mycrypto

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

mycrypto

Postautor: Adolf_H » poniedziałek, 4 marca 2019, 20:00

Witam
Kupiłem sobie trezora i chciałem się zapytać czy zewnętrzny portfel mycrypto przypisany do etherum jest bezpieczny ? tzn co się stanie jak strona się zawinie w jaki sps będę mógł się dostać do portfela etherum ?.Przepraszam bo to moze głupie pytanie ,ale jeszcze wielu rzeczy nie kumam.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

mycrypto

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 5 marca 2019, 01:42

MetaMask w przeglądarce w większości przypadków wystarcza.
Jak chcesz trzymać (nie używać!) bezpiecznie to tylko paper wallet zrobiony offline.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

mycrypto

Postautor: kirucha2 » wtorek, 5 marca 2019, 12:18

Adolf_H pisze: poniedziałek, 4 marca 2019, 20:00 tzn co się stanie jak strona się zawinie w jaki sps będę mógł się dostać do portfela etherum ?.Przepraszam bo to moze głupie pytanie ,ale jeszcze wielu rzeczy nie kumam.
Chętnie bym pomogła ale za ten kretyński nick to co najwyżej możesz minusa ode mnie wyłapać

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

mycrypto

Postautor: Adolf_H » wtorek, 5 marca 2019, 20:19

rav3n_pl pisze: wtorek, 5 marca 2019, 01:42paper wallet

Uważasz ze papierowy portfel jest lepszy od trezora ? ,chciałbym rozwiać wszystkie wątpliwości. Do trezora przypisane są portfele zewnętrze i wewnętrzne mycrypto to jest zewnętrzny .Chodzi o to czy jest możliwość zalogowania się na konto etherum jeśli my crypto padnie używając innego pośrednika blockchain ???? to mnie trapi najbardziej .Reasumując czy można się dostać do swojego portfela etherum przez innego pośrednika niż mycrypto ??? klucz prywatny wygenerowany do portfela jest w trezorze ,ściągam MetaMask Wallet i jak mam się zalogować na konto te same które loguje mnie mycrypto 0xE294308Dbb77c4b367edDE0fC1CA58BC749A9d5A .Klucz prywatny jest w Trezorze i tu mam zgrzyt bo wychodzi na to ze mając Trezora można korzystać tylko z przypisanych pośredników a ci są jutro możę znikną my crypto był wyłączony przez 24h :// chyba że ja jestem w błędzie i można to zrobić .Tak swoją drogą to czy jest możliwe wyciągnięcie klucza prywatnego z Trezora ? :-) mając pin i hasło .

Dodano po 3 minutach 16 sekundach:
kirucha2 pisze: wtorek, 5 marca 2019, 12:18
Adolf_H pisze: poniedziałek, 4 marca 2019, 20:00 tzn co się stanie jak strona się zawinie w jaki sps będę mógł się dostać do portfela etherum ?.Przepraszam bo to moze głupie pytanie ,ale jeszcze wielu rzeczy nie kumam.
Chętnie bym pomogła ale za ten kretyński nick to co najwyżej możesz minusa ode mnie wyłapać
Nie masz nic wartościowego do powiedzenia to się nie odzywaj ,nick jak nick nie jest bardziej kretyński od twojego.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

mycrypto

Postautor: rav3n_pl » środa, 6 marca 2019, 13:03

Adolf_H pisze: wtorek, 5 marca 2019, 20:19Tak swoją drogą to czy jest możliwe wyciągnięcie klucza prywatnego z Trezora ?
Nie, potrzebujesz seeda ścieżki jakiej używa trezor dla danego adresu.
https://steemit.com/bitcoin/@rav3npl/ra ... n-mnemonik
Adolf_H pisze: wtorek, 5 marca 2019, 20:19 Uważasz ze papierowy portfel jest lepszy od trezora ?
Papier jest najbezpieczniejszą formą przechowywania i jednocześnie najmniej wygodną formą używania walut cyfrowych.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

mycrypto

Postautor: misiapatrysia » wtorek, 13 kwietnia 2021, 10:55

witam
niestety nie umiem tu zrobić odrębnego postu wiec pisze tutaj przelałam swoje srodki na portfel w mycrypto ale konto mam tylko do odczytu jak to zmienić?
Pozdrawiam

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

mycrypto

Postautor: ikswodnal » wtorek, 13 kwietnia 2021, 11:20

rav3n_pl pisze: środa, 6 marca 2019, 13:03Papier jest najbezpieczniejszą formą przechowywania i jednocześnie najmniej wygodną formą używania walut cyfrowych.
Podkreślić wężykiem.
Mam nadzieję, że zadowoli taka definicja użytkowników portfeli sprzętowych.
PS. Dlaczego nie ma możliwości oceniania wypowiedzi/tekstów moderatorów?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

mycrypto

Postautor: rav3n_pl » piątek, 16 kwietnia 2021, 01:22

@ikswodnal Możliwość oceny posta jest przez jakiś czas, no i jak dajesz komuś dużo to w końcu nie możesz :P
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości