W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 17:39

BitJanusz pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:05 @MinningClub muszę zwrócić honor, jednak miałeś rację 8-) pompa na Thecie trwa. Nie ogarniam, czemu ludzie chcą kupować coś po setkach % wzrostu a nie rzeczy walające się po podłodze, ale cóż :)
Najlepiej zapoznać się czy nie zdarzyła się zmiana fundamentalna w projekcie.
Poza tym THETA jako jeden z niewielu projektów względem BTC to jest na dobrą sprawę w pozycji horyzontalnej już ponad rok.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 25 lutego 2019, 18:09

wojteks102 pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 17:39Poza tym THETA jako jeden z niewielu projektów względem BTC to jest na dobrą sprawę w pozycji horyzontalnej już ponad rok
To prawda, jest kilka takich prodżektów, chociaż zaczęły korekcić ostatnio: LINK, TRX, XRP np.

Dla mnie to wszystko są shitcoiny, ale rynek z definicji wie lepiej ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 lutego 2019, 08:40

BitJanusz pisze: środa, 20 lutego 2019, 18:37 LOOM:

Target to 1650 sat, pokrywa się z jednym z oporów na 4h.
Obrazek

8-)

rośnie wolumen na RVN, możemy być blisko odwrócenia trendu. Target 490 sat w razie czego (chociaż możliwe,że tylko dotknie klina i wróci... 315-318 sato czy coś koło.

liczę na jakieś podbicie w LRC jeszcze do 1580 sat max, tutaj już mniejsza szansa niemniej bo wygląda na słaby PND. Czasem jednak jest druga tura ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » wtorek, 26 lutego 2019, 09:34

@BitJanusz

Masz jakiś program co Cie informuje o rosnącym volumenie czy poprostu śledzisz jak wytrawny gracz takie rodzynki ?
Zazwyczaj twoje typy są bardzo trafione ;) . W RVN zapakowałem się przy 304sat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » wtorek, 26 lutego 2019, 09:57

@kondzio

jest kilka aplikacji do śledzenia volume, ale mnie bardziej interesuje przekrój wolumenu w dłuższym okresie czasu (skala 4h), sprawdzam to "ręcznie" na tradingview (mam włączone pokazywanie wolumenu :)).

RVN przechodzi moim zdaniem akumulację, ale spokojnie możemy mieć jeszcze spadki do 250 sat gdyby BTC spadło.

edit: prawie dotknęło klina i wróciło na RVN, czyli pewnie jeszcze nie czas. Jeśli będą jednak stałe, małe wzrosty, to może być blisko. Jeśli nie, to spodziewam się drogi do 260 sat, czyli silnego wsparcia 4h na Binance.


LRC jednak tylko małe PND zaliczyło. Może być powrót do spadku w ramach kanału. Limit buy na 1260 satoshi. Gdyby stamtąd odbiło, spodziewam się ewentualnego retestu 0,5 fib bańki na 1975 sato. Takie retesty to częsta sprawa :) LUN właśnie takowy zaliczyło.

edit: sprzedałem 50% LUN za 565 sat, target wbity, T2 585 T3 649. Jak tu nie kochać LOOM i LUN, pnd non stop :mrgreen:
edit2: wywaliłem kolejną porcję za 600 sat.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » środa, 27 lutego 2019, 07:38

MinningClub pisze: sobota, 23 lutego 2019, 23:00Theta - w przystępnej cenie na Binance

Trwa wielkie skupowanie w rejonie 0.00002380.
Co pewien czas pojawią się sell ordery po 20-40BTC powodując panikę na rynku.
W tym samym czasie w rejonie <2340 pojawiają się buy ordery po kilka/kilkanaście btc które wszystko skupują.
Zapewne ładnie wzrośnie do 15 marca.

https://www.binance.com/en/trade/THETA_BTC


No bardzo ładnie wyczytałeś ten ruch, rośnie jak na drożdzach obecnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » środa, 27 lutego 2019, 08:33

Ech, nie umiem ogarniać uptrendów już, dla mnie wszystko, co spuchło setki% to kandydat do korekty a nie kupowania :roll: Mentalność niedźwiedzia po roku bessy, ciężko ogarnąć bo wywalam z automatu po pompkach, a już coś co ma +200% od dna to parzy mnie od samego patrzenia. Miałem włączyć Thetę na dłużej po kapitulacji na BTC, ale chyba będę to musiał skreślić z listy, za bardzo spuchło.

RVN wyszedł górą z klina; wolumen OK. Zobaczymy, czy dadzą radę podpompować wyżej. Oczywiście zawsze może spaść i można narysować kolejny klin o mniejszym kącie :roll: ale im więcej takich zabaw, tym większa szansa, że powstanie w końcu równoległy kanał, który nie jest ani bullish, ani bearish.

Obrazek

pozbyłem się reszty LUN dając limit sell na granicy Broadening Wedge, który śledziłem podczas pompki.

pisałem T3 649, ale oczywiście ten klin był pod mocnym kątem więc T3 rósł z każdym 4h.

Obrazek

Przy okazji udało mi się zaliczyć w końcu tego swinga na LRC (dokupiłem jeszcze za 1397; sell za 1580). 8-) Jednak po 4h widać, że może nadal trwać akumulacja na LRC i nie zdziwię się, jeśli w końcu pójdzie PND do 2000 sat.


Nie ma już za bardzo co kupować; wszystko spuchnięte albo nieciekawe z wykresu. :| przydałaby się korekta na BTC konkretna żeby zresetować te pompki :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » środa, 27 lutego 2019, 09:04

BitJanusz pisze: środa, 27 lutego 2019, 08:33Nie ma już za bardzo co kupować; wszystko spuchnięte albo nieciekawe z wykresu. przydałaby się korekta na BTC konkretna żeby zresetować te pompki
Pewno Cię nie zainteresuje bo to topowy alt, no i inwestycja nie na kilka dni, ale ZEC jest dalej z tyłu. :D

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » środa, 27 lutego 2019, 09:06

Brzmi nieźle, ale ten klin z lewej przegapiłem i nie mam dobrego punktu na wejście ;) może jeśli odbije się od krawędzi i stworzy iH&S.

ZRX potencjalnie może zretestować zakres 725-750 sato

Obrazek

jak spadnie, to 605 sat brzmi nieźle na próbę złapania powrotu ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » środa, 27 lutego 2019, 09:34

ergorg pisze: środa, 27 lutego 2019, 09:04 Pewno Cię nie zainteresuje bo to topowy alt, no i inwestycja nie na kilka dni, ale ZEC jest dalej z tyłu. :D
Uważaj ;) :
koparki pisze: niedziela, 24 lutego 2019, 18:04Teraz się wyjaśniło dlaczego ZEC tak słaby, LTC i ETH wprowadza prywatność więc zec przestaje być potrzebny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » środa, 27 lutego 2019, 10:35

No i nie upłynęło nawet półtorej h a ZRX już wbił target T1. Jak tu nie kochać klinów na altach :mrgreen:

Obrazek

T2 750, w więcej trudno mi uwierzyć na ten moment ale kto wie. Mam tendencję do niedoszacowywania wystrzałow i uptrendów przez "niedźwiedzie spaczenie". Dobrze mi dołki wychodzą za to.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: japu » środa, 27 lutego 2019, 10:58

@BitJanusz Powiem Ci, ze to jest denerwujace bo nie wiem czemu ale te szity, ktore ja kupowalem na podlodze to ciagle na tej podlodze sa ;P
Chyba zaczne odgapiac Twoje ruchy :) Na Kucoin zatrzymalo sie na 7825 ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » środa, 27 lutego 2019, 11:37

@japu jest sporo szitów na podłodze, których kijem bym nie tknął... generalnie "upadłe projekty" i alty, które mega zawiodły i nie ma nich żadnego hajpu, wszyscy stracili nadzieję, one po prostu nie są atrakcyjne dla nikogo - ani dla nas, ani dla MM, do tego obciążone tysiącami "hodlerów", którzy tylko dyszą w kark każdego uptrendu żeby siaty wywalić i ściągają na dno.

Dla mnie przykładem upadłego coinu jest np. funfair, extrabytes, cappasity - gównomonety, które powaliły na kolana intensywnością uptrendu w 2018, narobiły ludziom smaku i padły jak zdechłe kawki. Funfair to jeszcze może wyrwie się z szamba, ale ma już konkurencję (ravencoin właśnie) która jest nowsza, ciekawsza i nie ma tylu bagholderów czyli łatwiej nabrać ekipę głodną muna i nakręcić FOMO. Natomiast jakieś XBY i inne dzieci 2018 to w zasadzie trupy, nie wiem, co by się musiało stać, by one zaliczyły realne wzrosty inne, niż jakieś skoki o 20% na wolumenie jednego bitcoina dziennie.

Widać po Digibytes czy Decred że stare coiny naprawdę mają problem, mimo dobrego "zaplecza technicznego", żeby się poderwać, nawet PND na nich nie są częste i nie sięgają bardzo daleko. Te nowe są po prostu wolne od zrozpaczonych bagholderów i to jest ich moc.

Natomiast jakieś Lunyry, Loomy, etc. to dzikie jazdy po dziesiątki % w obie strony, wiadomo, co przyciąga uwagę mocniej w razie czego ;)

ZRX natomiast był po prostu za mocno wyprzedany i jeszcze na dodatek wyszedł dołem z dużego klina zniżkującego, odbicie się należało jak partii rządzącej premie, docelowo liczę na spadek do 490 sat w ramach dołka dołków - jeśli BTC zacznie spadać w kierunku 2500$, to wierzę, że się doczekam.

Tak samo XLM, liczę na zakupy ok. 1200 sato docelowo. Wtedy już większy kapitał ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » środa, 27 lutego 2019, 13:00

Co wykresowcy myślą o aion ?

Bo ja mam wrażenie, że coś może się wydarzyć.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: btcB1289 » środa, 27 lutego 2019, 13:16

@BitJanusz Cenie Twoje przewidywania kursów ale co do XBY to się mylisz. Przekonasz się o tym w marcu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » środa, 27 lutego 2019, 13:25

@Altcoiner

może odreagowanie spadków do 338 sato?

Obrazek

ewentualnie spadki z tego miejsca, slupek wolumenu sugeruje, że mogło już mieć miejsce "buying climax". Trudno powiedzieć, osobiście nie zagram tego alta.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » środa, 27 lutego 2019, 18:40

@BitJanusz

Dzięki za cenną uwagę.
Widać, że raczej się sprawdza i aion pójdzie w dół.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » środa, 27 lutego 2019, 20:05

Piszecie tutaj o walutach na jakieś pompy, wejścia short term.

Jeśli moglibyście polecić coś co może dać zysk minimum 10x w long term, a nawet i 100x to co? TOP alty odpadają, te już mam. Chodzi mi o jakieś eksperymentalne. Również takie które jeszcze nie miały swojej bańki ze względu na to, że wyszły podczas bessy. No risk, no fun. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 27 lutego 2019, 20:18

ergorg pisze: środa, 27 lutego 2019, 20:05Jeśli moglibyście polecić coś co może dać zysk minimum 10x w long term, a nawet i 100x to co?
Takie pytanie generuje zazwyczaj spuszczanie się drobnych bagholderów shitów nad wielkością swoich nieudanych i przetrzymywanych inwestycji. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » środa, 27 lutego 2019, 20:31

@Wymazywanie, przecież oczywiste, że potem zrobię dodatkowy, własny research, odsieje diamenty od g*wna a nie wejdę w ciemno. Tylko przeglądanie 1500+ coinów trochę by mi zajęło, dlatego pytam tutaj. Sam nieraz pomagam na forum, teraz ja liczę na innych. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości