Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Postautor: krystian » poniedziałek, 11 marca 2019, 20:42

Marszałek pisze: poniedziałek, 11 marca 2019, 20:20Ten ich biznes po prostu zakłada że cena się odbije, ale w takim przypadku nie muszą się wiązać na lata z kopaniem, mogą kupić i spekulować kasą klientów, kto wie, może tak będą robili? Kto pojedzie na syberię albo do Iranu szukać koparek:) Nic nie zmienili w modelu biznesowym, dalej trzymają urobek kilka miesięcy po wykopaniu. Dodatkowo, wciąż powtarzają ze zarabiają razem z inwestorami i "jadą na jednym wózku", tymczasem pobierają po prostu 25% urobku:) Miałem Szczepana za krętacza ale uczciwego, teraz widać jak na dłoni co to za człowiek.

Ten z AmberGold także twierdzi, że gdyby mu biznes z linią lotniczą wypalił, to zamierzał oddać całą kasę:)

Trzeba będzie dopisać PNT do tematu:
"OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka"
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 marca 2019, 20:59 przez krystian, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Postautor: Marszałek » poniedziałek, 11 marca 2019, 20:44

krystian pisze: poniedziałek, 11 marca 2019, 20:42Trzeba będzie dopisać PNT do tematu:
"OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka"
@maxi82, ty chyba masz taką władzę;)

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Postautor: gofer » poniedziałek, 11 marca 2019, 20:56

A jeleni i tak znajdą... zgłaszać video na YT, może usuną...

edit: widzę, że film jest Niepubliczny, był taki cały czas?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Postautor: l3sny » wtorek, 12 marca 2019, 22:48

hanti pisze: czwartek, 7 marca 2019, 19:45 Szczepan zrobił coś jak ja kilka lat temu tutaj na forum (chociaż jakoś po nim mi nie pasuje, że to był jego pomysł) ;) Grupowe zakupy. Przesadzili z chciwością, 25% urobku, jeszcze dodatkowe wałki na kupnie sprzętu i ta prowizja 10% za polecenie...dużo kasy z góry do kieszeni. Mogło się udać jakby BTC poszedł do 50k usd (w złotówkach bo oczywiście jakby inwestorzy po prostu kupili BTC to by na tym wyszli najlepiej), niestety tak się nie stało i teraz jest na prawdę poważny problem dla szefów przedsięwzięcia, długi na całe życie a może i więzienie :/
Jest dokładnie tak jak mówisz. Zarówno naganiacze jak i inwestorzy to taka kolejna fala naiwnych. Sam pamietam jak blejdy chodziły chyba po 70BTC na początku 2013. No ale my to byliśmy pionierami a teraz influencerzy zostają zwykłymi oszustami. Nawet jeśli Bentyn był tylko naiwny to go to nie usprawiedliwia. My mamy doświadczenie, pamietamy oferty sztefa i spółki, moje Jupitery z KNC a potem kryptologikę, która zdecydowanie sukcesem nie była. To byla naiwność! W ciągu 2013-2015 straciłem około 400BTC i praktycznie musiałem zaczynać wszystko od zera. A z drugiej strony przecież samo KNC - producent rewolucyjnych koparek w technologii 14 nm z własną elektrownią wodną poszedł z torbami. Friedcat i jego amhash zniknął a teraz bitmain zwalnia ludzi i kto wie co będzie dalej.

Skąd się w takim razie biorą tacy "influencerzy" co obiecuja góry złota na miningu skoro każdy powinien wiedzieć, że na miningu można wyłącznie stracić??

Ale niczego nie żałuje, to była dobra lekcja. W sumie utrzymałem się na powierzchni i mam niezłe portfele SYS i paru innych obiecujących altów. Przysżłość to masternody a nie koparki hahahahaha!!
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Postautor: qertoip » wtorek, 12 marca 2019, 23:41

l3sny pisze: wtorek, 12 marca 2019, 22:48 Skąd się w takim razie biorą tacy "influencerzy" co obiecuja góry złota na miningu skoro każdy powinien wiedzieć, że na miningu można wyłącznie stracić??
+10
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Postautor: Antrepair » czwartek, 28 listopada 2019, 10:21

Cześć wszystkim,

ja współpracowałem z PNT przy tworzeniu systemu chłodzenia dwufazowego i pomagałem przy obsłudze i kwestiach technicznych kopalni. Na pierwszej stronie są błędne informacje odnośnie płynu chłodzącego. Płynem był faktycznie Novec od 3M ale jego cena na fakturach była rzędu 35-45 Euro za kilogram. Gęstość tego płynu była na tyle duża, że ten 1kg to ok. 700ml.

Ja odszedłem z PNT w okolicy grudnia 2018r. Nie mam zbyt dobrych doświadczeń po współpracy z PNT. Na początku wszystko było super, potem jak się zaczęło sypać, to posypało się wszystko.


Posiadacie jakieś aktualności na temat PNT ?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pracownia Nowych Technologii bliska upadku??

Postautor: redbog » piątek, 29 listopada 2019, 18:57

Antrepair pisze: czwartek, 28 listopada 2019, 10:21 Posiadacie jakieś aktualności na temat PNT ?
Oprócz tego raczej nic nowego:
https://www.fxmag.pl/artykul/pracownia- ... 8UUQT88kCE

Od tych zarzutów raczej się wywiną zając życie oczywiście jeśli zostawili sobie hajs na posypanie prawnikom.

Tak ogólnie inwestorzy zostali wyruc.... bez mydła i nic się nie zanosi żeby się cokolwiek miało się poprawić. Mają życiową stratę, teraz nawet po ponad rocznych spadkach bitcoina wszyscy by skakali z radości gdyby zamiast wtedy inwestować w stare technologie kupili po prostu bitcoina.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości