Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 1 marca 2019, 23:19

Wymazywanie pisze: @ShadowOfHarbringer Jak chcesz odpowiedzieć, to koniecznie proszę posiłkuj się cytatami z Whitepaper, które udowodnią, że fork o mniejszej mocy i ilości bloków pokonuje łańcuch-matkę o większej mocy.
Dziękuję bardzo, ułatwiłeś mi pracę. Zaoranie Cię z użyciem Whitepaperu będzie łatwiejsze niż kontrowanie całej Twojej wypowiedzi.

Oczywiście nic to nie da, bo Ty już z góry nastawiłeś się że masz rację i wszelkie próby przekonania Ciebie (tak jak każdego innego mającego swoje zdanie w Internecie) spełzną na niczym. Takie dyskusje są bez sensu i do niczego nie prowadzą. Nikt tutaj do nikogo do niczego nie przekona, chociaż rację oczywiście mam ja.

Ludzie nie potrafią przyznać się do błedu ani zmienić zdania w odpowiedzi na przeważające argumenty.

No ale do rzeczy:

-------------------------------------

Wszystkie cytaty pochodzą z https://www.bitcoin.com/bitcoin.pdf
Bitcoin.pdf By Satoshi Nakamoto, 2009 pisze:Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System

A purely peer-to-peer version of electronic cash would allow online payments to be sent directly from one party to another without going through a
financial institution.
Już na samym starcie jesteś zaorany, w jaki konkretnie sposób BTC-1MB + Lightning Network miało by służyć jako elektroniczna gotówka ? Nie widzę tutaj nic o "Store of Value" czy "Exchange Token".

Jest jasno i wyraźnie mowa o gotówce, która ma być przesyłana od klienta do sprzedawcy i od jednego człowieka na ziemi, do drugiego, bez pośrednictwa żadnych instytucji finansowych.

Możesz mi do licha wyjaśnić w jaki sposób Bitcoin-1MB+LN może coś takiego osiągnąć ? I nie pierdziel proszę, że Core zwiększy limit bloku wcześniej czy później.

We whitepaperze nie ma mowy o LN jako obowiązkowej częsci Bitcoina, która jest konieczna do tego, żeby działał jako gotówka. Nie nie nie. Nic podobnego tam nie znajdziesz.

Po drugie:
Bitcoin.pdf By Satoshi Nakamoto, 2009 pisze:We define an electronic coin as a chain of digital signatures.
Widzisz, tutaj jest ten problem. Jest jak byk napisane, że "Elektroniczną monetę definiuje się jako łańcuch cyfrowych sygnatur. Otóż SegWit oficjalnie zniósł wymóg istnienia łańcucha sygnatur, gdzie sygnatury wyniósł do osobnego pseudo-bloku.

W Monecie Bitcoin-BTC nie istnieje łańcuch sygnatur będący częścią głównego łańcucha, zatem BTC+SegWit nie jest Bitcoinem opisanym we whitepaperze.

Link do relewantnej technicznej dyskusji na ten temat:
old.reddit.com/r/btc/comments/9e5hzx/segwit_chain_of_signatures_fact_vs_fiction/

Owszem, wedle whitepaperu Bitcoin-BCH nie jest Bitcoinem.
Ale Bitcoin-BTC także nim nie jest.


Obrazek

A nie, czekaj. Wiem co powiesz. Wymyślisz jakiś z dupy argument że naciągnałem whitepaper, że to wszystko nieprawda i w ogóle BUUUUUUUUUUUUUUUUU ZATYKAM USZYYYYYYYYYY NIE SŁYSZĘ NIC !1111oneone

Uprzedzam z góry, że nie będę kontynuował tej dyskusji. Bo po co ? Z Tobą nie ma sensu dyskutować, do blędu nie przyznasz się nigdy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 marca 2019, 23:39

@ShadowOfHarbringer

Oczywiście - jak sądziłem, że będzie - nie zamieścisz cytatów wskazujących na to, że BCH jest bitcoinem w kontekście jego powstania, czyli forka i walki forków, bo Whitepaper dosłownie i prosto opisuje kiedy fork może stać się głównym łańcuchem. BCH ewidentnie nie wygrał walki o bycie łańcuchem BTC, zatem powinien został natychmiast porzucony. W świetle Whitepaper BCH jest odpadem po nieudanej próbie obalenia głównego łańcucha.
ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 1 marca 2019, 23:19Owszem, wedle whitepaperu Bitcoin-BCH nie jest Bitcoinem.
Dokładnie, BCH nie jest żadnym bitcoinem.

Dodano po 4 minutach 6 sekundach:
Odnośnie SW i LN nie pytałem o nie, ale dzięki za opinię.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 1 marca 2019, 23:47

Wymazywanie pisze: piątek, 1 marca 2019, 23:39 Dokładnie, BCH nie jest żadnym bitcoinem.
BTC także nie jest żadnym Bitcoinem.

Skoro nie ma żadnego prawdziwego Bitcoina, to można sobie wybrać tego który jest najbliżej ideologicznie.

Coś jeszcze masz do dodania ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 1 marca 2019, 23:48

Wymazywanie pisze: piątek, 1 marca 2019, 23:39 Odnośnie SW i LN nie pytałem o nie, ale dzięki za opinię.

SW jest integralną częścią Bitcoina, a LN staje się integralną częścią Bitcoina.

To się dzieje na Twoich oczach, przestań zgrywać głupiego. Doskonale o tym wszystkim wiesz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 marca 2019, 23:55

@ShadowOfHarbringer
Rozmawiałem nt kwestii BCH a Whitepaper i przyznałeś, że BCH nie jest żadnym bitcoinem, zatem nie wciągaj mnie w inne tematy, których nie poruszałem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 2 marca 2019, 00:03

Wymazywanie pisze: piątek, 1 marca 2019, 23:55 Rozmawiałem nt kwestii BCH a Whitepaper i przyznałeś, że BCH nie jest żadnym bitcoinem, zatem nie wciągaj mnie w inne tematy, których nie poruszałem.
Ahaaaa, zaczynam rozumieć jak działa Twój "piękny" umysł.

Ty wyszukujesz sobie tylko to czego chcesz i wyciągasz zawsze to co Ci jest w danym momencie wygodne ?

Zgaduję, że cytował będziesz tylko tą część mojej wypowiedzi, gdzie piszę że BCH wedle whitepaperu nie jest Bitcoinem (chuj z tym że BTC też nie jest)?

Z ciekawości: słyszałeś o czymś takim jak:
- Niewiarygodna hipokryzja lub
- Brak honoru ?
- Brak stałości światopoglądowej?
- Oportunizm moralny?

Ty jesteś jak polityk. Powiesz to, co Ci jest w danym momencie wygodne i potem powyrywasz sobie z kontekstu żeby wyszło na Twoje, tak ?

Dziękuję, wszystko stało się jasne.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Wymazywanie » sobota, 2 marca 2019, 00:26

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 2 marca 2019, 00:03Ty wyszukujesz sobie tylko to czego chcesz i wyciągasz zawsze to co Ci jest w danym momencie wygodne ?


Nie i zaczynasz trolować na niskim poziomie.

Rozmawialiśmy o BCH a WP i akurat ta kwestia mnie interesowała. Nie znaczy to, że tematy poboczne, które przy tej okazji poruszyłeś (sw, ln), są dla mnie niewygodne.

Podziękowałem Ci za rozwinięcie tematu.

Nie życzę sobie takich niekulturalnych i chamskich oskarżeń bez żadnych podstaw oraz rzucania chujami.

Jeśli mama nie nauczyła Cię kultury, to już nie mój problem, ale pewien jej minimalny poziom jest potrzebny, nawet na forum.

Temat zamknięty - mamy identyczne w nim zdanie, czyli:
ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 1 marca 2019, 23:19Owszem, wedle whitepaperu Bitcoin-BCH nie jest Bitcoinem.
Ostatnio zmieniony sobota, 2 marca 2019, 03:14 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 2 marca 2019, 01:51

Wymazywanie pisze: sobota, 2 marca 2019, 00:26 Temat zamknięty - mamy identyczne w nim zdanie, czyli:
Temat zamknięty. BTC nie jest Bitcoinem wedle whitepaperu.

Hipokryta^20.

"Jesteś zerem, panie ziobro"

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
Wymazywanie pisze: piątek, 1 marca 2019, 23:55@ShadowOfHarbringer
Rozmawiałem nt kwestii BCH a Whitepaper i przyznałeś, że BCH nie jest żadnym bitcoinem, zatem nie wciągaj mnie w inne tematy, których nie poruszałem.
BTC nie jest Bitcoinem wedle whitepaperu.

Co więcej: Nie ma na rynku _ŻADNEGO_ Bitcoina w 100% zgodnego z whitepaperem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: kirucha2 » sobota, 2 marca 2019, 01:58

@ShadowOfHarbringer odpusć, nie ma się co z koniem kopać,
porównanie do polityka to strzał w 10!!!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 2 marca 2019, 02:03

kirucha2 pisze: sobota, 2 marca 2019, 01:58@ShadowOfHarbringer odpusć, nie ma się co z koniem kopać,
Ja znam tego typa, my mamy tutaj historię. Już się kiedyś z nim wykłócałem.

Na pewno nie będę na niego marnował więcej czasu, 2h zmarnowane wystarczy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Wymazywanie » sobota, 2 marca 2019, 02:05

@ShadowOfHarbringer

Poziom jaki reprezentujesz jest nawet niższy niż dawniej na największych Twoich fazach nienawiści i złości.

Ze zwykłej kwestii BCH a Whitepaper przechodzisz do obrażania mnie, bo nie rozciągam tematu na kwestie sw i ln (których nie jestem fanem i znawcą, by o nich dyskutować).

Rozumiem, że skompromitowanie BCH przez sforkowanie go przez oszusta i pijaka musi Cię boleć jako sympatyka tego forka, ale nie uzasadnia to w żadnym razie obrażania mnie.

Takie zachowanie jak Twoje sprawia, że robisz bardzo negatywny obraz tego środowiska oraz tego forum (bo to co wyczyniasz nie jest najczęściej moderowane).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 2 marca 2019, 02:34

Wymazywanie pisze: sobota, 2 marca 2019, 02:05 Rozumiem, że skompromitowanie BCH przez sforkowanie go przez oszusta i pijaka musi Cię boleć jako sympatyka tego forka, ale nie uzasadnia to w żadnym razie obrażania mnie.
Jedyną osobą, która tutaj się kompromituje jesteś Ty.

Pokazałeś kim naprawdę jesteś.

Już to rozumiem, nie będę cię więcej traktował jak uczciwego człowieka. Niczym nie różnisz się od polskich poityków.

Dla mnie skończyłeś się tutaj, jesteś oficjalnie patologią. Żeby było śmiesznie, nawet tego nie rozumiesz i zarzucasz mi trolling. Albo udajesz że nie rozumiesz - w takim przypadku jesteś podwójnie fałszywy.

Skończ do mnie rozmawiać, dodaję cię do listy ignore i nie znamy się.

Dobranoc.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Wymazywanie » sobota, 2 marca 2019, 02:51

@ShadowOfHarbringer Przykre jaką nienawiścią zioniesz. Ale pamiętaj, że ona wykańcza Ciebie, nie to gdzie i do kogo ją kierujesz.

Jak masz ochotę wyrzuć z siebie więcej emocji na mnie - po mnie to spływa, a i tak nic nie pomoże sforkowanemu skompromitowanemu forkowi, którego jesteś szczerym zwolennikiem (i to jest spoko, dopóki nie obrażasz nikogo).

Posty zostały zgłoszone (choć pewnie nic to nie da, ale może @Bitmar, kiedyś da Ci jakiegoś czasowego bana za obrażanie ludzi). Generalnie jak się to czyta to wstyd za Ciebie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Bit-els » sobota, 2 marca 2019, 06:42

@Wymazywanie zgłaszasz i zgłaszasz. Jak przedszkolak do swojej pani. Tu jest męska dyskusja (a nie wąchanie z panienkami z dobrego domu kwiatów na łące) na priorytetowy temat, fundament crypto, idee Satoshiego. Jestes za delikatny.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: AdamM » sobota, 2 marca 2019, 11:27

@Bit-els Nawet męska dyskusja powinna dotyczyć tematu dyskusji a nie osób dyskutujących. ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
-29
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 2 marca 2019, 12:38

AdamM pisze: sobota, 2 marca 2019, 11:27@Bit-els Nawet męska dyskusja powinna dotyczyć tematu dyskusji a nie osób dyskutujących. ;)
Jeżeli chodzi o temat dyskusji, to powyższy polityk został bezdyskusyjnie zaorany.

/*ciach*/ bez wulgaryzmów proszę - Getbitcoin_pl

Do przyznania się że się nie ma racji potrzeba męskiej odwagi i siły, której mój oponent nie posiada.

Jeżeli Ci się to nie podoba, to nie jest to widocznie dyskusja dla Ciebie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Wymazywanie » sobota, 2 marca 2019, 13:30

Bit-els pisze: sobota, 2 marca 2019, 06:42 @Wymazywanie zgłaszasz i zgłaszasz. Jak przedszkolak do swojej pani. Tu jest męska dyskusja (a nie wąchanie z panienkami z dobrego domu kwiatów na łące) na priorytetowy temat, fundament crypto, idee Satoshiego. Jestes za delikatny.
Rozumiem, że obrażanie ludzi przez Shadowa - i ostatnio nawet przez Ciebie - jest dla Ciebie akceptowalną normą, ale dla mnie nie jest. Rozumiem złość, że skompromitowano projekt, którego jesteście sympatykami, ale to nie powód by przelewać tą złość na innych.

Dodano po 5 minutach 49 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 2 marca 2019, 12:38Jeżeli chodzi o temat dyskusji, to powyższy polityk został bezdyskusyjnie zaorany.

A teraz wije się jak jebany węgorz na patelni i unika przyznania się do tego, że BTC nie jest Bitcoinem. Więc mu to wytykam. Należy mu się. Tak dyskutują faceci, a nie pizdeczki.
Niezły język, ponownie.

Doskonale dochodzi do mnie Twoje zdanie o BTC i BCH i podziękowałem Ci grzecznie (mimo Twojego nienawistnego tonu w moim kierunku) za zdanie o SW i LN, że też nie są bitcoinem w kontekście WP.

Potem atakujesz mnie dalej bez powodu, przykre to. Jak rozmawiasz z kimś o lidze angielskiej, a on odpowiada o włoskiej i trochę o angielskiej, to generalnie interesuje Cię to co mówi na temat angielskiej. Ja zadałem pytanie o BCH a WP, Ty odpowiadasz nt BTC a WP i minimalnie o BCH, po czym atakujesz mnie wyzwiskami za to, że kontynuuje temat, na jaki zadałem pytanie, nie ten, który poruszasz.

Nie rozumiem skąd ta furia i wyzwiska, wszyscy włącznie ze mną doskonale widzą całego posta i jak widzisz SW i LN w kontekście Whitepaper, i nawet podziękowałem grzecznie za tą opinię. To co robisz jest dla mnie już nawet nie słabe, ale żenujące. Pozdrawiam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: fusywszklanejkuli » sobota, 2 marca 2019, 13:54

Wymazywanie jasno wskazywał przez cały czas, że chodzi mu tylko i wyłącznie o prawdziwość BCash w kontekście pierwotnej specyfikacji, a nie o BCore. Już na samym początku uzyskał odpowiedź, ale ShadowOfHarbringer postanowił jak zwykle odprawiać egzorcyzmy na Core, przy okazji obrażając Wymazywanie. Bit-els jako bezstronny moderator przyklasnął oczywiście Shadowowi.

Mowa nienawiści zwolenników BCasha, napędzana frustracją z powodu nieustannych konfliktów w Cashowym światku, rozłamów, forków forków, jest zrozumiała i w pewnym stopniu wybaczalna, dopóki nie skutkuje seriami bezwartościowych postów w innych wątkach, np. o Lightning Network.

Moderator (*) nie może jednak dawać przyzwolenia na takie zachowania, a tym bardziej sam być żołnierzem w wojnie ideologicznej. Jeśli tak czyni, wystawia złą opinię całemu forum. Nie dzieje się to pierwszy raz i dziwię się, że administrator nie reaguje.

(*) moderator
(...)
3. «osoba wpływająca łagodząco na stosunki w grupie»
4. «osoba, która kieruje dyskusją i czuwa nad jej właściwym przebiegiem, zwłaszcza w mediach»

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: Wymazywanie » sobota, 2 marca 2019, 13:57

Ps. komentarz od @WitoldC :
WitoldC » sobota, 2 marca 2019, 13:31
Komentarz:
Też to zauważyłem, ale mógłbyś sobie darować te dyskusje chyba nikomu to na dobre nie wychodzi a ostatni nawet strach się odezwać ;)
No właśnie do tego prowadzi obrażanie ludzi przez Shadowa - że strach się odezwać. Ja się nie boje, bo "broń" na niego to prosty spokój. Moderator-ziomek od BCH i również od obrażania ludzi jak ostatnio pokazał tylko umacnia zgodę na takie zachowania. Najlepsze, że ja nie jestem ani sympatykiem ani znawcą SW i LN by je chwalić czy nawet o nich rozmawiać ze znawcami tematu, za to jestem atakowany, bo poruszyłem temat w którym "kolega" Shadow musiał przyznać, że BCH nie wygrało walki w kontekście WP i żadnym bitcoinem nie było i nie jest.

Temat ucinam, jakby ktoś miał ochotę nazwać mnie jebanym węgorzem czy politykiem czy pizdeczką jak obaj "panowie", proszę się nie krępować, @prezes i ktoś inny oczywiście to zaplusuje, bo to jest przecież spoko. ;) Jakby ktoś chciał się odnieść do sytuacji - https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 88#p559288
Ostatnio zmieniony sobota, 2 marca 2019, 14:33 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przypominam: Aby otrzymać BTC na Lightning Network, musisz najpierw już mieć BTC na Lightning Network

Postautor: RuckenFetard » sobota, 2 marca 2019, 14:13

Wymazywanie pisze: sobota, 2 marca 2019, 13:57Temat ucinam, jakby ktoś miał ochotę nazwać mnie jebanym węgorzem czy politykiem czy pizdeczką jak obaj "panowie", proszę się nie krępować, @prezes i ktoś inny oczywiście to zaplusuje, bo to jest przecież spoko.
Wszystko ok, ale jest tu pewna doza hipokryzji, piszesz o mowie nienawiści itd, wszystko się zgadza, poza tym że sam masz czasem problem z opanowaniem, zwłaszcza w stosunku do jednego blogera :) , Swoją droga mi też się zdarza czasem na kogoś "burknąć" i nie jestem z tego dumny, ale nie robię z siebie przynajmniej niewiniątka. (To i tak wina cholernego testosteronu :) )
Oczywiście też uważam że Shadow przesadza.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości