LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » czwartek, 7 marca 2019, 08:37

Harmony pisze: czwartek, 7 marca 2019, 01:55Dlatego sądzę, że wykłócanie się przez zwolenników króla i jego forków o to, który jest prawdziwszy, nie ma najmniejszego sensu

Masz rację, nie ma sensu. Sens ma to który zapewnia lepiej pierwotne funkcje.
Harmony pisze: czwartek, 7 marca 2019, 01:55Odnośnie nazewnictwa, to idzie oszaleć ile określeń ma Bitcoin Cash : BTH, BCH, BCC, BTC ABC, BCH ABC. Dlatego uważam, że określenie BCash bardzo ułatwia nazewnictwo, bo każdy wie, że chodzi o Bitcoina Casha.

I właśnie temu powinieneś wstrzymać się od nazywania scamem czegoś czego nie rozumiesz. Inaczej jesteś zwykłą papugą.
Harmony pisze: czwartek, 7 marca 2019, 01:55Ale jak widzę reakcje społeczności BCH na nazwę Bcash, to aż ma się ochotę z Wami podroczyć

Spoko, drocz się, bylebyś wiedział o czym mówisz.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:07To jest człowiek, któremu "powierzyłeś" swoje fundusze?

To jest projekt, w który zainwestowałeś:
Crypti 2014-2016 -> obecna cena 0$. Produktu brak.
Lisk may 2016 -> marzec 2019 -> Produktu brak i nikt nie ma pojęcia kiedy będzie.
5 lat obietnic i zero klarowności co dalej.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:07Rozumiem użytkowników typu benq, którzy rozprowadzają pionki po całej szachownicy, bo nikt nie wie jak zachowa się rynek podczas kolejnej hossy, ale ty brzmisz jak członek typowej sekty.

???
Nie wiesz ile i czy w ogóle mam BCH. Mało to jest istotne w tej dyskusji. W ogóle nie muszę nawet w BCH inwestować aby móc w tej dyskusji uczestniczyć.
Nie muszę być w niechcianej ciąży aby walczyć o prawo do aborcji.
Po prostu wygadujecie bzdury i powtarzacie bez pomyślunku ogólniki zasłyszane u innych. Dementuje je, to wszystko.

Argument z sektą robi się po prostu nudny. Czy broniąc walorów BMW i stawiając technologicznie BMW wyżej nad Mercedesa, to jestem automatycznie w sekcie? Zastanów się.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:07Aha, w LSK mam 10% całego portfolio, kiedyś już to zresztą pisałem.

Informacja = 0 do tej dyskusji.
Mówisz, że BCH to SCAM. Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat – ciężar dowodu spoczywa na tym kto twierdzi, a nie kto zaprzecza.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 7 marca 2019, 09:32

vjankuv pisze: środa, 6 marca 2019, 23:07Podczas gdy krytykujecie BCH, kryptowalute która w każdym momencie spełni i spełnia swoje zadanie i jest bezpieczna, to sami jesteście po uszy zanurzeni w Lisk.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:07Aha, w LSK mam 10% całego portfolio, kiedyś już to zresztą pisałem.
vjankuv pisze: środa, 6 marca 2019, 23:07Informacja = 0 do tej dyskusji.
:lol: :lol: :lol:

A BCash tak bardzo bezpieczny:
https://toshitimes.com/a-warning-of-a-5 ... real-risk/
vjankuv pisze: środa, 6 marca 2019, 23:07To jest projekt, w który zainwestowałeś:
Crypti 2014-2016 -> obecna cena 0$. Produktu brak.
Lisk may 2016 -> marzec 2019 -> Produktu brak i nikt nie ma pojęcia kiedy będzie.
5 lat obietnic i zero klarowności co dalej.
Po pierwsze Crypti to nie Lisk.
Po drugie jak projekt nieaktywny od trzech lat ma wydać produkt?

Po drugie "5 lat obietnic", zero klarowności, brak produktu, kartelizacja itd. itp. a i tak stracił mniej od swojego ATH niż "prawdziwy Bitcoin" :lol:
vjankuv pisze: środa, 6 marca 2019, 23:07 Mówisz, że BCH to SCAM. Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat – ciężar dowodu spoczywa na tym kto twierdzi, a nie kto zaprzecza.
Tak bardzo się spiąłeś panie z niezdiagnozowaną ataraksją, że zacytowałeś inną osobę. Nigdy nie nazwałem BCasha scamem tylko bezużyteczną marną kopią Bitcoina, bo dokładnie tym jest. Lisk tworzy swoją sieć bloków od zera. natomiast BCash wcisnął Ctrl + C i Ctrl + V.
Bitcoin:

BCash:
Harmony pisze: czwartek, 7 marca 2019, 01:55Ale jak widzę reakcje społeczności BCH na nazwę Bcash, to aż ma się ochotę z Wami podroczyć
vjankuv pisze: środa, 6 marca 2019, 23:07Spoko, drocz się, bylebyś wiedział o czym mówisz.
No to panie hipokryto mnie dałeś minusy za samo użycie określenia BCash.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » czwartek, 7 marca 2019, 11:06

Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32No to panie hipokryto

???
Pleasek i jego poziom dyskusji.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32https://toshitimes.com/a-warning-of-a-5 ... real-risk/

Artykuł napisany przez Dennis Sahlstrom w połowie 2018r -> ".. He has been in the crypto- and blockchain space since the middle of 2017" poszukaj lepiej innych autorytetów.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32Po pierwsze Crypti to nie Lisk.

W ten sam sposób co Santander to nie WBK.
Crypti to Kordek i świta, Lisk to Kordek i świta. Nierozerwalnie te dwa projekty są ze sobą połączone.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32Po drugie "5 lat obietnic", zero klarowności, brak produktu, kartelizacja itd. itp. a i tak stracił mniej od swojego ATH niż "prawdziwy Bitcoin"

LSK ATH 41$ i obecnie 1.28$
BCH ATH 4000$ i obecnie 130$
Next please.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32Nigdy nie nazwałem BCasha scamem tylko bezużyteczną marną kopią Bitcoina, bo dokładnie tym jest.

Bezużyteczną?
https://acceptbitcoin.cash/
Pokaż, że Lisk jest obecnie bardziej użyteczny. Udowodnij, "ei incumbit probatio....".
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32Lisk tworzy swoją sieć bloków od zera. natomiast BCash wcisnął Ctrl + C i Ctrl + V.

I to czyni Lisk takim super, bo zaczyna od zera? Przez 5 lat dalej nic.
Bitcoin Cash nie zrobił kopii. Zrobił Hard Fork i poszedł swoją drogą. Nie skradł nikomu pomysłu. Po prostu poszedł w prawidłowym kierunku.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32No to panie hipokryto mnie dałeś minusy za samo użycie określenia BCash.

I już wyjaśniłem za co daję minusy. Wypowiadasz się krytycznie, trolując, nie znając tematu.
Gdybyś znał temat, nie trolował i dyskutował to nie dostawałbyś minusów, proste.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 7 marca 2019, 11:34

Ostatni OT bo to nie wątek o BCashu.
vjankuv pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:37 ???
Pleasek i jego poziom dyskusji.
Artykuł napisany przez Dennis Sahlstrom w połowie 2018r -> ".. He has been in the crypto- and blockchain space since the middle of 2017" poszukaj lepiej innych autorytetów.

No tak, powinienem słuchać takich autorytetów jak ty :D

Dałeś mi -2 pkt "za BCash" a później w dyskusji z Harmonym powiedziałeś, że ci to nie przeszkadza a teraz dziwisz się, że nazywam cię hipokrytą. Ty na pewno rozumiesz definicję słowa "hipokryta"?

Bo jak dla mnie brzmi to jak spore emocjonalne przywiązanie do danej kryptowaluty a takie bajeczki, że nigdy nie angażowałeś kapitału w BCash to możesz wciskać siedmiolatkom.
vjankuv pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:37 W ten sam sposób co Santander to nie WBK.
Crypti to Kordek i świta, Lisk to Kordek i świta. Nierozerwalnie te dwa projekty są ze sobą połączone.
Boże Święty, ma, nie ma - jakie to ma znaczenie?
vjankuv pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:37 LSK ATH 41$ i obecnie 1.28$
BCH ATH 4000$ i obecnie 130$
Next please.
Ok.
Obrazek

Kłocisz się o 0,1% a porównujesz twoim zdaniem "prawdziwego Bitcoina" z shitcoinem bez produktu? LEŻĘ I KWICZĘ, panie poligloto :lol:
vjankuv pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:37 "Bezużyteczną?
https://acceptbitcoin.cash/
Pokaż, że Lisk jest obecnie bardziej użyteczny. Udowodnij, "ei incumbit probatio....".
Nigdy nie twierdziłem, że Lisk (aktualnie) jest użyteczny. Może naucz się czytać w końcu zanim wejdziesz w dyskusję, bo się kompromitujesz. Odwołujesz się do argumentów na które się nie powoływałem, cytujesz Harmonyego w odpowiedzi do mnie etc.
vjankuv pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:37 "I to czyni Lisk takim super, bo zaczyna od zera? Przez 5 lat dalej nic.
Bitcoin Cash nie zrobił kopii. Zrobił Hard Fork i poszedł swoją drogą. Nie skradł nikomu pomysłu. Po prostu poszedł w prawidłowym kierunku."
Nie zrobił kopii? A na czym polega Hard Fork? :lol:

A co do Liska polecam wejść w ich github i dopiero później możesz stwierdzić, że nic nie robią.
vjankuv pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:37 I już wyjaśniłem za co daję minusy. Wypowiadasz się krytycznie, trolując, nie znając tematu.
Gdybyś znał temat, nie trolował i dyskutował to nie dostawałbyś minusów, proste.
Dostałem minusy za SAMO OKREŚLENIE "BCash". Nie dość, że jesteś hipokrytą to jeszcze kłamcą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » czwartek, 7 marca 2019, 11:42

Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 08:07 ale ty brzmisz jak członek typowej sekty.


Chyba ludzie którzy siedzą po uszy w tych forkach BTC tak się zachowują, widać to tutaj nawet na forum - jakieś dziwne klapki na oczy i tylko "oni mają racje" :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » czwartek, 7 marca 2019, 12:06

Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34Dałeś mi -2 pkt "za BCash" a później w dyskusji z Harmonym powiedziałeś, że ci to nie przeszkadza a teraz dziwisz się, że nazywam cię hipokrytą. Ty na pewno rozumiesz definicję słowa "hipokryta"?

Przeczytaj proszę ze zrozumieniem nim zaczniesz mnie określać hipokrytą.
Nie przeszkadza mi, jak ktoś wie co mówi i ma argumenty poparte dlaczego uważa, że BCH to słaba krypto, dlaczego to jest scam itd. Wtedy może sobie gadać Bcash, bo ma ku temu przesłanki i dyskutuje o tym.
Wy nie wiecie co mówicie i po prostu papugujecie kogoś.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34No tak, powinienem słuchać takich autorytetów jak ty

Nie jestem autorytetem, ale swoją wiedzę o BCH opierałem na osobach będących w krypto od początku jej istnienia. Więc z łatwością znajdziesz kogoś bardziej obeznanego niż pan Dennis Sahlstrom.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34Bo jak dla mnie brzmi to jak spore emocjonalne przywiązanie do danej kryptowaluty a takie bajeczki, że nigdy nie angażowałeś kapitału w BCash to możesz wciskać siedmiolatkom.

Oczywiście, że angażowałem kapitał, a nie emocje. Mam BCH podobnie jak mam LSK, LTC, Dash, ETH...
Co to ma jednak do rzeczy, że gadacie bzdury o BCH i miałbym ich nie dementować?
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34Boże Święty, ma, nie ma - jakie to ma znaczenie?

Ma, bo piszesz, że Cripti to nie Lisk. To jest bzdurą więc też to dementuję.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34Kłocisz się o 0,1% a porównujesz twoim zdaniem "prawdziwego Bitcoina" z shitcoinem bez produktu? LEŻĘ I KWICZĘ, panie poligloto

To była odpowiedź na to:
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 09:32Po drugie "5 lat obietnic", zero klarowności, brak produktu, kartelizacja itd. itp. a i tak stracił mniej od swojego ATH niż "prawdziwy Bitcoin
Skoro wyciągasz spadek jako ATH, to niech argument ma sens. BCH spadł jak każdy inny i argument jest o sile zerowej.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34Nigdy nie twierdziłem, że Lisk (aktualnie) jest użyteczny.

Nie twierdziłeś, że LSK jest użyteczny, ale twierdziłeś, że BCH jest bezużyteczny. Co jest zwykłą nieprawdą. Również to jak przyzwoity człowiek zdementowałem.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34Może naucz się czytać w końcu zanim wejdziesz w dyskusję, bo się kompromitujesz.

Już któryś raz stosujesz się do (panie poligloto, hipokryto, kompromituje się, kłamca etc):
https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam
Pozamerytoryczny sposób argumentowania
"Artur Schopenhauer w swoim dziele Die eristische Dialektik (Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów) wymienia argumentum ad personam jako ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu argumentacją merytoryczną."
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34A na czym polega Hard Fork?

Od tego powinieneś zacząć nim zaczniesz krytykować inne krypto, aby się dowiedzieć.
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34A co do Liska polecam wejść w ich github i dopiero później możesz stwierdzić, że nic nie robią.

Nie powiedziałem, że nic nie robią. Wręcz przeciwnie. Aktywni jak pszczoły w ulu.
Jednak to nie za bycie aktywnym firma płaci pracownikom wynagrodzenia, a za skuteczność i efektywność.
Bitcoin Cash jest bardziej użyteczny od Lisk, spełnia dane mu założenia, a jego trolujecie, a wydmuszkę Lisk nie trolujecie. Gdzie tu konsekwencja...
Pleasek89 pisze: czwartek, 7 marca 2019, 11:34Dostałem minusy za SAMO OKREŚLENIE "BCash". Nie dość, że jesteś hipokrytą to jeszcze kłamcą.

Użyłeś go celowo w celach trolowania. Wiesz, że waluta nazywa się BCH lub Bitcoin Cash, a mimo to używasz innej nazwy.
Chyba, że nie wiedziałeś, że Bcash to Bitcoin Cash czyli BCH. Wówczas sorry i cofnę minusy.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 7 marca 2019, 12:36

Jak szybko pomnożyć POTĘŻNĄ kasę na bessie ?

>Posiadasz duże ilości BTC i BCH.

>Ogłaszasz forka.

>Cena rośnie gwałtownie, ludzie pamiętają, jak było 3700$ za Casha co ułatwia im potwierdzenie swej decyzji w słuszność inwestycji.

>Robisz zrzut pierwszego forka na górce, sprzedając marzenia jeleniom.

>Powstaje nowy fork - wpadają darmowe tokeny.

>Na nowym forku pojawia się pompka
= CZYSTY PROFIT.

Tak ja to widzę. Jak dla mnie w Cashu chodzi wyłącznie o pieniądze, zresztą sama nazwa to sugeruje.

Po prostu skok na kasę, a skok na kasę w krypto zazwyczaj robią scamy. Dlatego uważam Casha za scam. I nie ważne jak rewelacyjną technologię będzie przedstawiał, wojenka jego zwolenników z przeciwnikami przypomina mi wojny pisuarów z peowcami, gdzie durny lud się kłóci, a za plecami nas okradają.

Ale to i tak z Wami nie jest najgorzej. Można jeszcze te Wasze fanaberie posłuchać, że Cash zastąpi Bitcoina. Z kolei jak słyszę od zwolenników BSV, że Craig to na pewno Nakamoto to pękam ze śmiechu :D

Na koniec trochę zaironizuję Shadowa:
Poza tym uważam, że wszystkie forki bitcoina powinny zostać zniszczone (a kasa z nich zainwestowana w Liska :D )
;)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Carvi » czwartek, 7 marca 2019, 15:52

Lisk i tak wypada lepiej niż Game. Wspominam o tej walucie bo zwyczajnie i tu i tu rok temu wszedlem. Z Game wyszedłem i nie żałuje. liska dokupuje co jakiś czas. Ale brakuje mi jakiegoś konkretnego wzrostu o np 2-5 $ a nie centów.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » piątek, 8 marca 2019, 11:27

Na roadpamie 2 punkty zaktualizowane z phase and dezajn. Nowy LIP długość łańcucha. Troche chyba przyszpieszyli
www.reddit.com/r/Lisk/comments/ayf0mv/a ... opened_by/
kordek napisał że niby dynamic fees będą szybciej czy jak to tam mam rozumiec?

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: stasiu » piątek, 8 marca 2019, 11:37

Ishias pisze: piątek, 8 marca 2019, 11:27Na roadpamie 2 punkty zaktualizowane z phase and dezajn. Nowy LIP długość łańcucha. Troche chyba przyszpieszyli
www.reddit.com/r/Lisk/comments/ayf0mv/a ... opened_by/
kordek napisał że niby dynamic fees będą szybciej czy jak to tam mam rozumiec?


obejrzalem wczoraj naganiacza ktory nagral filmik z programista liska ? podobno wersja 1.6 w 80 % ukonczona a 1.7 w 40 najtrudniejsze zadania podono wykonane najtrudniejszy etap teraz z gorki ? w kolejnych wersjach maja zabrac sie za oplaty dynamiczne 1.8 1.9 moze w 2.0

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » piątek, 8 marca 2019, 12:33

@stasiu To nie programista Liska, tylko jakiś gościu z grupy naganiacza, co w temacie Liska jest od 2017 roku.

Oprócz tego, że na roadmapie zostały odhaczone dwa punkty, to pozostałe zmieniły swój status, jak np. te od commandera :)
;)

qq1
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: qq1 » niedziela, 10 marca 2019, 17:40

Macie info jakie będą koszty odpalenia Dappa na Lisku i utrzymanie go w skali roku? Czy za potwierdzanie transakcji będą odpowiedzialni delegaci Liska i to oni bedą pobierać fee? Czy każdy sidechain będzie po prostu kopią głównego łańcucha i miał swoich delegatów?
Jak to wygląda w porównaniu do Ethereum?
Dzięki

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » niedziela, 10 marca 2019, 21:37

@qq1 Odpalenie Sidechain będzie kosztować 500 lsk. Sam bedziesz mógł decydować na jakim konsensusie będzie się opierał Twój projekt, także może to być kopia łańcucha głównego jak i dowolnie przez Ciebie zmodyfikowana wersja łańcucha. Przyznam, ze nie wiem jak to bedzie wyglądac z fee, ale delegatów na pewno będziesz mógł sam wyznaczyć. Mam nadzieję, że zrobią to w taki sposób, że wszystko co się będzie działo na daapach, będzie zwiększać wartość samego Liska. Myślę że dużo rzeczy jest jeszcze do omówienia w LIPSach, także na pewno będą się mocno sugerować tym, co społeczność oczekuje. Warto śledzić LIPSy i brać w nich udział, jeśli chcemy mieć jakiś wpływ na ostateczny produkt.
;)

qq1
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: qq1 » niedziela, 10 marca 2019, 22:37

500 lsk troche grubo jeśli cena wróci na ATH. Przynajmniej będzie mniej scamów. Zobaczymy jak alpha SDK się przyjmie.
Dla porównania znalazłem jakie są koszty na innych platformach (na rok 2018)
odpalenie + roczne utrzymanie
Ethereum ~90 ETH/~$32'400 .
EOS 10628 EOS/~$55'000
NEO 100-1000 GAS/$1'762.5-$17'625 plus jeśli dobrze zrozumiałem rejestracja ICO 5000 GAS/$86'250 która trzeba odnawiać co roku :shock:

źródło
https://ylv.io/how-much-does-it-costs-t ... p-in-2018/

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » niedziela, 10 marca 2019, 23:05

Jak wróci na ATH :) Teraz wychodzi ~650 usd, myślę że to dość atrakcyjna cena i jeśli ktoś w przyszłości chciałby coś budować na Lisku, to zakupy powinien robić prędzej niż później ;) Z drugiej strony niska cena wraz z wydaniem spektakularnego SDK, może spowodować spektakularny apetyt na Liska :)
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » czwartek, 14 marca 2019, 18:50

Może ktoś przybliżyć o co chodzi z tym linkiem: ?

W wątku spekulacyjnym coś chodzą głosy, że Lisk podjęło jakąś współpracę z bankiem (?). Jakieś szczegóły ktoś zna (w skrócie oczywiście)?

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: stasiu » czwartek, 14 marca 2019, 18:57


Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: stasiu » poniedziałek, 18 marca 2019, 08:58

jest i nasz lisek :)




Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » środa, 20 marca 2019, 17:18

;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » środa, 20 marca 2019, 20:13

to ja dorzuce cwierka :)

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość