że coś dostarczą. Teraz nie mam takiego przekonania. Kordek ustawił się na całe życie zapewniając sobie środki na realizację czegoś o wątpliwej szansie powodzenia, albo czegoś z bardzo długim czasem realizacji.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 20:54

@vjankuv Ok. Diablo III ? ;) Z tymi piecioma latami to też trochę fantazja Was ponosi, bo z Crypti w Lisku nie zostało praktycznie nic. To tak samo jakby mówić że BCH od 10 lat próbuje przejąć pałeczkę po BTC i coś mu to mizerne wychodzi. W końcu BCH wywodzi się z łańcucha BTC, prawda ? ;)

Masz prawo do swojego zdania tak jak każdy. Z tym, że powtarzanie w kółko tego samego jak mantrę jest bez sensu. Nie można patrzeć tylko na to co było. Liczy się co jest i co będzie.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 marca 2019, 21:01

Harmony pisze: środa, 13 marca 2019, 20:54 Masz prawo do swojego zdania tak jak każdy. Z tym, że powtarzanie w kółko tego samego jak mantrę jest bez sensu. Nie można patrzeć tylko na to co było. Liczy się co jest i co będzie

No, no. Kordek nie zmienia śpiewki od 5 lat.

Crypti to nie Lisk, masz rację. Crypti to tylko wał na zebranie kasy na Lisk.

No i też masz rację, że liczy się co jest. A jest co? Dalej nic.
I też masz rację, że ważne co będzie, ja tylko dodam, że ważne też "kiedy" będzie to co ma być.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 marca 2019, 22:03

@vjankuv Nie no przecież w Lisku NIC SIĘ NIE DZIEJE. Pozostaje pytanie co jest dla Ciebie wyznacznikiem, że 'coś jest' ? Cena ? Diablo 3 powstawało 12 lat z czego przez 8 nie było nic widać, a ostatnie 4 lata trwały testy. Może powiesz mi że przez te 8 lat też nic nie było ? Spójrz na frontend spójrz na backend, spójrz na lipsy to dostrzezesz co jest, mimo że tego gołym okiem nie widać na bitbayu ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 14 marca 2019, 01:14

@Harmony dokładnie, trzeba być cierpliwym :D Lisk 0.01 BTC easy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość