Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 7 marca 2019, 09:54

@Drobniak

Te wszystkie zonki są związane z, jak to ładnie określał @new06, nanoskalą w której grasz, pełnej wyleszczeń w stronę jedną i drugą :)

Jeśli już koniecznie chesz grać w małych skalach, prpopnuję skupowanie w dół silnych długotrwałych uptrendów na munujących coinach (przynajmniej kilka dni pompy) i sprzedawanie wyżej po podbiciu o 10%. W moim doświadczeniu działa znacznie skueczniej. Zobacz uptrendy na LINK czy obecny RVN i ile razy mógłyś ustawić limit buy na -10% od boczniaka i opylić po paru godzinach. ;) ja się tak bawię ostatnio i naprawdę fajnie wychodzi. Oczywiście nie ALL IN, no i do pierwszej większej korekty tylko.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Drobniak » czwartek, 7 marca 2019, 10:17

@BitJanusz z jednej strony dobrze, że buja. Jak na dużą dźwignię to w sam raz. Z tym, że trzeba dobierać bardzo ostrożnie momenty wejścia i najgorsze co jest w tym wszystkim to nastawienie. Wczoraj zostawiłem longa na noc z SL, gdybym w nocy zamknął to super, rano niestety obudziłem się godzinę po tym jak go wywaliło, oczywiście była to pojedyncza szpilka i gdyby nie ona to pozycja dalej była by zyskowna i mógłbym ją sam zamknąć. No i tu jest właśnie to nastawienie, jak bym ustawił TP gdzieś po drodze to już by coś wpadło do koszyka, a niestety peszek bo mnie znowu trochę skubnęli przez to, że liczyłem na 2-3% wystrzał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » czwartek, 7 marca 2019, 12:02

@Drobniak, wcześniej próbowaliśmy to oznaczyć wg EW, teraz to u mnie wygląda tak:



Ruch C albo już się skończył albo zejdziemy jeszcze do ~3810$ i czeka nas trójka wyższego stopnia.

Jeszcze alternatywna korekta:
Spoiler:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 7 marca 2019, 12:38

Tym razem w weekend bedzie inaczej i kurs powedruje pewnie w gore :) z piatku na sobote.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » czwartek, 7 marca 2019, 13:28

bitloteiros pisze: poniedziałek, 4 marca 2019, 21:58Duzi chłopcy nie zdążyli otworzyć shortów więc nie zdziwiłbym się jeśli znów zobaczymy niedługo 4 z przodu przynajmniej na finexie
Pomyliłem się o 3$

Zabawa się rozpoczęła.
Obrazek
Niedźwiedzie dywergencje zaczynają być widoczne także na BTC i ETH. Jeśli natomiast 3950 padnie to możliwa spora zielona dzida likwidacyjna. Zobaczymy kto kogo wyleszczy :twisted:
Spoiler:



@ergorg
"Pominąłeś jedną LT na LTC (wsparcie) i tam serio jest sporo miejsca na wzrosty"

Dlatego na wykresie pierwsza strzałka jest zielona i do góry ;) Ale kupować tutaj się nie odważę, ten koleś z tyłu coś knuje :mrgreen:
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 7 marca 2019, 15:04

@bitloteiros Z tym mydłem różnie bywa, mogłeś je wzywać i przy ETH za 120$ czy LTC przy 30$ a wykres wymazywałby ostrzeżenia i nagradzał ryzyko. I kto byłby wtedy dymany? Wystraszony trader tkwiący w downtrendzie.

Trzeba trochę sobie choć otworzyć furtkę z downtrendowego myślenia na myślenie biorące choć trochę pod uwagę akumulacyjne spore wahania lub początki zmiany trendu. Nie wiem jak nazwać inaczej to co zrobiło LTC/BTC niż zmianą trendu (to na dole rysowane kiedyś jako support na zakupy na dłużej - proste i piękne):
Spoiler:
Obrazek
(/$ oczywiście gorzej, tylko /btc naprawdę imponujący: https://www.tradingview.com/x/XCPXoZEi/)

Ps. Z mydłem siedzą w ostatnich tygodniach raczej ci na altach, którzy nie potrafią już nic innego tylko czekać na pogłębianie dołka na BTC a shortowanie każdego małego ruchu na Bitmexie stało się dla nich czymś w rodzaju drapania po głowie. A głowę trzeba czasem umyć (nawet mydłem!) a nie tylko drapać.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » czwartek, 7 marca 2019, 15:24

Wymazywanie pisze: czwartek, 7 marca 2019, 15:04Z tym mydłem różnie bywa, mogłeś je wzywać i przy ETH za 120$ czy LTC przy 30$
I nie daje do myślenia że wtedy nie wzywałem? Ja nie @socjolog2008 ;)
Widzę powiększające się dywergencje, złamane Market Structure i wszechobecne hopium "bearmarket is over" "altseason" "ETH fork" "LTC halving" (za pół roku a to sporo czasu)
Wymazywanie pisze: czwartek, 7 marca 2019, 15:04shortowanie każdego małego ruchu na Bitmexie stało się dla nich czymś w rodzaju drapania po głowie
Złamane MS + dobijanie się do silnego oporu. To nie jest dobre miejsce na longa i DT o tym wiedzą. Na ~3700 było na odwrót o czym pisałem żeby nie shortować w mocne wsparcie

Jak zawsze są argumenty za wzrostami i za spadkami. Ja widzę na chwilę obecną więcej na korzyść tych drugich co oczywiście nie oznacza że na pewno zejdziemy niżej
Wymazywanie pisze: czwartek, 7 marca 2019, 15:35przy nich było też koło +60% jak Twój obrazek
Obrazek jest tylko poglądowy, ma działać na wyobraźnię a nie odzwierciedlać konkretne wartości, te możemy wstawiać dowolnie w zależności od sytuacji, mnie już się nie chciało tego edytować :lol: . Co za różnica +60% czy +600%. Bazujmy na wykresie a ten nie wygląda już tak byczo
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 marca 2019, 15:53 przez bitloteiros, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 7 marca 2019, 15:35

@bitloteiros Od BTC nie wymagam dużego ruchu i nie doradzałbym longować. Podobnie LTC - nie kupiłbym teraz, ale widzę potencjał ruchu na więcej bez większej korekty. O zmianie trendu JUŻ - nie ma mowy z tym co teraz jest, ale jest pewne ożywienie (które może być i bywa do zmiany wstępem), a to odratowanie BTC w jeden dzień świadczy dla mnie o akumulacji. Bardziej szukam teraz okazji na kilka % na altach, które nie wybiły jak ETH czy LTC.

Sądzę, że jesteśmy w strefie, gdzie czasem warto wypiąć poślada i schylić się po mydło. ;)

Może nie takie na longtermową odsiadkę, ale na miłą przejażdżkę kilka-kilkanaście %. Alty czekają na BTC, tutaj nawet byle 4030 czy 4050 spowodowałoby fajne i szybkie kilka % na wielu z nich. Aczkolwiek odnośnie BTC zmartwiło odrzucenie 4000, gdy było tak blisko w nocy.

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
bitloteiros pisze: czwartek, 7 marca 2019, 15:24I nie daje do myślenia że wtedy nie wzywałem?


Nie zrozumiałeś. Te ceny wziąłem stąd, że przy nich było też koło +60% jak Twój obrazek. Stąd analogia. ;) LTC i ETH i może jeszcze kilka innych poszło naprawdę sporo %, wiele powyżej 60%. Branie ich gdy miały po +60% jak z obrazka było bardzo dobrym i zdrowym mydłem i nie skończyło się gwałtem jak sugerujesz. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 506
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: coss_takiego » czwartek, 7 marca 2019, 18:30

Jak co jakiś czas, czasem mnie coś natchnie, żeby przedstawić kilka swoich przemyśleń.

Link do mojej poprzedniej analizy:
viewtopic.php?f=27&t=25968&p=550836#p550836

Nawet nie najgorzej to wyszło i dało coś ugrać :)

Co do obecnej sytuacji to update tamtego rysunku wygląda następująco:


Nadal uważam, że opuścimy trójkąt dołem, niby jego zasięg przy wyjściu dołem wynosi ok 2300 USD, ale póki co chyba za wcześnie na wróżenie aż takiego zjazdu. Nie wykluczam wcześniej podejścia ponownie do górnej linii trójkąta, ale bardziej pasowałaby mi kontynuacja ruchu w dół. Odnoszę wrażenie, że nastroje są raczej pozytywne na wzrosty, a ludzie wyczekują zmiany trendu i rozpoczęcia hossy. Najczęściej spotykane argumenty to procentowy spadek od ATH, podobny do poprzednich baniek oraz czas trwania bessy. Wydaje mi się, że porównywanie poprzedniej do obecnej bańki jest tak nagminne, że niemal nie może być tak samo jak ostatnio. A jeśli nie będzie jak ostatnio to nowy dołek przed nami i bessa jeszcze może pomęczyć. Prawie nikt nie mówi obecnie o poziomach niższych niż 3k USD. Wiele osób zapakowana liczy na 5k+. Jakoś brzmi to zbyt łatwo.

Dodatkowo obserwuję wskaźnik wrzucony jakiś czas temu przez @leszek555. Ostatnio sprawdził się całkiem nieźle i ogólnie dosyć dobrze prognozuje okolice szczytów. Dzisiaj ponownie znalazł się w obszarze sugerującym bliskość szczytu, czyli wysokie wartości Greed'u:


https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/

Zastanawia mnie również obecny rozkład bid'ów na Bitfinexie. Spore ilości są rozłożone aż do 2600 USD. Pytanie, czy to na wszelki wypadek, czy może tam ma kurs dojść i ch*j. Wnioskuję z tego, że grubi jeszcze chcą dokupić, bo po co by trzymali tyle kasy na giełdzie. Spadek na nowe low z dwójką z przodu moim zdaniem zaskoczył by wiele osób i dlatego traktuje to dosyć poważnie.


Kolejną sprawą jest fakt, że spadliśmy od listopada o ok 50% i jakoś nie ma reakcji, wolumen na spadkach niby skoczył, ale teraz znowu dupy nie urywa. Brak reakcji to chyba brak popytu. Coś tam szarpnęło w górę, bo korekta spadku się "należała", ale dalej jakoś już brakuje paliwa. Z tego co jeszcze dostrzegam, to sporo osób dołożyło nowego kapitału na cenach 3k, wbrew pozorom może to oznaczać, że wykres im ten kapitał najpierw uszczupli zanim odda.

Podsumowując, myślę, że czas na hosse jeszcze przyjdzie, za dużo obecnie wiary i chciejstwa na wzrosty. Zamknąłem longa i siedzę na BTC bez dźwigni rozważając czy się nie wyprzedać, bo jednak jakieś delikatne podejście w górę mogłoby się wydarzyć. Shortów trochę boję się grać, bo jednak patrząc w lewo to jest tanio, przy czym jeśli spadnie do dwójki z przodu to pewnie podwoje kapitał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 7 marca 2019, 18:37

coss_takiego pisze: czwartek, 7 marca 2019, 18:30Odnoszę wrażenie, że nastroje są raczej pozytywne na wzrosty, a ludzie wyczekują zmiany trendu i rozpoczęcia hossy
standard po paru dniach na zielono. Za każdym razem błędny, ale... kiedyś oni w końcu trafią ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » czwartek, 7 marca 2019, 19:16

coss_takiego pisze: czwartek, 7 marca 2019, 18:30Podsumowując, myślę, że czas na hosse jeszcze przyjdzie, za dużo obecnie wiary i chciejstwa na wzrosty.
Różnie można na to spojrzeć, ja zauważyłem, że jest też wręcz niezłomne przekonanie, że będą nowe dołki, że cały rynek jest przepompowany itp. itd., a wszystko pospadało po >90% :D Technicznie rynek crypto jest gotowy na nową bańkę i kilku/kilkunasto bilionową kapitalizację w dolarach amerykańskich :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 7 marca 2019, 19:28

@BitJanusz, W drugą stronę to samo, ale nawet szybciej. :D 24.02 zobaczyłeś dzidę na 1d i nagle 2500-2900 mimo, że tego samego dnia pisałeś przecież o 4900 itp. W oba nastroje wchodzimy ostatnio jako gracze łatwo ale z innych powodów - spadkowicze, bo mamy trend spadkowy i się przyzwyczailiśmy, a wzrostowicze, bo szukają zmiany trendu i po takim spadku to normalne o tym trochę myśleć.
Spoiler:
BitJanusz pisze: niedziela, 24 lutego 2019, 15:34 Nie przypominam sobie ani jednego uptrendu (podczas bear market 2018), na którym pojawiłby się tego typu candle i który zostałby kontynowany poza jakieś nędzne szarpnięcia. Sorry :(

może poderwie się do 4000-4100 bitstamp, nie wiem, raczej target 2500-2900$ teraz.
Dodano po 52 sekundach:
anagamidev pisze: czwartek, 7 marca 2019, 19:16 niezłomne przekonanie, że będą nowe dołki, że cały rynek jest przepompowany itp. itd.
Trend overdose. :D

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
anagamidev pisze: czwartek, 7 marca 2019, 19:16Technicznie rynek crypto jest gotowy na nową bańkę
Nie zgodzę się. Może być gotowy jakby pomuliło-poakumulowało z rok powiedzmy. Bańka z tego miejsca teraz byłaby bardzo nieoczekiwana. Same wzrosty i większe odbicie - norma, ale bania nie bardzo.

Dodano po 2 minutach 15 sekundach:
BitJanusz pisze: czwartek, 7 marca 2019, 18:37Za każdym razem błędny, ale... kiedyś oni w końcu trafią
Dziwne zdanie z tym "oni". Przecież tu pasuje "my". A może Ty w końcu też trafisz większy trend niż zakup BTC na kilka godzin czy dni - nie chciałbyś?! :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 7 marca 2019, 19:36

@Wymazywanie Ano racja, już pisałem, że gdzieś tu ten kompromitujący post jest :mrgreen:

Ja się cholernie boję dużego czerwonego dildo, gdy gram pod uptrend. Taka już trochę reakcja psa Pawłowa :mrgreen: Chyba ze trzy, może cztery razy w przeszłości takie zbagatelizwałem bo przecież to tylko korekta wzrostów... i zbierałem się z podłogi po dwóch tygodniach spadków ;) wszystko, co ugrałem przepadało i jeszcze kończyłem na "lokalnym minusie".

Napisałbym "my", ale na razie po prostu nie wierzę w duże wzrosty, a przynajmniej nie bez retestu dołka ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xtraderx » czwartek, 7 marca 2019, 19:41

@BitJanusz ciagle tylko to czerwone dildo... kto ci taka krzywde zrobil :lol: ?
A tak zupelnie na serio, skoro sie go tak boisz, to moze sie z nim zaprzyjaznij i po prostu otworz shorta :twisted:

Doloze jakis wykres, istotny dla BTC jak dla mnie: 1W LTC/USD LOG

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » czwartek, 7 marca 2019, 20:45

Trochę nerwówka się robi, wali w opór i nie chce przebić. Spokojnie, prawdopodobnie czeka nas jeszcze jedno zejście niżej zanim wybije. Niekoniecznie musi podejść do niebieskiej linii. Martwiłbym się dopiero jeśli ją przebijemy i szybko nie wrócimy.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » czwartek, 7 marca 2019, 20:54

Kurczę wszyscy mają bycze nastroje. Zaczynam się czuć nieswojo mając same shorty :roll: . Na szczęście SL blisko więc nie popłynę mocno ;)
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » czwartek, 7 marca 2019, 21:07

Na dollarze maly bull run (o 6 gr) wiec ceny na polskich gieldach beda rosnac niezaleznie od wzrostow na zagranicznych, ale BTC moim zdaniem tylko czeka na wystrzal.
Pierwszy target to pewnie oparcie starego kanalu wzrostowego gdzie jest 0.618 calego spadku + weekly resistance -> 4082. Confluence level expert :D



Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 7 marca 2019, 22:22

bitloteiros pisze: czwartek, 7 marca 2019, 20:54Kurczę wszyscy mają bycze nastroje.
Jacy wszyscy? Popatrz na ankietę. Chyba na altach jest lepszy nastrój. Tu albo czekanie bo może spaść albo mała wiara w wybicie.

Patrząc na dźwignie na Bitfinex, też nie za wiele się dzieje, spadają w lutym, mało nowych się otwiera. To nie jest byczy nastój, ale dość znudzony. Po prostu byczo nastawieni piszą więcej postów niż reszta i stąd takie wrażenie na forum. :) W ankiecie tylko 36% za ceną pow. 4000$ do poniedziałku, reszta (64%) za ceną poniżej 4000$.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: 1235674 » czwartek, 7 marca 2019, 23:18

Coraz zabawniejsze te wykresy ostatnio
Obrazek

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » piątek, 8 marca 2019, 01:24

Obrazek

Odwrócony ksztalt wzrostu od 8 lutego.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości